Activ Plătitor TVAe‑Factură

MAROCS PHARM SRL

CUI: 22819120
CIF: RO22819120
Reg. Com.: J2007004386352
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 noiembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:50

Despre MAROCS PHARM SRL

MAROCS PHARM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Comloşu Mare Com. Comloşu Mare, judetul TIMIŞ, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MAROCS PHARM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.029.520 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.2%). Profitul net inregistrat a fost de 33.845 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 427.210 RON in 2008 la 2.029.520 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.029.520 RON
Venituri totale
2.038.386 RON
Cheltuieli totale
1.987.255 RON
Profit brut
51.131 RON
Profit net
33.845 RON
Marja profit net
1,67%
Active imobilizate
139.339 RON
Active circulante
613.620 RON
Stocuri
253.858 RON
Creanțe
199.553 RON
Casa & conturi bănci
160.209 RON
Capital propriu
141.456 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Comloşu Mare Com. Comloşu Mare
Telefon0721225588

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Comloşu Mare Com. Comloşu Mare
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Comloşu Mare Com. Comloşu Mare
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.029.520 RON
Rezultat net
33.845 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.029.520 RON 1.948.493 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.038.386 RON 1.951.405 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.987.255 RON 1.747.890 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 51.131 RON 203.515 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 33.845 RON 183.459 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 139.339 RON 223.326 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 613.620 RON 643.438 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 752.959 RON 866.764 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 253.858 RON 261.972 RON
CreanțeSume de încasat 199.553 RON 234.100 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 160.209 RON 147.366 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 620.186 RON 703.820 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 141.456 RON 183.699 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active752.959RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

82,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale752.959 RON
Datorii totale620.186 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,5 %Profit net / active totale
ROE
23,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
18,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.029.520 +4,2% față de anul precedent 2.038.386 1.987.255 51.131 -74,9% față de anul precedent 33.845 -81,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.948.493 +23,4% față de anul precedent 1.951.405 1.747.890 203.515 +16,6% față de anul precedent 183.459 +15,8% față de anul precedent 0 0
2022 1.579.329 +10,9% față de anul precedent 1.626.963 1.452.365 174.598 +62,8% față de anul precedent 158.464 +71,9% față de anul precedent 0 0
2021 1.424.562 +4,9% față de anul precedent 1.503.521 1.396.285 107.236 -19,1% față de anul precedent 92.201 -22,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.358.092 +12,5% față de anul precedent 1.461.887 1.329.263 132.624 +162,5% față de anul precedent 119.095 +214,9% față de anul precedent 0 0
2019 1.207.237 +12,5% față de anul precedent 1.269.818 1.219.299 50.519 +171,5% față de anul precedent 37.820 +446,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.072.808 -14,4% față de anul precedent 1.168.800 1.150.189 18.611 -55,7% față de anul precedent 6.923 -76,3% față de anul precedent 0 0
2017 1.253.420 -5,2% față de anul precedent 1.360.468 1.318.507 41.961 -55,4% față de anul precedent 29.161 -62,5% față de anul precedent 0 0
2016 1.321.675 +5,4% față de anul precedent 1.422.298 1.328.276 94.022 -5,7% față de anul precedent 77.717 -5,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.253.713 +2,9% față de anul precedent 1.336.492 1.236.749 99.743 -23,1% față de anul precedent 82.425 -23,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.218.391 +24,3% față de anul precedent 1.310.206 1.180.539 129.667 -7,1% față de anul precedent 107.518 -7,1% față de anul precedent 0 0
2013 980.426 +5,9% față de anul precedent 1.091.791 952.200 139.591 +51,8% față de anul precedent 115.709 +50,0% față de anul precedent 0 0
2012 925.802 -0,1% față de anul precedent 1.001.399 909.461 91.938 -30,3% față de anul precedent 77.150 -30,3% față de anul precedent 0 0
2011 926.909 +31,0% față de anul precedent 1.043.969 912.117 131.852 +28,6% față de anul precedent 110.756 +28,6% față de anul precedent 0 0
2010 707.446 -0,7% față de anul precedent 779.222 676.660 102.562 +59,2% față de anul precedent 86.152 +59,3% față de anul precedent 0 0
2009 712.308 +66,7% față de anul precedent 744.340 679.931 64.409 +652,3% față de anul precedent 54.087 +648,0% față de anul precedent 0 0
2008 427.210 427.229 418.667 8.562 7.231 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 139.339 613.620 752.959 253.858 199.553 160.209
2023 223.326 643.438 866.764 261.972 234.100 147.366
2022 82.398 588.999 671.397 249.330 204.958 134.711
2021 123.571 480.268 603.839 234.330 136.126 109.812
2020 165.210 471.328 636.538 174.620 166.106 130.602
2019 45.136 445.087 490.223 168.864 125.853 150.370
2018 77.506 295.314 372.820 123.872 152.021 19.421
2017 114.884 335.838 450.722 179.378 125.132 31.328
2016 146.590 393.342 539.932 225.504 76.301 91.537
2015 14.436 412.677 427.113 186.554 90.990 135.133
2014 20.757 478.826 499.583 185.038 159.918 133.870
2013 24.112 510.358 534.470 174.539 191.575 144.244
2012 28.212 470.293 498.505 119.125 227.242 123.926
2011 18.761 434.415 453.176 129.738 220.223 84.454
2010 36.256 367.828 404.084 148.862 141.997 76.969
2009 44.892 252.874 297.766 85.475 123.506 43.893
2008 10.670 145.730 156.400 62.013 19.928 63.789

