Activ Plătitor TVA

SFACLA PROJECTS SRL

CUI: 22679000
CIF: RO22679000
Reg. Com.: J2007020615401
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 noiembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:46

Despre SFACLA PROJECTS SRL

SFACLA PROJECTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, SFACLA PROJECTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.113.681 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+72.1%). Profitul net inregistrat a fost de 1.641.433 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Datoriile raportate (5.306.501 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.113.681 RON
Venituri totale
4.118.868 RON
Cheltuieli totale
2.228.523 RON
Profit brut
1.890.345 RON
Profit net
1.641.433 RON
Marja profit net
39,90%
Active imobilizate
8.527.341 RON
Active circulante
909.596 RON
Stocuri
13.387 RON
Creanțe
878.241 RON
Casa & conturi bănci
17.968 RON
Capital propriu
4.130.436 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Câmpul cu Narcise nr. 30, 22955
Telefon0726745012

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Câmpul cu Narcise nr. 30, 22955
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Campul cu Narcise nr. 30
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 01.04.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
11 noiembrie 2016
Data reactivare
28 septembrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
4.113.681 RON
Rezultat net
1.641.433 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.113.681 RON 2.390.714 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.118.868 RON 3.877.469 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.228.523 RON 1.713.733 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.890.345 RON 2.163.736 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.641.433 RON 2.074.185 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.527.341 RON 6.650.222 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 909.596 RON 643.833 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.436.937 RON 7.294.055 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.387 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 878.241 RON 637.312 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.968 RON 6.521 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.306.501 RON 3.839.910 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.130.436 RON 2.489.003 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active9.436.937RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

56,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.436.937 RON
Datorii totale5.306.501 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
17,4 %Profit net / active totale
ROE
39,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,17 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 4.113.681 +72,1% față de anul precedent 4.118.868 2.228.523 1.890.345 -12,6% față de anul precedent 1.641.433 -20,9% față de anul precedent 0 0
2024 2.390.714 +7.082,3% față de anul precedent 3.877.469 1.713.733 2.163.736 +2.423,0% față de anul precedent 2.074.185 +2.779,3% față de anul precedent 0 0
2023 33.286 -97,3% față de anul precedent 102.308 16.548 85.760 -75,1% față de anul precedent 72.038 -76,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.247.647 -68,3% față de anul precedent 1.247.651 902.668 344.983 -25,1% față de anul precedent 307.554 -20,4% față de anul precedent 0 0
2021 3.940.342 -58,8% față de anul precedent 3.953.906 3.493.519 460.387 -11,2% față de anul precedent 386.481 -8,1% față de anul precedent 0 0
2020 9.558.516 +19.876,0% față de anul precedent 9.576.465 9.058.012 518.453 420.688 0 0
2019 47.850 +87,3% față de anul precedent 47.854 361.115 0 0 313.261 313.739
2018 25.546 25.550 231.326 0 0 205.776 206.075
2017 0 0 32.989 0 0 32.989 32.989
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 3.368 86.453 0 0 83.085 84.735
2009 0 391 140.323 0 0 139.932 141.399
2008 0 4 91.646 0 0 91.642 91.642

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 8.527.341 909.596 9.436.937 13.387 878.241 17.968
2024 6.650.222 643.833 7.294.055 0 637.312 6.521
2023 6.785.941 245.281 7.031.222 0 235.982 9.299
2022 0 4.292.157 4.292.157 0 4.291.743 414
2021 1.138.759 3.454.821 4.593.580 725.031 2.727.775 2.015
2020 0 7.269.233 7.269.233 3.370.238 892.133 3.006.862
2019 8.372.239 763.145 9.135.384 0 762.672 473
2018 6.579.249 935.225 7.514.474 0 929.044 6.181
2017 3.824.248 954.088 4.778.336 0 953.002 1.086
2016 2.603.074 79.007 2.682.081 0 78.999 8
2015 2.603.074 79.007 2.682.081 0 78.999 8
2014 2.603.074 79.007 2.682.081 0 78.999 8
2013 2.603.074 79.007 2.682.081 0 78.999 8
2012 2.603.074 79.007 2.682.081 0 78.999 8
2010 2.663.405 64.595 2.728.000 0 64.587 0
2009 2.724.061 53.669 2.777.730 0 53.217 452
2008 2.784.746 33.386 2.818.132 0 32.109 1.277

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 5.306.501 +38,2% față de anul precedent 4.130.436 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2024 3.839.910 -26,9% față de anul precedent 2.489.003 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 5.251.666 +33,0% față de anul precedent 414.818 Neraportat 1
2022 3.948.106 -13,4% față de anul precedent 344.051 Neraportat 0
2021 4.557.083 -40,2% față de anul precedent 36.497 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 7.619.218 -23,7% față de anul precedent -349.985 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2019 9.984.802 +20,9% față de anul precedent -849.418 Neraportat 7 +133,3% față de anul precedent
2018 8.262.022 +55,4% față de anul precedent -747.548 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2017 5.315.602 +72,8% față de anul precedent -537.266 Neraportat 1
2016 3.075.640 0,0% față de anul precedent -393.559 Neraportat 0
2015 3.075.640 0,0% față de anul precedent -393.559 Neraportat 0
2014 3.075.640 0,0% față de anul precedent -393.559 Neraportat 0
2013 3.075.640 0,0% față de anul precedent -393.559 Neraportat 0
2012 3.075.640 +1,0% față de anul precedent -393.559 Neraportat 0
2010 3.045.376 +1,2% față de anul precedent -317.376 Neraportat 0
2009 3.010.371 +3,4% față de anul precedent -232.641 Neraportat 0
2008 2.912.105 -91.542 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CPCALIN PETRUTîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2025 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 4.113.681 RON. Profit: 1.641.433 RON

