Activ Plătitor TVAe‑Factură

TECHNO WELD INVEST SRL

CUI: 22662289
CIF: RO22662289
Reg. Com.: J40/20384/2007
CAEN: 2562
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 octombrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Fabricarea articolelor de feronerie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:28

Despre TECHNO WELD INVEST SRL

TECHNO WELD INVEST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de feronerie" (cod CAEN 2562), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, TECHNO WELD INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 20.500 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 111.042 RON in 2008 la 20.500 RON in 2025. Datoriile raportate (23.996 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
20.500 RON
Venituri totale
20.500 RON
Cheltuieli totale
26.165 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
6.646 RON
Active circulante
11.714 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
4.682 RON
Casa & conturi bănci
7.032 RON
Capital propriu
-5.636 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Gutuilor nr. 30, 51407
Telefon0744227827

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Gutuilor nr. 30, 51407
Cod poștal: 51407
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Gutuilor nr. 30, 51407
Cod postal
51407
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.10.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)
TVA la incasare
7 septembrie 2018

Stare inactivitate

Data inactivare
30 martie 2018
Data reactivare
20 iunie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
20.500 RON
Rezultat net
-5.876 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 20.500 RON 30.600 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.500 RON 30.600 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 26.165 RON 23.396 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 7.204 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 6.088 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 5.665 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.876 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.646 RON 10.546 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.714 RON 29.115 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 18.360 RON 39.661 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.682 RON 13.662 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.032 RON 15.453 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 23.996 RON 9.324 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.636 RON 30.337 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active18.360RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

130,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale18.360 RON
Datorii totale23.996 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-30,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 20.500 -33,0% față de anul precedent 20.500 26.165 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.665 5.876
2024 30.600 -36,9% față de anul precedent 30.600 23.396 7.204 -72,7% față de anul precedent 6.088 -72,3% față de anul precedent 0 0
2023 48.500 +40,6% față de anul precedent 48.500 22.145 26.355 +396,7% față de anul precedent 22.009 +412,8% față de anul precedent 0 0
2022 34.500 +91,7% față de anul precedent 34.500 29.194 5.306 4.292 0 0
2021 18.000 -4,8% față de anul precedent 18.000 19.848 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.848 2.388
2020 18.900 -44,9% față de anul precedent 18.900 14.178 4.722 -77,0% față de anul precedent 4.178 -78,6% față de anul precedent 0 0
2019 34.300 +138,2% față de anul precedent 34.300 13.783 20.517 +283,4% față de anul precedent 19.488 +296,2% față de anul precedent 0 0
2018 14.400 -25,0% față de anul precedent 14.400 9.049 5.351 -51,0% față de anul precedent 4.919 -52,4% față de anul precedent 0 0
2017 19.200 +82,9% față de anul precedent 19.200 8.283 10.917 +1.081,5% față de anul precedent 10.341 +1.598,0% față de anul precedent 0 0
2016 10.500 +246,4% față de anul precedent 10.500 9.576 924 609 0 0
2015 3.031 -61,6% față de anul precedent 3.031 9.550 0 0 Neraportat 6.610
2014 7.901 -46,8% față de anul precedent 7.901 10.441 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.540 2.777
2013 14.837 +19,1% față de anul precedent 14.894 12.911 1.983 +23,3% față de anul precedent 1.572 -2,2% față de anul precedent 0 0
2012 12.462 -35,0% față de anul precedent 12.463 10.855 1.608 -79,1% față de anul precedent 1.608 -79,1% față de anul precedent 0 0
2011 19.170 +340,1% față de anul precedent 19.174 11.468 7.706 7.706 0 0
2010 4.356 -43,2% față de anul precedent 4.577 17.107 0 0 12.530 14.180
2009 7.672 -93,1% față de anul precedent 7.679 21.448 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.769 16.643
2008 111.042 111.045 92.982 18.063 15.907 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 6.646 11.714 18.360 0 4.682 7.032
2024 10.546 29.115 39.661 0 13.662 15.453
2023 7.594 32.382 39.976 2.945 15.400 14.037
2022 10.738 18.931 29.669 1.539 10.980 6.412
2021 5.849 12.119 17.968 1.539 8.941 1.639
2020 1.879 13.165 15.044 1.539 9.692 1.934
2019 2.458 13.730 16.188 1.539 5.044 7.147
2018 3.326 7.874 11.200 0 6.931 943
2017 0 6.772 6.772 0 4.092 2.680
2016 0 5.730 5.730 0 5.539 191
2015 285 6.801 7.086 0 6.236 565
2014 940 5.225 6.165 0 5.088 137
2013 1.859 4.577 6.436 0 3.282 1.295
2012 4.235 9.026 13.261 0 3.946 5.080
2011 4.743 6.025 10.768 0 2.730 3.295
2010 4.378 4.683 9.061 0 4.311 372
2009 3.900 9.868 13.768 0 9.297 571
2008 5.376 34.663 40.039 0 34.499 164

