Activ

NEDROMA TRANSPORT S.R.L.

CUI: 22691462
CIF: 22691462
Reg. Com.: J35/4065/2007
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 noiembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:08

Despre NEDROMA TRANSPORT S.R.L.

NEDROMA TRANSPORT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, judetul TIMIŞ, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NEDROMA TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 29.893 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
34.154 RON
Cheltuieli totale
3.926 RON
Profit brut
30.228 RON
Profit net
29.893 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.718.424 RON
Stocuri
572 RON
Creanțe
1.675.309 RON
Casa & conturi bănci
42.543 RON
Capital propriu
748.732 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, 307092
Telefon0723026147

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, 307092
Cod poștal: 307092
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, 307092
Cod postal
307092
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.11.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 28 ianuarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
29.893 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 90.383 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 34.154 RON 103.479 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.926 RON 126.341 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 30.228 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 29.893 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 22.862 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 23.853 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON -22.018 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.718.424 RON 1.691.000 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.718.424 RON 1.668.982 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 572 RON 572 RON
CreanțeSume de încasat 1.675.309 RON 1.650.122 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.543 RON 40.306 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 974.488 RON 954.939 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 748.732 RON 718.839 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.718.424RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.718.424 RON
Datorii totale974.488 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,7 %Profit net / active totale
ROE
4,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,76 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 34.154 3.926 30.228 29.893 0 0
2023 90.383 -75,2% față de anul precedent 103.479 126.341 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22.862 23.853
2022 363.804 +2,2% față de anul precedent 403.938 370.101 33.837 30.028 0 0
2021 356.055 -4,1% față de anul precedent 455.305 470.180 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.875 18.927
2020 371.117 +1,4% față de anul precedent 408.941 376.447 32.494 -67,3% față de anul precedent 28.704 -69,4% față de anul precedent 0 0
2019 365.918 -47,6% față de anul precedent 551.320 452.006 99.314 -41,8% față de anul precedent 93.815 -42,7% față de anul precedent 0 0
2018 698.440 -7,7% față de anul precedent 723.251 552.542 170.709 +1.224,3% față de anul precedent 163.712 +3.614,8% față de anul precedent 0 0
2017 756.257 -33,0% față de anul precedent 859.622 846.731 12.891 -81,0% față de anul precedent 4.407 -92,3% față de anul precedent 0 0
2016 1.127.868 -29,7% față de anul precedent 1.234.152 1.166.306 67.846 -52,7% față de anul precedent 56.961 -52,6% față de anul precedent 0 0
2015 1.604.980 +51,8% față de anul precedent 1.647.469 1.504.148 143.321 -19,1% față de anul precedent 120.195 -19,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.057.610 -0,1% față de anul precedent 1.081.525 904.285 177.240 +56,2% față de anul precedent 148.859 +56,8% față de anul precedent 0 0
2013 1.058.532 +6,6% față de anul precedent 1.095.029 981.579 113.450 +26,9% față de anul precedent 94.959 +6,2% față de anul precedent 0 0
2012 993.286 -50,6% față de anul precedent 1.067.140 977.713 89.427 89.427 0 0
2011 2.008.747 +12,0% față de anul precedent 2.187.581 2.278.242 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 90.661 90.661
2010 1.794.196 +54,6% față de anul precedent 1.976.725 1.958.526 18.199 6.811 0 0
2009 1.160.253 +134,1% față de anul precedent 1.231.469 1.244.884 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.415 14.023
2008 495.530 533.906 461.586 72.320 60.749 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.718.424 1.718.424 572 1.675.309 42.543
2023 -22.018 1.691.000 1.668.982 572 1.650.122 40.306
2022 -22.018 1.865.298 1.843.280 572 1.828.765 35.961
2021 -22.018 1.670.497 1.648.479 572 1.637.432 32.493
2020 -22.018 1.425.891 1.403.873 572 1.334.743 90.576
2019 -22.018 1.238.481 1.216.463 572 997.829 240.080
2018 0 999.501 999.501 572 933.341 65.588
2017 12.608 966.589 979.197 41 908.725 57.823
2016 88.334 1.078.020 1.166.354 862 995.229 81.929
2015 188.828 964.240 1.153.068 0 939.356 24.884
2014 231.876 427.540 659.416 0 301.711 125.829
2013 295.622 198.494 494.116 0 180.961 17.533
2012 356.315 200.911 557.226 0 164.024 36.887
2011 120.789 337.818 458.607 0 285.696 52.122
2010 155.211 331.991 487.202 0 299.494 32.497
2009 237.361 403.895 641.256 0 392.452 11.443
2008 276.903 76.828 353.731 0 52.108 24.720

