Activ Plătitor TVA

AXFLOW SRL

CUI: 22792076
CIF: RO22792076
Reg. Com.: J2007005051127
CAEN: 4664
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 noiembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 21:28

Despre AXFLOW SRL

AXFLOW SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente" (cod CAEN 4664), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AXFLOW SRL a raportat o cifra de afaceri de 8.012.883 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.8%). Profitul net inregistrat a fost de 895.555 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 167.800 RON in 2008 la 8.012.883 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
8.012.883 RON
Venituri totale
8.063.974 RON
Cheltuieli totale
7.034.603 RON
Profit brut
1.029.371 RON
Profit net
895.555 RON
Marja profit net
11,18%
Active imobilizate
44.172 RON
Active circulante
2.876.284 RON
Stocuri
73.675 RON
Creanțe
941.018 RON
Casa & conturi bănci
1.861.591 RON
Capital propriu
2.271.586 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Zaharia Stancu nr. 26, 103
Telefon0724532082

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Zaharia Stancu nr. 26, 103
Cod poștal: 103
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Zaharia Stancu nr. 26, 103
Cod postal
103
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.11.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
8.012.883 RON
Rezultat net
895.555 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 8.012.883 RON 7.102.933 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 8.063.974 RON 7.141.809 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.034.603 RON 6.237.915 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.029.371 RON 903.894 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 895.555 RON 776.657 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 44.172 RON 33.595 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.876.284 RON 3.711.090 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.920.456 RON 3.744.685 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 73.675 RON 211.879 RON
CreanțeSume de încasat 941.018 RON 3.142.737 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.861.591 RON 356.474 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 690.050 RON 1.502.590 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.271.586 RON 2.261.933 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.920.456RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.920.456 RON
Datorii totale690.050 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,7 %Profit net / active totale
ROE
39,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,17 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 8.012.883 +12,8% față de anul precedent 8.063.974 7.034.603 1.029.371 +13,9% față de anul precedent 895.555 +15,3% față de anul precedent 0 0
2023 7.102.933 +20,8% față de anul precedent 7.141.809 6.237.915 903.894 +35,6% față de anul precedent 776.657 +34,4% față de anul precedent 0 0
2022 5.879.158 +51,1% față de anul precedent 5.887.357 5.220.894 666.463 +59,5% față de anul precedent 577.927 +50,7% față de anul precedent 0 0
2021 3.891.252 +18,5% față de anul precedent 3.900.402 3.482.471 417.931 +32,7% față de anul precedent 383.627 +35,0% față de anul precedent 0 0
2020 3.285.242 +19,1% față de anul precedent 3.305.068 2.990.145 314.923 +339,0% față de anul precedent 284.199 +543,1% față de anul precedent 0 0
2019 2.757.523 -8,0% față de anul precedent 2.766.720 2.694.979 71.741 -77,7% față de anul precedent 44.192 -84,8% față de anul precedent 0 0
2018 2.998.092 +8,1% față de anul precedent 3.070.147 2.749.133 321.014 +52,0% față de anul precedent 290.454 +64,4% față de anul precedent 0 0
2017 2.772.988 +1,8% față de anul precedent 2.908.014 2.696.760 211.254 -24,5% față de anul precedent 176.689 -24,6% față de anul precedent 0 0
2016 2.725.055 +9,6% față de anul precedent 2.772.697 2.492.838 279.859 +77,0% față de anul precedent 234.330 +71,8% față de anul precedent 0 0
2015 2.485.838 -23,4% față de anul precedent 2.524.309 2.366.214 158.095 -48,3% față de anul precedent 136.391 -41,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 3.245.427 +22,0% față de anul precedent 3.279.502 2.974.026 305.476 +377,5% față de anul precedent 234.319 +268,8% față de anul precedent 0 0
2013 2.661.194 +43,5% față de anul precedent 2.733.419 2.669.450 63.969 -62,9% față de anul precedent 63.543 -63,1% față de anul precedent 0 0
2012 1.854.074 +34,4% față de anul precedent 1.891.290 1.718.951 172.339 172.339 0 0
2011 1.379.790 +74,7% față de anul precedent 1.430.603 1.535.897 0 0 105.294 105.294
2010 789.610 -12,3% față de anul precedent 794.518 950.454 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 155.936 162.386
2009 900.510 +436,7% față de anul precedent 905.184 890.970 14.214 +262,7% față de anul precedent 10.136 +162,2% față de anul precedent 0 0
2008 167.800 167.811 163.892 3.919 3.866 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 44.172 2.876.284 2.920.456 73.675 941.018 1.861.591
2023 33.595 3.711.090 3.744.685 211.879 3.142.737 356.474
2022 45.796 2.527.860 2.573.656 185.786 1.160.846 1.181.228
2021 32.444 1.799.062 1.831.506 125.805 1.135.885 537.372
2020 16.927 1.158.616 1.175.543 51.466 707.408 399.742
2019 20.271 954.794 975.065 31.652 541.741 381.401
2018 30.581 920.675 951.256 29.937 256.417 634.321
2017 43.848 815.419 859.267 40.837 303.251 471.331
2016 7.073 772.274 779.347 37.978 298.526 435.770
2015 0 879.545 879.545 132.436 673.805 73.304
2014 2.843 942.234 945.077 33.265 810.866 98.103
2013 3.083 632.679 635.762 14.233 503.051 115.395
2012 0 312.527 312.527 3.678 290.700 18.149
2011 0 345.022 345.022 19.966 255.764 69.292
2010 714 461.623 462.337 0 425.426 36.197
2009 0 131.849 131.849 294 111.059 20.496
2008 0 20.095 20.095 0 5.455 14.640

