Activ Plătitor TVA

MARCOSILV SRL

CUI: 22063514
CIF: RO22063514
Reg. Com.: J2007000964204
CAEN: 1611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 iulie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Tăierea și rindeluirea lemnului

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:07

Despre MARCOSILV SRL

MARCOSILV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brad, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Tăierea și rindeluirea lemnului" (cod CAEN 1611), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARCOSILV SRL a raportat o cifra de afaceri de 194.296 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.7%). Profitul net inregistrat a fost de 43.172 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 198.808 RON in 2008 la 194.296 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
194.296 RON
Venituri totale
194.813 RON
Cheltuieli totale
144.566 RON
Profit brut
50.247 RON
Profit net
43.172 RON
Marja profit net
22,22%
Active imobilizate
78.689 RON
Active circulante
90.358 RON
Stocuri
30.170 RON
Creanțe
41.404 RON
Casa & conturi bănci
18.784 RON
Capital propriu
129.155 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Brad, Str. MOŢILOR nr. 110, 335200
Telefon0740246948

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Brad, Str. MOŢILOR nr. 110, 335200
Cod poștal: 335200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Brad, Str. Moţilor nr. 110, 335200
Cod postal
335200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.07.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Brad
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
194.296 RON
Rezultat net
43.172 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 194.296 RON 178.755 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 194.813 RON 196.006 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 144.566 RON 122.487 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 50.247 RON 73.519 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 43.172 RON 65.063 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 78.689 RON 63.066 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 90.358 RON 99.811 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 169.047 RON 162.877 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 30.170 RON 42.646 RON
CreanțeSume de încasat 41.404 RON 27.651 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.784 RON 29.514 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 39.892 RON 76.893 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 129.155 RON 85.984 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active169.047RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale169.047 RON
Datorii totale39.892 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,5 %Profit net / active totale
ROE
33,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
76,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 194.296 +8,7% față de anul precedent 194.813 144.566 50.247 -31,7% față de anul precedent 43.172 -33,7% față de anul precedent 0 0
2023 178.755 +212,6% față de anul precedent 196.006 122.487 73.519 65.063 0 0
2022 57.189 -48,5% față de anul precedent 49.971 94.377 0 0 44.406 44.978
2021 111.077 +2,0% față de anul precedent 102.463 110.219 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.756 8.867
2020 108.886 +4,6% față de anul precedent 96.350 84.825 11.525 10.435 0 0
2019 104.096 -53,5% față de anul precedent 88.435 111.168 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22.733 23.774
2018 224.006 -4,8% față de anul precedent 211.119 208.215 2.904 -45,9% față de anul precedent 664 -69,2% față de anul precedent 0 0
2017 235.198 +20,3% față de anul precedent 235.098 229.732 5.366 -74,0% față de anul precedent 2.156 -85,4% față de anul precedent 0 0
2016 195.594 +29,3% față de anul precedent 190.224 169.595 20.629 +266,0% față de anul precedent 14.762 +1.244,4% față de anul precedent 0 0
2015 151.295 +187,8% față de anul precedent 167.346 161.709 5.637 +152,1% față de anul precedent 1.098 +67,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 52.577 -23,2% față de anul precedent 52.797 50.561 2.236 -18,7% față de anul precedent 656 -6,8% față de anul precedent 0 0
2013 68.471 +32,6% față de anul precedent 69.707 66.956 2.751 -18,6% față de anul precedent 704 -61,5% față de anul precedent 0 0
2012 51.652 +8,8% față de anul precedent 53.721 50.340 3.381 -72,0% față de anul precedent 1.827 -82,7% față de anul precedent 0 0
2011 47.479 -67,9% față de anul precedent 50.399 38.344 12.055 +8,5% față de anul precedent 10.570 +42,9% față de anul precedent 0 0
2010 147.838 +107,9% față de anul precedent 145.038 133.928 11.110 -33,3% față de anul precedent 7.395 -43,1% față de anul precedent 0 0
2009 71.104 -64,2% față de anul precedent 71.106 54.450 16.656 -40,1% față de anul precedent 12.998 -46,6% față de anul precedent 0 0
2008 198.808 198.812 171.025 27.787 24.341 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 78.689 90.358 169.047 30.170 41.404 18.784
2023 63.066 99.811 162.877 42.646 27.651 29.514
2022 49.870 20.000 69.870 8.859 7.131 4.010
2021 51.830 38.626 90.456 11.632 701 26.293
2020 56.230 32.035 88.265 9.464 1.344 21.227
2019 61.823 37.029 98.852 6.573 9.476 20.980
2018 69.437 68.112 137.549 22.382 40.955 4.775
2017 76.702 53.121 129.823 15.857 18.403 18.861
2016 88.877 38.756 127.633 11.115 11.005 16.636
2015 88.171 25.304 113.475 22.975 314 2.015
2014 86.339 45.319 131.658 13.223 0 32.096
2013 82.754 9.247 92.001 4.762 128 4.357
2012 83.317 13.838 97.155 3.275 10.481 82
2011 45.292 66.198 111.490 7.210 57.528 1.460
2010 50.423 29.421 79.844 2.889 25.017 1.515
2009 8.426 46.214 54.640 822 44.256 1.136
2008 0 44.790 44.790 384 36.984 7.422

