Activ Plătitor TVA

GHEREON PLAST SRL

CUI: 22171532
CIF: RO22171532
Reg. Com.: J13/2524/2007
CAEN: 2223
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 iulie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Fabricarea de uși și ferestre din material plastic

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:16

Despre GHEREON PLAST SRL

GHEREON PLAST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de uși și ferestre din material plastic" (cod CAEN 2223), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GHEREON PLAST SRL a raportat o cifra de afaceri de 497.479 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.3%). Profitul net inregistrat a fost de 29.240 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 11.452 RON in 2008 la 497.479 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
497.479 RON
Venituri totale
498.119 RON
Cheltuieli totale
458.431 RON
Profit brut
39.688 RON
Profit net
29.240 RON
Marja profit net
5,88%
Active imobilizate
78.749 RON
Active circulante
132.643 RON
Stocuri
72.844 RON
Creanțe
17.268 RON
Casa & conturi bănci
42.531 RON
Capital propriu
171.925 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Int. Câmpinei nr. 28C, 900056

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Int. Câmpinei nr. 28C, 900056
Cod poștal: 900056
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Int. Câmpinei nr. 28C, 900056
Cod postal
900056
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 05.05.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
497.479 RON
Rezultat net
29.240 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 497.479 RON 542.697 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 498.119 RON 543.537 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 458.431 RON 443.027 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 39.688 RON 100.510 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 29.240 RON 95.184 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 78.749 RON 64.159 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 132.643 RON 177.365 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 211.392 RON 241.524 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 72.844 RON 19.660 RON
CreanțeSume de încasat 17.268 RON 95.980 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.531 RON 61.725 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 39.467 RON 98.971 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 171.925 RON 142.553 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active211.392RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale211.392 RON
Datorii totale39.467 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,8 %Profit net / active totale
ROE
17,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 497.479 -8,3% față de anul precedent 498.119 458.431 39.688 -60,5% față de anul precedent 29.240 -69,3% față de anul precedent 0 0
2023 542.697 -46,9% față de anul precedent 543.537 443.027 100.510 95.184 0 0
2022 1.021.625 -11,1% față de anul precedent 1.023.306 1.116.510 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 93.204 101.895
2021 1.149.144 +65,2% față de anul precedent 1.153.627 973.642 179.985 +183,9% față de anul precedent 169.832 +195,1% față de anul precedent 0 0
2020 695.514 -26,7% față de anul precedent 695.938 632.534 63.404 +74,1% față de anul precedent 57.552 +114,0% față de anul precedent 0 0
2019 949.145 +50,6% față de anul precedent 949.988 913.576 36.412 +142,7% față de anul precedent 26.897 +210,6% față de anul precedent 0 0
2018 630.381 -8,6% față de anul precedent 633.050 618.049 15.001 -32,5% față de anul precedent 8.661 -43,6% față de anul precedent 0 0
2017 689.838 -12,2% față de anul precedent 703.931 681.718 22.213 -31,5% față de anul precedent 15.342 -47,4% față de anul precedent 0 0
2016 785.946 -16,4% față de anul precedent 786.490 754.084 32.406 +3,6% față de anul precedent 29.146 -6,9% față de anul precedent 0 0
2015 940.425 +37,7% față de anul precedent 943.032 911.738 31.294 31.294 Neraportat 0
2014 683.053 -21,4% față de anul precedent 693.698 714.661 0 0 20.963 20.963
2013 869.062 +2,2% față de anul precedent 869.461 879.375 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.914 9.914
2012 850.230 +32,0% față de anul precedent 850.450 828.685 21.765 21.765 0 0
2011 644.111 +3,7% față de anul precedent 645.610 669.152 0 0 23.542 23.542
2010 621.194 +107,0% față de anul precedent 622.266 653.402 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 31.136 36.011
2009 300.033 +2.519,9% față de anul precedent 302.851 285.040 17.811 +512,1% față de anul precedent 14.879 +467,0% față de anul precedent 0 0
2008 11.452 11.452 8.542 2.910 2.624 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 78.749 132.643 211.392 72.844 17.268 42.531
2023 64.159 177.365 241.524 19.660 95.980 61.725
2022 59.643 200.387 260.030 32.915 67.293 100.179
2021 52.810 353.820 406.630 48.259 209.132 96.429
2020 57.051 86.541 143.592 30.737 3.653 52.151
2019 46.358 79.799 126.157 25.574 25.836 28.389
2018 7.874 82.125 89.999 27.009 3.049 52.067
2017 8.028 63.730 71.758 15.298 5.523 42.909
2016 8.951 48.796 57.747 12.259 1.659 34.878
2015 6.798 40.408 47.206 20.134 6.842 13.432
2014 6.798 28.245 35.043 17.124 2.037 9.084
2013 6.093 56.748 62.841 40.888 892 14.968
2012 6.093 88.924 95.017 32.316 2.699 53.909
2011 16.250 67.911 84.161 29.355 29.604 8.952
2010 41.622 36.673 78.295 15.922 10.221 10.530
2009 58.079 39.915 97.994 10.904 1.287 27.724
2008 2.137 896 3.033 0 3 893

