Activ Plătitor TVA

SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA

CUI: 2269634
CIF: RO2269634
Reg. Com.: C2005000022097
CAEN: 6820
Formă: Organizatie cooperatista de consum
Înființată: 27 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:29

Despre SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA

SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA este o organizatie cooperatista de consum cu sediul in Orş. Ianca, judetul BRĂILA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA a raportat o cifra de afaceri de 49.672 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 352.968 RON in 2008 la 49.672 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
49.672 RON
Venituri totale
72.672 RON
Cheltuieli totale
73.658 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
130.646 RON
Active circulante
21.945 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
11.997 RON
Casa & conturi bănci
9.948 RON
Capital propriu
122.110 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Orş. Ianca, Str. Gării nr. 2, 815200
Telefon0239668343

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Orş. Ianca, Str. Gării nr. 2, 815200
Cod poștal: 815200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Orş. Ianca, Str. Gării nr. 2, 815200
Cod postal
815200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Cooperatista Cooperative De Consum
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.1992
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Ianca
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
49.672 RON
Rezultat net
-1.713 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 49.672 RON 51.755 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 72.672 RON 56.755 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 73.658 RON 55.933 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 822 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 255 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 986 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.713 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 130.646 RON 128.545 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 21.945 RON 26.595 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 152.591 RON 155.140 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 11.997 RON 13.205 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.948 RON 13.390 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 30.481 RON 19.060 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 122.110 RON 136.080 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active152.591RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale152.591 RON
Datorii totale30.481 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 49.672 -4,0% față de anul precedent 72.672 73.658 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 986 1.713
2023 51.755 +9,7% față de anul precedent 56.755 55.933 822 +39,1% față de anul precedent 255 +454,4% față de anul precedent 0 0
2022 47.184 +12,0% față de anul precedent 54.484 53.893 591 -61,3% față de anul precedent 46 -85,4% față de anul precedent 0 0
2021 42.135 -79,5% față de anul precedent 121.235 119.708 1.527 -45,7% față de anul precedent 314 +151,2% față de anul precedent 0 0
2020 205.444 -25,3% față de anul precedent 267.444 264.634 2.810 -26,3% față de anul precedent 125 -59,7% față de anul precedent 0 0
2019 275.002 -7,8% față de anul precedent 350.552 346.737 3.815 -21,3% față de anul precedent 310 -58,2% față de anul precedent 0 0
2018 298.410 +13,4% față de anul precedent 410.610 405.762 4.848 -7,7% față de anul precedent 742 -39,5% față de anul precedent 0 0
2017 263.124 +8,4% față de anul precedent 402.624 397.370 5.254 +3,2% față de anul precedent 1.227 +20,2% față de anul precedent 0 0
2016 242.722 -2,1% față de anul precedent 337.324 332.233 5.091 -49,1% față de anul precedent 1.021 +198,5% față de anul precedent 0 0
2015 247.850 +6,6% față de anul precedent 322.150 312.144 10.006 -14,2% față de anul precedent 342 -87,2% față de anul precedent 0 0
2014 232.544 +2,8% față de anul precedent 299.544 287.881 11.663 +15,3% față de anul precedent 2.676 +391,0% față de anul precedent 0 0
2013 226.174 -6,5% față de anul precedent 318.534 308.418 10.116 +92,3% față de anul precedent 545 -80,6% față de anul precedent 0 0
2012 241.930 -0,6% față de anul precedent 330.031 324.769 5.262 +62,2% față de anul precedent 2.803 +1.103,0% față de anul precedent 0 0
2011 243.315 -24,1% față de anul precedent 300.570 297.326 3.244 -55,7% față de anul precedent 233 -73,3% față de anul precedent 0 0
2010 320.648 -10,1% față de anul precedent 360.375 353.054 7.321 -25,2% față de anul precedent 871 -74,3% față de anul precedent 0 0
2009 356.529 +1,0% față de anul precedent 516.546 506.755 9.791 +472,9% față de anul precedent 3.385 +5.838,6% față de anul precedent 0 0
2008 352.968 398.501 396.792 1.709 57 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 130.646 21.945 152.591 0 11.997 9.948
2023 128.545 26.595 155.140 0 13.205 13.390
2022 129.333 28.138 157.471 0 10.446 17.692
2021 129.333 39.399 168.732 0 10.355 29.044
2020 173.479 15.235 188.714 1.819 8.791 4.625
2019 175.129 38.322 213.451 20.547 11.667 6.108
2018 202.869 49.377 252.246 22.480 15.364 11.533
2017 194.041 52.445 246.486 19.342 11.176 21.927
2016 234.948 26.384 261.332 11.533 12.350 2.501
2015 223.432 55.738 279.170 38.752 15.761 1.225
2014 238.574 79.132 317.706 47.015 26.198 5.919
2013 289.282 52.256 341.538 35.997 15.311 948
2012 323.314 41.229 364.543 34.218 4.637 2.374
2011 331.483 62.338 393.821 41.782 20.234 0
2010 319.106 84.874 403.980 75.342 8.978 554
2009 296.130 94.716 390.846 76.897 10.669 7.150
2008 347.634 115.312 462.946 83.707 11.298 20.307

