Activ Plătitor TVAe‑Factură

SIADY-ŞTEF SRL

CUI: 22492982
CIF: RO22492982
Reg. Com.: J2007001504339
CAEN: 5590
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 octombrie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Alte servicii de cazare

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 19:23

Despre SIADY-ŞTEF SRL

SIADY-ŞTEF SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Vatra-Dornei, judetul SUCEAVA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte servicii de cazare" (cod CAEN 5590), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIADY-ŞTEF SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.715.920 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+52.3%). Profitul net inregistrat a fost de 523.771 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 102.665 RON in 2008 la 1.715.920 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.715.920 RON
Venituri totale
1.715.922 RON
Cheltuieli totale
1.146.850 RON
Profit brut
569.072 RON
Profit net
523.771 RON
Marja profit net
30,52%
Active imobilizate
577.126 RON
Active circulante
369.006 RON
Stocuri
239.742 RON
Creanțe
115.432 RON
Casa & conturi bănci
13.832 RON
Capital propriu
739.151 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Argestru nr. 43, 725700
Detalii adresacamera 2
Telefon0743155107

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Argestru nr. 43, 725700
Cod poștal: 725700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Argestru nr. 43, 725700
Cod postal
725700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.10.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Vatra Dornei
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.715.920 RON
Rezultat net
523.771 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.715.920 RON 1.126.973 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.715.922 RON 1.126.973 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.146.850 RON 769.545 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 569.072 RON 357.428 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 523.771 RON 346.383 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 577.126 RON 452.199 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 369.006 RON 318.597 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 946.132 RON 770.796 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 239.742 RON 40.020 RON
CreanțeSume de încasat 115.432 RON 270.355 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.832 RON 8.222 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 206.981 RON 335.415 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 739.151 RON 435.381 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active946.132RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale946.132 RON
Datorii totale206.981 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
55,4 %Profit net / active totale
ROE
70,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.715.920 +52,3% față de anul precedent 1.715.922 1.146.850 569.072 +59,2% față de anul precedent 523.771 +51,2% față de anul precedent 0 0
2023 1.126.973 -25,1% față de anul precedent 1.126.973 769.545 357.428 -55,4% față de anul precedent 346.383 -56,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.504.840 +109,6% față de anul precedent 1.518.932 718.057 800.875 +189,8% față de anul precedent 788.084 +192,9% față de anul precedent 0 0
2021 718.065 +4,6% față de anul precedent 774.922 498.554 276.368 +24,5% față de anul precedent 269.042 +24,8% față de anul precedent 0 0
2020 686.727 +9,9% față de anul precedent 715.217 493.265 221.952 +8,3% față de anul precedent 215.613 +8,6% față de anul precedent 0 0
2019 624.957 +112,5% față de anul precedent 624.957 420.088 204.869 +177,8% față de anul precedent 198.619 +180,5% față de anul precedent 0 0
2018 294.136 +33,8% față de anul precedent 297.736 223.997 73.739 +109,2% față de anul precedent 70.798 +121,5% față de anul precedent 0 0
2017 219.766 +3,6% față de anul precedent 243.683 208.427 35.256 +5,9% față de anul precedent 31.963 +2,5% față de anul precedent 0 0
2016 212.086 +95,8% față de anul precedent 215.086 181.795 33.291 +77,5% față de anul precedent 31.195 +101,2% față de anul precedent 0 0
2015 108.334 +34,7% față de anul precedent 108.334 89.577 18.757 -37,2% față de anul precedent 15.507 -44,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 80.431 -10,1% față de anul precedent 80.431 50.585 29.846 28.055 0 0
2013 89.468 -37,3% față de anul precedent 89.468 145.605 0 0 56.137 58.567
2012 142.731 -11,6% față de anul precedent 142.731 153.990 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.259 11.259
2011 161.361 +64,6% față de anul precedent 161.361 160.990 371 -93,5% față de anul precedent 371 +415,3% față de anul precedent 0 0
2010 98.028 -7,2% față de anul precedent 98.028 92.292 5.736 -48,4% față de anul precedent 72 -99,2% față de anul precedent 0 0
2009 105.621 +2,9% față de anul precedent 105.621 94.515 11.106 +4.489,3% față de anul precedent 8.550 +4.111,8% față de anul precedent 0 0
2008 102.665 102.665 102.423 242 203 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 577.126 369.006 946.132 239.742 115.432 13.832
2023 452.199 318.597 770.796 40.020 270.355 8.222
2022 322.628 1.118.069 1.440.697 634.294 443.081 40.694
2021 249.664 435.909 685.573 54.393 366.751 14.765
2020 312.452 323.416 635.868 46.789 262.186 14.441
2019 296.679 210.042 506.721 72.563 69.982 67.497
2018 230.838 110.025 340.863 41.575 19.869 48.581
2017 192.806 143.970 336.776 118.350 24.190 1.430
2016 88.489 91.043 179.532 62.030 21.917 7.096
2015 46.545 178.030 224.575 137.391 12.950 27.689
2014 23.317 67.248 90.565 61.254 2.867 3.127
2013 0 78.384 78.384 72.129 2.717 3.538
2012 0 74.023 74.023 46.786 22.225 5.012
2011 0 63.242 63.242 30.201 16.720 16.321
2010 0 73.469 73.469 49.866 16.720 6.883
2009 0 36.557 36.557 29.468 820 6.269
2008 0 10.657 10.657 7.658 609 2.390

