Activ

BOTA G.ANCA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 22437163
CIF: 22437163
Reg. Com.: F2007000476310
CAEN: 3299
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 20 septembrie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 21:32

Despre BOTA G.ANCA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

BOTA G.ANCA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a." (cod CAEN 3299), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 20.09.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 3299, Sălaj

MAJORERZSOLT S.R.L.
CUI: 20687449CAEN: 3299
Activ
SĂLAJ, Sat Crasna Com. Crasna2007-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.415 RON
Profit
23.685 RON
Angajati
2
KER CSIBI SRL
CUI: 16160539CAEN: 3299
Activ
SĂLAJ, Sat Borla Com. Bocşa2004-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.315 RON
Profit
61.104 RON
Angajati
0
NEW STAMP FAST S.R.L.
CUI: 36794573CAEN: 3299
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2016-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.294 RON
Profit
22.174 RON
Angajati
1
ENI DESIGN STENCIL S.R.L.
CUI: 38331788CAEN: 3299
Activ
SĂLAJ, Sat Chendrea Com. Bălan2017-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BLANCO-DUOVEST S.R.L.
CUI: 28589080CAEN: 3299
Activ
SĂLAJ, Sat Ip Com. Ip2011-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.430 RON
Profit
7.071 RON
Angajati
0
ADRIANA ART S.R.L.
CUI: 47702079CAEN: 3299
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.007 RON
Profit
288 RON
Angajati
0
ILUMY S.R.L.
CUI: 50064035CAEN: 3299
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2024-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
35 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
POPPYBIRD S.R.L.
CUI: 45095973CAEN: 3299
Activ
SĂLAJ, Sat Crasna Com. Crasna2021-10-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BOTA G.ANCA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul BOTA G.ANCA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 22437163.

Cand a fost infiintata BOTA G.ANCA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BOTA G.ANCA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are BOTA G.ANCA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BOTA G.ANCA-SIMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 3299 (Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.