Cifra de afaceri
Operațiuni de mecanică generală
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 12:42
Despre DRUCH SERVICE SRL
DRUCH SERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti, judetul BIHOR, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Operațiuni de mecanică generală" (cod CAEN 2553), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, DRUCH SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.314.389 RON, in crestere fata de anul precedent (+23.0%). Profitul net inregistrat a fost de 171.662 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 813.379 RON in 2008 la 1.314.389 RON in 2025.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2025), se afla pe locul 71 din 504 firme din judetul BIHOR, pe locul 1 din 1 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 5 la nivel national in domeniul sau (16 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.314.389 RON
- Venituri totale
- 1.316.862 RON
- Cheltuieli totale
- 1.100.079 RON
- Profit brut
- 216.783 RON
- Profit net
- 171.662 RON
- Marja profit net
- 13,06%
- Active imobilizate
- 10.492 RON
- Active circulante
- 553.666 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 667.564 RON
- Casa & conturi bănci
- -113.898 RON
- Capital propriu
- 176.191 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 2553
- Loc 5 din 16
- Profit net · CAEN 2553
- Loc 3 din 16
- Angajati · CAEN 2553
- Loc 5 din 16
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BIHOR, Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti, 417250
- Cod postal
- 417250
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 07.06.2007
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 1.314.389 RON
- Rezultat net
- 171.662 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.314.389 RON | 1.068.982 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.316.862 RON | 1.069.158 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.100.079 RON | 1.037.895 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 216.783 RON | 31.263 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 171.662 RON | 4.289 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 10.492 RON | 57.443 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 553.666 RON | 423.856 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 564.158 RON | 481.299 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 15.248 RON |
| CreanțeSume de încasat | 667.564 RON | 386.573 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | -113.898 RON | 22.035 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 387.967 RON | 476.770 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 176.191 RON | 4.529 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 4 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 30,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 97,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,43 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 31,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.314.389 +23,0% față de anul precedent | 1.316.862 | 1.100.079 | 216.783 +593,4% față de anul precedent | 171.662 +3.902,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 1.068.982 -19,2% față de anul precedent | 1.069.158 | 1.037.895 | 31.263 -90,1% față de anul precedent | 4.289 -98,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.322.796 +5,3% față de anul precedent | 1.324.082 | 1.008.898 | 315.184 -12,2% față de anul precedent | 304.778 -12,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.255.872 +0,5% față de anul precedent | 1.263.880 | 904.933 | 358.947 -20,8% față de anul precedent | 348.003 -21,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.249.213 +28,9% față de anul precedent | 1.249.563 | 796.591 | 452.972 +41,6% față de anul precedent | 440.730 +41,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 969.533 -2,4% față de anul precedent | 976.426 | 656.558 | 319.868 -19,0% față de anul precedent | 310.637 -19,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 993.130 +2,2% față de anul precedent | 1.080.671 | 685.637 | 395.034 +24,5% față de anul precedent | 384.261 +25,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 972.002 +2,9% față de anul precedent | 1.015.771 | 698.348 | 317.423 +46,8% față de anul precedent | 307.303 +51,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 944.533 +11,3% față de anul precedent | 947.210 | 730.936 | 216.274 +143,3% față de anul precedent | 203.328 +278,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 848.300 -11,2% față de anul precedent | 870.145 | 781.254 | 88.891 -58,1% față de anul precedent | 53.695 -67,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 955.097 -8,7% față de anul precedent | 958.285 | 746.313 | 211.972 +115,2% față de anul precedent | 162.604 +172,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.045.544 -26,4% față de anul precedent | 1.051.600 | 953.080 | 98.520 -40,8% față de anul precedent | 59.591 -53,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 1.419.997 +1,5% față de anul precedent | 1.430.753 | 1.264.233 | 166.520 -30,5% față de anul precedent | 128.892 -35,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 1.398.554 +14,4% față de anul precedent | 1.420.858 | 1.181.284 | 239.574 +0,6% față de anul precedent | 200.162 +4,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 1.222.896 -2,1% față de anul precedent | 1.225.293 | 987.023 | 238.270 -39,2% față de anul precedent | 192.520 -41,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.249.257 +12,5% față de anul precedent | 1.249.266 | 857.378 | 391.888 +49,3% față de anul precedent | 328.388 +48,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 1.110.742 +36,6% față de anul precedent | 1.133.418 | 870.930 | 262.488 +1.328,4% față de anul precedent | 220.490 +1.381,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 813.379 | 813.670 | 795.293 | 18.377 | 14.886 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.492 | 553.666 | 564.158 | 0 | 667.564 | -113.898 |
