Activ Plătitor TVAe‑Factură

PRINTFLEX COM SRL

CUI: 22413750
CIF: RO22413750
Reg. Com.: J2007002327298
CAEN: 2225
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 septembrie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:54

Despre PRINTFLEX COM SRL

PRINTFLEX COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Boldeşti-Scăeni, judetul PRAHOVA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic" (cod CAEN 2225), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRINTFLEX COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 621.049 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.6%). Profitul net inregistrat a fost de 27.492 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 676.060 RON in 2008 la 621.049 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
621.049 RON
Venituri totale
621.050 RON
Cheltuieli totale
579.598 RON
Profit brut
41.452 RON
Profit net
27.492 RON
Marja profit net
4,43%
Active imobilizate
58.404 RON
Active circulante
593.052 RON
Stocuri
13.563 RON
Creanțe
546.615 RON
Casa & conturi bănci
32.874 RON
Capital propriu
372.441 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni, Cal. Unirii nr. 108
Telefon0726756789

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni, Cal. Unirii nr. 108
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni, Cal. Unirii nr. 108
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.09.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
621.049 RON
Rezultat net
27.492 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 621.049 RON 658.119 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 621.050 RON 658.121 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 579.598 RON 648.965 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 41.452 RON 9.156 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 27.492 RON 2.434 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 58.404 RON 35.175 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 593.052 RON 508.083 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 651.456 RON 543.258 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.563 RON 28.829 RON
CreanțeSume de încasat 546.615 RON 429.791 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.874 RON 49.463 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 279.015 RON 198.309 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 372.441 RON 344.949 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active651.456RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale651.456 RON
Datorii totale279.015 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,2 %Profit net / active totale
ROE
7,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 621.049 -5,6% față de anul precedent 621.050 579.598 41.452 +352,7% față de anul precedent 27.492 +1.029,5% față de anul precedent 0 0
2023 658.119 -23,0% față de anul precedent 658.121 648.965 9.156 -95,8% față de anul precedent 2.434 -98,8% față de anul precedent 0 0
2022 854.454 +121,2% față de anul precedent 860.006 641.903 218.103 +160,4% față de anul precedent 208.745 +198,6% față de anul precedent 0 0
2021 386.286 -5,1% față de anul precedent 386.422 302.660 83.762 +316,0% față de anul precedent 69.911 +422,0% față de anul precedent 0 0
2020 406.946 +7,2% față de anul precedent 397.955 377.821 20.134 -74,4% față de anul precedent 13.393 -80,8% față de anul precedent 0 0
2019 379.656 +45,1% față de anul precedent 389.038 310.444 78.594 +40,4% față de anul precedent 69.606 +27,6% față de anul precedent 0 0
2018 261.750 +14,1% față de anul precedent 262.596 206.616 55.980 +179,2% față de anul precedent 54.560 +207,3% față de anul precedent 0 0
2017 229.314 -26,6% față de anul precedent 229.534 209.482 20.052 +122,1% față de anul precedent 17.757 +96,7% față de anul precedent 0 0
2016 312.200 -12,9% față de anul precedent 312.511 303.483 9.028 9.028 0 0
2015 358.573 -4,8% față de anul precedent 358.634 390.636 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 32.002 32.002
2014 376.441 -14,6% față de anul precedent 376.152 375.265 887 887 0 0
2013 440.590 +25,6% față de anul precedent 441.046 441.806 0 0 760 760
2012 350.879 +2,5% față de anul precedent 351.180 361.474 0 0 10.294 10.294
2011 342.415 -5,9% față de anul precedent 339.244 384.956 0 0 45.712 45.712
2010 363.794 -29,2% față de anul precedent 362.231 380.669 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.438 25.507
2009 513.724 -24,0% față de anul precedent 522.784 480.010 42.774 37.041 0 0
2008 676.060 678.895 714.615 0 0 35.720 35.720