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 30.481 +59,9% față de anul precedent 122.110 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 19.060 -12,0% față de anul precedent 136.080 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 21.647 -34,3% față de anul precedent 135.824 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 32.955 -38,1% față de anul precedent 135.777 Neraportat 1
2020 53.250 -31,8% față de anul precedent 135.464 Neraportat 0
2019 78.112 +18,0% față de anul precedent 135.339 Neraportat 0
2018 66.211 +8,2% față de anul precedent 186.035 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 61.193 -2,8% față de anul precedent 185.293 Neraportat 5
2016 62.946 -23,1% față de anul precedent 198.386 Neraportat 0
2015 81.804 -32,2% față de anul precedent 197.366 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 120.682 +5,0% față de anul precedent 197.024 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2013 114.930 -5,1% față de anul precedent 226.608 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 121.063 -20,9% față de anul precedent 243.480 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2011 152.964 -0,4% față de anul precedent 240.857 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2010 153.594 +15,9% față de anul precedent 267.747 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2009 132.509 -36,3% față de anul precedent 259.262 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2008 208.104 255.767 Neraportat 10

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34373/2026Îndreptare erori materiale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a membrilor cooperatori avand numarul 1 din data: 03.08.2026, cu următorul conţinut: S-a depus Hotararea AGEA Nr 1 din 03.08.2026, corectată de către profesionist în vederea publicării în Monitorul Oficial Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Îndreptare erori materiale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a membrilor cooperatori avand numarul 1 din data: 03.08.2026, cu următorul conţinut: S-a depus Hotararea AGEA Nr 1 din 03.08.2026, corectată de către profesionist în vederea publicării în Monitorul Oficial Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31255/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 03.08.2026

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 03.08.2026

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 49.672 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.672 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.672 RON -4.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.713 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
30.481 RON +59.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 51.755 RON. Profit: 255 RON

Cifra de afaceri: 51.755 RON. Profit: 255 RON

Cifra de afaceri
51.755 RON +9.69% față de anul precedent
Profit net
255 RON +454.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.060 RON -11.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 47.184 RON. Profit: 46 RON

Cifra de afaceri: 47.184 RON. Profit: 46 RON

Cifra de afaceri
47.184 RON +11.98% față de anul precedent
Profit net
46 RON -85.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.647 RON -34.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 42.135 RON. Profit: 314 RON

Cifra de afaceri: 42.135 RON. Profit: 314 RON

Cifra de afaceri
42.135 RON -79.49% față de anul precedent
Profit net
314 RON +151.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
32.955 RON -38.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 205.444 RON. Profit: 125 RON

Cifra de afaceri: 205.444 RON. Profit: 125 RON

Cifra de afaceri
205.444 RON -25.29% față de anul precedent
Profit net
125 RON -59.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
53.250 RON -31.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 275.002 RON. Profit: 310 RON

Cifra de afaceri: 275.002 RON. Profit: 310 RON

Cifra de afaceri
275.002 RON -7.84% față de anul precedent
Profit net
310 RON -58.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
78.112 RON +17.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 298.410 RON. Profit: 742 RON

Cifra de afaceri: 298.410 RON. Profit: 742 RON

Cifra de afaceri
298.410 RON +13.41% față de anul precedent
Profit net
742 RON -39.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
66.211 RON +8.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 263.124 RON. Profit: 1.227 RON

Cifra de afaceri: 263.124 RON. Profit: 1.227 RON

Cifra de afaceri
263.124 RON +8.41% față de anul precedent
Profit net
1.227 RON +20.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
61.193 RON -2.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 242.722 RON. Profit: 1.021 RON

Cifra de afaceri: 242.722 RON. Profit: 1.021 RON

Cifra de afaceri
242.722 RON -2.07% față de anul precedent
Profit net
1.021 RON +198.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
62.946 RON -23.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 247.850 RON. Profit: 342 RON

Cifra de afaceri: 247.850 RON. Profit: 342 RON

Cifra de afaceri
247.850 RON +6.58% față de anul precedent
Profit net
342 RON -87.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
81.804 RON -32.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 232.544 RON. Profit: 2.676 RON

Cifra de afaceri: 232.544 RON. Profit: 2.676 RON

Cifra de afaceri
232.544 RON +2.82% față de anul precedent
Profit net
2.676 RON +391.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
120.682 RON +5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 226.174 RON. Profit: 545 RON

Cifra de afaceri: 226.174 RON. Profit: 545 RON

Cifra de afaceri
226.174 RON -6.51% față de anul precedent
Profit net
545 RON -80.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
114.930 RON -5.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 241.930 RON. Profit: 2.803 RON