Cifra de afaceri: 4.113.681 RON. Profit: 1.641.433 RON

Cifra de afaceri
4.113.681 RON +72.07% față de anul precedent
Profit net
1.641.433 RON -20.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
5.306.501 RON +38.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9456/2025actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.390.714 RON. Profit: 2.074.185 RON

Cifra de afaceri: 2.390.714 RON. Profit: 2.074.185 RON

Cifra de afaceri
2.390.714 RON +7082.34% față de anul precedent
Profit net
2.074.185 RON +2779.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.839.910 RON -26.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 33.286 RON. Profit: 72.038 RON

Cifra de afaceri: 33.286 RON. Profit: 72.038 RON

Cifra de afaceri
33.286 RON -97.33% față de anul precedent
Profit net
72.038 RON -76.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.251.666 RON +33.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.247.647 RON. Profit: 307.554 RON

Cifra de afaceri: 1.247.647 RON. Profit: 307.554 RON

Cifra de afaceri
1.247.647 RON -68.34% față de anul precedent
Profit net
307.554 RON -20.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.948.106 RON -13.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.940.342 RON. Profit: 386.481 RON

Cifra de afaceri: 3.940.342 RON. Profit: 386.481 RON

Cifra de afaceri
3.940.342 RON -58.78% față de anul precedent
Profit net
386.481 RON -8.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.557.083 RON -40.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 9.558.516 RON. Profit: 420.688 RON

Cifra de afaceri: 9.558.516 RON. Profit: 420.688 RON

Cifra de afaceri
9.558.516 RON +19876% față de anul precedent
Profit net
420.688 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
7.619.218 RON -23.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 47.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.850 RON +87.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
313.739 RON
Angajati
7 +133.33% față de anul precedent
Datorii
9.984.802 RON +20.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 25.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.546 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
206.075 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
8.262.022 RON +55.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.989 RON
Angajati
1
Datorii
5.315.602 RON +72.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.075.640 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.075.640 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.075.640 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.075.640 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.075.640 RON +0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
84.735 RON
Angajati
0
Datorii
3.045.376 RON +1.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
141.399 RON
Angajati
0
Datorii
3.010.371 RON +3.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
91.642 RON
Angajati
0
Datorii
2.912.105 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.032025Mentiune · Buletin 9456/2025actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
SFACLA PROJECTS SRL
CUI
22679000
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.03.2025
Registrul Comerțului
J40/20615/2007
EUID
ROONRC.J40/20615/2007
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Str. Câmpul cu Narcise, Nr. 30
Județ
București
Număr încheiere
204083
Data încheierii
07.03.2025
Număr dosar
778049
Data dosarului
27.02.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Carmen Gotu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Vezi Buletinul ONRC nr. 9456/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

WEECOM OIL INTERNATIONAL SRL
CUI: 33825659CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.407.971 RON
Profit
157.359 RON
Angajati
27
ACTIV TOP MANAGEMENT SRL
CUI: 30366632CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.387.828 RON
Profit
1.989.530 RON
Angajati
1
GRBIO WEST S.R.L.
CUI: 46551890CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.413.395 RON
Profit
2.300.085 RON
Angajati
1
AD PREMIUM OIL SERV SRL
CUI: 36971837CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.481.807 RON
Profit
73.992 RON
Angajati
27
ALHORA OIL SRL
CUI: 35142075CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.309.183 RON
Profit
7.738 RON
Angajati
10

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

BDAR CONTAB CONSULT SRL
CUI: 22625930CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.767 RON
Profit
138.209 RON
Angajati
1
TIMBA ART SHOW SRL
CUI: 22703427CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.009 RON
Profit
178.490 RON
Angajati
1
TIBRONEX S.R.L.
CUI: 22617288CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.195 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DRAGON LIMITED SRL
CUI: 22724403CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.630 RON
Profit
752 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VERTICAL 4 CONSULTING SRL
CUI: 22678960CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.732 RON
Profit
232.650 RON
Angajati
2
AIR SUPPLY S.R.L.
CUI: 22679019CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-11-02
fara e-Factura
LINHAI COMEX S.R.L.
CUI: 22674240CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-11-01
fara e-Factura
EURO MINI STORAGE MANAGEMENT SRL
CUI: 22679868CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.590.531 RON
Profit
116.221 RON
Angajati
5
NOGA BEST INVESTMENT SRL
CUI: 22626065CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EMPIRE FILM SRL
CUI: 22724837CAEN: 5913
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.948 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
FORTUNA BRAND SRL
CUI: 22230760CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.394 RON
Profit
1.293.763 RON
Angajati
0
SEE MEDIA PRODUCTION SRL
CUI: 23192428CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.776 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AN PRO DESIGN S.R.L.
CUI: 17635784CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2005-05-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SFACLA PROJECTS SRL?

CUI-ul SFACLA PROJECTS SRL este 22679000.

Unde este sediul SFACLA PROJECTS SRL?

SFACLA PROJECTS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Câmpul cu Narcise nr. 30, 22955, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SFACLA PROJECTS SRL?

SFACLA PROJECTS SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SFACLA PROJECTS SRL in 2025?

In 2025, SFACLA PROJECTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.113.681 RON.

Cati angajati are SFACLA PROJECTS SRL?

SFACLA PROJECTS SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2025.

Ce activitate are SFACLA PROJECTS SRL?

SFACLA PROJECTS SRL are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat SFACLA PROJECTS SRL in 2025?

SFACLA PROJECTS SRL a inregistrat un profit net de 1.641.433 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.