| 2024 | 57.443 | 423.856 | 481.299 | 15.248 | 386.573 | 22.035 |
| 2023 | 160.700 | 443.959 | 604.659 | 0 | 221.185 | 222.774 |
| 2022 | 274.710 | 507.778 | 782.488 | 0 | 134.914 | 372.864 |
| 2021 | 378.969 | 563.431 | 942.400 | 0 | 21.820 | 541.611 |
| 2020 | 4.578 | 498.919 | 503.497 | 0 | 14.178 | 484.741 |
| 2019 | 13.123 | 562.174 | 575.297 | 0 | 43.245 | 518.929 |
| 2018 | 45.412 | 341.493 | 386.905 | 0 | 60.412 | 281.081 |
| 2017 | 89.851 | 201.016 | 290.867 | 0 | 68.295 | 132.721 |
| 2016 | 155.688 | 25.988 | 181.676 | 0 | 53.580 | -27.592 |
| 2015 | 107.504 | 278.853 | 386.357 | 2.846 | 83.724 | 192.283 |
| 2014 | 155.124 | 102.231 | 257.355 | 0 | 36.930 | 65.301 |
| 2013 | 159.024 | 243.750 | 402.774 | 47.751 | 56.017 | 139.982 |
| 2012 | 41.835 | 265.904 | 307.739 | 0 | 154.641 | 111.263 |
| 2011 | 57.542 | 162.487 | 220.029 | 0 | 29.702 | 132.785 |
| 2010 | 65.942 | 485.372 | 551.314 | 0 | 20.151 | 465.221 |
| 2009 | 82.742 | 292.122 | 374.864 | 0 | 3.987 | 288.135 |
| 2008 | 5.138 | 118.369 | 123.507 | 0 | 68.116 | 50.253 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 387.967 -18,6% față de anul precedent | 176.191 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2024 | 476.770 +59,1% față de anul precedent | 4.529 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 299.641 -31,2% față de anul precedent | 305.018 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2022 | 435.370 -13,2% față de anul precedent | 348.243 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 501.430 +160,3% față de anul precedent | 440.970 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 192.620 +1,0% față de anul precedent | 310.877 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 190.796 +140,4% față de anul precedent | 384.501 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 79.362 -10,2% față de anul precedent | 307.543 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 88.402 -31,4% față de anul precedent | 203.568 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 128.843 +61,3% față de anul precedent | 53.935 | Neraportat | 5 -28,6% față de anul precedent |
| 2015 | 79.874 -29,6% față de anul precedent | 306.483 | Neraportat | 7 -22,2% față de anul precedent |
| 2014 | 113.476 -40,2% față de anul precedent | 143.879 | Neraportat | 9 -18,2% față de anul precedent |
| 2013 | 189.594 +105,1% față de anul precedent | 213.180 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 92.451 +646,6% față de anul precedent | 215.288 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 12.383 -94,0% față de anul precedent | 207.646 | Neraportat | 11 +10,0% față de anul precedent |
| 2010 | 207.800 +49,2% față de anul precedent | 343.514 | Neraportat | 10 -9,1% față de anul precedent |
| 2009 | 139.248 +28,5% față de anul precedent | 235.616 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 108.381 | 15.126 | Neraportat | 11 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36572/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2025 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 1.314.389 RON. Profit: 171.662 RON
Cifra de afaceri: 1.314.389 RON. Profit: 171.662 RON
- Cifra de afaceri
- 1.314.389 RON +22.96% față de anul precedent
- Profit net
- 171.662 RON +3902.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 387.967 RON -18.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.068.982 RON. Profit: 4.289 RON
Cifra de afaceri: 1.068.982 RON. Profit: 4.289 RON
- Cifra de afaceri
- 1.068.982 RON -19.19% față de anul precedent
- Profit net
- 4.289 RON -98.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 476.770 RON +59.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.322.796 RON. Profit: 304.778 RON
Cifra de afaceri: 1.322.796 RON. Profit: 304.778 RON
- Cifra de afaceri
- 1.322.796 RON +5.33% față de anul precedent
- Profit net
- 304.778 RON -12.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 299.641 RON -31.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.255.872 RON. Profit: 348.003 RON
Cifra de afaceri: 1.255.872 RON. Profit: 348.003 RON
- Cifra de afaceri
- 1.255.872 RON +0.53% față de anul precedent
- Profit net
- 348.003 RON -21.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 435.370 RON -13.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.249.213 RON. Profit: 440.730 RON
Cifra de afaceri: 1.249.213 RON. Profit: 440.730 RON
- Cifra de afaceri
- 1.249.213 RON +28.85% față de anul precedent
- Profit net
- 440.730 RON +41.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 501.430 RON +160.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 969.533 RON. Profit: 310.637 RON
Cifra de afaceri: 969.533 RON. Profit: 310.637 RON
- Cifra de afaceri
- 969.533 RON -2.38% față de anul precedent
- Profit net
- 310.637 RON -19.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 192.620 RON +0.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 993.130 RON. Profit: 384.261 RON
Cifra de afaceri: 993.130 RON. Profit: 384.261 RON
- Cifra de afaceri
- 993.130 RON +2.17% față de anul precedent
- Profit net
- 384.261 RON +25.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 190.796 RON +140.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 972.002 RON. Profit: 307.303 RON
