Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 04:55
Despre ONER TRANS SRL
ONER TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Falaştoaca Com. Comana, judetul GIURGIU, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ONER TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 0 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 3.000 RON
- Active circulante
- 10.880 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 4.156 RON
- Casa & conturi bănci
- 6.724 RON
- Capital propriu
- 13.572 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GIURGIU, Sat Falaştoaca Com. Comana, NR. CADASTRAL 544
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 06.11.2007
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 3.000 RON | 3.000 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 10.880 RON | 10.880 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 13.880 RON | 13.880 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 4.156 RON | 4.156 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 6.724 RON | 6.724 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 308 RON | 308 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 13.572 RON | 13.572 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 35,32 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 97,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | 1.718 -21,9% față de anul precedent | 1.718 | 3.358 | 0 | 0 | 1.640 | 1.640 |
| 2017 | 2.200 -27,0% față de anul precedent | 2.200 | 5.893 | 0 | 0 | 3.693 | 3.693 |
| 2016 | 3.014 +214,0% față de anul precedent | 3.014 | 4.952 | 0 | 0 | 1.938 | 1.938 |
| 2014 | 960 -80,7% față de anul precedent | 960 | 3.388 | 0 | 0 | 2.428 | 2.428 |
| 2013 | 4.970 -44,9% față de anul precedent | 5.782 | 7.094 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.312 | 1.312 |
| 2012 | 9.015 -33,1% față de anul precedent | 9.015 | 5.185 | 3.830 -12,0% față de anul precedent | 3.830 +6,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 13.476 +17,7% față de anul precedent | 13.476 | 9.124 | 4.352 +122,3% față de anul precedent | 3.614 +1.073,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 11.454 -73,5% față de anul precedent | 11.454 | 9.496 | 1.958 -78,5% față de anul precedent | 308 -96,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 43.140 +16,7% față de anul precedent | 43.142 | 34.055 | 9.087 +3,3% față de anul precedent | 7.620 +10,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 36.977 | 36.977 | 28.182 | 8.795 | 6.887 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.000 | 10.880 | 13.880 | 0 | 4.156 | 6.724 |
| 2023 | 3.000 | 10.880 | 13.880 | 0 | 4.156 | 6.724 |
| 2022 | 3.000 | 10.880 | 13.880 | 0 | 4.156 | 6.724 |
| 2021 | 3.000 | 10.880 | 13.880 | 0 | 4.156 | 6.724 |
| 2020 | 3.000 | 10.880 | 13.880 | 0 | 4.156 | 6.724 |
| 2019 | 3.000 | 10.880 | 13.880 | 0 | 4.156 | 6.724 |
| 2018 | 3.000 | 10.881 | 13.881 | 0 | 4.157 | 6.724 |
| 2017 | 3.000 | 12.521 | 15.521 | 0 | 4.238 | 8.283 |
| 2016 | 3.000 | 16.214 | 19.214 | 0 | 4.238 | 11.976 |
| 2014 | 3.000 | 18.668 | 21.668 | 0 | 4.238 | 14.430 |
| 2013 | 3.000 | 21.095 | 24.095 | 0 | 4.238 | 16.857 |
| 2012 | 3.000 | 26.208 | 29.208 | 0 | 4.219 | 21.989 |
| 2011 | 3.000 | 22.378 | 25.378 | 0 | 1.094 | 21.284 |
| 2010 | 3.000 | 19.036 | 22.036 | 0 | 1.094 | 17.942 |
| 2009 | 0 | 18.818 | 18.818 | 0 | 1.094 | 17.724 |
| 2008 | 0 | 10.648 | 10.648 | 0 | 1.594 | 9.054 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 308 0,0% față de anul precedent | 13.572 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 308 0,0% față de anul precedent | 13.572 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 308 0,0% față de anul precedent | 13.572 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 308 0,0% față de anul precedent | 13.572 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 308 0,0% față de anul precedent | 13.572 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 308 0,0% față de anul precedent | 13.572 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 308 0,0% față de anul precedent | 13.573 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 308 0,0% față de anul precedent | 15.213 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 308 0,0% față de anul precedent | 18.906 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 308 0,0% față de anul precedent | 21.360 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 308 -91,2% față de anul precedent | 23.787 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 3.496 0,0% față de anul precedent | 25.712 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 3.496 +1,0% față de anul precedent | 21.882 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 3.460 +529,1% față de anul precedent | 18.576 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 550 | 18.268 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 0 | 10.648 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.718 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.718 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.718 RON -21.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.640 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.200 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.200 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.200 RON -27.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.693 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.014 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.014 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.014 RON +213.96% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.938 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 960 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 960 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 960 RON -80.68% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.428 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.970 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.970 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.970 RON -44.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.312 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON -91.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 9.015 RON. Profit: 3.830 RON
Cifra de afaceri: 9.015 RON. Profit: 3.830 RON
- Cifra de afaceri
- 9.015 RON -33.1% față de anul precedent
- Profit net
- 3.830 RON +5.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.496 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.476 RON. Profit: 3.614 RON
Cifra de afaceri: 13.476 RON. Profit: 3.614 RON
- Cifra de afaceri
- 13.476 RON +17.65% față de anul precedent
- Profit net
- 3.614 RON +1073.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.496 RON +1.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 11.454 RON. Profit: 308 RON
Cifra de afaceri: 11.454 RON. Profit: 308 RON
- Cifra de afaceri
- 11.454 RON -73.45% față de anul precedent
- Profit net
- 308 RON -95.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.460 RON +529.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 43.140 RON. Profit: 7.620 RON
Cifra de afaceri: 43.140 RON. Profit: 7.620 RON
- Cifra de afaceri
- 43.140 RON +16.67% față de anul precedent
- Profit net
- 7.620 RON +10.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 550 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 36.977 RON. Profit: 6.887 RON
Cifra de afaceri: 36.977 RON. Profit: 6.887 RON
- Cifra de afaceri
- 36.977 RON
- Profit net
- 6.887 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082007 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataONER TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Falaştoaca Com. Comana (GIURGIU)
ONER TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Falaştoaca Com. Comana (GIURGIU)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Giurgiu
Alte firme din Giurgiu
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ONER TRANS SRL?
CUI-ul ONER TRANS SRL este 22702375.
Unde este sediul ONER TRANS SRL?
ONER TRANS SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Falaştoaca Com. Comana, NR. CADASTRAL 544, Sat Falaştoaca Com. Comana, judetul GIURGIU.
Cand a fost infiintata ONER TRANS SRL?
ONER TRANS SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ONER TRANS SRL in 2024?
In 2024, ONER TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are ONER TRANS SRL?
ONER TRANS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat ONER TRANS SRL in 2024?
ONER TRANS SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.