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 58.404 593.052 651.456 13.563 546.615 32.874
2023 35.175 508.083 543.258 28.829 429.791 49.463
2022 21.333 499.182 520.515 16.636 432.432 50.114
2021 26.455 255.954 282.409 11.510 222.121 22.323
2020 4.344 261.656 266.000 2.858 197.211 61.587
2019 5.508 290.454 295.962 15.497 216.341 58.616
2018 1.098 250.576 251.674 17.104 153.000 80.472
2017 1.258 193.820 195.078 18.815 136.723 38.282
2016 1.418 206.061 207.479 18.351 172.861 14.849
2015 1.593 240.521 242.114 24.104 198.580 17.837
2014 1.888 243.256 245.144 14.349 177.251 51.656
2013 3.678 247.281 250.959 2.272 199.026 45.983
2012 4.892 240.637 245.529 30.710 187.902 22.025
2011 5.888 203.636 209.524 19.587 173.796 10.253
2010 8.071 216.576 224.647 22.955 160.339 33.282
2009 7.271 215.905 223.176 22.243 179.115 14.547
2008 6.760 250.739 257.499 32.995 193.861 23.883

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 279.015 +40,7% față de anul precedent 372.441 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2023 198.309 +14,9% față de anul precedent 344.949 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2022 172.565 +46,0% față de anul precedent 347.950 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 118.204 -31,2% față de anul precedent 164.205 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2020 171.706 -10,6% față de anul precedent 94.294 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2019 192.161 -11,6% față de anul precedent 103.801 Neraportat 6
2018 217.479 +1,0% față de anul precedent 34.195 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 215.443 -12,3% față de anul precedent -20.365 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2016 245.602 -15,1% față de anul precedent -38.123 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2015 289.264 +11,1% față de anul precedent -47.150 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2014 260.292 -2,5% față de anul precedent -15.148 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2013 266.994 -18,2% față de anul precedent -16.035 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2012 326.305 +16,5% față de anul precedent -80.776 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2011 280.005 +12,3% față de anul precedent -70.481 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2010 249.416 +12,1% față de anul precedent -24.769 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 222.438 -24,3% față de anul precedent 738 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2008 293.801 -36.302 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CMCĂTĂLIN MARIAN VASILEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19658/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2616/2026sedii secundare

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 621.049 RON. Profit: 27.492 RON

Cifra de afaceri: 621.049 RON. Profit: 27.492 RON

Cifra de afaceri
621.049 RON -5.63% față de anul precedent
Profit net
27.492 RON +1029.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
279.015 RON +40.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 658.119 RON. Profit: 2.434 RON

Cifra de afaceri: 658.119 RON. Profit: 2.434 RON

Cifra de afaceri
658.119 RON -22.98% față de anul precedent
Profit net
2.434 RON -98.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
198.309 RON +14.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 854.454 RON. Profit: 208.745 RON

Cifra de afaceri: 854.454 RON. Profit: 208.745 RON

Cifra de afaceri
854.454 RON +121.2% față de anul precedent
Profit net
208.745 RON +198.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
172.565 RON +45.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 386.286 RON. Profit: 69.911 RON

Cifra de afaceri: 386.286 RON. Profit: 69.911 RON

Cifra de afaceri
386.286 RON -5.08% față de anul precedent
Profit net
69.911 RON +422% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
118.204 RON -31.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 406.946 RON. Profit: 13.393 RON

Cifra de afaceri: 406.946 RON. Profit: 13.393 RON

Cifra de afaceri
406.946 RON +7.19% față de anul precedent
Profit net
13.393 RON -80.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
171.706 RON -10.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 379.656 RON. Profit: 69.606 RON

Cifra de afaceri: 379.656 RON. Profit: 69.606 RON

Cifra de afaceri
379.656 RON +45.05% față de anul precedent
Profit net
69.606 RON +27.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
192.161 RON -11.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 261.750 RON. Profit: 54.560 RON

Cifra de afaceri: 261.750 RON. Profit: 54.560 RON

Cifra de afaceri
261.750 RON +14.14% față de anul precedent
Profit net
54.560 RON +207.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
217.479 RON +0.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 229.314 RON. Profit: 17.757 RON

Cifra de afaceri: 229.314 RON. Profit: 17.757 RON

Cifra de afaceri
229.314 RON -26.55% față de anul precedent
Profit net
17.757 RON +96.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
215.443 RON -12.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 312.200 RON. Profit: 9.028 RON

