Activ Plătitor TVAe‑Factură

ANASTASIEI SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 21892840
CIF: RO21892840
Reg. Com.: F2003000786073
CAEN: 4722
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 8 iunie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 14:18

Despre ANASTASIEI SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ANASTASIEI SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne" (cod CAEN 4722), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4722, Botoşani

CIC NATURAL MEAT SRL
CUI: 32872733CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu2014-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.524.925 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SIMBOLIA-MB SRL
CUI: 26809901CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2010-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.306.538 RON
Profit
46.120 RON
Angajati
13
MARKET-NIKOLARIS S.R.L.
CUI: 35153864CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2015-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.130.391 RON
Profit
417.709 RON
Angajati
3
CAMTEX EURO TRADE SRL
CUI: 26337647CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2009-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.002.195 RON
Profit
15.783 RON
Angajati
2
CARMARIS MĂRIOARA SRL
CUI: 35426743CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi2016-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
620.731 RON
Profit
22.421 RON
Angajati
2
LAVICENA MAGICOM S.R.L.
CUI: 45245850CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Sat Mândreşti Com. Vlădeni2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.708 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOMTUR SRL
CUI: 17349227CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Sat Popeni Com. George Enescu2005-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.642 RON
Profit
4.958 RON
Angajati
1
RIMBUCARN S.R.L.
CUI: 24155940CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi2008-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.269 RON
Profit
108.406 RON
Angajati
0
LAMIZA ADLA S.R.L.
CUI: 39246362CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Orş. Săveni2018-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.633 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MABO S.R.L.
CUI: 6798212CAEN: 4722
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1995-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.362 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANASTASIEI SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ANASTASIEI SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 21892840.

Cand a fost infiintata ANASTASIEI SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ANASTASIEI SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are ANASTASIEI SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ANASTASIEI SERGIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4722 (Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.