Activ

DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 21899750
CIF: 21899750
Reg. Com.: F29/790/2007
CAEN: 0121
Formă: Necunoscut
Înființată: 11 iunie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Cultivarea strugurilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:40

Despre DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Gâlmeia Com. Plopu, judetul PRAHOVA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea strugurilor" (cod CAEN 0121), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Gâlmeia Com. Plopu, 107406
Telefon0722642306

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Gâlmeia Com. Plopu, 107406
Cod poștal: 107406
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Gâlmeia Com. Plopu, 107406
Cod postal
107406
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2024

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0121 in Sat Gâlmeia Com. Plopu (PRAHOVA)

DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0121 in Sat Gâlmeia Com. Plopu (PRAHOVA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0121, Prahova

VIILE BUDUREASCA SRL
CUI: 19072970CAEN: 0121
Activ
PRAHOVA, Sat Gura Vadului Com. Gura Vadului2006-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.283.844 RON
Profit
253.920 RON
Angajati
81
SERVE CEPTURA SRL
CUI: 11792232CAEN: 0121
Activ
PRAHOVA, Com. Ceptura1999-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.910.675 RON
Profit
0 RON
Angajati
51
TOHANI SA
CUI: 1307578CAEN: 0121
Activ
PRAHOVA, Sat Gura Vadului Com. Gura Vadului1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.587.934 RON
Profit
79.771 RON
Angajati
60
VITIS METAMORFOSIS SRL
CUI: 14609071CAEN: 0121
Activ
PRAHOVA, Sat Ungureni Com. Vadu Săpat2002-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.216.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
29
OCTIMA VINIS SRL
CUI: 28001383CAEN: 0121
Activ
PRAHOVA, Sat Moceşti Com. Iordăcheanu2011-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.930.904 RON
Profit
54.226 RON
Angajati
17
ICONIC VINEYARDS S.R.L.
CUI: 13790440CAEN: 0121
Activ
PRAHOVA, Com. Gura Vadului2001-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.562.201 RON
Profit
137.047 RON
Angajati
14
LICORNA WINE HOUSE S.R.L.
CUI: 16592316CAEN: 0121
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2004-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.528.044 RON
Profit
35.097 RON
Angajati
16
LA VIE SRL
CUI: 18229245CAEN: 0121
Activ
PRAHOVA, Orş. Urlaţi2005-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.414.124 RON
Profit
1.015 RON
Angajati
18

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 21899750.

Unde este sediul DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Gâlmeia Com. Plopu, 107406, Sat Gâlmeia Com. Plopu, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DIAC GR. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0121 (Cultivarea strugurilor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.