Activ Plătitor TVAe‑Factură

DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL

CUI: 22256078
CIF: RO22256078
Reg. Com.: J2007002168235
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 august 2007 · 19 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:05

Despre DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL

DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tunari Com. Tunari, judetul ILFOV, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL a raportat o cifra de afaceri de 284.201 RON, in scadere fata de anul precedent (-30.5%). Profitul net inregistrat a fost de 4.931 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 217.322 RON in 2008 la 284.201 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
284.201 RON
Venituri totale
284.201 RON
Cheltuieli totale
278.444 RON
Profit brut
5.757 RON
Profit net
4.931 RON
Marja profit net
1,74%
Active imobilizate
1.120 RON
Active circulante
82.538 RON
Stocuri
61.679 RON
Creanțe
12.369 RON
Casa & conturi bănci
8.490 RON
Capital propriu
94.833 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. NICOLAE IORGA nr. 12, 77180
Telefon0744502372

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. NICOLAE IORGA nr. 12, 77180
Cod poștal: 77180
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. NICOLAE IORGA nr. 12, 77180
Cod postal
77180
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.08.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
284.201 RON
Rezultat net
4.931 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 284.201 RON 408.928 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 284.201 RON 408.928 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 278.444 RON 323.673 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.757 RON 85.255 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.931 RON 81.229 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.120 RON 22.359 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 82.538 RON 178.152 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 83.658 RON 200.511 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 61.679 RON 150.677 RON
CreanțeSume de încasat 12.369 RON 10.140 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.490 RON 17.335 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 56.062 RON 110.609 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 94.833 RON 89.902 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active83.658RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

67,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale83.658 RON
Datorii totale56.062 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,9 %Profit net / active totale
ROE
5,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
113,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 284.201 -30,5% față de anul precedent 284.201 278.444 5.757 -93,3% față de anul precedent 4.931 -93,9% față de anul precedent 0 0
2023 408.928 +75,1% față de anul precedent 408.928 323.673 85.255 +832,4% față de anul precedent 81.229 +1.084,6% față de anul precedent 0 0
2022 233.486 -40,1% față de anul precedent 233.486 224.342 9.144 -83,9% față de anul precedent 6.857 -87,1% față de anul precedent 0 0
2021 389.763 -24,2% față de anul precedent 389.763 332.851 56.912 53.092 0 0
2020 514.089 +67,8% față de anul precedent 514.089 524.080 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.991 15.002
2019 306.420 +30,7% față de anul precedent 306.420 236.758 69.662 66.451 0 0
2018 234.532 -68,6% față de anul precedent 234.532 237.581 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.049 5.395
2017 746.300 +106,1% față de anul precedent 746.300 575.014 171.286 +1.459,7% față de anul precedent 163.823 +1.552,6% față de anul precedent 0 0
2016 362.075 +89,8% față de anul precedent 362.075 351.093 10.982 -51,4% față de anul precedent 9.913 -55,3% față de anul precedent 0 0
2015 190.758 +195,2% față de anul precedent 190.758 168.164 22.594 22.179 Neraportat 0
2014 64.630 -26,1% față de anul precedent 64.630 86.849 0 0 22.219 22.219
2013 87.475 -82,3% față de anul precedent 87.475 157.962 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 70.487 70.487
2012 493.394 +77,7% față de anul precedent 493.394 487.423 5.971 -88,5% față de anul precedent 4.975 -88,5% față de anul precedent 0 0
2011 277.650 +316,3% față de anul precedent 277.718 225.790 51.928 +136,4% față de anul precedent 43.128 +145,1% față de anul precedent 0 0
2009 66.698 -69,3% față de anul precedent 67.241 45.271 21.970 -69,9% față de anul precedent 17.594 -71,3% față de anul precedent 0 0
2008 217.322 217.339 144.328 73.011 61.228 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.120 82.538 83.658 61.679 12.369 8.490
2023 22.359 178.152 200.511 150.677 10.140 17.335
2022 45.159 98.091 143.250 69.813 15.634 12.644
2021 67.960 142.726 210.686 34.926 58.216 49.584
2020 35.904 93.918 129.822 39.682 2.114 52.122
2019 0 192.527 192.527 112.192 44.485 35.850
2018 0 143.664 143.664 57.802 44.034 41.828
2017 0 133.546 133.546 344 22.534 110.668
2016 12.000 57.878 69.878 111 23.054 34.713
2015 12.000 51.363 63.363 9.812 39.952 1.599
2014 25.424 24.726 50.150 23.473 1.211 42
2013 25.424 36.583 62.007 30.132 2.474 3.977
2012 25.424 111.654 137.078 87.531 0 24.123
2011 35.163 112.597 147.760 10.251 46.419 55.927
2009 6.429 82.821 89.250 5.084 16.812 60.925
2008 9.000 58.123 67.123 0 12.345 45.778

