Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 07:59
Despre CONREP SA
CONREP SA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Orş. Vişeu de Sus, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CONREP SA a raportat o cifra de afaceri de 69.743.552 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.5%). Profitul net inregistrat a fost de 4.174.112 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 175. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 23.022.760 RON in 2008 la 69.743.552 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2009), se afla pe locul 43 din 12197 firme din judetul MARAMUREŞ.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 69.743.552 RON
- Venituri totale
- 73.398.550 RON
- Cheltuieli totale
- 68.694.443 RON
- Profit brut
- 4.704.107 RON
- Profit net
- 4.174.112 RON
- Marja profit net
- 5,98%
- Active imobilizate
- 16.777.736 RON
- Active circulante
- 46.688.664 RON
- Stocuri
- 8.684.102 RON
- Creanțe
- 34.827.449 RON
- Casa & conturi bănci
- 3.177.113 RON
- Capital propriu
- 32.817.126 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. Mioriţei nr. 4, 435700
- Cod postal
- 435700
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 29.11.1992
- Organ fiscal competent
- Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Maramureş
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 69.743.552 RON
- Rezultat net
- 4.174.112 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 69.743.552 RON | 68.683.641 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 73.398.550 RON | 70.294.061 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 68.694.443 RON | 64.549.376 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 4.704.107 RON | 5.744.685 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 4.174.112 RON | 5.240.530 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 16.777.736 RON | 12.393.547 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 46.688.664 RON | 43.780.294 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 63.466.400 RON | 56.173.841 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 8.684.102 RON | 5.342.114 RON |
| CreanțeSume de încasat | 34.827.449 RON | 35.841.174 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 3.177.113 RON | 2.597.006 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 28.243.492 RON | 25.203.051 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 32.817.126 RON | 28.643.015 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 175 persoane | 168 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 6,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 12,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,65 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 51,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.743.552 +1,5% față de anul precedent | 73.398.550 | 68.694.443 | 4.704.107 -18,1% față de anul precedent | 4.174.112 -20,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 68.683.641 +35,7% față de anul precedent | 70.294.061 | 64.549.376 | 5.744.685 +74,3% față de anul precedent | 5.240.530 +76,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 50.625.593 -30,0% față de anul precedent | 50.367.936 | 47.072.013 | 3.295.923 -41,9% față de anul precedent | 2.968.043 -45,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 72.326.845 +66,8% față de anul precedent | 65.328.434 | 59.652.816 | 5.675.618 +182,4% față de anul precedent | 5.406.285 +169,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 43.351.134 +19,9% față de anul precedent | 51.394.400 | 49.384.483 | 2.009.917 +1,0% față de anul precedent | 2.009.917 +1,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 36.152.784 +55,7% față de anul precedent | 34.003.310 | 32.013.433 | 1.989.877 +24,6% față de anul precedent | 1.989.877 +24,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 23.223.470 +31,7% față de anul precedent | 26.665.002 | 25.067.709 | 1.597.293 +76,5% față de anul precedent | 1.597.293 +109,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 17.639.391 -33,1% față de anul precedent | 20.332.702 | 19.427.828 | 904.874 -15,0% față de anul precedent | 763.490 -7,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 26.367.302 -10,8% față de anul precedent | 27.526.904 | 26.462.727 | 1.064.177 +25,6% față de anul precedent | 823.229 +5,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 29.559.640 +16,0% față de anul precedent | 31.159.488 | 30.311.968 | 847.520 -1,5% față de anul precedent | 782.522 -5,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 25.483.885 -22,4% față de anul precedent | 25.087.123 | 24.226.602 | 860.521 +19,2% față de anul precedent | 827.552 +35,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 32.831.812 +22,4% față de anul precedent | 30.810.330 | 30.088.492 | 721.838 +123,7% față de anul precedent | 609.509 +124,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 26.816.763 +3,9% față de anul precedent | 28.970.931 | 28.648.283 | 