Cifra de afaceri: 312.200 RON. Profit: 9.028 RON

Cifra de afaceri
312.200 RON -12.93% față de anul precedent
Profit net
9.028 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
245.602 RON -15.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 358.573 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 358.573 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
358.573 RON -4.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
32.002 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
289.264 RON +11.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 376.441 RON. Profit: 887 RON

Cifra de afaceri: 376.441 RON. Profit: 887 RON

Cifra de afaceri
376.441 RON -14.56% față de anul precedent
Profit net
887 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
260.292 RON -2.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 440.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 440.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
440.590 RON +25.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
760 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
266.994 RON -18.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 350.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 350.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
350.879 RON +2.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.294 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
326.305 RON +16.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 342.415 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 342.415 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
342.415 RON -5.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.712 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
280.005 RON +12.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 363.794 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 363.794 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
363.794 RON -29.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.507 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
249.416 RON +12.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 513.724 RON. Profit: 37.041 RON

Cifra de afaceri: 513.724 RON. Profit: 37.041 RON

Cifra de afaceri
513.724 RON -24.01% față de anul precedent
Profit net
37.041 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
222.438 RON -24.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.052026Mentiune · Buletin 19658/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 12.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PRINTFLEX COM SRL
CUI
22413750
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.05.2026
Registrul Comerțului
J29/2327/2007
EUID
ROONRC.J29/2327/2007
Sediu
Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Jud. Prahova, Calea UNIRII, Nr. 108
Județ
Prahova
Număr încheiere
414740
Data încheierii
21.05.2026
Număr dosar
2014461
Data dosarului
18.05.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Laura Florica Curescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 12.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 18.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19658/2026 (PDF)
26.012026Mentiune · Buletin 2616/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
PRINTFLEX COM SRL
CUI
22413750
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.01.2026
Registrul Comerțului
J29/2327/2007
EUID
ROONRC.J29/2327/2007
Sediu
Jud. Prahova, Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Calea UNIRII, Nr. 108
Județ
Prahova
Număr încheiere
53528
Data încheierii
23.01.2026
Număr dosar
259409
Data dosarului
21.01.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Mariana-Agnes Ciobanu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1 din 18.10.2023 la contract de închiriere nr. 1 din 28.12.2020
Vezi Buletinul ONRC nr. 2616/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Alte firme din Prahova

LUCKY IT COMPANY SRL
CUI: 22413733CAEN: 9510
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2007-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.368 RON
Profit
28.547 RON
Angajati
1
CRIP CONSTRUCT SRL
CUI: 22413849CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Sat Brătăşanca Com. Filipeştii de Târg2007-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.791 RON
Profit
172.288 RON
Angajati
4
JIPSOR COM SRL
CUI: 22384468CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Ariceştii Zeletin Com. Ariceştii Zeletin2007-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.767 RON
Profit
14.707 RON
Angajati
0
SOCIAL ARTS SRL
CUI: 22432344CAEN: 8559
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.823 RON
Profit
18.955 RON
Angajati
0
ROARGO GAS S.R.L.
CUI: 22667464CAEN: 4730
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-11-01
fara e-Factura
DAGED COMPANY S.R.L.
CUI: 18687420CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2006-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.158 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HELPSANA LABORATOR SRL
CUI: 24942790CAEN: 8690
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2009-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.659 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRINTFLEX COM SRL?

CUI-ul PRINTFLEX COM SRL este 22413750.

Unde este sediul PRINTFLEX COM SRL?

PRINTFLEX COM SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni, Cal. Unirii nr. 108, Orş. Boldeşti-Scăeni, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata PRINTFLEX COM SRL?

PRINTFLEX COM SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRINTFLEX COM SRL in 2024?

In 2024, PRINTFLEX COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 621.049 RON.

Cati angajati are PRINTFLEX COM SRL?

PRINTFLEX COM SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are PRINTFLEX COM SRL?

PRINTFLEX COM SRL are codul CAEN principal 2225 (Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic).

Ce profit a inregistrat PRINTFLEX COM SRL in 2024?

PRINTFLEX COM SRL a inregistrat un profit net de 27.492 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.