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 39.892 -48,1% față de anul precedent 129.155 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 76.893 +57,1% față de anul precedent 85.984 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 48.949 +99,3% față de anul precedent 20.921 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 24.557 +91,0% față de anul precedent 65.899 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 12.856 -62,1% față de anul precedent 75.409 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 33.879 -30,6% față de anul precedent 64.973 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 48.802 +4,4% față de anul precedent 88.747 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 46.745 +12,1% față de anul precedent 88.084 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 41.705 -1,4% față de anul precedent 85.928 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 42.309 -39,9% față de anul precedent 71.166 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 70.362 +116,5% față de anul precedent 70.069 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 32.499 -12,6% față de anul precedent 69.413 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 37.196 -34,6% față de anul precedent 68.709 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 56.871 +135,1% față de anul precedent 66.882 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 24.187 +322,6% față de anul precedent 56.312 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 5.723 -35,5% față de anul precedent 48.917 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 8.871 35.919 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 194.296 RON. Profit: 43.172 RON

Cifra de afaceri: 194.296 RON. Profit: 43.172 RON

Cifra de afaceri
194.296 RON +8.69% față de anul precedent
Profit net
43.172 RON -33.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
39.892 RON -48.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 178.755 RON. Profit: 65.063 RON

Cifra de afaceri: 178.755 RON. Profit: 65.063 RON

Cifra de afaceri
178.755 RON +212.57% față de anul precedent
Profit net
65.063 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
76.893 RON +57.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 57.189 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.189 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.189 RON -48.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.978 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.949 RON +99.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 111.077 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 111.077 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
111.077 RON +2.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.867 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.557 RON +91.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 108.886 RON. Profit: 10.435 RON

Cifra de afaceri: 108.886 RON. Profit: 10.435 RON

Cifra de afaceri
108.886 RON +4.6% față de anul precedent
Profit net
10.435 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.856 RON -62.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 104.096 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 104.096 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
104.096 RON -53.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.774 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.879 RON -30.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 224.006 RON. Profit: 664 RON

Cifra de afaceri: 224.006 RON. Profit: 664 RON

Cifra de afaceri
224.006 RON -4.76% față de anul precedent
Profit net
664 RON -69.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.802 RON +4.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 235.198 RON. Profit: 2.156 RON

Cifra de afaceri: 235.198 RON. Profit: 2.156 RON

Cifra de afaceri
235.198 RON +20.25% față de anul precedent
Profit net
2.156 RON -85.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.745 RON +12.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 195.594 RON. Profit: 14.762 RON

Cifra de afaceri: 195.594 RON. Profit: 14.762 RON

Cifra de afaceri
195.594 RON +29.28% față de anul precedent
Profit net
14.762 RON +1244.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.705 RON -1.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 151.295 RON. Profit: 1.098 RON

Cifra de afaceri: 151.295 RON. Profit: 1.098 RON

Cifra de afaceri
151.295 RON +187.76% față de anul precedent
Profit net
1.098 RON +67.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
42.309 RON -39.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 52.577 RON. Profit: 656 RON

Cifra de afaceri: 52.577 RON. Profit: 656 RON

Cifra de afaceri
52.577 RON -23.21% față de anul precedent
Profit net
656 RON -6.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
70.362 RON +116.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 68.471 RON. Profit: 704 RON

Cifra de afaceri: 68.471 RON. Profit: 704 RON

Cifra de afaceri
68.471 RON +32.56% față de anul precedent
Profit net
704 RON -61.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.499 RON -12.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 51.652 RON. Profit: 1.827 RON

