Activ

VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA

CUI: 22714213
CIF: 22714213
Reg. Com.: J2007001704331
CAEN: 6419
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 9 noiembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Alte activități de intermedieri monetare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:44

Despre VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA

VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Suceava, judetul SUCEAVA, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de intermedieri monetare" (cod CAEN 6419), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Ştefan cel Mare nr. 4, 720005
Telefon0751494926

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Ştefan cel Mare nr. 4, 720005
Cod poștal: 720005
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Ştefan cel Mare nr. 4, 720005
Cod postal
720005
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.11.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VBVISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA prin Ovidiu CraciunasîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36241/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36230/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6419 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6419 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Mentiune · Buletin 36241/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA
CUI
22714213
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J33/1704/2007
EUID
ROONRC.J33/1704/2007
Sediu
Municipiul Suceava, Jud. Suceava, Str. ŞTEFAN CEL MARE, Nr. 4, Bl. 6
Județ
Suceava
Număr încheiere
775205
Data încheierii
01.10.2026
Număr dosar
3513830
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Alina Radu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3513830 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36241/2026 (PDF)
01.102026Mentiune · Buletin 36230/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA
CUI
22714213
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J33/1704/2007
EUID
ROONRC.J33/1704/2007
Sediu
Municipiul Suceava, Jud. Suceava, Str. ŞTEFAN CEL MARE, Nr. 4, Bl. 6
Județ
Suceava
Număr încheiere
775205
Data încheierii
01.10.2026
Număr dosar
3513830
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Alina Radu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3513830 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36230/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6419, Suceava

Alte firme din Suceava

LICADRIA S.R.L.
CUI: 22714183CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Loc. Salcea Orş. Salcea2007-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.583 RON
Profit
70.851 RON
Angajati
1
GEOSTONE SRL
CUI: 22714221CAEN: 7112
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2007-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIFE STYLE SRL
CUI: 22677085CAEN: 6820
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.722 RON
Profit
9.987 RON
Angajati
1
COTOC LEMN S.R.L.
CUI: 22754951CAEN: 1611
Activ
SUCEAVA, Sat Valea Moldovei Com. Valea Moldovei2007-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
980.651 RON
Profit
11.640 RON
Angajati
1
ALDAX CARGO SRL
CUI: 22372250CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Moara Nica Com. Moara2007-09-07
fara e-Factura
COSMY-ANDY SRL
CUI: 23093360CAEN: 4719
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2008-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.816 RON
Profit
9.447 RON
Angajati
1
LONGAV SRL
CUI: 18281197CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2006-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.209 RON
Profit
687 RON
Angajati
1
PROTO VIMA S.R.L.
CUI: 27005093CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Loc. Salcea Orş. Salcea2010-06-02
fara e-Factura
GREEN BRIDGE S.R.L.
CUI: 44330264CAEN: 0322
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2021-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA?

CUI-ul VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA este 22714213.

Unde este sediul VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA?

VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Ştefan cel Mare nr. 4, 720005, Mun. Suceava, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA?

VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Ce activitate are VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA?

VISTA BANK (ROMANIA) S.A. BUCUREŞTI - SUCURSALA SUCEAVA are codul CAEN principal 6419 (Alte activități de intermedieri monetare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.