Activ Plătitor TVA

ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 22451320
CIF: RO22451320
Reg. Com.: J20/1384/2007
CAEN: 2369
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 septembrie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:12

Despre ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L.

ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bârcea Mică Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 2369). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 621.788 RON, in scadere fata de anul precedent (-46.3%). Profitul net inregistrat a fost de 3.566 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 15.727 RON in 2008 la 621.788 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
621.788 RON
Venituri totale
644.946 RON
Cheltuieli totale
630.031 RON
Profit brut
14.915 RON
Profit net
3.566 RON
Marja profit net
0,57%
Active imobilizate
24.270 RON
Active circulante
287.527 RON
Stocuri
169.420 RON
Creanțe
86.914 RON
Casa & conturi bănci
31.193 RON
Capital propriu
131.976 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Sat Bârcea Mică Mun. Deva, Str. Câmpului nr. 25, 330002
Telefon0721513975

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Sat Bârcea Mică Mun. Deva, Str. Câmpului nr. 25, 330002
Cod poștal: 330002
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Sat Bârcea Mică Mun. Deva, Str. Câmpului nr. 25, 330002
Cod postal
330002
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.09.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
621.788 RON
Rezultat net
3.566 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 621.788 RON 1.156.859 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 644.946 RON 1.156.867 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 630.031 RON 1.132.879 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 14.915 RON 23.988 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.566 RON 14.873 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 24.270 RON 32.409 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 287.527 RON 257.249 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 311.797 RON 289.658 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 169.420 RON 109.912 RON
CreanțeSume de încasat 86.914 RON 106.242 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 31.193 RON 41.095 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 181.288 RON 161.247 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 131.976 RON 128.411 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active311.797RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

58,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale311.797 RON
Datorii totale181.288 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,1 %Profit net / active totale
ROE
2,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
42,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 621.788 -46,3% față de anul precedent 644.946 630.031 14.915 -37,8% față de anul precedent 3.566 -76,0% față de anul precedent 0 0
2023 1.156.859 +1,4% față de anul precedent 1.156.867 1.132.879 23.988 +39,6% față de anul precedent 14.873 +124,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.141.206 -5,2% față de anul precedent 1.134.861 1.117.680 17.181 +30,3% față de anul precedent 6.621 +251,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.203.833 +152,7% față de anul precedent 1.216.213 1.203.026 13.187 +93,0% față de anul precedent 1.882 -38,9% față de anul precedent 0 0
2020 476.462 +59,0% față de anul precedent 478.495 471.661 6.834 -78,8% față de anul precedent 3.082 -89,5% față de anul precedent 0 0
2019 299.663 +21,9% față de anul precedent 299.677 267.436 32.241 -72,4% față de anul precedent 29.244 -74,4% față de anul precedent 0 0
2018 245.809 +56,3% față de anul precedent 245.813 129.104 116.709 +6.062,0% față de anul precedent 114.251 +35.492,2% față de anul precedent 0 0
2017 157.255 -9,4% față de anul precedent 157.255 155.361 1.894 -96,8% față de anul precedent 321 -99,4% față de anul precedent 0 0
2016 173.560 -22,0% față de anul precedent 173.560 114.044 59.516 -25,4% față de anul precedent 57.780 -20,9% față de anul precedent 0 0
2015 222.631 +147,3% față de anul precedent 222.631 142.878 79.753 +1.293,8% față de anul precedent 73.074 +2.318,1% față de anul precedent 0 0
2014 90.037 +27,3% față de anul precedent 90.040 84.318 5.722 3.022 0 0
2013 70.730 +62,6% față de anul precedent 70.730 86.661 0 0 15.931 18.011
2012 43.507 -3,1% față de anul precedent 43.508 62.589 0 0 19.081 19.081
2011 44.889 +108,6% față de anul precedent 44.889 45.393 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 504 504
2010 21.521 +23,2% față de anul precedent 21.521 16.287 5.234 +107,7% față de anul precedent 3.238 +207,5% față de anul precedent 0 0
2009 17.468 +11,1% față de anul precedent 17.468 14.948 2.520 +63,9% față de anul precedent 1.053 -28,3% față de anul precedent 0 0
2008 15.727 15.727 14.189 1.538 1.469 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 24.270 287.527 311.797 169.420 86.914 31.193
2023 32.409 257.249 289.658 109.912 106.242 41.095
2022 24.329 234.574 258.903 120.189 79.951 34.434
2021 20.130 251.798 271.928 141.975 71.197 38.626
2020 7.301 199.689 206.990 84.017 58.606 57.066
2019 0 226.068 226.068 0 28.293 197.775
2018 4.556 237.105 241.661 1.480 19.277 216.348
2017 4.556 143.939 148.495 0 6.764 137.175
2016 0 166.505 166.505 7.850 12.221 146.434
2015 0 102.564 102.564 3.451 10.331 88.782
2014 0 13.479 13.479 7.541 0 5.938
2013 0 45.241 45.241 41.587 3.613 41
2012 0 16.672 16.672 13.963 2.362 347
2011 0 9.562 9.562 2.125 125 7.312
2010 0 7.937 7.937 6.648 851 438
2009 84 7.208 7.292 5.516 1.188 504
2008 204 3.454 3.658 2.680 346 428