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 56.062 -49,3% față de anul precedent 94.833 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 110.609 -17,8% față de anul precedent 89.902 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2022 134.577 -21,2% față de anul precedent 8.673 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 170.780 +199,8% față de anul precedent 39.906 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2020 56.959 +73,5% față de anul precedent 72.863 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2019 32.823 -35,4% față de anul precedent 159.704 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 50.810 +413,3% față de anul precedent 93.254 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2017 9.898 -91,0% față de anul precedent 123.648 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2016 110.053 -3,0% față de anul precedent -40.175 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2015 113.451 -8,9% față de anul precedent -50.088 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2014 124.475 +8,9% față de anul precedent -72.268 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 114.285 -4,8% față de anul precedent -50.049 Neraportat 2 -71,4% față de anul precedent
2012 120.064 +19,4% față de anul precedent 20.438 Neraportat 7 +250,0% față de anul precedent
2011 100.602 +1.041,7% față de anul precedent 20.438 Neraportat 2
2009 8.812 +105,9% față de anul precedent 80.438 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 4.279 62.844 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 284.201 RON. Profit: 4.931 RON

Cifra de afaceri: 284.201 RON. Profit: 4.931 RON

Cifra de afaceri
284.201 RON -30.5% față de anul precedent
Profit net
4.931 RON -93.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
56.062 RON -49.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 408.928 RON. Profit: 81.229 RON

Cifra de afaceri: 408.928 RON. Profit: 81.229 RON

Cifra de afaceri
408.928 RON +75.14% față de anul precedent
Profit net
81.229 RON +1084.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
110.609 RON -17.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 233.486 RON. Profit: 6.857 RON

Cifra de afaceri: 233.486 RON. Profit: 6.857 RON

Cifra de afaceri
233.486 RON -40.1% față de anul precedent
Profit net
6.857 RON -87.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
134.577 RON -21.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 389.763 RON. Profit: 53.092 RON

Cifra de afaceri: 389.763 RON. Profit: 53.092 RON

Cifra de afaceri
389.763 RON -24.18% față de anul precedent
Profit net
53.092 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
170.780 RON +199.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 514.089 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 514.089 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
514.089 RON +67.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.002 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
56.959 RON +73.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 306.420 RON. Profit: 66.451 RON

Cifra de afaceri: 306.420 RON. Profit: 66.451 RON

Cifra de afaceri
306.420 RON +30.65% față de anul precedent
Profit net
66.451 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
32.823 RON -35.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 234.532 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 234.532 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
234.532 RON -68.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.395 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
50.810 RON +413.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 746.300 RON. Profit: 163.823 RON

Cifra de afaceri: 746.300 RON. Profit: 163.823 RON

Cifra de afaceri
746.300 RON +106.12% față de anul precedent
Profit net
163.823 RON +1552.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
9.898 RON -91.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 362.075 RON. Profit: 9.913 RON

Cifra de afaceri: 362.075 RON. Profit: 9.913 RON

Cifra de afaceri
362.075 RON +89.81% față de anul precedent
Profit net
9.913 RON -55.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
110.053 RON -3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 190.758 RON. Profit: 22.179 RON