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 206.981 -38,3% față de anul precedent 739.151 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 335.415 +33,3% față de anul precedent 435.381 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2022 251.699 -11,6% față de anul precedent 1.188.998 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2021 284.657 +173,7% față de anul precedent 400.916 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2020 103.994 -45,4% față de anul precedent 531.874 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2019 190.460 -14,7% față de anul precedent 316.261 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2018 223.221 -23,0% față de anul precedent 117.642 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2017 289.932 +76,1% față de anul precedent 46.844 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2016 164.651 -31,7% față de anul precedent 14.881 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2015 240.888 +96,8% față de anul precedent -16.313 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2014 122.385 -11,5% față de anul precedent -31.820 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2013 138.259 +83,5% față de anul precedent -59.875 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2012 75.331 +41,4% față de anul precedent -1.308 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2011 53.291 -16,6% față de anul precedent 9.951 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2010 63.888 +136,2% față de anul precedent 9.581 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 27.049 +178,9% față de anul precedent 9.508 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 9.699 958 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AŞALINA-SIMONA ŞTEFĂNELadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19187/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.715.920 RON. Profit: 523.771 RON

Cifra de afaceri: 1.715.920 RON. Profit: 523.771 RON

Cifra de afaceri
1.715.920 RON +52.26% față de anul precedent
Profit net
523.771 RON +51.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
206.981 RON -38.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.126.973 RON. Profit: 346.383 RON

Cifra de afaceri: 1.126.973 RON. Profit: 346.383 RON

Cifra de afaceri
1.126.973 RON -25.11% față de anul precedent
Profit net
346.383 RON -56.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
335.415 RON +33.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.504.840 RON. Profit: 788.084 RON

Cifra de afaceri: 1.504.840 RON. Profit: 788.084 RON

Cifra de afaceri
1.504.840 RON +109.57% față de anul precedent
Profit net
788.084 RON +192.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
251.699 RON -11.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 718.065 RON. Profit: 269.042 RON

Cifra de afaceri: 718.065 RON. Profit: 269.042 RON

Cifra de afaceri
718.065 RON +4.56% față de anul precedent
Profit net
269.042 RON +24.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
284.657 RON +173.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 686.727 RON. Profit: 215.613 RON

Cifra de afaceri: 686.727 RON. Profit: 215.613 RON

Cifra de afaceri
686.727 RON +9.88% față de anul precedent
Profit net
215.613 RON +8.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
103.994 RON -45.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 624.957 RON. Profit: 198.619 RON

Cifra de afaceri: 624.957 RON. Profit: 198.619 RON

Cifra de afaceri
624.957 RON +112.47% față de anul precedent
Profit net
198.619 RON +180.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
190.460 RON -14.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 294.136 RON. Profit: 70.798 RON

Cifra de afaceri: 294.136 RON. Profit: 70.798 RON

Cifra de afaceri
294.136 RON +33.84% față de anul precedent
Profit net
70.798 RON +121.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
223.221 RON -23.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 219.766 RON. Profit: 31.963 RON

Cifra de afaceri: 219.766 RON. Profit: 31.963 RON

Cifra de afaceri
219.766 RON +3.62% față de anul precedent
Profit net
31.963 RON +2.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
289.932 RON +76.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 212.086 RON. Profit: 31.195 RON

Cifra de afaceri: 212.086 RON. Profit: 31.195 RON

Cifra de afaceri
212.086 RON +95.77% față de anul precedent
Profit net
31.195 RON +101.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
164.651 RON -31.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 108.334 RON. Profit: 15.507 RON

Cifra de afaceri: 108.334 RON. Profit: 15.507 RON

Cifra de afaceri
108.334 RON +34.69% față de anul precedent
Profit net
15.507 RON -44.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
240.888 RON +96.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 80.431 RON. Profit: 28.055 RON

Cifra de afaceri: 80.431 RON. Profit: 28.055 RON

Cifra de afaceri
80.431 RON -10.1% față de anul precedent
Profit net
28.055 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
122.385 RON -11.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 89.468 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.468 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.468 RON -37.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.567 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
138.259 RON +83.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 142.731 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 142.731 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
142.731 RON -11.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.259 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
75.331 RON +41.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 161.361 RON. Profit: 371 RON

Cifra de afaceri: 161.361 RON. Profit: 371 RON

Cifra de afaceri
161.361 RON +64.61% față de anul precedent
Profit net
371 RON +415.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
53.291 RON -16.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 98.028 RON. Profit: 72 RON

Cifra de afaceri: 98.028 RON. Profit: 72 RON

Cifra de afaceri
98.028 RON -7.19% față de anul precedent
Profit net
72 RON -99.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
63.888 RON +136.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 105.621 RON. Profit: 8.550 RON

