Activ Plătitor TVA

ZZIPLEX PESCA SRL

CUI: 21904112
CIF: RO21904112
Reg. Com.: J2007001899134
CAEN: 4763
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 iunie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al echipamentelor sportive

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:48

Despre ZZIPLEX PESCA SRL

ZZIPLEX PESCA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al echipamentelor sportive" (cod CAEN 4763), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZZIPLEX PESCA SRL a raportat o cifra de afaceri de 446.400 RON, in scadere fata de anul precedent (-36.8%). Profitul net inregistrat a fost de 56.363 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 217.296 RON in 2008 la 446.400 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
446.400 RON
Venituri totale
446.400 RON
Cheltuieli totale
376.483 RON
Profit brut
69.917 RON
Profit net
56.363 RON
Marja profit net
12,63%
Active imobilizate
1.094 RON
Active circulante
200.066 RON
Stocuri
219.652 RON
Creanțe
21.228 RON
Casa & conturi bănci
-40.814 RON
Capital propriu
176.363 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Fdt. Gării nr. 1
Detalii adresaINCINTA STATIEI CF CONSTANTA CLADIREA DE CALATORI POZ. AP9
Telefon0727207199
Fax0733387327

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Fdt. Gării nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Fdt. Gării nr. 1
Detalii
INCINTA STATIEI CF CONSTANTA CLADIREA DE CALATORI POZ. AP9
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.06.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
446.400 RON
Rezultat net
56.363 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 446.400 RON 706.189 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 446.400 RON 706.189 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 376.483 RON 444.177 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 69.917 RON 262.012 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 56.363 RON 219.883 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.094 RON 3.719 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 200.066 RON 269.942 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 201.160 RON 273.661 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 219.652 RON 180.089 RON
CreanțeSume de încasat 21.228 RON 151.253 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -40.814 RON -61.400 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 24.797 RON 18.309 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 176.363 RON 255.352 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active201.160RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale201.160 RON
Datorii totale24.797 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
28,0 %Profit net / active totale
ROE
32,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 446.400 -36,8% față de anul precedent 446.400 376.483 69.917 -73,3% față de anul precedent 56.363 -74,4% față de anul precedent 0 0
2023 706.189 +32,8% față de anul precedent 706.189 444.177 262.012 +4.294,0% față de anul precedent 219.883 0 0
2022 531.908 +14,9% față de anul precedent 532.682 526.719 5.963 0 0 1.186
2021 462.925 -48,6% față de anul precedent 473.812 600.040 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 126.228 130.292
2020 901.008 -2,4% față de anul precedent 932.769 639.115 293.654 +25,1% față de anul precedent 286.954 +27,3% față de anul precedent 0 0
2019 923.120 +43,6% față de anul precedent 923.501 688.844 234.657 +186,1% față de anul precedent 225.424 +198,3% față de anul precedent 0 0
2018 642.811 +9,3% față de anul precedent 643.026 561.015 82.011 +5,4% față de anul precedent 75.579 +5,1% față de anul precedent 0 0
2017 587.879 +40,7% față de anul precedent 588.819 511.022 77.797 +681,5% față de anul precedent 71.917 +1.145,3% față de anul precedent 0 0
2016 417.985 +14,3% față de anul precedent 418.623 408.668 9.955 5.775 0 0
2015 365.808 +68,9% față de anul precedent 366.480 399.946 0 0 Neraportat 33.466
2014 216.583 -37,3% față de anul precedent 218.082 375.265 0 0 157.183 157.183
2013 345.650 +51,4% față de anul precedent 351.810 424.668 0 0 72.858 72.858
2012 228.371 +20,1% față de anul precedent 228.371 279.811 0 0 51.440 51.440
2011 190.101 -30,9% față de anul precedent 190.552 259.367 0 0 68.815 68.815
2010 274.915 +130,0% față de anul precedent 275.850 311.621 0 0 35.771 38.996
2009 119.535 -45,0% față de anul precedent 119.815 165.522 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 45.707 50.654
2008 217.296 217.296 187.818 29.478 24.046 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.094 200.066 201.160 219.652 21.228 -40.814
2023 3.719 269.942 273.661 180.089 151.253 -61.400
2022 823 120.553 121.376 196.919 21.445 -97.811
2021 2.798 184.323 187.121 159.670 24.022 631
2020 76 418.596 418.672 176.416 18.322 223.858
2019 8.220 134.090 142.310 92.750 29.076 12.264
2018 28.395 107.567 135.962 79.790 24.881 2.896
2017 49.537 211.592 261.129 84.687 123.949 2.956
2016 80.433 201.044 281.477 79.616 109.001 12.427
2015 46.987 172.972 219.959 61.924 110.435 613
2014 66.609 117.675 184.284 107.145 7.209 3.321
2013 90.634 142.835 233.469 137.189 5.037 609
2012 6.582 210.668 217.250 207.668 744 2.256
2011 937 169.334 170.271 168.492 230 612
2010 31.641 123.577 155.218 113.882 7.017 2.678
2009 42.915 156.556 199.471 136.174 18.139 2.243
2008 1.280 86.364 87.644 66.630 19.129 605

