Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 13:50
Despre DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL
DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Leordeni Com. Leordeni, judetul ARGEŞ, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 193.388 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 205.686 RON in 2008 la 193.388 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 193.388 RON
- Venituri totale
- 193.392 RON
- Cheltuieli totale
- 197.218 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 77.071 RON
- Active circulante
- 354.672 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 71.176 RON
- Casa & conturi bănci
- 283.496 RON
- Capital propriu
- 355.350 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Sat Leordeni Com. Leordeni, Str GĂRII nr. 76
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 15.10.2025
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 193.388 RON
- Rezultat net
- -5.667 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 193.388 RON | 289.742 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 193.392 RON | 298.149 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 197.218 RON | 146.505 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 151.644 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 148.662 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 3.826 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 5.667 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 77.071 RON | -6.955 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 354.672 RON | 595.562 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 431.743 RON | 588.607 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 3.782 RON |
| CreanțeSume de încasat | 71.176 RON | 144.055 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 283.496 RON | 447.725 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 76.502 RON | 41.970 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 355.350 RON | 547.268 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 4,64 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 82,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 193.388 -33,3% față de anul precedent | 193.392 | 197.218 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 3.826 | 5.667 |
| 2023 | 289.742 +7,0% față de anul precedent | 298.149 | 146.505 | 151.644 +279,9% față de anul precedent | 148.662 +297,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 270.852 +23,1% față de anul precedent | 270.854 | 230.935 | 39.919 +9,9% față de anul precedent | 37.432 +9,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 220.097 -2,4% față de anul precedent | 220.439 | 184.125 | 36.314 -38,3% față de anul precedent | 34.265 -39,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 225.438 -31,7% față de anul precedent | 234.954 | 176.088 | 58.866 +152,5% față de anul precedent | 56.998 +185,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 329.843 +18,2% față de anul precedent | 332.101 | 308.785 | 23.316 | 19.989 | 0 | 0 |
| 2018 | 279.015 +28,9% față de anul precedent | 279.651 | 287.649 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.998 | 10.795 |
| 2017 | 216.435 -59,6% față de anul precedent | 217.700 | 211.027 | 6.673 -97,1% față de anul precedent | 4.533 -98,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 535.438 +116,6% față de anul precedent | 544.624 | 311.300 | 233.324 +2.794,5% față de anul precedent | 227.017 +39.797,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 247.181 +4,8% față de anul precedent | 249.743 | 241.682 | 8.061 -88,3% față de anul precedent | 569 -99,0% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 235.787 -30,8% față de anul precedent | 241.241 | 172.414 | 68.827 -40,9% față de anul precedent | 54.297 -44,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 340.631 +39,1% față de anul precedent | 351.953 | 235.500 | 116.453 -22,9% față de anul precedent | 97.703 -31,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 244.856 -0,5% față de anul precedent | 262.376 | 111.441 | 150.935 -8,3% față de anul precedent | 143.064 -8,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 246.130 +51,8% față de anul precedent | 262.115 | 97.504 | 164.611 +66,0% față de anul precedent | 156.589 +98,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 162.107 -47,4% față de anul precedent | 173.295 | 74.117 | 99.178 -49,5% față de anul precedent | 78.897 -57,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 308.333 +49,9% față de anul precedent | 319.512 | 123.054 | 196.458 +42,8% față de anul precedent | 186.817 +41,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 205.686 | 205.827 | 68.243 | 137.584 | 132.018 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 77.071 | 354.672 | 431.743 | 0 | 71.176 | 283.496 |
| 2023 | -6.955 | 595.562 | 588.607 | 3.782 | 144.055 | 447.725 |
| 2022 | 4.967 | 498.720 | 503.687 | 0 | 75.978 | 422.742 |
| 2021 | 16.887 | 525.545 | 542.432 | 0 | 33.079 | 492.466 |
| 2020 | 29.273 | 605.726 | 634.999 | 0 | 100.986 | 504.740 |
| 2019 | 41.753 | 700.926 | 742.679 | 0 | 64.076 | 636.850 |
| 2018 | 57.441 | 686.259 | 743.700 | 0 | 64.071 | 622.188 |
| 2017 | 10.988 | 846.187 | 857.175 | 1.995 | 211.238 | 632.954 |
| 2016 | 23.610 | 902.236 | 925.846 | 1.134 | 241.073 | 660.029 |
| 2015 | 24.899 | 732.694 | 757.593 | 0 | 22.375 | 710.319 |
| 2014 | 65.930 | 675.253 | 741.183 | 0 | 23.276 | 651.977 |
| 2013 | 88.234 | 776.073 | 864.307 | 0 | 150.131 | 625.942 |
| 2012 | 75.544 | 708.046 | 783.590 | 0 | 124.178 | 583.868 |
| 2011 | 63.946 | 599.453 | 663.399 | 0 | 109.738 | 489.715 |
| 2010 | 71.575 | 418.133 | 489.708 | 0 | 43.199 | 374.934 |
| 2009 | 27.861 | 401.396 | 429.257 | 0 | 62.203 | 339.193 |
| 2008 | 34.722 | 202.686 | 237.408 | 0 | 77.200 | 125.486 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 76.502 +82,3% față de anul precedent | 355.350 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 41.970 +0,6% față de anul precedent | 547.268 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 41.738 +319,0% față de anul precedent | 462.867 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2021 | 9.962 -48,3% față de anul precedent | 533.855 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 19.258 -20,2% față de anul precedent | 616.390 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 24.132 +0,0% față de anul precedent | 719.181 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 24.128 -46,6% față de anul precedent | 721.192 | Neraportat | 3 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 45.187 -23,5% față de anul precedent | 811.988 | Neraportat | 6 -25,0% față de anul precedent |
| 2016 | 59.051 +106,0% față de anul precedent | 866.795 | Neraportat | 8 +60,0% față de anul precedent |