Cifra de afaceri: 241.930 RON. Profit: 2.803 RON

Cifra de afaceri
241.930 RON -0.57% față de anul precedent
Profit net
2.803 RON +1103% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
121.063 RON -20.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 243.315 RON. Profit: 233 RON

Cifra de afaceri: 243.315 RON. Profit: 233 RON

Cifra de afaceri
243.315 RON -24.12% față de anul precedent
Profit net
233 RON -73.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
152.964 RON -0.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 320.648 RON. Profit: 871 RON

Cifra de afaceri: 320.648 RON. Profit: 871 RON

Cifra de afaceri
320.648 RON -10.06% față de anul precedent
Profit net
871 RON -74.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
153.594 RON +15.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 356.529 RON. Profit: 3.385 RON

Cifra de afaceri: 356.529 RON. Profit: 3.385 RON

Cifra de afaceri
356.529 RON +1.01% față de anul precedent
Profit net
3.385 RON +5838.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
132.509 RON -36.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 352.968 RON. Profit: 57 RON

Cifra de afaceri: 352.968 RON. Profit: 57 RON

Cifra de afaceri
352.968 RON
Profit net
57 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10
Datorii
208.104 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.092026Mentiune · Buletin 34373/2026Îndreptare erori materiale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a membrilor cooperatori avand numarul 1 din data: 03.08.2026, cu următorul conţinut: S-a depus Hotararea AGEA Nr 1 din 03.08.2026, corectată de către profesionist în vederea publicării în Monitorul Oficial Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Îndreptare erori materiale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a membrilor cooperatori avand numarul 1 din data: 03.08.2026, cu următorul conţinut: S-a depus Hotararea AGEA Nr 1 din 03.08.2026, corectată de către profesionist în vederea publicării în Monitorul Oficial Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Companie
SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA
CUI
2269634
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.09.2026
Registrul Comerțului
C09/22/2005
EUID
ROONRC.C09/22/2005
Sediu
Loc. Ianca, Oraş Ianca, Jud. Brăila, Strada GĂRII, Nr. 2
Județ
Brăila
Număr încheiere
725080
Data încheierii
15.09.2026
Număr dosar
3377981
Data dosarului
26.08.2026
Tribunal
Brăila
Registrator
Ovidiu Bugeag

Subiecte

Îndreptare erori materiale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a membrilor cooperatori avand numarul 1 din data: 03.08.2026, cu următorul conţinut: S-a depus Hotararea AGEA Nr 1 din 03.08.2026, corectată de către profesionist în vederea publicării în Monitorul Oficial Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Vezi Buletinul ONRC nr. 34373/2026 (PDF)
20.082026Mentiune · Buletin 31255/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 03.08.2026

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 03.08.2026

Companie
SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA
CUI
2269634
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.08.2026
Registrul Comerțului
C09/22/2005
EUID
ROONRC.C09/22/2005
Sediu
Loc. Ianca, Oraş Ianca, Jud. Brăila, Strada GĂRII, Nr. 2
Județ
Brăila
Număr încheiere
657874
Data încheierii
20.08.2026
Număr dosar
3063065
Data dosarului
04.08.2026
Tribunal
Brăila
Registrator
Ovidiu Bugeag

Subiecte

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 03.08.2026

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale extraordinare a membrilor cooperatori nr. 1 din 03.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31255/2026 (PDF)

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 6820, Brăila

NUOVA TREFO S.R.L.
CUI: 32589320CAEN: 6820
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2013-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.989.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
43
ISTRU SA
CUI: 2268833CAEN: 6820
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.758.888 RON
Profit
703.952 RON
Angajati
25
RALLY B.M. COM SRL
CUI: 5957999CAEN: 6820
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.786.390 RON
Profit
314.056 RON
Angajati
13
FILINVEST SRL
CUI: 14639560CAEN: 6820
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2002-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.513.957 RON
Profit
232.741 RON
Angajati
19
MITICAR SRL
CUI: 17077246CAEN: 6820
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2004-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.419.132 RON
Profit
1.133.433 RON
Angajati
5
SHELBY GRAND INVEST S.R.L.
CUI: 42473012CAEN: 6820
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2020-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.299.887 RON
Profit
814.558 RON
Angajati
3
ELEVAN COM SRL
CUI: 11208075CAEN: 6820
Activ
BRĂILA, Orş. Făurei1998-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.222.469 RON
Profit
24.548 RON
Angajati
6
IMPARATUL TRAIAN SA
CUI: 2264998CAEN: 6820
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.169.862 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA?

CUI-ul SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA este 2269634.

Unde este sediul SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA?

SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA are sediul in Romania, BRĂILA, Orş. Ianca, Str. Gării nr. 2, 815200, Orş. Ianca, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA?

SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA in 2024?

In 2024, SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA a raportat o cifra de afaceri de 49.672 RON.

Cati angajati are SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA?

SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA?

SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA in 2024?

SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM IANCA a inregistrat o pierdere neta de 1.713 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.