Activ

DIMIR SRL

CUI: 22411333
CIF: 22411333
Reg. Com.: J2007000615375
CAEN: 9621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 septembrie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Activități de coafură și frizerie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:17

Despre DIMIR SRL

DIMIR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bârlad, judetul VASLUI, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DIMIR SRL a raportat o cifra de afaceri de 203.561 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.0%). Profitul net inregistrat a fost de 3.043 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 14.816 RON in 2008 la 203.561 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
203.561 RON
Venituri totale
203.561 RON
Cheltuieli totale
198.482 RON
Profit brut
5.079 RON
Profit net
3.043 RON
Marja profit net
1,49%
Active imobilizate
13.897 RON
Active circulante
51.870 RON
Stocuri
5.929 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
45.941 RON
Capital propriu
50.022 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Mun. Bârlad, Str. Cerbului nr. 173, 731165
Telefon0747270577

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Mun. Bârlad, Str. Cerbului nr. 173, 731165
Cod poștal: 731165
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Mun. Bârlad, Str. Cerbului nr. 173, 731165
Cod postal
731165
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.09.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
203.561 RON
Rezultat net
3.043 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 203.561 RON 180.123 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 203.561 RON 180.123 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 198.482 RON 176.269 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.079 RON 3.854 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.043 RON 2.053 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 13.897 RON 17.497 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 51.870 RON 42.233 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 65.767 RON 59.730 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.929 RON 10.980 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 1.092 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 45.941 RON 30.161 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 15.745 RON 12.751 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 50.022 RON 46.979 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active65.767RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale65.767 RON
Datorii totale15.745 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,6 %Profit net / active totale
ROE
6,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
76,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 203.561 +13,0% față de anul precedent 203.561 198.482 5.079 +31,8% față de anul precedent 3.043 +48,2% față de anul precedent 0 0
2023 180.123 -0,3% față de anul precedent 180.123 176.269 3.854 -60,6% față de anul precedent 2.053 -74,2% față de anul precedent 0 0
2022 180.655 +5,0% față de anul precedent 180.655 170.878 9.777 -52,8% față de anul precedent 7.970 -58,1% față de anul precedent 0 0
2021 172.119 +35,6% față de anul precedent 172.119 151.389 20.730 +37,8% față de anul precedent 19.009 +38,0% față de anul precedent 0 0
2020 126.942 -7,1% față de anul precedent 142.872 127.829 15.043 +788,0% față de anul precedent 13.774 +4.112,2% față de anul precedent 0 0
2019 136.700 +80,0% față de anul precedent 136.700 135.006 1.694 -42,6% față de anul precedent 327 -85,1% față de anul precedent 0 0
2018 75.950 -18,9% față de anul precedent 75.950 72.999 2.951 2.191 0 0
2017 93.690 -32,6% față de anul precedent 93.690 108.331 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.641 15.578
2016 139.090 +21,5% față de anul precedent 139.090 136.838 2.252 -43,1% față de anul precedent 861 +65,3% față de anul precedent 0 0
2015 114.491 +37,7% față de anul precedent 114.491 110.535 3.956 +52,3% față de anul precedent 521 +401,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 83.141 +54,4% față de anul precedent 83.141 80.543 2.598 +35,2% față de anul precedent 104 -76,4% față de anul precedent 0 0
2013 53.834 -48,7% față de anul precedent 53.834 51.912 1.922 +4,4% față de anul precedent 440 -69,0% față de anul precedent 0 0
2012 104.975 +31,1% față de anul precedent 104.975 103.134 1.841 -30,9% față de anul precedent 1.417 -35,4% față de anul precedent 0 0
2011 80.096 +104,8% față de anul precedent 82.710 80.046 2.664 -43,4% față de anul precedent 2.192 -24,3% față de anul precedent 0 0
2010 39.104 +55,2% față de anul precedent 40.960 36.257 4.703 +52,0% față de anul precedent 2.896 +95,9% față de anul precedent 0 0
2009 25.200 +70,1% față de anul precedent 25.200 22.105 3.095 -31,8% față de anul precedent 1.478 -64,5% față de anul precedent 0 0
2008 14.816 14.816 10.278 4.538 4.168 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 13.897 51.870 65.767 5.929 0 45.941
2023 17.497 42.233 59.730 10.980 1.092 30.161
2022 17.497 40.968 58.465 11.304 0 29.664
2021 17.497 31.699 49.196 11.304 0 20.395
2020 21.493 39.932 61.425 26.681 0 13.251
2019 21.493 43.821 65.314 33.331 0 10.490
2018 21.493 33.720 55.213 33.331 0 389
2017 21.493 32.823 54.316 32.791 0 32
2016 21.493 32.016 53.509 31.998 0 18
2015 23.016 38.582 61.598 38.500 0 82
2014 22.866 39.354 62.220 39.298 0 56
2013 22.373 46.045 68.418 46.029 0 16
2012 22.495 82.741 105.236 82.704 0 37
2011 22.495 84.430 106.925 83.250 10 1.170
2010 23.380 54.819 78.199 53.924 0 895
2009 41.584 8.797 50.381 6.986 0 1.811
2008 22.248 3.139 25.387 2.125 0 1.014