Cifra de afaceri: 51.652 RON. Profit: 1.827 RON

Cifra de afaceri
51.652 RON +8.79% față de anul precedent
Profit net
1.827 RON -82.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
37.196 RON -34.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 47.479 RON. Profit: 10.570 RON

Cifra de afaceri: 47.479 RON. Profit: 10.570 RON

Cifra de afaceri
47.479 RON -67.88% față de anul precedent
Profit net
10.570 RON +42.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
56.871 RON +135.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 147.838 RON. Profit: 7.395 RON

Cifra de afaceri: 147.838 RON. Profit: 7.395 RON

Cifra de afaceri
147.838 RON +107.92% față de anul precedent
Profit net
7.395 RON -43.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
24.187 RON +322.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 71.104 RON. Profit: 12.998 RON

Cifra de afaceri: 71.104 RON. Profit: 12.998 RON

Cifra de afaceri
71.104 RON -64.23% față de anul precedent
Profit net
12.998 RON -46.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.723 RON -35.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 198.808 RON. Profit: 24.341 RON

Cifra de afaceri: 198.808 RON. Profit: 24.341 RON

Cifra de afaceri
198.808 RON
Profit net
24.341 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
8.871 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARCOSILV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1611 in Mun. Brad (HUNEDOARA)

MARCOSILV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1611 in Mun. Brad (HUNEDOARA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1611, Hunedoara

BANJIC LINE S.R.L.
CUI: 41505604CAEN: 1611
Activ
HUNEDOARA, Sat Ghelari Com. Ghelari2019-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.020 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
IGNIS WOOD S.R.L.
CUI: 40284807CAEN: 1611
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan2018-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.446 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GYM EXPLOFOR S.R.L.
CUI: 33380240CAEN: 1611
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2014-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.138 RON
Profit
23.549 RON
Angajati
2
OLAH LEMN SRL
CUI: 37660421CAEN: 1611
Activ
HUNEDOARA, Sat Râu Alb Com. Sălaşu de Sus2017-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.064 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FOREST OANCEA SRL
CUI: 24900263CAEN: 1611
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2008-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
893.221 RON
Profit
617.646 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1611, Hunedoara

DĂNILĂ SRL
CUI: 18964882CAEN: 1611
Activ
HUNEDOARA, Orş. Petrila2006-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
606.209 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
PALROM PRODUCTS SRL
CUI: 22490760CAEN: 1611
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2007-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.520.294 RON
Profit
1.646.565 RON
Angajati
92
IMPERIAL PG SRL
CUI: 12470162CAEN: 1611
Activ
HUNEDOARA, Sat Baru Com. Baru1999-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.993.497 RON
Profit
1.938.910 RON
Angajati
54

Alte firme din Hunedoara

TRIF CON S.R.L.
CUI: 22039869CAEN: 7022
Activ
HUNEDOARA, Sat Ţărăţel Mun. Brad2007-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.643 RON
Profit
2.232 RON
Angajati
1
PROTECT MULTISERV SRL
CUI: 22063522CAEN: 7499
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2007-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.977 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IRI SOCOCONSTRUCT SRL
CUI: 21996671CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2007-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.709.961 RON
Profit
30.977 RON
Angajati
9
CIP & DYA SISTEM SRL
CUI: 22102702CAEN: 4619
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2007-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.886 RON
Profit
8.937 RON
Angajati
1
TEHNOASFALT SRL
CUI: 21112970CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Sat Aurel Vlaicu Orş. Geoagiu2007-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.047.739 RON
Profit
58.767 RON
Angajati
8
SOFTLAND SRL
CUI: 16121173CAEN: 4649
Activ
HUNEDOARA, Orş. Simeria2004-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.273.715 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
PUBLISERV STAR S.R.L.
CUI: 28318757CAEN: 5819
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2011-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.309 RON
Profit
98 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARCOSILV SRL?

CUI-ul MARCOSILV SRL este 22063514.

Unde este sediul MARCOSILV SRL?

MARCOSILV SRL are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Brad, Str. MOŢILOR nr. 110, 335200, Mun. Brad, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata MARCOSILV SRL?

MARCOSILV SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARCOSILV SRL in 2024?

In 2024, MARCOSILV SRL a raportat o cifra de afaceri de 194.296 RON.

Ce activitate are MARCOSILV SRL?

MARCOSILV SRL are codul CAEN principal 1611 (Tăierea și rindeluirea lemnului).

Ce profit a inregistrat MARCOSILV SRL in 2024?

MARCOSILV SRL a inregistrat un profit net de 43.172 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.