Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 15:29
Despre EMILIART CONSTRUCT SRL
EMILIART CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, EMILIART CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 2.840 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 531 RON
- Stocuri
- 64 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 467 RON
- Capital propriu
- -63.090 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. ALEEA STREJNIC nr. F.N.
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 13.07.2007
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -2.840 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 8.400 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 8.400 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.840 RON | 29.477 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 2.840 RON | 21.077 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 2.840 RON | 21.161 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 103 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 531 RON | 1.042 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 531 RON | 1.145 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 64 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 467 RON | 1.042 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 63.621 RON | 61.395 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -63.090 RON | -60.250 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,01 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -11.881,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 2.840 | 0 | 0 | 2.840 | 2.840 |
| 2023 | 8.400 -70,7% față de anul precedent | 8.400 | 29.477 | 0 | 0 | 21.077 | 21.161 |
| 2022 | 28.650 +20,4% față de anul precedent | 28.650 | 44.392 | 0 | 0 | 15.742 | 16.029 |
| 2021 | 23.800 -53,0% față de anul precedent | 23.800 | 40.145 | 0 | 0 | 16.345 | 16.584 |
| 2020 | 50.600 +854,7% față de anul precedent | 50.600 | 56.575 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 5.975 | 7.036 |
| 2019 | 5.300 | 5.300 | 2.018 | 3.282 | 3.123 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 2.185 | 0 | 0 | 2.185 | 2.185 |
| 2017 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 2.376 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.376 | 2.376 |
| 2016 | 7.695 -70,8% față de anul precedent | 7.695 | 6.570 | 1.125 -25,1% față de anul precedent | 894 +25,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 26.333 -60,5% față de anul precedent | 26.333 | 24.832 | 1.501 -70,5% față de anul precedent | 711 -76,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 66.730 +93,9% față de anul precedent | 66.730 | 61.651 | 5.079 | 3.075 | 0 | 0 |
| 2013 | 34.423 -50,6% față de anul precedent | 34.423 | 38.509 | 0 | 0 | 4.086 | 4.816 |
| 2012 | 69.619 +217,7% față de anul precedent | 69.627 | 73.529 | 0 | 0 | 3.902 | 3.902 |
| 2011 | 21.915 -51,3% față de anul precedent | 22.415 | 33.050 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 10.635 | 10.635 |
| 2010 | 45.022 -35,9% față de anul precedent | 45.065 | 41.531 | 3.534 -92,7% față de anul precedent | 260 -99,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 70.285 +806,9% față de anul precedent | 70.364 | 21.906 | 48.458 +4.814,6% față de anul precedent | 41.985 +4.970,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 7.750 | 7.750 | 6.764 | 986 | 828 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 531 | 531 | 64 | 0 | 467 |
| 2023 | 103 | 1.042 | 1.145 | 0 | 0 | 1.042 |
| 2022 | 1.343 | 502 | 1.845 | 0 | 0 | 502 |
| 2021 | 21 | 3.196 | 3.217 | 0 | 0 | 3.196 |
| 2020 | 0 | 1.735 | 1.735 | 0 | 0 | 1.735 |
| 2019 | 0 | 4.602 | 4.602 | 0 | 0 | 4.602 |
| 2018 | 0 | 391 | 391 | 0 | 0 | 391 |
| 2017 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| 2016 | 0 | 2.573 | 2.573 | 0 | 0 | 2.573 |
| 2015 | 0 | 1.661 | 1.661 | 0 | 0 | 1.661 |
| 2014 | 0 | 1.554 | 1.554 | 0 | 0 | 1.554 |
| 2013 | 0 | 256 | 256 | 0 | 0 | 256 |
| 2012 | 0 | 2.558 | 2.558 | 0 | 205 | 2.353 |
| 2011 | 0 | 33.492 | 33.492 | 0 | 27.254 | 6.238 |
| 2010 | 16.166 | 31.680 | 47.846 | 0 | 31.612 | 68 |
| 2009 | 22.666 | 28.326 | 50.992 | 0 | 21.911 | 6.415 |
| 2008 | 1.667 | 347 | 2.014 | 0 | 0 | 347 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 63.621 +3,6% față de anul precedent | -63.090 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 61.395 +50,0% față de anul precedent | -60.250 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 40.934 +57,6% față de anul precedent | -39.089 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 25.968 +228,6% față de anul precedent | -22.751 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 7.903 +111,7% față de anul precedent | -6.168 | Neraportat | 1 |
| 2019 | 3.733 +41,1% față de anul precedent | 869 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 2.645 +1.465,1% față de anul precedent | -2.254 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 169 -36,5% față de anul precedent | -69 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 266 +7,3% față de anul precedent | 2.307 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 248 -70,9% față de anul precedent | 1.413 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 853 -67,6% față de anul precedent | 701 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 2.629 +2.186,1% față de anul precedent | -2.373 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 115 +18,6% față de anul precedent | 2.443 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 97 -97,5% față de anul precedent | 33.395 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2010 | 3.815 -47,2% față de anul precedent | 44.031 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 7.223 +3.040,4% față de anul precedent | 43.769 | Neraportat | 3 |