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 181.288 +12,4% față de anul precedent 131.976 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2023 161.247 +10,9% față de anul precedent 128.411 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2022 145.365 -20,4% față de anul precedent 113.538 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2021 182.647 +79,1% față de anul precedent 106.917 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2020 101.956 +24,3% față de anul precedent 105.034 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2019 82.012 -35,4% față de anul precedent 144.056 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 126.849 -14,3% față de anul precedent 114.812 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 147.934 +94,3% față de anul precedent 561 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 76.157 +13,7% față de anul precedent 90.348 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2015 66.996 +31,4% față de anul precedent 35.568 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 50.985 -40,6% față de anul precedent -37.506 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 85.769 +118,9% față de anul precedent -40.528 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2012 39.189 +298,8% față de anul precedent -22.517 Neraportat 6 +200,0% față de anul precedent
2011 9.826 +120,4% față de anul precedent -264 Neraportat 2
2010 4.459 -25,9% față de anul precedent 3.478 Neraportat 0
2009 6.016 +95,9% față de anul precedent 1.276 Neraportat 0
2008 3.071 587 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

47din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 621.788 RON. Profit: 3.566 RON

Cifra de afaceri: 621.788 RON. Profit: 3.566 RON

Cifra de afaceri
621.788 RON -46.25% față de anul precedent
Profit net
3.566 RON -76.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
181.288 RON +12.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.156.859 RON. Profit: 14.873 RON

Cifra de afaceri: 1.156.859 RON. Profit: 14.873 RON

Cifra de afaceri
1.156.859 RON +1.37% față de anul precedent
Profit net
14.873 RON +124.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
161.247 RON +10.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.141.206 RON. Profit: 6.621 RON

Cifra de afaceri: 1.141.206 RON. Profit: 6.621 RON

Cifra de afaceri
1.141.206 RON -5.2% față de anul precedent
Profit net
6.621 RON +251.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
145.365 RON -20.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.203.833 RON. Profit: 1.882 RON

Cifra de afaceri: 1.203.833 RON. Profit: 1.882 RON

Cifra de afaceri
1.203.833 RON +152.66% față de anul precedent
Profit net
1.882 RON -38.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
182.647 RON +79.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 476.462 RON. Profit: 3.082 RON

Cifra de afaceri: 476.462 RON. Profit: 3.082 RON

Cifra de afaceri
476.462 RON +59% față de anul precedent
Profit net
3.082 RON -89.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
101.956 RON +24.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 299.663 RON. Profit: 29.244 RON

Cifra de afaceri: 299.663 RON. Profit: 29.244 RON

Cifra de afaceri
299.663 RON +21.91% față de anul precedent
Profit net
29.244 RON -74.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
82.012 RON -35.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 245.809 RON. Profit: 114.251 RON

Cifra de afaceri: 245.809 RON. Profit: 114.251 RON

Cifra de afaceri
245.809 RON +56.31% față de anul precedent
Profit net
114.251 RON +35492.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
126.849 RON -14.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 157.255 RON. Profit: 321 RON