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 620.186 -11,9% față de anul precedent 141.456 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2023 703.820 +33,5% față de anul precedent 183.699 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 527.288 +2,3% față de anul precedent 158.704 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2021 515.387 +14,7% față de anul precedent 92.441 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 449.252 +14,1% față de anul precedent 197.270 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2019 393.755 +20,6% față de anul precedent 99.229 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2018 326.516 -22,7% față de anul precedent 61.409 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2017 422.388 -13,3% față de anul precedent 54.486 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2016 487.177 +31,2% față de anul precedent 77.957 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2015 371.332 -11,8% față de anul precedent 82.665 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 420.941 -5,6% față de anul precedent 107.758 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2013 446.043 +3,8% față de anul precedent 115.949 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2012 429.917 +21,5% față de anul precedent 77.390 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 353.790 +9,1% față de anul precedent 110.996 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 324.179 +27,1% față de anul precedent 86.392 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 255.028 +57,0% față de anul precedent 54.327 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2008 162.467 5.961 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MMMARIA MAGDALENA DIACOMUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6550/2026modificare date sediu social

modificare date sediu social

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4325/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.029.520 RON. Profit: 33.845 RON

Cifra de afaceri: 2.029.520 RON. Profit: 33.845 RON

Cifra de afaceri
2.029.520 RON +4.16% față de anul precedent
Profit net
33.845 RON -81.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
620.186 RON -11.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.948.493 RON. Profit: 183.459 RON

Cifra de afaceri: 1.948.493 RON. Profit: 183.459 RON

Cifra de afaceri
1.948.493 RON +23.37% față de anul precedent
Profit net
183.459 RON +15.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
703.820 RON +33.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.579.329 RON. Profit: 158.464 RON

Cifra de afaceri: 1.579.329 RON. Profit: 158.464 RON

Cifra de afaceri
1.579.329 RON +10.86% față de anul precedent
Profit net
158.464 RON +71.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
527.288 RON +2.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.424.562 RON. Profit: 92.201 RON

Cifra de afaceri: 1.424.562 RON. Profit: 92.201 RON

Cifra de afaceri
1.424.562 RON +4.89% față de anul precedent
Profit net
92.201 RON -22.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
515.387 RON +14.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.358.092 RON. Profit: 119.095 RON

Cifra de afaceri: 1.358.092 RON. Profit: 119.095 RON

Cifra de afaceri
1.358.092 RON +12.5% față de anul precedent
Profit net
119.095 RON +214.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
449.252 RON +14.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.207.237 RON. Profit: 37.820 RON

Cifra de afaceri: 1.207.237 RON. Profit: 37.820 RON

Cifra de afaceri
1.207.237 RON +12.53% față de anul precedent
Profit net
37.820 RON +446.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
393.755 RON +20.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.072.808 RON. Profit: 6.923 RON

Cifra de afaceri: 1.072.808 RON. Profit: 6.923 RON

Cifra de afaceri
1.072.808 RON -14.41% față de anul precedent
Profit net
6.923 RON -76.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
326.516 RON -22.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.253.420 RON. Profit: 29.161 RON

Cifra de afaceri: 1.253.420 RON. Profit: 29.161 RON

Cifra de afaceri
1.253.420 RON -5.16% față de anul precedent
Profit net
29.161 RON -62.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
422.388 RON -13.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.321.675 RON. Profit: 77.717 RON

Cifra de afaceri: 1.321.675 RON. Profit: 77.717 RON

Cifra de afaceri
1.321.675 RON +5.42% față de anul precedent
Profit net
77.717 RON -5.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
487.177 RON +31.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.253.713 RON. Profit: 82.425 RON

Cifra de afaceri: 1.253.713 RON. Profit: 82.425 RON

Cifra de afaceri
1.253.713 RON +2.9% față de anul precedent
Profit net
82.425 RON -23.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
371.332 RON -11.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.218.391 RON. Profit: 107.518 RON

Cifra de afaceri: 1.218.391 RON. Profit: 107.518 RON

Cifra de afaceri
1.218.391 RON +24.27% față de anul precedent
Profit net
107.518 RON -7.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
420.941 RON -5.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 980.426 RON. Profit: 115.709 RON

Cifra de afaceri: 980.426 RON. Profit: 115.709 RON

Cifra de afaceri
980.426 RON +5.9% față de anul precedent
Profit net
115.709 RON +49.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
446.043 RON +3.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 925.802 RON. Profit: 77.150 RON