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 39.467 -60,1% față de anul precedent 171.925 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 98.971 -53,5% față de anul precedent 142.553 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2022 212.661 +62,3% față de anul precedent 47.369 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 131.054 +246,3% față de anul precedent 275.576 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 37.848 -51,5% față de anul precedent 105.744 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 77.965 +13,5% față de anul precedent 48.192 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 68.704 +16,2% față de anul precedent 21.295 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 59.124 -2,2% față de anul precedent 12.634 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2016 60.455 -23,5% față de anul precedent -2.708 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 79.061 -19,5% față de anul precedent -31.855 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2014 98.192 +6,0% față de anul precedent -63.149 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2013 92.631 -19,4% față de anul precedent -29.790 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2012 114.893 -8,7% față de anul precedent -19.876 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 125.802 +30,5% față de anul precedent -41.641 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2010 96.394 +20,4% față de anul precedent -18.099 Neraportat 1 -80,0% față de anul precedent
2009 80.082 17.912 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2008 0 3.033 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 497.479 RON. Profit: 29.240 RON

Cifra de afaceri: 497.479 RON. Profit: 29.240 RON

Cifra de afaceri
497.479 RON -8.33% față de anul precedent
Profit net
29.240 RON -69.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
39.467 RON -60.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 542.697 RON. Profit: 95.184 RON

Cifra de afaceri: 542.697 RON. Profit: 95.184 RON

Cifra de afaceri
542.697 RON -46.88% față de anul precedent
Profit net
95.184 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
98.971 RON -53.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.021.625 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.021.625 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.021.625 RON -11.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
101.895 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
212.661 RON +62.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.149.144 RON. Profit: 169.832 RON

Cifra de afaceri: 1.149.144 RON. Profit: 169.832 RON

Cifra de afaceri
1.149.144 RON +65.22% față de anul precedent
Profit net
169.832 RON +195.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
131.054 RON +246.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 695.514 RON. Profit: 57.552 RON

Cifra de afaceri: 695.514 RON. Profit: 57.552 RON

Cifra de afaceri
695.514 RON -26.72% față de anul precedent
Profit net
57.552 RON +113.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
37.848 RON -51.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 949.145 RON. Profit: 26.897 RON

Cifra de afaceri: 949.145 RON. Profit: 26.897 RON

Cifra de afaceri
949.145 RON +50.57% față de anul precedent
Profit net
26.897 RON +210.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
77.965 RON +13.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 630.381 RON. Profit: 8.661 RON

Cifra de afaceri: 630.381 RON. Profit: 8.661 RON

Cifra de afaceri
630.381 RON -8.62% față de anul precedent
Profit net
8.661 RON -43.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
68.704 RON +16.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 689.838 RON. Profit: 15.342 RON

Cifra de afaceri: 689.838 RON. Profit: 15.342 RON

Cifra de afaceri
689.838 RON -12.23% față de anul precedent
Profit net
15.342 RON -47.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
59.124 RON -2.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 785.946 RON. Profit: 29.146 RON

Cifra de afaceri: 785.946 RON. Profit: 29.146 RON

Cifra de afaceri
785.946 RON -16.43% față de anul precedent
Profit net
29.146 RON -6.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
60.455 RON -23.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 940.425 RON. Profit: 31.294 RON