Cifra de afaceri: 190.758 RON. Profit: 22.179 RON

Cifra de afaceri
190.758 RON +195.15% față de anul precedent
Profit net
22.179 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
113.451 RON -8.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 64.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.630 RON -26.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.219 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
124.475 RON +8.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 87.475 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.475 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.475 RON -82.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
70.487 RON
Angajati
2 -71.43% față de anul precedent
Datorii
114.285 RON -4.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 493.394 RON. Profit: 4.975 RON

Cifra de afaceri: 493.394 RON. Profit: 4.975 RON

Cifra de afaceri
493.394 RON +77.7% față de anul precedent
Profit net
4.975 RON -88.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +250% față de anul precedent
Datorii
120.064 RON +19.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 277.650 RON. Profit: 43.128 RON

Cifra de afaceri: 277.650 RON. Profit: 43.128 RON

Cifra de afaceri
277.650 RON +316.28% față de anul precedent
Profit net
43.128 RON +145.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
100.602 RON +1041.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 66.698 RON. Profit: 17.594 RON

Cifra de afaceri: 66.698 RON. Profit: 17.594 RON

Cifra de afaceri
66.698 RON -69.31% față de anul precedent
Profit net
17.594 RON -71.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
8.812 RON +105.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 217.322 RON. Profit: 61.228 RON

Cifra de afaceri: 217.322 RON. Profit: 61.228 RON

Cifra de afaceri
217.322 RON
Profit net
61.228 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
4.279 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Tunari Com. Tunari (ILFOV)

DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Tunari Com. Tunari (ILFOV)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Ilfov

HAK IMOB-CONSTRUCT SRL
CUI: 31372993CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2013-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.274 RON
Profit
118.568 RON
Angajati
1
ZUMRA S.R.L.
CUI: 36092773CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2016-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.805 RON
Profit
67.149 RON
Angajati
2
GOOD LUCK SRL
CUI: 21964599CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Ţegheş Com. Domneşti2007-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.090 RON
Profit
75.266 RON
Angajati
2
FAN INSTAL CONSTRUCT SRL
CUI: 37915169CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2017-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.424 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
GEO COMCONS EXPERT S.R.L.
CUI: 45385098CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Com. Cornetu2021-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.127 RON
Profit
130.233 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Ilfov

GALI SERV SRL
CUI: 22246333CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Glina Com. Glina2007-08-10
fara e-Factura
CRININ DESIGN SRL
CUI: 22311105CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2007-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.319.974 RON
Profit
126.030 RON
Angajati
11
DANYA CEBUS ROM S.R.L.
CUI: 22244618CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2007-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.306.842 RON
Profit
13.303.094 RON
Angajati
20
STAMATE ELECTRO CONSTRUCT SRL
CUI: 22415203CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2007-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
662.082 RON
Profit
73.552 RON
Angajati
4

Alte firme din Ilfov

REP INVESTMENT PLUS SRL
CUI: 22254700CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2007-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.409 RON
Profit
2.034.949 RON
Angajati
1
DORA CONSULT CONSTRUCTII SRL
CUI: 22457080CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2007-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.980 RON
Profit
33.526 RON
Angajati
1
EUROPEAN INTERIOR SRL
CUI: 18832865CAEN: 4672
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2006-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.981.529 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KDD ONLINE SRL
CUI: 24379220CAEN: 6290
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2008-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.899 RON
Profit
6.798 RON
Angajati
0
ZEVO FASHION SRL
CUI: 35435288CAEN: 4511
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.631 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL?

CUI-ul DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL este 22256078.

Unde este sediul DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL?

DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. NICOLAE IORGA nr. 12, 77180, Sat Tunari Com. Tunari, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL?

DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL in 2024?

In 2024, DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL a raportat o cifra de afaceri de 284.201 RON.

Cati angajati are DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL?

DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL?

DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL in 2024?

DESIGN CONSTRUCT SI AMENAJARI SRL a inregistrat un profit net de 4.931 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.