Alte forme de învățământ n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 09:05
Despre INFO EDUCAŢIA SRL
INFO EDUCAŢIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2023, INFO EDUCAŢIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 376.331 RON, in crestere fata de anul precedent (+17.1%). Profitul net inregistrat a fost de 164.319 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 1.739.716 RON in 2008 la 376.331 RON in 2023. Datoriile raportate (678.421 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 376.331 RON
- Venituri totale
- 376.331 RON
- Cheltuieli totale
- 209.052 RON
- Profit brut
- 167.279 RON
- Profit net
- 164.319 RON
- Marja profit net
- 43,66%
- Active imobilizate
- 391.620 RON
- Active circulante
- 496.351 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 383.853 RON
- Casa & conturi bănci
- 112.498 RON
- Capital propriu
- 210.867 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Bârnova nr. 100H
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.06.2007
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 376.331 RON
- Rezultat net
- 164.319 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 376.331 RON | 321.250 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 376.331 RON | 1.074.550 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 209.052 RON | 764.529 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 167.279 RON | 310.021 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 164.319 RON | 306.808 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 391.620 RON | 394.613 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 496.351 RON | 520.724 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 887.971 RON | 915.337 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 383.853 RON | 437.684 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 112.498 RON | 83.040 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 678.421 RON | 632.813 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 210.867 RON | 283.841 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 10 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 18,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 77,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,73 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 23,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 376.331 +17,2% față de anul precedent | 376.331 | 209.052 | 167.279 -46,0% față de anul precedent | 164.319 -46,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 321.250 -59,1% față de anul precedent | 1.074.550 | 764.529 | 310.021 +51,0% față de anul precedent | 306.808 +55,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 784.689 -56,4% față de anul precedent | 1.415.708 | 1.210.386 | 205.322 -79,1% față de anul precedent | 197.474 -79,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.798.814 +146,0% față de anul precedent | 2.065.382 | 1.082.196 | 983.186 +152,4% față de anul precedent | 965.547 +152,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 731.098 +27,9% față de anul precedent | 739.962 | 350.379 | 389.583 +59,1% față de anul precedent | 382.215 +59,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 571.709 -24,6% față de anul precedent | 571.717 | 326.789 | 244.928 -35,8% față de anul precedent | 239.204 -36,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 758.400 +204,3% față de anul precedent | 758.406 | 377.092 | 381.314 | 373.730 | 0 | 0 |
| 2016 | 249.265 -58,1% față de anul precedent | 349.142 | 448.803 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 99.661 | 99.661 |
| 2015 | 594.287 -51,6% față de anul precedent | 3.486.671 | 3.370.889 | 115.782 -80,4% față de anul precedent | 96.954 -80,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 1.227.737 -32,3% față de anul precedent | 2.381.856 | 1.791.146 | 590.710 +43,9% față de anul precedent | 496.010 +59,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 1.813.410 -22,3% față de anul precedent | 2.765.539 | 2.355.019 | 410.520 +3.110,5% față de anul precedent | 311.980 +2.804,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 2.332.743 +17,6% față de anul precedent | 3.421.795 | 3.409.008 | 12.787 -94,9% față de anul precedent | 10.741 -94,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 1.984.037 -3,8% față de anul precedent | 2.220.533 | 1.968.483 | 252.050 -46,9% față de anul precedent | 208.656 -47,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 2.062.975 +19,4% față de anul precedent | 2.671.246 | 2.196.999 | 474.247 +45,1% față de anul precedent | 396.277 +43,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 1.728.124 -0,7% față de anul precedent | 1.832.331 | 1.505.457 | 326.874 -44,7% față de anul precedent | 276.309 -44,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 1.739.716 | 1.753.184 | 1.162.078 | 591.106 | 498.664 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 391.620 | 496.351 | 887.971 | 0 | 383.853 | 112.498 |
