Activ

SER-GAB CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 22587608
CIF: 22587608
Reg. Com.: J22/2909/2007
CAEN: 4521
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 octombrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:37

Despre SER-GAB CONSTRUCT S.R.L.

SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bârnova Com. Bârnova, judetul IAŞI, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4521). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
639 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
639 RON
Capital propriu
-51.195 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Bârnova Com. Bârnova, CASA DE LOCUIT, 707035

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Bârnova Com. Bârnova, CASA DE LOCUIT, 707035
Cod poștal: 707035
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Bârnova Com. Bârnova, CASA DE LOCUIT, 707035
Cod postal
707035
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.10.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 19.500 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 19.500 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 32.203 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 12.703 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 12.898 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 639 RON 639 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 639 RON 639 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 639 RON 639 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 51.834 RON 51.834 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -51.195 RON -51.195 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active639RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8.111,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale639 RON
Datorii totale51.834 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-8.011,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2023 19.500 -2,5% față de anul precedent 19.500 32.203 0 0 12.703 12.898
2022 20.000 -79,5% față de anul precedent 20.050 59.300 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 39.250 39.451
2021 97.700 97.700 95.569 2.131 1.154 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 1.365 0 0 1.365 1.365
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.170 0 0 5.170 5.170
2011 1.900 1.900 2.068 0 0 168 168
2010 0 0 721 0 0 721 2.371
2009 0 0 5.104 0 0 5.104 6.571
2008 0 0 10.589 0 0 10.589 10.589

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 639 639 0 0 639
2023 0 639 639 0 0 639
2022 0 3.341 3.341 1.289 0 2.052
2021 0 10.687 10.687 1.289 0 9.398
2020 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0
2017 0 193 193 0 0 193
2016 0 193 193 0 0 193
2015 0 193 193 0 0 193
2014 1.199 484 1.683 166 0 318
2013 1.199 484 1.683 166 0 318
2012 1.199 484 1.683 166 0 318
2011 1.199 872 2.071 166 0 0
2010 1.561 402 1.963 166 0 236
2009 2.128 403 2.531 166 0 237
2008 2.388 916 3.304 166 0 750

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 51.834 0,0% față de anul precedent -51.195 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 51.834 +24,5% față de anul precedent -51.195 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 41.638 +336,8% față de anul precedent -38.297 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 9.533 1.154 Neraportat 3
2020 0 0 Neraportat 0
2019 0 0 Neraportat 0
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2017 27.800 0,0% față de anul precedent -27.607 Neraportat 0
2016 27.800 0,0% față de anul precedent -27.607 Neraportat 0
2015 27.800 -0,5% față de anul precedent -27.607 Neraportat 0
2014 27.925 0,0% față de anul precedent -26.242 Neraportat 0
2013 27.925 0,0% față de anul precedent -26.242 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 27.925 +20,7% față de anul precedent -26.242 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 23.143 +1,2% față de anul precedent -21.072 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 22.866 +8,6% față de anul precedent -20.903 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 21.064 +38,0% față de anul precedent -18.533 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 15.266 -11.962 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
51.834 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 19.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.500 RON -2.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.898 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
51.834 RON +24.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.000 RON -79.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
39.451 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
41.638 RON +336.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 97.700 RON. Profit: 1.154 RON

Cifra de afaceri: 97.700 RON. Profit: 1.154 RON

Cifra de afaceri
97.700 RON
Profit net
1.154 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
9.533 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.800 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.800 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.365 RON
Angajati
0
Datorii
27.800 RON -0.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.925 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
27.925 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.170 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.925 RON +20.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.900 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
168 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.143 RON +1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.371 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.866 RON +8.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.571 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.064 RON +37.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.589 RON
Angajati
1
Datorii
15.266 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSER-GAB CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4521 in Sat Bârnova Com. Bârnova (IAŞI)

SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4521 in Sat Bârnova Com. Bârnova (IAŞI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4521, Iaşi

Alte firme din Iaşi

ALGINA ELECTRIC SRL
CUI: 22587462CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2007-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.690.441 RON
Profit
689.447 RON
Angajati
13
ART PLAN CONSTRUCT SRL
CUI: 22595066CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.779.808 RON
Profit
512.146 RON
Angajati
2
NORD-EST PROIECT SRL
CUI: 22627893CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
604.855 RON
Profit
260.179 RON
Angajati
1
CORIBO COMPANY SRL
CUI: 22269167CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
324.817 RON
Profit
146.291 RON
Angajati
3
BARTEXPERT S.R.L.
CUI: 22903239CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.629 RON
Profit
19.176 RON
Angajati
1
EXCELENT ANASTASIA SRL
CUI: 25559114CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Fântânele Com. Fântânele2009-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.620.602 RON
Profit
117.937 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SER-GAB CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. este 22587608.

Unde este sediul SER-GAB CONSTRUCT S.R.L.?

SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Bârnova Com. Bârnova, CASA DE LOCUIT, 707035, Sat Bârnova Com. Bârnova, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata SER-GAB CONSTRUCT S.R.L.?

SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SER-GAB CONSTRUCT S.R.L.?

SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4521.

Ce profit a inregistrat SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

SER-GAB CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.