322.648 +10,3% față de anul precedent | 271.957 +12,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 25.806.440 -19,0% față de anul precedent | 25.887.635 | 25.595.044 | 292.591 -8,6% față de anul precedent | 242.862 -7,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 31.842.748 +21,0% față de anul precedent | 24.804.038 | 24.483.827 | 320.211 -95,1% față de anul precedent | 263.696 -95,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 26.313.205 +14,3% față de anul precedent | 30.242.634 | 23.736.709 | 6.505.925 +360,4% față de anul precedent | 6.496.758 +359,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 23.022.760 | 31.114.484 | 29.701.332 | 1.413.152 | 1.413.152 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.777.736 | 46.688.664 | 63.466.400 | 8.684.102 | 34.827.449 | 3.177.113 |
| 2023 | 12.393.547 | 43.780.294 | 56.173.841 | 5.342.114 | 35.841.174 | 2.597.006 |
| 2022 | 12.917.464 | 40.364.201 | 53.281.665 | 5.319.930 | 32.559.054 | 2.485.217 |
| 2021 | 15.119.442 | 31.274.644 | 46.394.086 | 7.661.415 | 9.213.292 | 14.399.937 |
| 2020 | 12.896.260 | 24.887.258 | 37.783.518 | 14.562.442 | 9.462.672 | 862.144 |
| 2019 | 7.820.451 | 18.983.188 | 26.803.639 | 6.744.818 | 11.705.950 | 532.420 |
| 2018 | 5.591.736 | 20.110.312 | 25.702.048 | 10.423.140 | 8.427.622 | 1.259.550 |
| 2017 | 4.316.208 | 16.771.648 | 21.087.856 | 8.047.873 | 7.377.700 | 1.346.075 |
| 2016 | 6.723.620 | 16.321.344 | 23.044.964 | 3.701.141 | 11.239.566 | 1.380.637 |
| 2015 | 7.710.808 | 18.884.689 | 26.595.497 | 4.343.986 | 13.002.089 | 1.538.614 |
| 2014 | 8.797.412 | 23.728.237 | 32.525.649 | 3.189.296 | 19.462.527 | 1.076.414 |
| 2013 | 7.980.446 | 22.036.029 | 30.016.475 | 3.411.666 | 16.402.435 | 2.221.928 |
| 2012 | 9.418.031 | 21.784.690 | 31.202.721 | 5.723.262 | 14.933.953 | 1.127.475 |
| 2011 | 9.796.274 | 18.385.469 | 28.181.743 | 2.886.114 | 13.705.307 | 1.794.048 |
| 2010 | 10.874.828 | 20.692.247 | 31.567.075 | 4.685.745 | 14.414.562 | 1.591.940 |
| 2009 | 12.445.862 | 20.152.228 | 32.598.090 | 12.982.002 | 4.837.252 | 2.332.974 |
| 2008 | 13.038.605 | 16.631.292 | 29.669.897 | 9.212.100 | 6.665.444 | 753.748 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28.243.492 +12,1% față de anul precedent | 32.817.126 | Neraportat | 175 +4,2% față de anul precedent |
| 2023 | 25.203.051 -5,5% față de anul precedent | 28.643.015 | Neraportat | 168 +4,4% față de anul precedent |
| 2022 | 26.677.282 +16,5% față de anul precedent | 23.462.295 | Neraportat | 161 -13,4% față de anul precedent |
| 2021 | 22.897.607 +16,1% față de anul precedent | 20.494.253 | Neraportat | 186 -4,1% față de anul precedent |
| 2020 | 19.729.567 +45,8% față de anul precedent | 15.087.967 | Neraportat | 194 +34,7% față de anul precedent |
| 2019 | 13.533.259 +0,3% față de anul precedent | 10.304.640 | Neraportat | 144 +18,0% față de anul precedent |
| 2018 | 13.489.040 +32,4% față de anul precedent | 8.314.763 | Neraportat | 122 +28,4% față de anul precedent |
| 2017 | 10.185.954 -22,9% față de anul precedent | 6.717.470 | Neraportat | 95 -20,2% față de anul precedent |
| 2016 | 13.214.624 -28,9% față de anul precedent | 5.953.979 | Neraportat | 119 -15,6% față de anul precedent |
| 2015 | 18.574.606 +53,3% față de anul precedent | 5.130.750 | Neraportat | 141 +4,4% față de anul precedent |
| 2014 | 12.114.959 +23,9% față de anul precedent | 17.595.430 | Neraportat | 135 +0,8% față de anul precedent |
| 2013 | 9.774.487 -23,0% față de anul precedent | 16.692.247 | Neraportat | 134 +2,3% față de anul precedent |
| 2012 | 12.701.459 +19,0% față de anul precedent | 16.143.946 | Neraportat | 131 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 10.678.300 -24,0% față de anul precedent | 15.871.989 | Neraportat | 131 +4,8% față de anul precedent |
| 2010 | 14.050.328 -2,9% față de anul precedent | 16.182.621 | Neraportat | 125 -5,3% față de anul precedent |
| 2009 | 14.465.506 -18,2% față de anul precedent | 15.919.152 | Neraportat | 132 -5,7% față de anul precedent |
| 2008 | 17.689.349 | 9.426.982 | Neraportat | 140 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IUILEANA URDA | persoană interesată | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
23 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37062/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26239/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24469/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, prelungire mandat auditor, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, prelungire mandat auditor, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 69.743.552 RON. Profit: 4.174.112 RON
Cifra de afaceri: 69.743.552 RON. Profit: 4.174.112 RON
- Cifra de afaceri
- 69.743.552 RON +1.54% față de anul precedent
- Profit net
- 4.174.112 RON -20.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 175 +4.17% față de anul precedent
- Datorii
- 28.243.492 RON +12.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 68.683.641 RON. Profit: 5.240.530 RON
