Activ Plătitor TVAe‑Factură

ADVENT CONSULTING SRL

CUI: 22352547
CIF: RO22352547
Reg. Com.: J24/1615/2007
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 septembrie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:09

Despre ADVENT CONSULTING SRL

ADVENT CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ADVENT CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 540 RON (in scadere accentuata).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
18.639 RON
Cheltuieli totale
18.099 RON
Profit brut
540 RON
Profit net
540 RON
Active imobilizate
2.277 RON
Active circulante
205.094 RON
Stocuri
25.743 RON
Creanțe
179.310 RON
Casa & conturi bănci
41 RON
Capital propriu
-43.816 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Traian Vuia nr. 1A, 430094

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Traian Vuia nr. 1A, 430094
Cod poștal: 430094
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Traian Vuia nr. 1A, 430094
Cod postal
430094
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.09.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
540 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 18.639 RON 57.135 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 18.099 RON 31.493 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 540 RON 25.642 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 540 RON 24.278 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.277 RON 2.999 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 205.094 RON 303.886 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 207.371 RON 306.885 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 25.743 RON 25.743 RON
CreanțeSume de încasat 179.310 RON 274.441 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41 RON 3.702 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 251.187 RON 351.241 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -43.816 RON -44.356 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active207.371RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

121,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale207.371 RON
Datorii totale251.187 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,3 %Profit net / active totale
ROE
-1,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-21,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 18.639 18.099 540 -97,9% față de anul precedent 540 -97,8% față de anul precedent 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 57.135 31.493 25.642 24.278 0 0
2021 35.842 +721,3% față de anul precedent 35.868 60.242 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 24.374 25.341
2020 4.364 -49,1% față de anul precedent 176.936 99.325 77.611 73.288 0 0
2019 8.577 -59,1% față de anul precedent 10.085 18.314 0 0 8.229 8.358
2018 20.961 +155,8% față de anul precedent 20.961 27.190 0 0 6.229 6.857
2017 8.194 -72,4% față de anul precedent 8.194 17.480 0 0 9.286 9.532
2016 29.664 -90,3% față de anul precedent 30.897 41.243 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.346 11.259
2015 304.338 +44,6% față de anul precedent 344.341 274.818 69.523 69.523 Neraportat 0
2014 210.541 -29,0% față de anul precedent 210.541 284.804 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 74.263 74.263
2013 296.647 +21,9% față de anul precedent 302.348 292.458 9.890 -42,0% față de anul precedent 9.559 -43,9% față de anul precedent 0 0
2012 243.369 +83,9% față de anul precedent 291.874 274.824 17.050 -36,4% față de anul precedent 17.050 -36,4% față de anul precedent 0 0
2011 132.359 +765,5% față de anul precedent 184.409 157.596 26.813 26.813 0 0
2010 15.293 -93,5% față de anul precedent 15.604 48.093 0 0 32.489 35.714
2008 235.308 255.079 282.775 0 0 27.696 27.696

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 2.277 205.094 207.371 25.743 179.310 41
2022 2.999 303.886 306.885 25.743 274.441 3.702
2021 21.313 266.958 288.271 49.843 210.263 6.852
2020 5.475 227.886 233.361 136.143 91.303 440
2019 7.764 217.612 225.376 136.143 80.267 1.202
2018 0 203.251 203.251 136.143 66.926 182
2017 0 231.162 231.162 136.143 94.669 350
2016 759 230.170 230.929 136.143 93.455 572
2015 15.760 250.454 266.214 136.643 102.056 11.755
2014 42.614 438.830 481.444 301.764 110.014 27.052
2013 67.279 303.303 370.582 22.026 239.233 42.044
2012 91.596 350.035 441.631 123.671 222.635 3.729
2011 139.533 191.199 330.732 31.472 159.682 45
2010 89.131 20.443 109.574 0 19.962 481
2008 153.296 66.569 219.865 27.500 34.926 4.143

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 251.187 -28,5% față de anul precedent -43.816 Neraportat 0
2022 351.241 -1,6% față de anul precedent -44.356 Neraportat 0
2021 356.905 +29,0% față de anul precedent -68.634 Neraportat 0
2020 276.653 -19,4% față de anul precedent -43.292 Neraportat 0
2019 343.135 +9,8% față de anul precedent -117.759 Neraportat 0
2018 312.652 -6,3% față de anul precedent -109.401 Neraportat 0
2017 333.756 +3,0% față de anul precedent -102.594 Neraportat 0
2016 323.991 -6,9% față de anul precedent -93.062 Neraportat 0
2015 348.017 -45,8% față de anul precedent -81.803 Neraportat 0
2014 642.045 +40,2% față de anul precedent -151.326 Neraportat 0
2013 458.082 -3,0% față de anul precedent -76.063 Neraportat 0
2012 472.384 +23,1% față de anul precedent -15.622 Neraportat 0
2011 383.891 +121,1% față de anul precedent -32.672 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 173.599 -30,9% față de anul precedent -59.484 Neraportat 1
2008 251.205 -27.496 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 540 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 540 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
540 RON -97.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
251.187 RON -28.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 24.278 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 24.278 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
24.278 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
351.241 RON -1.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 35.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.842 RON +721.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.341 RON
Angajati
0
Datorii
356.905 RON +29.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.364 RON. Profit: 73.288 RON

