Activ

TACOM DOREL SRL

CUI: 22436974
CIF: 22436974
Reg. Com.: J26/1661/2007
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 septembrie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:37

Despre TACOM DOREL SRL

TACOM DOREL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Albeşti Com. Albeşti, judetul MUREŞ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TACOM DOREL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
5.219 RON
Stocuri
2.269 RON
Creanțe
508 RON
Casa & conturi bănci
2.442 RON
Capital propriu
-30.511 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti, ARIEI nr. 3, 547025
Telefon0265777232

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti, ARIEI nr. 3, 547025
Cod poștal: 547025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti, ARIEI nr. 3, 547025
Cod postal
547025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.09.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 1.681 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 288 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.393 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.343 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.219 RON 5.219 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.219 RON 5.219 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.269 RON 2.269 RON
CreanțeSume de încasat 508 RON 508 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.442 RON 2.442 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 35.730 RON 35.730 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -30.511 RON -30.511 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.219RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

684,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.219 RON
Datorii totale35.730 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-584,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 1.681 288 1.393 1.343 0 0
2022 6.733 -84,4% față de anul precedent 6.733 15.497 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.764 8.966
2021 43.172 -52,6% față de anul precedent 43.172 40.827 2.345 -74,3% față de anul precedent 1.049 -83,6% față de anul precedent 0 0
2020 90.998 +914,6% față de anul precedent 90.998 81.883 9.115 6.384 0 0
2019 8.969 -90,8% față de anul precedent 8.969 9.254 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 285 554
2018 97.027 +496,3% față de anul precedent 97.027 81.600 15.427 12.517 0 0
2017 16.272 -60,8% față de anul precedent 16.272 20.313 0 0 4.041 4.530
2016 41.546 +55,1% față de anul precedent 41.546 48.585 0 0 7.039 8.285
2015 26.786 -7,4% față de anul precedent 26.786 27.937 0 0 Neraportat 1.955
2014 28.917 28.967 30.424 0 0 1.457 2.324
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2011 34.035 -88,7% față de anul precedent 34.035 43.122 0 -100,0% față de anul precedent 0 9.087 9.087
2010 301.663 -32,0% față de anul precedent 301.671 300.760 911 0 0 5.539
2009 443.454 -7,9% față de anul precedent 443.612 448.723 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.111 10.844
2008 481.604 481.640 473.939 7.701 6.469 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 5.219 5.219 2.269 508 2.442
2023 0 5.219 5.219 2.269 508 2.442
2022 0 3.876 3.876 2.269 633 974
2021 0 14.338 14.338 8.908 508 4.922
2020 0 15.442 15.442 14.251 1.184 7
2019 0 9.656 9.656 857 590 8.209
2018 0 17.794 17.794 719 508 16.567
2017 0 2.549 2.549 0 788 1.761
2016 0 9.511 9.511 0 565 8.946
2015 7.323 5.259 12.582 2.348 1.999 912
2014 7.323 4.960 12.283 0 969 3.991
2013 7.323 14.465 21.788 0 538 13.927
2011 7.324 15.648 22.972 0 1.721 13.927
2010 14.884 12.722 27.606 0 3.986 8.736
2009 18.978 35.405 54.383 20.851 5.784 8.770
2008 2.354 21.053 23.407 1.570 8.599 10.884

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 35.730 0,0% față de anul precedent -30.511 Neraportat 0
2023 35.730 0,0% față de anul precedent -30.511 Neraportat 0
2022 35.730 -4,1% față de anul precedent -31.854 Neraportat 0
2021 37.266 -5,6% față de anul precedent -22.928 Neraportat 0
2020 39.459 -1,5% față de anul precedent -24.017 Neraportat 0
2019 40.057 -15,9% față de anul precedent -30.401 Neraportat 0
2018 47.641 +6,1% față de anul precedent -29.847 Neraportat 0
2017 44.913 -5,1% față de anul precedent -42.364 Neraportat 0
2016 47.345 +11,6% față de anul precedent -37.834 Neraportat 0
2015 42.408 +4,6% față de anul precedent -29.549 Neraportat 0
2014 40.541 -14,6% față de anul precedent -27.594 Neraportat 0
2013 47.486 -2,4% față de anul precedent -25.270 Neraportat 0
2011 48.670 +11,2% față de anul precedent -25.270 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 43.789 -33,5% față de anul precedent -16.183 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 65.810 +293,2% față de anul precedent -10.644 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 16.738 6.669 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
35.730 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.343 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.343 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
1.343 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
35.730 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.733 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.733 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.733 RON -84.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.966 RON
Angajati
0
Datorii
35.730 RON -4.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 43.172 RON. Profit: 1.049 RON