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 974.488 +2,1% față de anul precedent 748.732 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 954.939 -13,6% față de anul precedent 718.839 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 1.105.384 +17,5% față de anul precedent 742.692 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 940.666 +39,3% față de anul precedent 712.664 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 675.134 +31,0% față de anul precedent 731.591 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 515.532 +31,5% față de anul precedent 702.886 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 392.001 -27,4% față de anul precedent 609.071 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2017 539.652 -27,0% față de anul precedent 445.360 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 739.255 -6,5% față de anul precedent 440.953 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2015 790.188 +92,7% față de anul precedent 383.992 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2014 410.081 +5,0% față de anul precedent 263.797 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2013 390.630 -29,7% față de anul precedent 114.938 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 555.343 +6,0% față de anul precedent 19.979 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2011 523.821 +20,5% față de anul precedent -63.197 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2010 434.630 -26,3% față de anul precedent 56.817 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2009 589.532 +105,9% față de anul precedent 53.425 Neraportat 9 +125,0% față de anul precedent
2008 286.282 67.449 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

47din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 29.893 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 29.893 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
29.893 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
974.488 RON +2.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 90.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.383 RON -75.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.853 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
954.939 RON -13.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 363.804 RON. Profit: 30.028 RON

Cifra de afaceri: 363.804 RON. Profit: 30.028 RON

Cifra de afaceri
363.804 RON +2.18% față de anul precedent
Profit net
30.028 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
1.105.384 RON +17.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 356.055 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 356.055 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
356.055 RON -4.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.927 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
940.666 RON +39.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 371.117 RON. Profit: 28.704 RON

Cifra de afaceri: 371.117 RON. Profit: 28.704 RON

Cifra de afaceri
371.117 RON +1.42% față de anul precedent
Profit net
28.704 RON -69.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
675.134 RON +30.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 365.918 RON. Profit: 93.815 RON

Cifra de afaceri: 365.918 RON. Profit: 93.815 RON

Cifra de afaceri
365.918 RON -47.61% față de anul precedent
Profit net
93.815 RON -42.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
515.532 RON +31.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 698.440 RON. Profit: 163.712 RON

Cifra de afaceri: 698.440 RON. Profit: 163.712 RON

Cifra de afaceri
698.440 RON -7.65% față de anul precedent
Profit net
163.712 RON +3614.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
392.001 RON -27.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 756.257 RON. Profit: 4.407 RON

Cifra de afaceri: 756.257 RON. Profit: 4.407 RON

Cifra de afaceri
756.257 RON -32.95% față de anul precedent
Profit net
4.407 RON -92.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
539.652 RON -27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.127.868 RON. Profit: 56.961 RON

Cifra de afaceri: 1.127.868 RON. Profit: 56.961 RON

Cifra de afaceri
1.127.868 RON -29.73% față de anul precedent
Profit net
56.961 RON -52.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
739.255 RON -6.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.604.980 RON. Profit: 120.195 RON

Cifra de afaceri: 1.604.980 RON. Profit: 120.195 RON

Cifra de afaceri
1.604.980 RON +51.76% față de anul precedent
Profit net
120.195 RON -19.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
790.188 RON +92.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.057.610 RON. Profit: 148.859 RON