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 15.745 +23,5% față de anul precedent 50.022 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 12.751 -5,8% față de anul precedent 46.979 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2022 13.540 +10,6% față de anul precedent 44.925 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 12.241 -73,5% față de anul precedent 36.955 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 46.131 -34,4% față de anul precedent 15.294 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 70.294 +22,2% față de anul precedent 1.520 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2018 57.521 -2,2% față de anul precedent 1.192 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 58.815 +51,1% față de anul precedent -999 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2016 38.930 -18,6% față de anul precedent 14.579 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2015 47.817 -2,3% față de anul precedent 13.781 Neraportat 7 -50,0% față de anul precedent
2014 48.961 -11,4% față de anul precedent 13.259 Neraportat 14 +55,6% față de anul precedent
2013 55.263 -40,3% față de anul precedent 13.155 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2012 92.621 -3,2% față de anul precedent 12.615 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2011 95.727 +38,4% față de anul precedent 11.198 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2010 69.193 +56,3% față de anul precedent 9.006 Neraportat 9 +200,0% față de anul precedent
2009 44.271 +113,3% față de anul precedent 6.110 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2008 20.755 4.632 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LDLACRAMIOARA DIMIRfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27964/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 203.561 RON. Profit: 3.043 RON

Cifra de afaceri: 203.561 RON. Profit: 3.043 RON

Cifra de afaceri
203.561 RON +13.01% față de anul precedent
Profit net
3.043 RON +48.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
15.745 RON +23.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 180.123 RON. Profit: 2.053 RON

Cifra de afaceri: 180.123 RON. Profit: 2.053 RON

Cifra de afaceri
180.123 RON -0.29% față de anul precedent
Profit net
2.053 RON -74.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
12.751 RON -5.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 180.655 RON. Profit: 7.970 RON

Cifra de afaceri: 180.655 RON. Profit: 7.970 RON

Cifra de afaceri
180.655 RON +4.96% față de anul precedent
Profit net
7.970 RON -58.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
13.540 RON +10.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 172.119 RON. Profit: 19.009 RON

Cifra de afaceri: 172.119 RON. Profit: 19.009 RON

Cifra de afaceri
172.119 RON +35.59% față de anul precedent
Profit net
19.009 RON +38.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
12.241 RON -73.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 126.942 RON. Profit: 13.774 RON

Cifra de afaceri: 126.942 RON. Profit: 13.774 RON

Cifra de afaceri
126.942 RON -7.14% față de anul precedent
Profit net
13.774 RON +4112.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
46.131 RON -34.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 136.700 RON. Profit: 327 RON

Cifra de afaceri: 136.700 RON. Profit: 327 RON

Cifra de afaceri
136.700 RON +79.99% față de anul precedent
Profit net
327 RON -85.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
70.294 RON +22.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 75.950 RON. Profit: 2.191 RON

Cifra de afaceri: 75.950 RON. Profit: 2.191 RON

Cifra de afaceri
75.950 RON -18.93% față de anul precedent
Profit net
2.191 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
57.521 RON -2.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 93.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.690 RON -32.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.578 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
58.815 RON +51.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 139.090 RON. Profit: 861 RON

Cifra de afaceri: 139.090 RON. Profit: 861 RON

Cifra de afaceri
139.090 RON +21.49% față de anul precedent
Profit net
861 RON +65.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
38.930 RON -18.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 114.491 RON. Profit: 521 RON

Cifra de afaceri: 114.491 RON. Profit: 521 RON

Cifra de afaceri
114.491 RON +37.71% față de anul precedent
Profit net
521 RON +400.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -50% față de anul precedent
Datorii
47.817 RON -2.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 83.141 RON. Profit: 104 RON

Cifra de afaceri: 83.141 RON. Profit: 104 RON

Cifra de afaceri
83.141 RON +54.44% față de anul precedent
Profit net
104 RON -76.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +55.56% față de anul precedent
Datorii
48.961 RON -11.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 53.834 RON. Profit: 440 RON

Cifra de afaceri: 53.834 RON. Profit: 440 RON

Cifra de afaceri
53.834 RON -48.72% față de anul precedent
Profit net
440 RON -68.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
55.263 RON -40.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 104.975 RON. Profit: 1.417 RON

Cifra de afaceri: 104.975 RON. Profit: 1.417 RON

Cifra de afaceri
104.975 RON +31.06% față de anul precedent
Profit net
1.417 RON -35.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
92.621 RON -3.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 80.096 RON. Profit: 2.192 RON

Cifra de afaceri: 80.096 RON. Profit: 2.192 RON

Cifra de afaceri
80.096 RON +104.83% față de anul precedent
Profit net
2.192 RON -24.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
95.727 RON +38.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 39.104 RON. Profit: 2.896 RON