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 690.050 -54,1% față de anul precedent 2.271.586 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2023 1.502.590 +24,1% față de anul precedent 2.261.933 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2022 1.210.505 +96,2% față de anul precedent 1.485.276 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 617.036 +58,9% față de anul precedent 1.223.138 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2020 388.308 +19,7% față de anul precedent 839.511 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 324.419 +71,5% față de anul precedent 655.312 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2018 189.144 -19,1% față de anul precedent 811.120 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2017 233.675 +7,0% față de anul precedent 670.666 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 218.460 -59,9% față de anul precedent 493.978 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 545.254 -9,3% față de anul precedent 259.647 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 601.378 -8,5% față de anul precedent 213.056 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 657.024 +65,4% față de anul precedent -21.262 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2012 397.332 -34,0% față de anul precedent -84.805 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 602.166 -2,0% față de anul precedent -257.144 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 614.187 +406,3% față de anul precedent -151.850 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2009 121.313 +516,0% față de anul precedent 10.536 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 19.695 400 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ASAXFLOW SRL prin Laszlo VagoadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33109/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22712/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 8.012.883 RON. Profit: 895.555 RON

Cifra de afaceri: 8.012.883 RON. Profit: 895.555 RON

Cifra de afaceri
8.012.883 RON +12.81% față de anul precedent
Profit net
895.555 RON +15.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
690.050 RON -54.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.102.933 RON. Profit: 776.657 RON

Cifra de afaceri: 7.102.933 RON. Profit: 776.657 RON

Cifra de afaceri
7.102.933 RON +20.82% față de anul precedent
Profit net
776.657 RON +34.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.502.590 RON +24.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.879.158 RON. Profit: 577.927 RON

Cifra de afaceri: 5.879.158 RON. Profit: 577.927 RON

Cifra de afaceri
5.879.158 RON +51.09% față de anul precedent
Profit net
577.927 RON +50.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.210.505 RON +96.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.891.252 RON. Profit: 383.627 RON

Cifra de afaceri: 3.891.252 RON. Profit: 383.627 RON

Cifra de afaceri
3.891.252 RON +18.45% față de anul precedent
Profit net
383.627 RON +34.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
617.036 RON +58.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.285.242 RON. Profit: 284.199 RON

Cifra de afaceri: 3.285.242 RON. Profit: 284.199 RON

Cifra de afaceri
3.285.242 RON +19.14% față de anul precedent
Profit net
284.199 RON +543.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
388.308 RON +19.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.757.523 RON. Profit: 44.192 RON

Cifra de afaceri: 2.757.523 RON. Profit: 44.192 RON

Cifra de afaceri
2.757.523 RON -8.02% față de anul precedent
Profit net
44.192 RON -84.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
324.419 RON +71.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.998.092 RON. Profit: 290.454 RON

Cifra de afaceri: 2.998.092 RON. Profit: 290.454 RON

Cifra de afaceri
2.998.092 RON +8.12% față de anul precedent
Profit net
290.454 RON +64.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
189.144 RON -19.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.772.988 RON. Profit: 176.689 RON

Cifra de afaceri: 2.772.988 RON. Profit: 176.689 RON

Cifra de afaceri
2.772.988 RON +1.76% față de anul precedent
Profit net
176.689 RON -24.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
233.675 RON +6.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.725.055 RON. Profit: 234.330 RON

Cifra de afaceri: 2.725.055 RON. Profit: 234.330 RON

Cifra de afaceri
2.725.055 RON +9.62% față de anul precedent
Profit net
234.330 RON +71.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
218.460 RON -59.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.485.838 RON. Profit: 136.391 RON

Cifra de afaceri: 2.485.838 RON. Profit: 136.391 RON

Cifra de afaceri
2.485.838 RON -23.4% față de anul precedent
Profit net
136.391 RON -41.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
545.254 RON -9.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.245.427 RON. Profit: 234.319 RON

Cifra de afaceri: 3.245.427 RON. Profit: 234.319 RON

Cifra de afaceri
3.245.427 RON +21.95% față de anul precedent
Profit net
234.319 RON +268.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
601.378 RON -8.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.661.194 RON. Profit: 63.543 RON