| 2022 | 394.613 | 520.724 | 915.337 | 0 | 437.684 | 83.040 |
| 2021 | 398.604 | 950.903 | 1.349.507 | 0 | 814.325 | 136.578 |
| 2020 | 402.596 | 1.169.964 | 1.572.560 | 0 | 639.025 | 530.939 |
| 2019 | 327.383 | 436.454 | 763.837 | 0 | 370.169 | 66.285 |
| 2018 | 326.902 | 316.319 | 643.221 | 0 | 241.507 | 0 |
| 2017 | 336.034 | 500.059 | 836.093 | 0 | 302.143 | 197.916 |
| 2016 | 402.256 | 176.334 | 578.590 | 0 | 120.914 | 55.420 |
| 2015 | 503.047 | 2.400.737 | 2.903.784 | 0 | 2.062.948 | 337.789 |
| 2014 | 560.753 | 3.907.678 | 4.468.431 | 0 | 3.202.022 | 705.656 |
| 2013 | 573.847 | 475.968 | 1.049.815 | 674 | 109.470 | 365.824 |
| 2012 | 397.131 | 915.262 | 1.312.393 | 0 | 495.578 | 419.684 |
| 2011 | 1.395.032 | 524.854 | 1.919.886 | 2.412 | 64.256 | 458.186 |
| 2010 | 1.331.985 | 266.721 | 1.598.706 | 0 | 104.713 | 162.008 |
| 2009 | 784.895 | 378.804 | 1.163.699 | 17.647 | 103.776 | 257.381 |
| 2008 | 811.038 | 404.502 | 1.215.540 | 14.926 | 237.281 | 152.295 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 678.421 +7,2% față de anul precedent | 210.867 | Neraportat | 2 -80,0% față de anul precedent |
| 2022 | 632.813 -46,1% față de anul precedent | 283.841 | Neraportat | 10 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.173.791 +31,3% față de anul precedent | 177.033 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2020 | 894.318 +154,7% față de anul precedent | 679.559 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 351.142 +3,5% față de anul precedent | 414.012 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 339.350 -49,4% față de anul precedent | 305.188 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2017 | 670.109 +21,5% față de anul precedent | 165.984 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 551.586 -52,9% față de anul precedent | 62.754 | Neraportat | 5 -90,0% față de anul precedent |
| 2015 | 1.171.295 +51,7% față de anul precedent | 362.414 | Neraportat | 50 +117,4% față de anul precedent |
| 2014 | 772.356 +78,6% față de anul precedent | 865.460 | Neraportat | 23 +187,5% față de anul precedent |
| 2013 | 432.365 -38,1% față de anul precedent | 644.450 | Neraportat | 8 -11,1% față de anul precedent |
| 2012 | 698.736 -22,4% față de anul precedent | 632.470 | Neraportat | 9 +12,5% față de anul precedent |
| 2011 | 899.928 +213,5% față de anul precedent | 921.729 | Neraportat | 8 +33,3% față de anul precedent |
| 2010 | 287.056 -26,6% față de anul precedent | 1.171.450 | Neraportat | 6 -33,3% față de anul precedent |
| 2009 | 391.067 -19,5% față de anul precedent | 775.173 | Neraportat | 9 +200,0% față de anul precedent |
| 2008 | 485.846 | 735.839 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 376.331 RON. Profit: 164.319 RON
Cifra de afaceri: 376.331 RON. Profit: 164.319 RON
- Cifra de afaceri
- 376.331 RON +17.15% față de anul precedent
- Profit net
- 164.319 RON -46.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -80% față de anul precedent
- Datorii
- 678.421 RON +7.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 321.250 RON. Profit: 306.808 RON
Cifra de afaceri: 321.250 RON. Profit: 306.808 RON
- Cifra de afaceri
- 321.250 RON -59.06% față de anul precedent
- Profit net
- 306.808 RON +55.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 632.813 RON -46.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 784.689 RON. Profit: 197.474 RON
Cifra de afaceri: 784.689 RON. Profit: 197.474 RON
- Cifra de afaceri
- 784.689 RON -56.38% față de anul precedent
- Profit net
- 197.474 RON -79.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 1.173.791 RON +31.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.798.814 RON. Profit: 965.547 RON
Cifra de afaceri: 1.798.814 RON. Profit: 965.547 RON
- Cifra de afaceri
- 1.798.814 RON +146.04% față de anul precedent
- Profit net
- 965.547 RON +152.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 894.318 RON +154.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 731.098 RON. Profit: 382.215 RON
Cifra de afaceri: 731.098 RON. Profit: 382.215 RON
- Cifra de afaceri
- 731.098 RON +27.88% față de anul precedent
- Profit net
- 382.215 RON +59.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 351.142 RON +3.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 571.709 RON. Profit: 239.204 RON