Cifra de afaceri: 157.255 RON. Profit: 321 RON

Cifra de afaceri
157.255 RON -9.39% față de anul precedent
Profit net
321 RON -99.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
147.934 RON +94.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 173.560 RON. Profit: 57.780 RON

Cifra de afaceri: 173.560 RON. Profit: 57.780 RON

Cifra de afaceri
173.560 RON -22.04% față de anul precedent
Profit net
57.780 RON -20.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
76.157 RON +13.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 222.631 RON. Profit: 73.074 RON

Cifra de afaceri: 222.631 RON. Profit: 73.074 RON

Cifra de afaceri
222.631 RON +147.27% față de anul precedent
Profit net
73.074 RON +2318.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
66.996 RON +31.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 90.037 RON. Profit: 3.022 RON

Cifra de afaceri: 90.037 RON. Profit: 3.022 RON

Cifra de afaceri
90.037 RON +27.3% față de anul precedent
Profit net
3.022 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
50.985 RON -40.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 70.730 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.730 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.730 RON +62.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.011 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
85.769 RON +118.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 43.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 43.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
43.507 RON -3.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.081 RON
Angajati
6 +200% față de anul precedent
Datorii
39.189 RON +298.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 44.889 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.889 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.889 RON +108.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
504 RON
Angajati
2
Datorii
9.826 RON +120.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 21.521 RON. Profit: 3.238 RON

Cifra de afaceri: 21.521 RON. Profit: 3.238 RON

Cifra de afaceri
21.521 RON +23.2% față de anul precedent
Profit net
3.238 RON +207.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.459 RON -25.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 17.468 RON. Profit: 1.053 RON

Cifra de afaceri: 17.468 RON. Profit: 1.053 RON

Cifra de afaceri
17.468 RON +11.07% față de anul precedent
Profit net
1.053 RON -28.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.016 RON +95.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 15.727 RON. Profit: 1.469 RON

Cifra de afaceri: 15.727 RON. Profit: 1.469 RON

Cifra de afaceri
15.727 RON
Profit net
1.469 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.071 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2369 in Sat Bârcea Mică Mun. Deva (HUNEDOARA)

ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2369 in Sat Bârcea Mică Mun. Deva (HUNEDOARA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2369, Hunedoara

CEMENTARTE S.R.L.
CUI: 11994282CAEN: 2369
Activ
HUNEDOARA, Com. Baia de Criş1999-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.504.871 RON
Profit
62.201 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2369, Hunedoara

Alte firme din Hunedoara

MIA IDEEA MULTICON SRL
CUI: 22442488CAEN: 4752
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2007-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.524.768 RON
Profit
253.088 RON
Angajati
9
EXPERT MEDIA ADVERTISING SRL
CUI: 22451427CAEN: 7311
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2007-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
383.378 RON
Profit
19.744 RON
Angajati
1
JOLI MOB SRL
CUI: 22387235CAEN: 3101
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2007-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.466 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LUKONTAB SRL
CUI: 22506590CAEN: 6920
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2007-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.244 RON
Profit
7.589 RON
Angajati
1
HIBISCUS FARM SRL
CUI: 21729194CAEN: 4773
Activ
HUNEDOARA, Sat Ilia Com. Ilia2007-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.622.878 RON
Profit
118.793 RON
Angajati
3
FCS ELECTROCOLD SRL
CUI: 23147630CAEN: 4321
Activ
HUNEDOARA, Sat Baldovin Com. Baia de Criş2008-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.434.640 RON
Profit
678.373 RON
Angajati
9
AMOS DIVERS SRL
CUI: 16342646CAEN: 8123
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2004-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.732 RON
Profit
19.848 RON
Angajati
0
DARIA PROMED SRL
CUI: 28645325CAEN: 8622
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2011-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.514 RON
Profit
70.941 RON
Angajati
0
VICTOR COMTRADE S.R.L.
CUI: 49724901CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Sat Curechiu Com. Bucureşci2024-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. este 22451320.

Unde este sediul ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L.?

ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Sat Bârcea Mică Mun. Deva, Str. Câmpului nr. 25, 330002, Sat Bârcea Mică Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L.?

ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 621.788 RON.

Cati angajati are ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L.?

ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L.?

ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 2369.

Ce profit a inregistrat ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

ADINEL BUILDING CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.566 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.