Activ

BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 22516380
CIF: 22516380
Reg. Com.: F2005000559051
CAEN: 9622
Formă: Necunoscut
Înființată: 5 octombrie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Activități de tratament și înfrumusețare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:29

Despre BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de tratament și înfrumusețare" (cod CAEN 9622), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Tudor Vladimirescu nr. 25, 410203

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Tudor Vladimirescu nr. 25, 410203
Cod poștal: 410203
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Tudor Vladimirescu nr. 25, 410203
Cod postal
410203
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Reluare activitate din 20.07.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2007 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2007
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 9622 in Mun. Oradea (BIHOR)

BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 9622 in Mun. Oradea (BIHOR)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9622, Bihor

RELAXITY SRL
CUI: 30533870CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.173.912 RON
Profit
21.858 RON
Angajati
2
SENSES CLINIC S.R.L.
CUI: 44719670CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Sat Nojorid Com. Nojorid2021-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.890 RON
Profit
746 RON
Angajati
1
COLŢUL DE FRUMUSEŢE S.R.L.
CUI: 35813944CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
323.527 RON
Profit
10.853 RON
Angajati
2
PRIVE BEAUTY SRL
CUI: 33870013CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.187 RON
Profit
51.704 RON
Angajati
3
ATELIER PRACTIC S.R.L.
CUI: 40582366CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.410 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELYSIUM RESIDENCE S.R.L.
CUI: 49636249CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.238 RON
Profit
17.581 RON
Angajati
1
KEMAJA S.R.L.
CUI: 50597178CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.105 RON
Profit
254.117 RON
Angajati
1
NAILS BY ANCA ŞTEFAN S.R.L.
CUI: 45238534CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2021-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.911 RON
Profit
8.446 RON
Angajati
3
LASER EXPERT SCHOOL S.R.L.
CUI: 43435548CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.549 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AXM BEAUTY S.R.L.
CUI: 40013832CAEN: 9622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.218 RON
Profit
28.562 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 22516380.

Unde este sediul BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Tudor Vladimirescu nr. 25, 410203, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BARTHA ANDREA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.