Cifra de afaceri: 1.057.610 RON. Profit: 148.859 RON

Cifra de afaceri
1.057.610 RON -0.09% față de anul precedent
Profit net
148.859 RON +56.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
410.081 RON +4.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.058.532 RON. Profit: 94.959 RON

Cifra de afaceri: 1.058.532 RON. Profit: 94.959 RON

Cifra de afaceri
1.058.532 RON +6.57% față de anul precedent
Profit net
94.959 RON +6.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
390.630 RON -29.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 993.286 RON. Profit: 89.427 RON

Cifra de afaceri: 993.286 RON. Profit: 89.427 RON

Cifra de afaceri
993.286 RON -50.55% față de anul precedent
Profit net
89.427 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
555.343 RON +6.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.008.747 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.008.747 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.008.747 RON +11.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
90.661 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
523.821 RON +20.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.794.196 RON. Profit: 6.811 RON

Cifra de afaceri: 1.794.196 RON. Profit: 6.811 RON

Cifra de afaceri
1.794.196 RON +54.64% față de anul precedent
Profit net
6.811 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
434.630 RON -26.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.160.253 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.160.253 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.160.253 RON +134.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.023 RON
Angajati
9 +125% față de anul precedent
Datorii
589.532 RON +105.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 495.530 RON. Profit: 60.749 RON

Cifra de afaceri: 495.530 RON. Profit: 60.749 RON

Cifra de afaceri
495.530 RON
Profit net
60.749 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
286.282 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEDROMA TRANSPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş (TIMIŞ)

NEDROMA TRANSPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş (TIMIŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Timiş

FONAGE-TRANS SRL
CUI: 22593375CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2007-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
621.561 RON
Profit
77.450 RON
Angajati
3
NAIULEX S.R.L.
CUI: 22720053CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Cărpiniş Com. Cărpiniş2007-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.944 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TARASAD S.R.L.
CUI: 22593340CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2007-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.946 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GROZA TRANS SRL
CUI: 22720070CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Birda Com. Birda2007-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
557.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

CONSULT REM SERV SRL
CUI: 22691438CAEN: 4617
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.313 RON
Profit
80.959 RON
Angajati
0
SIERRA EXPERT SRL
CUI: 22695014CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-11-06
fara e-Factura
PRINTOPIA SRL
CUI: 22658113CAEN: 2620
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.882.318 RON
Profit
3.889.367 RON
Angajati
6
BAU-KUB SRL
CUI: 22710610CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2007-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.419.952 RON
Profit
156.176 RON
Angajati
3
TIPFOR SRL
CUI: 22468739CAEN: 0142
Activ
TIMIŞ, Sat Iecea Mare Com. Iecea Mare2007-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.423.730 RON
Profit
178.607 RON
Angajati
16
AMIDOCONSTRUCT SRL
CUI: 22903514CAEN: 4221
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.383 RON
Profit
132.212 RON
Angajati
2
GOLMIR SRL
CUI: 24728690CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2008-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.709 RON
Profit
48.153 RON
Angajati
1
SERBESCU C.B. SRL
CUI: 37393146CAEN: 5630
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-13
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEDROMA TRANSPORT S.R.L.?

CUI-ul NEDROMA TRANSPORT S.R.L. este 22691462.

Unde este sediul NEDROMA TRANSPORT S.R.L.?

NEDROMA TRANSPORT S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, 307092, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata NEDROMA TRANSPORT S.R.L.?

NEDROMA TRANSPORT S.R.L. a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NEDROMA TRANSPORT S.R.L. in 2024?

In 2024, NEDROMA TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are NEDROMA TRANSPORT S.R.L.?

NEDROMA TRANSPORT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NEDROMA TRANSPORT S.R.L.?

NEDROMA TRANSPORT S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat NEDROMA TRANSPORT S.R.L. in 2024?

NEDROMA TRANSPORT S.R.L. a inregistrat un profit net de 29.893 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.