Activ Plătitor TVAe‑FacturăFurnizor SEAP

WWS TECHNOLOGY TRADE SRL

CUI: 22098687
CIF: RO22098687
Reg. Com.: J2016002076233
CAEN: 4662
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 iulie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:07

Despre WWS TECHNOLOGY TRADE SRL

WWS TECHNOLOGY TRADE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Olteni Com. Clinceni, judetul ILFOV, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte" (cod CAEN 4662), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, WWS TECHNOLOGY TRADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 747.522 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.5%). Profitul net inregistrat a fost de 107.032 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 53.640 RON in 2008 la 747.522 RON in 2025.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2023. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
747.522 RON
Venituri totale
749.390 RON
Cheltuieli totale
624.369 RON
Profit brut
125.021 RON
Profit net
107.032 RON
Marja profit net
14,32%
Active imobilizate
25.818 RON
Active circulante
1.010.265 RON
Stocuri
298.330 RON
Creanțe
585.617 RON
Casa & conturi bănci
126.318 RON
Capital propriu
597.936 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Olteni Com. Clinceni, ŞOSEAUA BUCUREŞTI-DOMNEŞTI nr. 1F, 77061
Detalii adresaPARTER. CAMERA NR. 2
Telefon0722611205

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Olteni Com. Clinceni, ŞOSEAUA BUCUREŞTI-DOMNEŞTI nr. 1F, 77061
Cod poștal: 77061
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Olteni Com. Clinceni, ŞOSEAUA BUCUREŞTI-DOMNEŞTI nr. 1F, 77061
Detalii
PARTER. CAMERA NR. 2
Cod postal
77061
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 16.05.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2023)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 16 mai 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
747.522 RON
Rezultat net
107.032 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 747.522 RON 1.016.801 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 749.390 RON 1.018.111 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 624.369 RON 837.813 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 125.021 RON 180.298 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 107.032 RON 153.882 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 25.818 RON 43.696 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.010.265 RON 939.989 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.036.083 RON 983.685 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 298.330 RON 323.606 RON
CreanțeSume de încasat 585.617 RON 554.973 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 126.318 RON 61.410 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 440.294 RON 420.661 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 597.936 RON 565.171 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active1.036.083RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

42,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.036.083 RON
Datorii totale440.294 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
10,3 %Profit net / active totale
ROE
17,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 747.522 -26,5% față de anul precedent 749.390 624.369 125.021 -30,7% față de anul precedent 107.032 -30,5% față de anul precedent 0 0
2024 1.016.801 -28,2% față de anul precedent 1.018.111 837.813 180.298 -23,2% față de anul precedent 153.882 -31,5% față de anul precedent 0 0
2023 1.415.539 +21,8% față de anul precedent 1.417.331 1.182.735 234.596 -19,0% față de anul precedent 224.722 -20,0% față de anul precedent 0 0
2022 1.162.599 +12,1% față de anul precedent 1.165.258 875.680 289.578 +55,7% față de anul precedent 280.868 +58,0% față de anul precedent 0 0
2021 1.036.846 -36,3% față de anul precedent 1.037.239 851.219 186.020 -37,2% față de anul precedent 177.807 -37,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.628.469 +306,9% față de anul precedent 1.703.824 1.407.428 296.396 +1.052,1% față de anul precedent 285.010 +1.193,3% față de anul precedent 0 0
2019 400.226 -69,7% față de anul precedent 401.646 375.920 25.726 -86,7% față de anul precedent 22.038 -87,8% față de anul precedent 0 0
2018 1.320.928 +344,9% față de anul precedent 1.323.522 1.129.459 194.063 +2.603,6% față de anul precedent 180.864 +2.924,5% față de anul precedent 0 0
2017 296.907 +86,5% față de anul precedent 298.679 291.501 7.178 5.980 0 0
2016 159.233 +98,3% față de anul precedent 161.884 172.489 0 0 10.605 10.605
2015 80.307 +43,3% față de anul precedent 82.303 88.809 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.506 6.506
2014 56.032 +24,3% față de anul precedent 56.155 46.808 9.347 -44,2% față de anul precedent 7.852 -39,6% față de anul precedent 0 0
2009 45.064 -16,0% față de anul precedent 45.100 28.354 16.746 12.992 0 0
2008 53.640 53.655 60.929 0 0 7.274 7.274