Cifra de afaceri: 68.683.641 RON. Profit: 5.240.530 RON
- Cifra de afaceri
- 68.683.641 RON +35.67% față de anul precedent
- Profit net
- 5.240.530 RON +76.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 168 +4.35% față de anul precedent
- Datorii
- 25.203.051 RON -5.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 50.625.593 RON. Profit: 2.968.043 RON
Cifra de afaceri: 50.625.593 RON. Profit: 2.968.043 RON
- Cifra de afaceri
- 50.625.593 RON -30% față de anul precedent
- Profit net
- 2.968.043 RON -45.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 161 -13.44% față de anul precedent
- Datorii
- 26.677.282 RON +16.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 72.326.845 RON. Profit: 5.406.285 RON
Cifra de afaceri: 72.326.845 RON. Profit: 5.406.285 RON
- Cifra de afaceri
- 72.326.845 RON +66.84% față de anul precedent
- Profit net
- 5.406.285 RON +168.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 186 -4.12% față de anul precedent
- Datorii
- 22.897.607 RON +16.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 1711/2021solicitant declaraţii şi
solicitant declaraţii şi
Deschide înregistrarea completă2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 43.351.134 RON. Profit: 2.009.917 RON
Cifra de afaceri: 43.351.134 RON. Profit: 2.009.917 RON
- Cifra de afaceri
- 43.351.134 RON +19.91% față de anul precedent
- Profit net
- 2.009.917 RON +1.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 194 +34.72% față de anul precedent
- Datorii
- 19.729.567 RON +45.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 36.152.784 RON. Profit: 1.989.877 RON
Cifra de afaceri: 36.152.784 RON. Profit: 1.989.877 RON
- Cifra de afaceri
- 36.152.784 RON +55.67% față de anul precedent
- Profit net
- 1.989.877 RON +24.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 144 +18.03% față de anul precedent
- Datorii
- 13.533.259 RON +0.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 23.223.470 RON. Profit: 1.597.293 RON
Cifra de afaceri: 23.223.470 RON. Profit: 1.597.293 RON
- Cifra de afaceri
- 23.223.470 RON +31.66% față de anul precedent
- Profit net
- 1.597.293 RON +109.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 122 +28.42% față de anul precedent
- Datorii
- 13.489.040 RON +32.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 17.639.391 RON. Profit: 763.490 RON
Cifra de afaceri: 17.639.391 RON. Profit: 763.490 RON
- Cifra de afaceri
- 17.639.391 RON -33.1% față de anul precedent
- Profit net
- 763.490 RON -7.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 95 -20.17% față de anul precedent
- Datorii
- 10.185.954 RON -22.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 26.367.302 RON. Profit: 823.229 RON
Cifra de afaceri: 26.367.302 RON. Profit: 823.229 RON
- Cifra de afaceri
- 26.367.302 RON -10.8% față de anul precedent
- Profit net
- 823.229 RON +5.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 119 -15.6% față de anul precedent
- Datorii
- 13.214.624 RON -28.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 29.559.640 RON. Profit: 782.522 RON
Cifra de afaceri: 29.559.640 RON. Profit: 782.522 RON
- Cifra de afaceri
- 29.559.640 RON +15.99% față de anul precedent
- Profit net
- 782.522 RON -5.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 141 +4.44% față de anul precedent
- Datorii
- 18.574.606 RON +53.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 25.483.885 RON. Profit: 827.552 RON
Cifra de afaceri: 25.483.885 RON. Profit: 827.552 RON
- Cifra de afaceri
- 25.483.885 RON -22.38% față de anul precedent
- Profit net
- 827.552 RON +35.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 135 +0.75% față de anul precedent
- Datorii
- 12.114.959 RON +23.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 32.831.812 RON. Profit: 609.509 RON
Cifra de afaceri: 32.831.812 RON. Profit: 609.509 RON
- Cifra de afaceri
- 32.831.812 RON +22.43% față de anul precedent
- Profit net
- 609.509 RON +124.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 134 +2.29% față de anul precedent
- Datorii
- 9.774.487 RON -23.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 26.816.763 RON. Profit: 271.957 RON
Cifra de afaceri: 26.816.763 RON. Profit: 271.957 RON
- Cifra de afaceri
- 26.816.763 RON +3.92% față de anul precedent
- Profit net
- 271.957 RON +11.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 131 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.701.459 RON +18.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 25.806.440 RON. Profit: 242.862 RON
Cifra de afaceri: 25.806.440 RON. Profit: 242.862 RON
- Cifra de afaceri
- 25.806.440 RON -18.96% față de anul precedent
- Profit net
- 242.862 RON -7.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 131 +4.8% față de anul precedent
- Datorii
- 10.678.300 RON -24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 31.842.748 RON. Profit: 263.696 RON
Cifra de afaceri: 31.842.748 RON. Profit: 263.696 RON
- Cifra de afaceri
- 31.842.748 RON +21.01% față de anul precedent