Cifra de afaceri: 105.621 RON. Profit: 8.550 RON

Cifra de afaceri
105.621 RON +2.88% față de anul precedent
Profit net
8.550 RON +4111.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
27.049 RON +178.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 102.665 RON. Profit: 203 RON

Cifra de afaceri: 102.665 RON. Profit: 203 RON

Cifra de afaceri
102.665 RON
Profit net
203 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
9.699 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIADY-ŞTEF SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5590 in Mun. Vatra-Dornei (SUCEAVA)

SIADY-ŞTEF SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5590 in Mun. Vatra-Dornei (SUCEAVA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.052026Mentiune · Buletin 19187/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 08.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SIADY-ŞTEF SRL
CUI
22492982
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.05.2026
Registrul Comerțului
J33/1504/2007
EUID
ROONRC.J33/1504/2007
Sediu
Municipiul Vatra Dornei, Jud. Suceava, Str. ARGESTRU, Nr. 43, camera 2
Județ
Suceava
Număr încheiere
404710
Data încheierii
19.05.2026
Număr dosar
1957993
Data dosarului
14.05.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Adriana Violeta Nistor

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1957993 din 14.05.2026
  • Decizie asociat unic din 08.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19187/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5590, Suceava

DAVALICIA S.R.L.
CUI: 30677663CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2012-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.780.502 RON
Profit
86.583 RON
Angajati
10
PERLA BUCOVINEI S.R.L.
CUI: 18576163CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2006-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.672.374 RON
Profit
395.859 RON
Angajati
4
CABANA RARĂU S.R.L.
CUI: 34969881CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2015-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.153.077 RON
Profit
358.830 RON
Angajati
6
MACRON LINIZ SRL
CUI: 37591208CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Sat Şaru Dornei Com. Şaru Dornei2017-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.588.306 RON
Profit
49.323 RON
Angajati
8
IRISTAR SRL
CUI: 10411429CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni1998-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.982.340 RON
Profit
274.373 RON
Angajati
44
DOMENIUL CRIS S.R.L.
CUI: 44058837CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Sat Cozăneşti Com. Dorna-Arini2021-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
702.767 RON
Profit
99.454 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5590, Suceava

DORNA PITORESC SRL
CUI: 22178778CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Sat Podu Coşnei Com. Coşna2007-07-30
fara e-Factura
ROBIN TURISM SRL
CUI: 22780608CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2007-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.252 RON
Profit
20.039 RON
Angajati
1
WALDANA TURISM SRL
CUI: 21791528CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Sat Rusca Com. Dorna-Arini2007-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.275 RON
Profit
13.841 RON
Angajati
0
CAVANA TRAVEL SRL
CUI: 22975456CAEN: 5590
Activ
SUCEAVA, Sat Dorna-Arini Com. Dorna-Arini2007-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.153.160 RON
Profit
323.996 RON
Angajati
15

Alte firme din Suceava

REGRA SRL
CUI: 22492923CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-10-02
fara e-Factura
TOTAL OPTIC SRL
CUI: 22493040CAEN: 4778
Activ
SUCEAVA, Sat Arbore Com. Arbore2007-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.300 RON
Profit
33.032 RON
Angajati
1
SEBITRANS SRL
CUI: 22464036CAEN: 4939
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.090.109 RON
Profit
31.099 RON
Angajati
8
COMPAS STUDIO SRL
CUI: 22532211CAEN: 7311
Activ
SUCEAVA, Orş. Siret2007-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.266.748 RON
Profit
52.962 RON
Angajati
4
INDESIGN SRL
CUI: 22129007CAEN: 4719
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2007-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.867 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIDAVANDRI LUX SRL
CUI: 22864555CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Râşca Com. Râşca2007-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
686.739 RON
Profit
252.532 RON
Angajati
2
FLORALINA SRL
CUI: 18141720CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
739.873 RON
Profit
329.386 RON
Angajati
3
GARDENGREEN TCM SRL
CUI: 26700180CAEN: 5520
Activ
SUCEAVA, Sat Sadova Com. Sadova2010-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
477.840 RON
Profit
1.245 RON
Angajati
1
FERCALCURIER S.R.L.
CUI: 44243540CAEN: 5320
Activ
SUCEAVA, Sat Paltinu Com. Vatra Moldoviţei2021-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.639 RON
Profit
43.784 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIADY-ŞTEF SRL?

CUI-ul SIADY-ŞTEF SRL este 22492982.

Unde este sediul SIADY-ŞTEF SRL?

SIADY-ŞTEF SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei, Str. Argestru nr. 43, 725700, Mun. Vatra-Dornei, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata SIADY-ŞTEF SRL?

SIADY-ŞTEF SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIADY-ŞTEF SRL in 2024?

In 2024, SIADY-ŞTEF SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.715.920 RON.

Cati angajati are SIADY-ŞTEF SRL?

SIADY-ŞTEF SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are SIADY-ŞTEF SRL?

SIADY-ŞTEF SRL are codul CAEN principal 5590 (Alte servicii de cazare).

Ce profit a inregistrat SIADY-ŞTEF SRL in 2024?

SIADY-ŞTEF SRL a inregistrat un profit net de 523.771 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.