| 2008 | 230 | 1.784 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| GEGABRIELA- EMILIA COMĂNICI | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25840/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.840 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 63.621 RON +3.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.400 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 8.400 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 8.400 RON -70.68% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.161 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 61.395 RON +49.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 28.650 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 28.650 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 28.650 RON +20.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.029 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 40.934 RON +57.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 23.800 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 23.800 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 23.800 RON -52.96% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.584 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 25.968 RON +228.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 50.600 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 50.600 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 50.600 RON +854.72% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 7.036 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 7.903 RON +111.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.300 RON. Profit: 3.123 RON
Cifra de afaceri: 5.300 RON. Profit: 3.123 RON
- Cifra de afaceri
- 5.300 RON
- Profit net
- 3.123 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.733 RON +41.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.185 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.645 RON +1465.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.376 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 169 RON -36.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 7.695 RON. Profit: 894 RON
Cifra de afaceri: 7.695 RON. Profit: 894 RON
- Cifra de afaceri
- 7.695 RON -70.78% față de anul precedent
- Profit net
- 894 RON +25.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 266 RON +7.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 26.333 RON. Profit: 711 RON
Cifra de afaceri: 26.333 RON. Profit: 711 RON
- Cifra de afaceri
- 26.333 RON -60.54% față de anul precedent
- Profit net
- 711 RON -76.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 248 RON -70.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 66.730 RON. Profit: 3.075 RON
Cifra de afaceri: 66.730 RON. Profit: 3.075 RON
- Cifra de afaceri
- 66.730 RON +93.85% față de anul precedent
- Profit net
- 3.075 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 853 RON -67.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 34.423 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 34.423 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 34.423 RON -50.56% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.816 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.629 RON +2186.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 69.619 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 69.619 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 69.619 RON +217.68% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.902 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 115 RON +18.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 21.915 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 21.915 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 21.915 RON -51.32% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 10.635 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 97 RON -97.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 45.022 RON. Profit: 260 RON
Cifra de afaceri: 45.022 RON. Profit: 260 RON
- Cifra de afaceri
- 45.022 RON -35.94% față de anul precedent
- Profit net
- 260 RON -99.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.815 RON -47.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 70.285 RON. Profit: 41.985 RON
Cifra de afaceri: 70.285 RON. Profit: 41.985 RON
- Cifra de afaceri
- 70.285 RON +806.9% față de anul precedent
- Profit net
- 41.985 RON +4970.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 7.223 RON +3040.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 7.750 RON. Profit: 828 RON
Cifra de afaceri: 7.750 RON. Profit: 828 RON
- Cifra de afaceri
- 7.750 RON
- Profit net
- 828 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 230 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082007 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEMILIART CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)
EMILIART CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
08.072026Mentiune · Buletin 25840/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- EMILIART CONSTRUCT SRL
- CUI
- 22112757
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 08.07.2026
- Registrul Comerțului
- J29/1787/2007
- EUID
- ROONRC.J29/1787/2007
- Sediu
- Municipiul Ploieşti, Jud. Prahova, Str. ALEEA STREJNIC, Nr. F.N., Bl. A12, Etaj P, Ap. 1
- Județ
- Prahova
- Număr încheiere
- 542031
- Data încheierii
- 07.07.2026
- Număr dosar
- 2626903
- Data dosarului
- 01.07.2026
- Tribunal
- Prahova
- Registrator
- Amalia Cimpu
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2626903 din 01.07.2026
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 29.06.2026
- Declaraţie privind beneficiarii reali din 27.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Prahova
Alte firme din Prahova
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul EMILIART CONSTRUCT SRL?
CUI-ul EMILIART CONSTRUCT SRL este 22112757.
Unde este sediul EMILIART CONSTRUCT SRL?
EMILIART CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. ALEEA STREJNIC nr. F.N., Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.
Cand a fost infiintata EMILIART CONSTRUCT SRL?
EMILIART CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a EMILIART CONSTRUCT SRL in 2024?
In 2024, EMILIART CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are EMILIART CONSTRUCT SRL?
EMILIART CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).
Ce profit a inregistrat EMILIART CONSTRUCT SRL in 2024?
EMILIART CONSTRUCT SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.840 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.