Cifra de afaceri: 43.172 RON. Profit: 1.049 RON

Cifra de afaceri
43.172 RON -52.56% față de anul precedent
Profit net
1.049 RON -83.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
37.266 RON -5.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 90.998 RON. Profit: 6.384 RON

Cifra de afaceri: 90.998 RON. Profit: 6.384 RON

Cifra de afaceri
90.998 RON +914.58% față de anul precedent
Profit net
6.384 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
39.459 RON -1.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.969 RON -90.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
554 RON
Angajati
0
Datorii
40.057 RON -15.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 97.027 RON. Profit: 12.517 RON

Cifra de afaceri: 97.027 RON. Profit: 12.517 RON

Cifra de afaceri
97.027 RON +496.28% față de anul precedent
Profit net
12.517 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
47.641 RON +6.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 16.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.272 RON -60.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.530 RON
Angajati
0
Datorii
44.913 RON -5.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 41.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.546 RON +55.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.285 RON
Angajati
0
Datorii
47.345 RON +11.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 26.786 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.786 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.786 RON -7.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.955 RON
Angajati
0
Datorii
42.408 RON +4.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 28.917 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.917 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.917 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.324 RON
Angajati
0
Datorii
40.541 RON -14.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
47.486 RON -2.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 34.035 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.035 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.035 RON -88.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.087 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
48.670 RON +11.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 301.663 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 301.663 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
301.663 RON -31.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.539 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
43.789 RON -33.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 443.454 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 443.454 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
443.454 RON -7.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.844 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
65.810 RON +293.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 481.604 RON. Profit: 6.469 RON

Cifra de afaceri: 481.604 RON. Profit: 6.469 RON

Cifra de afaceri
481.604 RON
Profit net
6.469 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
16.738 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTACOM DOREL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Sat Albeşti Com. Albeşti (MUREŞ)

TACOM DOREL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Sat Albeşti Com. Albeşti (MUREŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Mureş

CMC SRL
CUI: 21521257CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2007-04-05
fara e-Factura
ATTI MELI SRL
CUI: 22717619CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2007-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.339 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ASTRAL COM SRL
CUI: 21462606CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.910 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IULIUS MEDIA SRL
CUI: 24706748CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2008-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.421.769 RON
Profit
1.187.793 RON
Angajati
2

Alte firme din Mureş

FIRE CONSULTING SRL
CUI: 22436958CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
598.991 RON
Profit
278.730 RON
Angajati
3
CONSUS ELECTRIC SRL
CUI: 22446757CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.551.956 RON
Profit
3.606.893 RON
Angajati
57
ALICONT EXPERT SRL
CUI: 22401100CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.469 RON
Profit
56.350 RON
Angajati
1
DENMAR AGROINVEST S.R.L.
CUI: 22098830CAEN: 0119
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.377 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
DR IORDACHE CONSULT SRL
CUI: 22768795CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.300 RON
Profit
18.520 RON
Angajati
1
ARON AGRO SRL
CUI: 18256711CAEN: 0150
Activ
MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti2005-12-29
fara e-Factura
LUCKY NUMBER 13 S.R.L.
CUI: 43467167CAEN: 7022
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2020-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.000 RON
Profit
23.353 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TACOM DOREL SRL?

CUI-ul TACOM DOREL SRL este 22436974.

Unde este sediul TACOM DOREL SRL?

TACOM DOREL SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti, ARIEI nr. 3, 547025, Sat Albeşti Com. Albeşti, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata TACOM DOREL SRL?

TACOM DOREL SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TACOM DOREL SRL in 2024?

In 2024, TACOM DOREL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are TACOM DOREL SRL?

TACOM DOREL SRL are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat TACOM DOREL SRL in 2024?

TACOM DOREL SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.