Cifra de afaceri: 925.802 RON. Profit: 77.150 RON

Cifra de afaceri
925.802 RON -0.12% față de anul precedent
Profit net
77.150 RON -30.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
429.917 RON +21.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 926.909 RON. Profit: 110.756 RON

Cifra de afaceri: 926.909 RON. Profit: 110.756 RON

Cifra de afaceri
926.909 RON +31.02% față de anul precedent
Profit net
110.756 RON +28.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
353.790 RON +9.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 707.446 RON. Profit: 86.152 RON

Cifra de afaceri: 707.446 RON. Profit: 86.152 RON

Cifra de afaceri
707.446 RON -0.68% față de anul precedent
Profit net
86.152 RON +59.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
324.179 RON +27.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.022026Mentiune · Buletin 6550/2026modificare date sediu social

modificare date sediu social, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MAROCS PHARM SRL
CUI
22819120
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.02.2026
Registrul Comerțului
J2007004386352
EUID
ROONRC.J2007004386352
Sediu
Jud. Timiş, Sat Comloşu Mare, Comuna Comloşu Mare, Nr. 635
Județ
Timiş
Număr încheiere
135719
Data încheierii
17.02.2026
Număr dosar
686728
Data dosarului
13.02.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Laura Florica Curescu

Subiecte

modificare date sediu social

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 472801 din 02.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6550/2026 (PDF)
04.022026Mentiune · Buletin 4325/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MAROCS PHARM SRL
CUI
22819120
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.02.2026
Registrul Comerțului
J35/4386/2007
EUID
ROONRC.J35/4386/2007
Sediu
Jud. Timiş, Municipiul Timişoara, Str. EROII DE LA PAULIS, Nr. 10
Județ
Timiş
Număr încheiere
92060
Data încheierii
04.02.2026
Număr dosar
472801
Data dosarului
02.02.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Cristina Monica Pirvu

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 26.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 472801 din 02.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4325/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Timiş

CREATIV MEDIAPHARM SRL
CUI: 36311172CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.088.906 RON
Profit
857.741 RON
Angajati
5
FARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL
CUI: 10662447CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1998-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.992.990 RON
Profit
287.265 RON
Angajati
1
SF. MARIA SRL
CUI: 1817348CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.095.002 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
BETEZDA SRL
CUI: 9497370CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă1997-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.903.181 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CENTELLA-FARM SRL
CUI: 4988636CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Sat Biled Com. Biled1993-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.347.499 RON
Profit
86.205 RON
Angajati
3
SIMOFARM SRL
CUI: 22389180CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Sat Bethausen Com. Bethausen2007-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.421.599 RON
Profit
30.943 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Timiş

COLEFARM SAG SRL
CUI: 22784316CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2007-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.129.624 RON
Profit
164.784 RON
Angajati
3
DARIFARM SRL
CUI: 24023630CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2008-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.473.999 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
REAL FARM S.R.L.
CUI: 22626561CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Sat Beregsău Mare Com. Săcălaz2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
519.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PHARMAWEB S.R.L.
CUI: 24856974CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2008-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.786 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

CRIS BRATU GRUP SRL
CUI: 22819074CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare2007-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
645.860 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GODECTO SRL
CUI: 22819171CAEN: 8299
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2007-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
349.591 RON
Profit
140.630 RON
Angajati
3
H - ARCADIUS SRL
CUI: 22802803CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Sat Butin Orş. Gătaia2007-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.449.023 RON
Profit
91.363 RON
Angajati
1
ARDELENII SRL
CUI: 22601788CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Jebel Com. Jebel2007-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.310.730 RON
Profit
371.983 RON
Angajati
10
ANDREI TRANS SRL
CUI: 23077950CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Giarmata Com. Giarmata2008-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
659.491 RON
Profit
192.397 RON
Angajati
3
MIHAI SI MIHAELA SRL
CUI: 19223313CAEN: 8130
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2006-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
433.481 RON
Profit
46.439 RON
Angajati
5
TEHNOCULTURA S.R.L.
CUI: 24825315CAEN: 4675
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2008-12-04
fara e-Factura
JAJA FACTORY S.R.L.
CUI: 37432091CAEN: 5611
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
483.181 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAROCS PHARM SRL?

CUI-ul MAROCS PHARM SRL este 22819120.

Unde este sediul MAROCS PHARM SRL?

MAROCS PHARM SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Comloşu Mare Com. Comloşu Mare, Sat Comloşu Mare Com. Comloşu Mare, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata MAROCS PHARM SRL?

MAROCS PHARM SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAROCS PHARM SRL in 2024?

In 2024, MAROCS PHARM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.029.520 RON.

Cati angajati are MAROCS PHARM SRL?

MAROCS PHARM SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are MAROCS PHARM SRL?

MAROCS PHARM SRL are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat MAROCS PHARM SRL in 2024?

MAROCS PHARM SRL a inregistrat un profit net de 33.845 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.