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 25.818 1.010.265 1.036.083 298.330 585.617 126.318
2024 43.696 939.989 983.685 323.606 554.973 61.410
2023 54.838 1.031.422 1.086.260 311.357 511.121 208.944
2022 69.958 810.835 880.793 302.542 427.460 80.833
2021 88.581 723.534 812.115 229.951 442.198 51.385
2020 10.192 706.587 716.779 254.971 325.930 125.686
2019 5.638 540.881 546.519 250.004 248.624 42.253
2018 375 494.829 495.204 230.302 237.706 26.821
2017 375 418.687 419.062 113.967 234.371 70.349
2016 375 319.813 320.188 4.832 308.439 6.542
2015 375 271.069 271.444 18.896 215.333 36.840
2014 375 705.528 705.903 116.818 335.923 252.787
2009 375 65.129 65.504 25 35.416 29.688
2008 375 55.994 56.369 5.328 47.439 3.227

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 440.294 +4,7% față de anul precedent 597.936 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2024 420.661 -16,7% față de anul precedent 565.171 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 504.836 +21,2% față de anul precedent 583.571 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 416.618 -1,8% față de anul precedent 464.175 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 424.205 +100,3% față de anul precedent 387.910 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 211.794 +5,8% față de anul precedent 504.985 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 200.237 +17,1% față de anul precedent 346.282 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 170.960 -30,6% față de anul precedent 324.244 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 246.209 +60,6% față de anul precedent 172.853 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 153.315 +63,0% față de anul precedent 166.873 Neraportat 1
2015 94.066 -78,5% față de anul precedent 177.378 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 437.541 +1.533,5% față de anul precedent 268.362 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 26.785 -12,6% față de anul precedent 38.719 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 30.643 25.726 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RGROBERT- GEORGE BASTUREAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35106/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 747.522 RON. Profit: 107.032 RON

Cifra de afaceri: 747.522 RON. Profit: 107.032 RON

Cifra de afaceri
747.522 RON -26.48% față de anul precedent
Profit net
107.032 RON -30.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
440.294 RON +4.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.016.801 RON. Profit: 153.882 RON

Cifra de afaceri: 1.016.801 RON. Profit: 153.882 RON

Cifra de afaceri
1.016.801 RON -28.17% față de anul precedent
Profit net
153.882 RON -31.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
420.661 RON -16.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.415.539 RON. Profit: 224.722 RON

Cifra de afaceri: 1.415.539 RON. Profit: 224.722 RON

Cifra de afaceri
1.415.539 RON +21.76% față de anul precedent
Profit net
224.722 RON -19.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
504.836 RON +21.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.162.599 RON. Profit: 280.868 RON

Cifra de afaceri: 1.162.599 RON. Profit: 280.868 RON

Cifra de afaceri
1.162.599 RON +12.13% față de anul precedent
Profit net
280.868 RON +57.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
416.618 RON -1.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.036.846 RON. Profit: 177.807 RON

Cifra de afaceri: 1.036.846 RON. Profit: 177.807 RON

Cifra de afaceri
1.036.846 RON -36.33% față de anul precedent
Profit net
177.807 RON -37.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
424.205 RON +100.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.628.469 RON. Profit: 285.010 RON

Cifra de afaceri: 1.628.469 RON. Profit: 285.010 RON

Cifra de afaceri
1.628.469 RON +306.89% față de anul precedent
Profit net
285.010 RON +1193.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
211.794 RON +5.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 400.226 RON. Profit: 22.038 RON

Cifra de afaceri: 400.226 RON. Profit: 22.038 RON

Cifra de afaceri
400.226 RON -69.7% față de anul precedent
Profit net
22.038 RON -87.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
200.237 RON +17.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.320.928 RON. Profit: 180.864 RON

Cifra de afaceri: 1.320.928 RON. Profit: 180.864 RON

Cifra de afaceri
1.320.928 RON +344.9% față de anul precedent
Profit net
180.864 RON +2924.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
170.960 RON -30.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 296.907 RON. Profit: 5.980 RON

Cifra de afaceri: 296.907 RON. Profit: 5.980 RON

Cifra de afaceri
296.907 RON +86.46% față de anul precedent
Profit net
5.980 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
246.209 RON +60.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 159.233 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 159.233 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
159.233 RON +98.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.605 RON
Angajati
1
Datorii
153.315 RON +62.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 80.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.307 RON +43.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.506 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
94.066 RON -78.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 56.032 RON. Profit: 7.852 RON

Cifra de afaceri: 56.032 RON. Profit: 7.852 RON

Cifra de afaceri
56.032 RON +24.34% față de anul precedent
Profit net
7.852 RON -39.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
437.541 RON +1533.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 45.064 RON. Profit: 12.992 RON

Cifra de afaceri: 45.064 RON. Profit: 12.992 RON

Cifra de afaceri
45.064 RON -15.99% față de anul precedent
Profit net
12.992 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
26.785 RON -12.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 53.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.640 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.274 RON
Angajati
2
Datorii
30.643 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWWS TECHNOLOGY TRADE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4662 in Sat Olteni Com. Clinceni (ILFOV)