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 24.797 +35,4% față de anul precedent 176.363 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 18.309 -76,5% față de anul precedent 255.352 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2022 77.740 -45,4% față de anul precedent 43.636 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2021 142.299 +25,3% față de anul precedent 44.822 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2020 113.558 -9,0% față de anul precedent 305.114 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2019 124.848 -64,0% față de anul precedent 18.160 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2018 346.925 -36,7% față de anul precedent -207.264 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2017 547.665 -14,7% față de anul precedent -282.843 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2016 642.223 +9,7% față de anul precedent -354.761 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2015 585.661 -4,9% față de anul precedent -360.536 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2014 615.600 +20,8% față de anul precedent -426.870 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2013 509.433 +20,6% față de anul precedent -269.687 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2012 422.504 +33,9% față de anul precedent -196.829 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2011 315.660 +32,8% față de anul precedent -145.389 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2010 237.697 -1,4% față de anul precedent -76.574 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2009 240.997 +223,2% față de anul precedent -37.578 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2008 74.568 13.076 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 446.400 RON. Profit: 56.363 RON

Cifra de afaceri: 446.400 RON. Profit: 56.363 RON

Cifra de afaceri
446.400 RON -36.79% față de anul precedent
Profit net
56.363 RON -74.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
24.797 RON +35.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 706.189 RON. Profit: 219.883 RON

Cifra de afaceri: 706.189 RON. Profit: 219.883 RON

Cifra de afaceri
706.189 RON +32.77% față de anul precedent
Profit net
219.883 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
18.309 RON -76.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 531.908 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 531.908 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
531.908 RON +14.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.186 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
77.740 RON -45.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 462.925 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 462.925 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
462.925 RON -48.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
130.292 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
142.299 RON +25.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 901.008 RON. Profit: 286.954 RON

Cifra de afaceri: 901.008 RON. Profit: 286.954 RON

Cifra de afaceri
901.008 RON -2.4% față de anul precedent
Profit net
286.954 RON +27.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
113.558 RON -9.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 923.120 RON. Profit: 225.424 RON

Cifra de afaceri: 923.120 RON. Profit: 225.424 RON

Cifra de afaceri
923.120 RON +43.61% față de anul precedent
Profit net
225.424 RON +198.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
124.848 RON -64.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 642.811 RON. Profit: 75.579 RON

Cifra de afaceri: 642.811 RON. Profit: 75.579 RON

Cifra de afaceri
642.811 RON +9.34% față de anul precedent
Profit net
75.579 RON +5.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
346.925 RON -36.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 587.879 RON. Profit: 71.917 RON

Cifra de afaceri: 587.879 RON. Profit: 71.917 RON

Cifra de afaceri
587.879 RON +40.65% față de anul precedent
Profit net
71.917 RON +1145.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
547.665 RON -14.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 417.985 RON. Profit: 5.775 RON