Cifra de afaceri: 972.002 RON. Profit: 307.303 RON
- Cifra de afaceri
- 972.002 RON +2.91% față de anul precedent
- Profit net
- 307.303 RON +51.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 79.362 RON -10.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 944.533 RON. Profit: 203.328 RON
Cifra de afaceri: 944.533 RON. Profit: 203.328 RON
- Cifra de afaceri
- 944.533 RON +11.34% față de anul precedent
- Profit net
- 203.328 RON +278.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 88.402 RON -31.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 848.300 RON. Profit: 53.695 RON
Cifra de afaceri: 848.300 RON. Profit: 53.695 RON
- Cifra de afaceri
- 848.300 RON -11.18% față de anul precedent
- Profit net
- 53.695 RON -66.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 128.843 RON +61.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 955.097 RON. Profit: 162.604 RON
Cifra de afaceri: 955.097 RON. Profit: 162.604 RON
- Cifra de afaceri
- 955.097 RON -8.65% față de anul precedent
- Profit net
- 162.604 RON +172.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -22.22% față de anul precedent
- Datorii
- 79.874 RON -29.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.045.544 RON. Profit: 59.591 RON
Cifra de afaceri: 1.045.544 RON. Profit: 59.591 RON
- Cifra de afaceri
- 1.045.544 RON -26.37% față de anul precedent
- Profit net
- 59.591 RON -53.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 -18.18% față de anul precedent
- Datorii
- 113.476 RON -40.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.419.997 RON. Profit: 128.892 RON
Cifra de afaceri: 1.419.997 RON. Profit: 128.892 RON
- Cifra de afaceri
- 1.419.997 RON +1.53% față de anul precedent
- Profit net
- 128.892 RON -35.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 189.594 RON +105.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.398.554 RON. Profit: 200.162 RON
Cifra de afaceri: 1.398.554 RON. Profit: 200.162 RON
- Cifra de afaceri
- 1.398.554 RON +14.36% față de anul precedent
- Profit net
- 200.162 RON +3.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 92.451 RON +646.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.222.896 RON. Profit: 192.520 RON
Cifra de afaceri: 1.222.896 RON. Profit: 192.520 RON
- Cifra de afaceri
- 1.222.896 RON -2.11% față de anul precedent
- Profit net
- 192.520 RON -41.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 +10% față de anul precedent
- Datorii
- 12.383 RON -94.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.249.257 RON. Profit: 328.388 RON
Cifra de afaceri: 1.249.257 RON. Profit: 328.388 RON
- Cifra de afaceri
- 1.249.257 RON +12.47% față de anul precedent
- Profit net
- 328.388 RON +48.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 -9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 207.800 RON +49.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.110.742 RON. Profit: 220.490 RON
Cifra de afaceri: 1.110.742 RON. Profit: 220.490 RON
- Cifra de afaceri
- 1.110.742 RON +36.56% față de anul precedent
- Profit net
- 220.490 RON +1381.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 139.248 RON +28.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
05.102026Mentiune · Buletin 36572/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- DRUCH SERVICE SRL
- CUI
- 21890084
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 05.10.2026
- Registrul Comerțului
- J05/1474/2007
- EUID
- ROONRC.J05/1474/2007
- Sediu
- Sat Drăgăneşti, Comuna Drăgăneşti, Jud. Bihor, Nr. 32
- Județ
- Bihor
- Număr încheiere
- 781445
- Data încheierii
- 05.10.2026
- Număr dosar
- 3538063
- Data dosarului
- 04.09.2026
- Tribunal
- Bihor
- Registrator
- Horia-Marius Zimbran
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3538063 din 04.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2025
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025Cifra de afaceri | 71din 504 · BIHOR | 1din 2 · Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti | 5din 16 · CAEN 2562 | 1din 1 · CAEN 2562 - BIHOR | 1din 1 · CAEN 2562 - Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti |
| 2025Profit net | 57din 504 · BIHOR | 1din 2 · Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti | 3din 16 · CAEN 2562 | 1din 1 · CAEN 2562 - BIHOR | 1din 1 · CAEN 2562 - Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti |
| 2025Angajati | 56din 504 · BIHOR | 1din 2 · Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti | 5din 16 · CAEN 2562 | 1din 1 · CAEN 2562 - BIHOR | 1din 1 · CAEN 2562 - Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 2553, Bihor
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2553, Bihor
Alte firme din Bihor
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DRUCH SERVICE SRL?
CUI-ul DRUCH SERVICE SRL este 21890084.
Unde este sediul DRUCH SERVICE SRL?
DRUCH SERVICE SRL are sediul in Romania, BIHOR, Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti, 417250, Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti, judetul BIHOR.
Cand a fost infiintata DRUCH SERVICE SRL?
DRUCH SERVICE SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DRUCH SERVICE SRL in 2025?
In 2025, DRUCH SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.314.389 RON.
Cati angajati are DRUCH SERVICE SRL?
DRUCH SERVICE SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2025.
Ce activitate are DRUCH SERVICE SRL?
DRUCH SERVICE SRL are codul CAEN principal 2553 (Operațiuni de mecanică generală).
Ce profit a inregistrat DRUCH SERVICE SRL in 2025?
DRUCH SERVICE SRL a inregistrat un profit net de 171.662 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.