Cifra de afaceri: 571.709 RON. Profit: 239.204 RON
- Cifra de afaceri
- 571.709 RON -24.62% față de anul precedent
- Profit net
- 239.204 RON -36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 339.350 RON -49.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 758.400 RON. Profit: 373.730 RON
Cifra de afaceri: 758.400 RON. Profit: 373.730 RON
- Cifra de afaceri
- 758.400 RON +204.25% față de anul precedent
- Profit net
- 373.730 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 670.109 RON +21.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 249.265 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 249.265 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 249.265 RON -58.06% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 99.661 RON
- Angajati
- 5 -90% față de anul precedent
- Datorii
- 551.586 RON -52.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 594.287 RON. Profit: 96.954 RON
Cifra de afaceri: 594.287 RON. Profit: 96.954 RON
- Cifra de afaceri
- 594.287 RON -51.59% față de anul precedent
- Profit net
- 96.954 RON -80.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 50 +117.39% față de anul precedent
- Datorii
- 1.171.295 RON +51.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.227.737 RON. Profit: 496.010 RON
Cifra de afaceri: 1.227.737 RON. Profit: 496.010 RON
- Cifra de afaceri
- 1.227.737 RON -32.3% față de anul precedent
- Profit net
- 496.010 RON +58.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 +187.5% față de anul precedent
- Datorii
- 772.356 RON +78.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.813.410 RON. Profit: 311.980 RON
Cifra de afaceri: 1.813.410 RON. Profit: 311.980 RON
- Cifra de afaceri
- 1.813.410 RON -22.26% față de anul precedent
- Profit net
- 311.980 RON +2804.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 432.365 RON -38.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.332.743 RON. Profit: 10.741 RON
Cifra de afaceri: 2.332.743 RON. Profit: 10.741 RON
- Cifra de afaceri
- 2.332.743 RON +17.58% față de anul precedent
- Profit net
- 10.741 RON -94.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 698.736 RON -22.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.984.037 RON. Profit: 208.656 RON
Cifra de afaceri: 1.984.037 RON. Profit: 208.656 RON
- Cifra de afaceri
- 1.984.037 RON -3.83% față de anul precedent
- Profit net
- 208.656 RON -47.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 899.928 RON +213.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.062.975 RON. Profit: 396.277 RON
Cifra de afaceri: 2.062.975 RON. Profit: 396.277 RON
- Cifra de afaceri
- 2.062.975 RON +19.38% față de anul precedent
- Profit net
- 396.277 RON +43.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 287.056 RON -26.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.728.124 RON. Profit: 276.309 RON
Cifra de afaceri: 1.728.124 RON. Profit: 276.309 RON
- Cifra de afaceri
- 1.728.124 RON -0.67% față de anul precedent
- Profit net
- 276.309 RON -44.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 391.067 RON -19.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.739.716 RON. Profit: 498.664 RON
Cifra de afaceri: 1.739.716 RON. Profit: 498.664 RON
- Cifra de afaceri
- 1.739.716 RON
- Profit net
- 498.664 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 485.846 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082007 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINFO EDUCAŢIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Iaşi (IAŞI)
INFO EDUCAŢIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Iaşi (IAŞI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Iaşi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Iaşi
Alte firme din Iaşi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul INFO EDUCAŢIA SRL?
CUI-ul INFO EDUCAŢIA SRL este 21913048.
Unde este sediul INFO EDUCAŢIA SRL?
INFO EDUCAŢIA SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Bârnova nr. 100H, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.
Cand a fost infiintata INFO EDUCAŢIA SRL?
INFO EDUCAŢIA SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a INFO EDUCAŢIA SRL in 2023?
In 2023, INFO EDUCAŢIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 376.331 RON.
Cati angajati are INFO EDUCAŢIA SRL?
INFO EDUCAŢIA SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2023.
Ce activitate are INFO EDUCAŢIA SRL?
INFO EDUCAŢIA SRL are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).
Ce profit a inregistrat INFO EDUCAŢIA SRL in 2023?
INFO EDUCAŢIA SRL a inregistrat un profit net de 164.319 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.