Cifra de afaceri: 417.985 RON. Profit: 5.775 RON

Cifra de afaceri
417.985 RON +14.26% față de anul precedent
Profit net
5.775 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
642.223 RON +9.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 365.808 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 365.808 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
365.808 RON +68.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.466 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
585.661 RON -4.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 216.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 216.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
216.583 RON -37.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
157.183 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
615.600 RON +20.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 345.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 345.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
345.650 RON +51.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72.858 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
509.433 RON +20.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 228.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 228.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
228.371 RON +20.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
51.440 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
422.504 RON +33.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 190.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 190.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
190.101 RON -30.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
68.815 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
315.660 RON +32.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 274.915 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 274.915 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
274.915 RON +129.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.996 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
237.697 RON -1.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 119.535 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 119.535 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
119.535 RON -44.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
50.654 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
240.997 RON +223.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 217.296 RON. Profit: 24.046 RON

Cifra de afaceri: 217.296 RON. Profit: 24.046 RON

Cifra de afaceri
217.296 RON
Profit net
24.046 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
74.568 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZZIPLEX PESCA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4763 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

ZZIPLEX PESCA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4763 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4763, Constanţa

WEGO SURF S.R.L.
CUI: 46614297CAEN: 4763
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
987.472 RON
Profit
57.155 RON
Angajati
2
H.P.XEROX SRL
CUI: 1856649CAEN: 4763
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.417 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LUCOM GLOBAL COMMERCE S.R.L.
CUI: 39197430CAEN: 4763
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.991.929 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SIGNUM 2007 SRL
CUI: 20285735CAEN: 4763
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.504 RON
Profit
100.237 RON
Angajati
1
OBENMAN SRL
CUI: 10207187CAEN: 4763
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă1998-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.457 RON
Profit
3.200 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4763, Constanţa

BB SPINNINGSHOP SRL
CUI: 29896732CAEN: 4763
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.653 RON
Profit
20.082 RON
Angajati
0
EXPANSIV AGORA SRL
CUI: 33347279CAEN: 4763
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.202 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

SUN INVEST SRL
CUI: 21903931CAEN: 8621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
685.489 RON
Profit
298.481 RON
Angajati
4
M&V LAURINA SRL
CUI: 21904163CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Izvoru Mare Com. Peştera2007-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
542.709 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DRAG SPEDITION SRL
CUI: 21871155CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie2007-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.706.826 RON
Profit
524.309 RON
Angajati
4
ALMA INTERMED SRL
CUI: 21933592CAEN: 7120
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2007-06-15
fara e-Factura
MINIMALIST SRL
CUI: 22141973CAEN: 6290
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.594 RON
Profit
85.988 RON
Angajati
2
ILMA MED SRL
CUI: 18346768CAEN: 8622
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.098 RON
Profit
10.126 RON
Angajati
1
A-Z UTILAJE METALI SRL
CUI: 24365306CAEN: 4669
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.784.563 RON
Profit
701.547 RON
Angajati
39
PLEFINANCE CONSULT S.R.L.
CUI: 38779340CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.650 RON
Profit
111.943 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZZIPLEX PESCA SRL?

CUI-ul ZZIPLEX PESCA SRL este 21904112.

Unde este sediul ZZIPLEX PESCA SRL?

ZZIPLEX PESCA SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Fdt. Gării nr. 1, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata ZZIPLEX PESCA SRL?

ZZIPLEX PESCA SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZZIPLEX PESCA SRL in 2024?

In 2024, ZZIPLEX PESCA SRL a raportat o cifra de afaceri de 446.400 RON.

Ce activitate are ZZIPLEX PESCA SRL?

ZZIPLEX PESCA SRL are codul CAEN principal 4763 (Comerţ cu amănuntul al echipamentelor sportive).

Ce profit a inregistrat ZZIPLEX PESCA SRL in 2024?

ZZIPLEX PESCA SRL a inregistrat un profit net de 56.363 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.