- Profit net
- 263.696 RON -95.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 125 -5.3% față de anul precedent
- Datorii
- 14.050.328 RON -2.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 26.313.205 RON. Profit: 6.496.758 RON
Cifra de afaceri: 26.313.205 RON. Profit: 6.496.758 RON
- Cifra de afaceri
- 26.313.205 RON +14.29% față de anul precedent
- Profit net
- 6.496.758 RON +359.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 132 -5.71% față de anul precedent
- Datorii
- 14.465.506 RON -18.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
4 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
08.102026Mentiune · Buletin 37062/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- CONREP SA
- CUI
- 2221199
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 08.10.2026
- Registrul Comerțului
- J1991000082240
- EUID
- ROONRC.J1991000082240
- Sediu
- Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Jud. Maramureş, Str. MIORITEI, Nr. 4
- Județ
- Maramureş
- Număr încheiere
- 793624
- Data încheierii
- 07.10.2026
- Număr dosar
- 4170930
- Data dosarului
- 07.10.2026
- Tribunal
- Maramures
- Registrator
- Diana-Adriana Arion
10.072026Mentiune · Buletin 26239/2026sedii secundare
sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- CONREP SA
- CUI
- 2221199
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 10.07.2026
- Registrul Comerțului
- J1991000082240
- EUID
- ROONRC.J1991000082240
- Sediu
- Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Jud. Maramureş, Str. MIORITEI, Nr. 4
- Județ
- Maramureş
- Număr încheiere
- 551618
- Data încheierii
- 10.07.2026
- Număr dosar
- 2628620
- Data dosarului
- 01.07.2026
- Tribunal
- Maramures
- Registrator
- Oana Iulia Marian
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Hotărârea consiliului de administraţie nr. 1036 din 26.06.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2628620 din 01.07.2026
29.062026Mentiune · Buletin 24469/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, prelungire mandat auditor, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; prelungire mandat auditor, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- CONREP SA
- CUI
- 2221199
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 29.06.2026
- Registrul Comerțului
- J24/82/1991
- EUID
- ROONRC.J24/82/1991
- Sediu
- Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Jud. Maramureş, Str. MIORITEI, Nr. 4
- Județ
- Maramureş
- Număr încheiere
- 517033
- Data încheierii
- 29.06.2026
- Număr dosar
- 2487362
- Data dosarului
- 22.06.2026
- Tribunal
- Maramures
- Registrator
- Diana-Adriana Arion
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, prelungire mandat auditor, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie privind beneficiarii reali nr. 2487362 din 22.06.2026
- Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor nr. 1 din 08.06.2026
- Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor nr. 3 din 08.06.2026
28.052021Mentiune · Buletin 1711/2021solicitant declaraţii şi
solicitant declaraţii şi înregistrarea datelor din declaraţia tip - model 3, 3 pe propria răspundere în registrul comerţului privind autorizarea funcţionării
- Companie
- CONREP SA
- CUI
- 2221199
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 28.05.2021
- Registrul Comerțului
- J24/82/1991
- EUID
- ROONRC.J24/82/1991
- Număr încheiere
- 6083
- Număr dosar
- 21946
- Data dosarului
- 20.05.2021
- Tribunal
- Maramureș
- Registrator
- Octavia-Nicoleta Dan
Subiecte
solicitant declaraţii şi
Documente menționate
- Declaraţie-tip pe propria răspundere - model 3 nr. 21946 din 20.05.2021
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2009Cifra de afaceri | 43din 12.197 · MARAMUREŞ | 3din 368 · Orş. Vişeu de Sus | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2009Profit net | 5din 12.199 · MARAMUREŞ | 1din 368 · Orş. Vişeu de Sus | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2009Angajati | 54din 12.199 · MARAMUREŞ | 2din 368 · Orş. Vişeu de Sus | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Maramureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Maramureş
Alte firme din Maramureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CONREP SA?
CUI-ul CONREP SA este 2221199.
Unde este sediul CONREP SA?
CONREP SA are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. MIORITEI nr. 4, 435700, Orş. Vişeu de Sus, judetul MARAMUREŞ.
Cand a fost infiintata CONREP SA?
CONREP SA a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CONREP SA in 2024?
In 2024, CONREP SA a raportat o cifra de afaceri de 69.743.552 RON.
Cati angajati are CONREP SA?
CONREP SA a raportat un numar mediu de 175 salariati in 2024.
Ce activitate are CONREP SA?
CONREP SA are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).
Ce profit a inregistrat CONREP SA in 2024?
CONREP SA a inregistrat un profit net de 4.174.112 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 4 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.