Cifra de afaceri: 4.364 RON. Profit: 73.288 RON

Cifra de afaceri
4.364 RON -49.12% față de anul precedent
Profit net
73.288 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
276.653 RON -19.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.577 RON -59.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.358 RON
Angajati
0
Datorii
343.135 RON +9.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 20.961 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.961 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.961 RON +155.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.857 RON
Angajati
0
Datorii
312.652 RON -6.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 8.194 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.194 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.194 RON -72.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.532 RON
Angajati
0
Datorii
333.756 RON +3.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 29.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.664 RON -90.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.259 RON
Angajati
0
Datorii
323.991 RON -6.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 304.338 RON. Profit: 69.523 RON

Cifra de afaceri: 304.338 RON. Profit: 69.523 RON

Cifra de afaceri
304.338 RON +44.55% față de anul precedent
Profit net
69.523 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
348.017 RON -45.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 210.541 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 210.541 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
210.541 RON -29.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
74.263 RON
Angajati
0
Datorii
642.045 RON +40.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 296.647 RON. Profit: 9.559 RON

Cifra de afaceri: 296.647 RON. Profit: 9.559 RON

Cifra de afaceri
296.647 RON +21.89% față de anul precedent
Profit net
9.559 RON -43.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
458.082 RON -3.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 243.369 RON. Profit: 17.050 RON

Cifra de afaceri: 243.369 RON. Profit: 17.050 RON

Cifra de afaceri
243.369 RON +83.87% față de anul precedent
Profit net
17.050 RON -36.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
472.384 RON +23.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 132.359 RON. Profit: 26.813 RON

Cifra de afaceri: 132.359 RON. Profit: 26.813 RON

Cifra de afaceri
132.359 RON +765.49% față de anul precedent
Profit net
26.813 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
383.891 RON +121.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 15.293 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.293 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.293 RON -93.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.714 RON
Angajati
1
Datorii
173.599 RON -30.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 235.308 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 235.308 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
235.308 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.696 RON
Angajati
0
Datorii
251.205 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADVENT CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

ADVENT CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Maramureş

ACTIV CRIS & ALEX SRL
CUI: 21620161CAEN: 8299
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2007-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.027.548 RON
Profit
62.770 RON
Angajati
12
STA SUPPORT S.R.L.
CUI: 23694530CAEN: 8299
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2008-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.900 RON
Profit
87.523 RON
Angajati
1
AS ŞIMON SRL
CUI: 21247926CAEN: 8299
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.377.804 RON
Profit
459.420 RON
Angajati
26
LUCIA VALERIA SRL
CUI: 25263088CAEN: 8299
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie2009-03-11
fara e-Factura

Alte firme din Maramureş

VIRTUALMED SRL
CUI: 22352539CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.906 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IMOB ATLAS SRL
CUI: 22352555CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.861 RON
Profit
48.639 RON
Angajati
3
ALIS CLAS SRL
CUI: 22327004CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săsar Com. Recea2007-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.698 RON
Profit
29.599 RON
Angajati
3
RONELU SRL
CUI: 22365946CAEN: 4712
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mănăstirea Com. Giuleşti2007-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.320 RON
Profit
29.246 RON
Angajati
1
MEGABIT TECH SRL
CUI: 21979034CAEN: 6202
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.873 RON
Profit
186.478 RON
Angajati
1
SENATEL SRL
CUI: 22772800CAEN: 4742
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-11-20
fara e-Factura
MARIDANA GRUP S.R.L.
CUI: 17565760CAEN: 4759
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2005-05-10
fara e-Factura
ROCA ANTICA SRL
CUI: 27028402CAEN: 2370
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Seini2010-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.592.725 RON
Profit
55.261 RON
Angajati
11
DRUSAL INVEST S.A.
CUI: 45184248CAEN: 6812
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2021-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADVENT CONSULTING SRL?

CUI-ul ADVENT CONSULTING SRL este 22352547.

Unde este sediul ADVENT CONSULTING SRL?

ADVENT CONSULTING SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Traian Vuia nr. 1A, 430094, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata ADVENT CONSULTING SRL?

ADVENT CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADVENT CONSULTING SRL in 2023?

In 2023, ADVENT CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ADVENT CONSULTING SRL?

ADVENT CONSULTING SRL are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat ADVENT CONSULTING SRL in 2023?

ADVENT CONSULTING SRL a inregistrat un profit net de 540 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.