Cifra de afaceri: 39.104 RON. Profit: 2.896 RON

Cifra de afaceri
39.104 RON +55.17% față de anul precedent
Profit net
2.896 RON +95.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +200% față de anul precedent
Datorii
69.193 RON +56.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 25.200 RON. Profit: 1.478 RON

Cifra de afaceri: 25.200 RON. Profit: 1.478 RON

Cifra de afaceri
25.200 RON +70.09% față de anul precedent
Profit net
1.478 RON -64.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
44.271 RON +113.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 14.816 RON. Profit: 4.168 RON

Cifra de afaceri: 14.816 RON. Profit: 4.168 RON

Cifra de afaceri
14.816 RON
Profit net
4.168 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
20.755 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIMIR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Mun. Bârlad (VASLUI)

DIMIR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Mun. Bârlad (VASLUI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.072026Mentiune · Buletin 27964/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 30.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DIMIR SRL
CUI
22411333
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.07.2026
Registrul Comerțului
J37/615/2007
EUID
ROONRC.J37/615/2007
Sediu
Municipiul Bârlad, Jud. Vaslui, Str. PRIMAVERII, Nr. 16, Bl. G8, Scara E, Etaj 4, Ap. 63
Județ
Vaslui
Număr încheiere
589514
Data încheierii
23.07.2026
Număr dosar
2742984
Data dosarului
09.07.2026
Tribunal
Vaslui
Registrator
Marius Niculin Sima

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Contract de închiriere nr. 441 din 01.08.2024
  • Contract de comodat nr. 1 din 30.06.2026
  • Cerere de înregistrare nr. 2742984 din 09.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2742984 din 09.07.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 30.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27964/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Vaslui

DEL STYLE SRL
CUI: 15921534CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2003-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.519 RON
Profit
16.585 RON
Angajati
4
BEL-MAX SRL
CUI: 8886000CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui1996-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.511 RON
Profit
1.301 RON
Angajati
0
PROVIODAN SRL
CUI: 17757722CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2005-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.043 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DANARIA ZONE S.R.L.
CUI: 40623172CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2019-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.798 RON
Profit
23.828 RON
Angajati
2
MARZAC SRL
CUI: 16172878CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2004-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.424 RON
Profit
9.701 RON
Angajati
4
ADDACADEMYHAIR S.R.L.
CUI: 47288571CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2022-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.830 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Vaslui

CLARA-BEAUTY SRL
CUI: 22324555CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2007-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.860 RON
Profit
4.418 RON
Angajati
0
THE ONE HAIR SRL
CUI: 22432964CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2007-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
960.704 RON
Profit
76.841 RON
Angajati
6
CERALEX S.R.L.
CUI: 20314407CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2006-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.105 RON
Profit
36.510 RON
Angajati
1
MIKMONIK LOOK SRL
CUI: 28656685CAEN: 9621
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2011-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.125 RON
Profit
16.896 RON
Angajati
0

Alte firme din Vaslui

BUTIGLASS SRL
CUI: 22411287CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2007-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.087 RON
Profit
10.428 RON
Angajati
1
ALAMANDRU IMPEX SRL
CUI: 22432840CAEN: 4782
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2007-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.520.190 RON
Profit
61.212 RON
Angajati
7
RAIONALEX SRL
CUI: 22304752CAEN: 1520
Activ
VASLUI, Sat Boţeşti Com. Boţeşti2007-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.310 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
MANTEO SRL
CUI: 22470313CAEN: 4683
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2007-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
518.638 RON
Profit
12.159 RON
Angajati
4
DACOST-MOB SRL
CUI: 21384524CAEN: 3100
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2007-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.538 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NELUADI AGRO SRL
CUI: 23268518CAEN: 0111
Activ
VASLUI, Sat Văleni Com. Pădureni2008-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.358 RON
Profit
91.166 RON
Angajati
1
L.C. AGRO TEST SRL
CUI: 14836198CAEN: 0111
Activ
VASLUI, Sat Râşeşti Com. Drânceni2002-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.304.239 RON
Profit
794.510 RON
Angajati
9
DINE OUT S.R.L.
CUI: 33201523CAEN: 1089
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2014-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.450.677 RON
Profit
1.464.668 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DIMIR SRL?

CUI-ul DIMIR SRL este 22411333.

Unde este sediul DIMIR SRL?

DIMIR SRL are sediul in Romania, VASLUI, Mun. Bârlad, Str. Cerbului nr. 173, 731165, Mun. Bârlad, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata DIMIR SRL?

DIMIR SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DIMIR SRL in 2024?

In 2024, DIMIR SRL a raportat o cifra de afaceri de 203.561 RON.

Cati angajati are DIMIR SRL?

DIMIR SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are DIMIR SRL?

DIMIR SRL are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).

Ce profit a inregistrat DIMIR SRL in 2024?

DIMIR SRL a inregistrat un profit net de 3.043 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.