Cifra de afaceri: 940.425 RON. Profit: 31.294 RON

Cifra de afaceri
940.425 RON +37.68% față de anul precedent
Profit net
31.294 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
79.061 RON -19.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 683.053 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 683.053 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
683.053 RON -21.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.963 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
98.192 RON +6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 869.062 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 869.062 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
869.062 RON +2.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.914 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
92.631 RON -19.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 850.230 RON. Profit: 21.765 RON

Cifra de afaceri: 850.230 RON. Profit: 21.765 RON

Cifra de afaceri
850.230 RON +32% față de anul precedent
Profit net
21.765 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
114.893 RON -8.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 644.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 644.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
644.111 RON +3.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.542 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
125.802 RON +30.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 621.194 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 621.194 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
621.194 RON +107.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
36.011 RON
Angajati
1 -80% față de anul precedent
Datorii
96.394 RON +20.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 300.033 RON. Profit: 14.879 RON

Cifra de afaceri: 300.033 RON. Profit: 14.879 RON

Cifra de afaceri
300.033 RON +2519.92% față de anul precedent
Profit net
14.879 RON +467.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
80.082 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 11.452 RON. Profit: 2.624 RON

Cifra de afaceri: 11.452 RON. Profit: 2.624 RON

Cifra de afaceri
11.452 RON
Profit net
2.624 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGHEREON PLAST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2223 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

GHEREON PLAST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2223 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2223, Constanţa

PVC HOUSE S.R.L.
CUI: 47585483CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2023-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.440 RON
Profit
31.157 RON
Angajati
1
FEREASTRA IRD S.R.L.
CUI: 47753862CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.859 RON
Profit
13.446 RON
Angajati
1
TUNA GLASS S.R.L.
CUI: 44862016CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2021-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
685.752 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
QPLAST AVANTAJ SRL
CUI: 28143280CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.943 RON
Profit
110.931 RON
Angajati
1
PENTOMAX S.R.L.
CUI: 11664861CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1999-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.509.730 RON
Profit
500.411 RON
Angajati
18
MIKY YONE S.R.L.
CUI: 48310880CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.061 RON
Profit
46.837 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2223, Constanţa

ELECTROTERMO GRI S.R.L.
CUI: 21897244CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Orş. Hârşova2007-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.634 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECOSAR 65 TERM SRL
CUI: 22261481CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2007-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.502 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TORA CONTAB SRL
CUI: 21104233CAEN: 2223
Activ
CONSTANŢA, Sat Aliman Com. Aliman2007-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.578 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

DANIELS STYLE SRL
CUI: 22171478CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CERESERV CONSULTING SRL
CUI: 22171575CAEN: 2893
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.209.103 RON
Profit
444.662 RON
Angajati
22
MCR CONT-AUDIT S.R.L.
CUI: 22149187CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.800 RON
Profit
3.750 RON
Angajati
0
SYR PRESTCOM SRL
CUI: 22205163CAEN: 4762
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2007-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.532 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GREEN MARINE SRL
CUI: 21933614CAEN: 4690
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.118 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HAS PROIECT SRL
CUI: 22370144CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.828 RON
Profit
76.014 RON
Angajati
2
TAMI TRANSERV SRL
CUI: 18518774CAEN: 4120
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2006-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.627.229 RON
Profit
0 RON
Angajati
25
FOREVER GOLD TEAM S.R.L.
CUI: 38889076CAEN: 4791
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2018-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.457 RON
Profit
1.236 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GHEREON PLAST SRL?

CUI-ul GHEREON PLAST SRL este 22171532.

Unde este sediul GHEREON PLAST SRL?

GHEREON PLAST SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Int. Câmpinei nr. 28C, 900056, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata GHEREON PLAST SRL?

GHEREON PLAST SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GHEREON PLAST SRL in 2024?

In 2024, GHEREON PLAST SRL a raportat o cifra de afaceri de 497.479 RON.

Cati angajati are GHEREON PLAST SRL?

GHEREON PLAST SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GHEREON PLAST SRL?

GHEREON PLAST SRL are codul CAEN principal 2223 (Fabricarea de uși și ferestre din material plastic).

Ce profit a inregistrat GHEREON PLAST SRL in 2024?

GHEREON PLAST SRL a inregistrat un profit net de 29.240 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.