| 2015 | 28.667 +123,2% față de anul precedent | 729.779 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2014 | 12.842 -58,8% față de anul precedent | 729.210 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 31.144 +6,0% față de anul precedent | 833.163 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 29.380 -43,8% față de anul precedent | 754.210 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 52.252 +48,7% față de anul precedent | 611.147 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2010 | 35.150 -34,4% față de anul precedent | 454.558 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 53.596 +10,4% față de anul precedent | 375.661 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 48.564 | 188.844 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 193.388 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 193.388 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 193.388 RON -33.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.667 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 76.502 RON +82.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 289.742 RON. Profit: 148.662 RON
Cifra de afaceri: 289.742 RON. Profit: 148.662 RON
- Cifra de afaceri
- 289.742 RON +6.97% față de anul precedent
- Profit net
- 148.662 RON +297.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 41.970 RON +0.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 270.852 RON. Profit: 37.432 RON
Cifra de afaceri: 270.852 RON. Profit: 37.432 RON
- Cifra de afaceri
- 270.852 RON +23.06% față de anul precedent
- Profit net
- 37.432 RON +9.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 41.738 RON +318.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 220.097 RON. Profit: 34.265 RON
Cifra de afaceri: 220.097 RON. Profit: 34.265 RON
- Cifra de afaceri
- 220.097 RON -2.37% față de anul precedent
- Profit net
- 34.265 RON -39.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.962 RON -48.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 225.438 RON. Profit: 56.998 RON
Cifra de afaceri: 225.438 RON. Profit: 56.998 RON
- Cifra de afaceri
- 225.438 RON -31.65% față de anul precedent
- Profit net
- 56.998 RON +185.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 19.258 RON -20.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 329.843 RON. Profit: 19.989 RON
Cifra de afaceri: 329.843 RON. Profit: 19.989 RON
- Cifra de afaceri
- 329.843 RON +18.22% față de anul precedent
- Profit net
- 19.989 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 24.132 RON +0.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 279.015 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 279.015 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 279.015 RON +28.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 10.795 RON
- Angajati
- 3 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 24.128 RON -46.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 216.435 RON. Profit: 4.533 RON
Cifra de afaceri: 216.435 RON. Profit: 4.533 RON
- Cifra de afaceri
- 216.435 RON -59.58% față de anul precedent
- Profit net
- 4.533 RON -98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 45.187 RON -23.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 535.438 RON. Profit: 227.017 RON
Cifra de afaceri: 535.438 RON. Profit: 227.017 RON
- Cifra de afaceri
- 535.438 RON +116.62% față de anul precedent
- Profit net
- 227.017 RON +39797.54% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +60% față de anul precedent
- Datorii
- 59.051 RON +105.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 247.181 RON. Profit: 569 RON
Cifra de afaceri: 247.181 RON. Profit: 569 RON
- Cifra de afaceri
- 247.181 RON +4.83% față de anul precedent
- Profit net
- 569 RON -98.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 28.667 RON +123.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 235.787 RON. Profit: 54.297 RON
Cifra de afaceri: 235.787 RON. Profit: 54.297 RON
- Cifra de afaceri
- 235.787 RON -30.78% față de anul precedent
- Profit net
- 54.297 RON -44.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.842 RON -58.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 340.631 RON. Profit: 97.703 RON
Cifra de afaceri: 340.631 RON. Profit: 97.703 RON
- Cifra de afaceri
- 340.631 RON +39.11% față de anul precedent
- Profit net
- 97.703 RON -31.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 31.144 RON +6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 244.856 RON. Profit: 143.064 RON
Cifra de afaceri: 244.856 RON. Profit: 143.064 RON
- Cifra de afaceri
- 244.856 RON -0.52% față de anul precedent
- Profit net
- 143.064 RON -8.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 29.380 RON -43.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 246.130 RON. Profit: 156.589 RON
Cifra de afaceri: 246.130 RON. Profit: 156.589 RON
- Cifra de afaceri
- 246.130 RON +51.83% față de anul precedent
- Profit net
- 156.589 RON +98.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 52.252 RON +48.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 162.107 RON. Profit: 78.897 RON
Cifra de afaceri: 162.107 RON. Profit: 78.897 RON
- Cifra de afaceri
- 162.107 RON -47.42% față de anul precedent
- Profit net
- 78.897 RON -57.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 35.150 RON -34.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 308.333 RON. Profit: 186.817 RON
Cifra de afaceri: 308.333 RON. Profit: 186.817 RON
- Cifra de afaceri
- 308.333 RON +49.9% față de anul precedent
- Profit net
- 186.817 RON +41.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 53.596 RON +10.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 205.686 RON. Profit: 132.018 RON
Cifra de afaceri: 205.686 RON. Profit: 132.018 RON
- Cifra de afaceri
- 205.686 RON
- Profit net
- 132.018 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 48.564 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082007 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Leordeni Com. Leordeni (ARGEŞ)
DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Leordeni Com. Leordeni (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL?
CUI-ul DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL este 22739617.
Unde este sediul DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL?
DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Leordeni Com. Leordeni, Str GĂRII nr. 76, Sat Leordeni Com. Leordeni, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL?
DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL in 2024?
In 2024, DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 193.388 RON.
Ce activitate are DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL?
DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).
Ce profit a inregistrat DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL in 2024?
DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL a inregistrat o pierdere neta de 5.667 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.