Cifra de afaceri: 2.661.194 RON. Profit: 63.543 RON

Cifra de afaceri
2.661.194 RON +43.53% față de anul precedent
Profit net
63.543 RON -63.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
657.024 RON +65.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.854.074 RON. Profit: 172.339 RON

Cifra de afaceri: 1.854.074 RON. Profit: 172.339 RON

Cifra de afaceri
1.854.074 RON +34.37% față de anul precedent
Profit net
172.339 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
397.332 RON -34.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.379.790 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.379.790 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.379.790 RON +74.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
105.294 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
602.166 RON -1.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 789.610 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 789.610 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
789.610 RON -12.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
162.386 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
614.187 RON +406.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 900.510 RON. Profit: 10.136 RON

Cifra de afaceri: 900.510 RON. Profit: 10.136 RON

Cifra de afaceri
900.510 RON +436.66% față de anul precedent
Profit net
10.136 RON +162.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
121.313 RON +515.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.092026Mentiune · Buletin 33109/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
AXFLOW SRL
CUI
22792076
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.09.2026
Registrul Comerțului
J2007005051127
EUID
ROONRC.J2007005051127
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Aleea Zaharia Stancu, Nr. 26, Ap. 4
Județ
Cluj
Număr încheiere
701017
Data încheierii
07.09.2026
Număr dosar
3269220
Data dosarului
18.08.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Gabriela-Elena Andronache
Vezi Buletinul ONRC nr. 33109/2026 (PDF)
15.062026Mentiune · Buletin 22712/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
AXFLOW SRL
CUI
22792076
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.06.2026
Registrul Comerțului
J2007005051127
EUID
ROONRC.J2007005051127
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Aleea Zaharia Stancu, Nr. 26, Ap. 4
Județ
Cluj
Număr încheiere
476066
Data încheierii
12.06.2026
Număr dosar
2323310
Data dosarului
09.06.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Cristina Feodor
Vezi Buletinul ONRC nr. 22712/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4664, Cluj

ELECTRO CARPAT SRL
CUI: 29168321CAEN: 4664
Activ
CLUJ, Sat Sălicea Com. Ciurila2011-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.649.238 RON
Profit
967.334 RON
Angajati
1
INDUSTRIAL TRADING SRL
CUI: 15304393CAEN: 4664
Activ
CLUJ, Mun. Turda2003-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.972.016 RON
Profit
738.617 RON
Angajati
3
BEEWATEC EASTTRADE S.R.L.
CUI: 39378703CAEN: 4664
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.767.642 RON
Profit
421.800 RON
Angajati
17
MIXELECTRO TRADE SRL
CUI: 34197447CAEN: 4664
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.558.455 RON
Profit
590.690 RON
Angajati
2
POOL MASTER SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 42787406CAEN: 4664
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.715.999 RON
Profit
2.029.122 RON
Angajati
6
WEBER MASCHINENBAU SRL
CUI: 27297885CAEN: 4664
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.223.079 RON
Profit
38.206 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4664, Cluj

START ENERGY SRL
CUI: 22086909CAEN: 4664
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.884.607 RON
Profit
1.960 RON
Angajati
1
FOR TECH EXPERT SRL
CUI: 25651918CAEN: 4664
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.289 RON
Profit
746 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

A&K TEAM CONSULT SRL
CUI: 22792050CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2007-11-22
fara e-Factura
TERMOGLOBAL SRL
CUI: 22792122CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.413 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MADOR TRANS SRL
CUI: 22783760CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Măguri Com. Măguri-Răcătău2007-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.174 RON
Profit
9.144 RON
Angajati
1
BALIS SRL
CUI: 22805923CAEN: 9622
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2007-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.790 RON
Profit
59.030 RON
Angajati
2
SMZ IMPEX SRL
CUI: 22943810CAEN: 4311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.202.152 RON
Profit
1.398.633 RON
Angajati
32
PASTOR CONSTRUCT SRL
CUI: 21439255CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu2007-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
840.454 RON
Profit
387.194 RON
Angajati
1
SECOMAR SRL
CUI: 24236352CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Sat Dezmir Com. Apahida2008-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.000 RON
Profit
976 RON
Angajati
0
ELMAT S.A.
CUI: 4835284CAEN: 9200
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.096.395 RON
Profit
2.072.754 RON
Angajati
313

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AXFLOW SRL?

CUI-ul AXFLOW SRL este 22792076.

Unde este sediul AXFLOW SRL?

AXFLOW SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Zaharia Stancu nr. 26, 103, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata AXFLOW SRL?

AXFLOW SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AXFLOW SRL in 2024?

In 2024, AXFLOW SRL a raportat o cifra de afaceri de 8.012.883 RON.

Cati angajati are AXFLOW SRL?

AXFLOW SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are AXFLOW SRL?

AXFLOW SRL are codul CAEN principal 4664 (Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente).

Ce profit a inregistrat AXFLOW SRL in 2024?

AXFLOW SRL a inregistrat un profit net de 895.555 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.