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 23.996 +157,4% față de anul precedent -5.636 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2024 9.324 -47,4% față de anul precedent 30.337 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 17.727 -31,6% față de anul precedent 22.249 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 25.933 +161,8% față de anul precedent 4.532 Neraportat 1
2021 9.904 +115,7% față de anul precedent 8.064 Neraportat 0
2020 4.592 -53,7% față de anul precedent 10.452 Neraportat 0
2019 9.914 -59,4% față de anul precedent 6.274 Neraportat 0
2018 24.414 -2,0% față de anul precedent -13.214 Neraportat 0
2017 24.905 -27,2% față de anul precedent -18.133 Neraportat 0
2016 34.204 -5,4% față de anul precedent -28.474 Neraportat 0
2015 36.169 +26,3% față de anul precedent -29.083 Neraportat 0
2014 28.638 +9,6% față de anul precedent -22.473 Neraportat 0
2013 26.132 -24,3% față de anul precedent -19.696 Neraportat 0
2012 34.529 +2,6% față de anul precedent -21.268 Neraportat 0
2011 33.645 -15,1% față de anul precedent -22.877 Neraportat 0
2010 39.644 +31,4% față de anul precedent -30.583 Neraportat 0
2009 30.171 +0,7% față de anul precedent -16.403 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 29.950 10.089 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 20.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.500 RON -33.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.876 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
23.996 RON +157.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 30.600 RON. Profit: 6.088 RON

Cifra de afaceri: 30.600 RON. Profit: 6.088 RON

Cifra de afaceri
30.600 RON -36.91% față de anul precedent
Profit net
6.088 RON -72.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.324 RON -47.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 48.500 RON. Profit: 22.009 RON

Cifra de afaceri: 48.500 RON. Profit: 22.009 RON

Cifra de afaceri
48.500 RON +40.58% față de anul precedent
Profit net
22.009 RON +412.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.727 RON -31.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 34.500 RON. Profit: 4.292 RON

Cifra de afaceri: 34.500 RON. Profit: 4.292 RON

Cifra de afaceri
34.500 RON +91.67% față de anul precedent
Profit net
4.292 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
25.933 RON +161.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.000 RON -4.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.388 RON
Angajati
0
Datorii
9.904 RON +115.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.900 RON. Profit: 4.178 RON

Cifra de afaceri: 18.900 RON. Profit: 4.178 RON

Cifra de afaceri
18.900 RON -44.9% față de anul precedent
Profit net
4.178 RON -78.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.592 RON -53.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 34.300 RON. Profit: 19.488 RON

Cifra de afaceri: 34.300 RON. Profit: 19.488 RON

Cifra de afaceri
34.300 RON +138.19% față de anul precedent
Profit net
19.488 RON +296.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.914 RON -59.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 4 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 14.400 RON. Profit: 4.919 RON

Cifra de afaceri: 14.400 RON. Profit: 4.919 RON

Cifra de afaceri
14.400 RON -25% față de anul precedent
Profit net
4.919 RON -52.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.414 RON -1.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 19.200 RON. Profit: 10.341 RON