WWS TECHNOLOGY TRADE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4662 in Sat Olteni Com. Clinceni (ILFOV)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.092026Mentiune · Buletin 35106/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
WWS TECHNOLOGY TRADE SRL
CUI
22098687
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.09.2026
Registrul Comerțului
J23/2076/2016
EUID
ROONRC.J23/2076/2016
Sediu
Sat Olteni, Comuna Clinceni, Jud. Ilfov, ŞOSEAUA BUCUREŞTI-DOMNEŞTI, Nr. 1F,
Județ
Ilfov
Număr încheiere
746334
Data încheierii
22.09.2026
Număr dosar
3431661
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Laura-Teodora Mitariu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3431661 din 28.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 27.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35106/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
3 august 2017
Reprezentant legal
BASTUREA ROBERT-GEORGE

Catalog electronic

Produse publicate
0
Valide
0
Neexpirate
0
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 0000000
Participant 0000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
202138
CUI
22098687
Denumire în SEAP
WWS Technology Trade
Persoană de contact
BASTUREA ROBERT GEORGE
Adresă
Sos Bucuresti-Domnest Nr 1F
Localitate
Clinceni
Județ
Ilfov
Cod poștal
077060
Telefon
+40 722545216
Date preluate la
12 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 12 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4662, Ilfov

SUDURA LEMNULUI S.R.L.
CUI: 18540798CAEN: 4662
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2006-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.566.726 RON
Profit
468.148 RON
Angajati
2
ALTMAC SYSTEM S.R.L.
CUI: 34871165CAEN: 4662
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2015-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
952.358 RON
Profit
304.171 RON
Angajati
1
WOODPROCESS SYSTEMS S.R.L.
CUI: 45809592CAEN: 4662
Activ
ILFOV, Com. Domneşti2022-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.972.287 RON
Profit
52.261 RON
Angajati
2
MAER TOOLS SRL
CUI: 13462460CAEN: 4662
Activ
ILFOV, Sat Pantelimon Orş. Pantelimon2000-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
591.200 RON
Profit
101.910 RON
Angajati
2
FIEROMANIA COMPANY S.R.L.
CUI: 24513348CAEN: 4662
Activ
ILFOV, Sat Pantelimon Orş. Pantelimon2008-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.842.683 RON
Profit
108.285 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4662, Ilfov

EUROMASTER SRL
CUI: 21708930CAEN: 4662
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2007-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.061.200 RON
Profit
1.368.082 RON
Angajati
38
Activ
ILFOV, Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale2008-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.044.272 RON
Profit
2.138.828 RON
Angajati
88
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2007-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.648.340 RON
Profit
1.823.976 RON
Angajati
14
PROCONSTRUCT DISTRIBUTION SRL
CUI: 23736759CAEN: 4662
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2008-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.999.428 RON
Profit
1.909.630 RON
Angajati
16

Alte firme din Ilfov

MEIR GREEN S.R.L.
CUI: 22093582CAEN: 3512
Activ
ILFOV, Sat Periş Com. Periş2007-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.164.731 RON
Profit
417.929 RON
Angajati
1
INGEGNA SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 22060925CAEN: 2553
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca2007-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.495 RON
Profit
2.486 RON
Angajati
1
GEOID CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 22128346CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2007-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.109 RON
Profit
32.179 RON
Angajati
1
ROFIL TEX SRL
CUI: 21852757CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Ghermăneşti Com. Snagov2007-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.445 RON
Profit
6.794 RON
Angajati
0
AGRO TECH DISTRIBUTION SRL
CUI: 24272428CAEN: 4672
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2008-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.312.830 RON
Profit
137.136 RON
Angajati
4
E&M ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI: 35378859CAEN: 5920
Activ
ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca2016-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.573 RON
Profit
10.210 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WWS TECHNOLOGY TRADE SRL?

CUI-ul WWS TECHNOLOGY TRADE SRL este 22098687.

Unde este sediul WWS TECHNOLOGY TRADE SRL?

WWS TECHNOLOGY TRADE SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Olteni Com. Clinceni, ŞOSEAUA BUCUREŞTI-DOMNEŞTI nr. 1F, 77061, Sat Olteni Com. Clinceni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata WWS TECHNOLOGY TRADE SRL?

WWS TECHNOLOGY TRADE SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WWS TECHNOLOGY TRADE SRL in 2025?

In 2025, WWS TECHNOLOGY TRADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 747.522 RON.

Cati angajati are WWS TECHNOLOGY TRADE SRL?

WWS TECHNOLOGY TRADE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are WWS TECHNOLOGY TRADE SRL?

WWS TECHNOLOGY TRADE SRL are codul CAEN principal 4662 (Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte).

Ce profit a inregistrat WWS TECHNOLOGY TRADE SRL in 2025?

WWS TECHNOLOGY TRADE SRL a inregistrat un profit net de 107.032 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.