Cifra de afaceri: 19.200 RON. Profit: 10.341 RON

Cifra de afaceri
19.200 RON +82.86% față de anul precedent
Profit net
10.341 RON +1598.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.905 RON -27.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 10.500 RON. Profit: 609 RON

Cifra de afaceri: 10.500 RON. Profit: 609 RON

Cifra de afaceri
10.500 RON +246.42% față de anul precedent
Profit net
609 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.204 RON -5.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.031 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.031 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.031 RON -61.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.610 RON
Angajati
0
Datorii
36.169 RON +26.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 7.901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.901 RON -46.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.777 RON
Angajati
0
Datorii
28.638 RON +9.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 14.837 RON. Profit: 1.572 RON

Cifra de afaceri: 14.837 RON. Profit: 1.572 RON

Cifra de afaceri
14.837 RON +19.06% față de anul precedent
Profit net
1.572 RON -2.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.132 RON -24.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.462 RON. Profit: 1.608 RON

Cifra de afaceri: 12.462 RON. Profit: 1.608 RON

Cifra de afaceri
12.462 RON -34.99% față de anul precedent
Profit net
1.608 RON -79.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.529 RON +2.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 19.170 RON. Profit: 7.706 RON

Cifra de afaceri: 19.170 RON. Profit: 7.706 RON

Cifra de afaceri
19.170 RON +340.08% față de anul precedent
Profit net
7.706 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
33.645 RON -15.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 4.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.356 RON -43.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.180 RON
Angajati
0
Datorii
39.644 RON +31.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2562, Municipiul Bucureşti

CRISTYMIH-SERVICE SRL
CUI: 16114613CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.836 RON
Profit
4.688 RON
Angajati
0
VAB EXCLUSIVE S.R.L.
CUI: 38693087CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.243 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BORANT PRODUCTS SRL
CUI: 6707869CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.711 RON
Profit
1.927 RON
Angajati
0
CRAFTWELD CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48970657CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.491 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CRISANC IMPEX 2000 SRL
CUI: 12284178CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1999-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2562, Municipiul Bucureşti

PROFESSIONAL KEY SRL
CUI: 21010627CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-02-07
fara e-Factura
DUOTIL SERV SRL
CUI: 24057071CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
844.981 RON
Profit
52.298 RON
Angajati
4
STEELWORKS B&B S.R.L.
CUI: 18758360CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.561 RON
Profit
44.140 RON
Angajati
0
PEMAS STEEL SRL
CUI: 24130024CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.050 RON
Profit
31.782 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

GEORGIA ART S.R.L.
CUI: 22662220CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.850 RON
Profit
30.601 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.828 RON
Profit
51.596 RON
Angajati
1
MEDIKIN SRL
CUI: 22663527CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.228 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
C.AD BEST DESIGN S.R.L.
CUI: 22608530CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.019 RON
Profit
209.034 RON
Angajati
2
INSTANT PRODUCTION S.R.L.
CUI: 22708637CAEN: 9231
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FUNDULEA FOUR INVESTMENTS SRL
CUI: 22209157CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.917 RON
Profit
10.718 RON
Angajati
0
BADA TRANSEXPRESS SRL
CUI: 23171492CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.328 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TORIVALLI INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 17622300CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.433 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CONT AUDIT TAX SRL
CUI: 28037603CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.150 RON
Profit
33.898 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TECHNO WELD INVEST SRL?

CUI-ul TECHNO WELD INVEST SRL este 22662289.

Unde este sediul TECHNO WELD INVEST SRL?

TECHNO WELD INVEST SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Gutuilor nr. 30, 51407, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TECHNO WELD INVEST SRL?

TECHNO WELD INVEST SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TECHNO WELD INVEST SRL in 2025?

In 2025, TECHNO WELD INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 20.500 RON.

Ce activitate are TECHNO WELD INVEST SRL?

TECHNO WELD INVEST SRL are codul CAEN principal 2562 (Fabricarea articolelor de feronerie).

Ce profit a inregistrat TECHNO WELD INVEST SRL in 2025?

TECHNO WELD INVEST SRL a inregistrat o pierdere neta de 5.876 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.