Activ

ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L.

CUI: 22853181
CIF: 22853181
Reg. Com.: J2007004128132
CAEN: 4782
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 decembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:49

Despre ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L.

ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4782), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.901 RON, in crestere fata de anul precedent (+22.9%). Profitul net inregistrat a fost de 12.640 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 15.600 RON in 2008 la 31.901 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
31.901 RON
Venituri totale
31.901 RON
Cheltuieli totale
16.911 RON
Profit brut
14.990 RON
Profit net
12.640 RON
Marja profit net
39,62%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
5.481 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
5.481 RON
Capital propriu
4.974 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Hortensiei nr. 14, 900503
Detalii adresaCAM.1
Telefon0734616340

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Hortensiei nr. 14, 900503
Cod poștal: 900503
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Hortensiei nr. 14, 900503
Detalii
CAM.1
Cod postal
900503
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.12.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
31.901 RON
Rezultat net
12.640 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 31.901 RON 25.951 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 31.901 RON 25.951 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 16.911 RON 38.111 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 14.990 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 12.640 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 12.160 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 12.160 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.481 RON 2.958 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.481 RON 2.958 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.481 RON 2.958 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 507 RON 10.624 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.974 RON -7.666 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.481RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.481 RON
Datorii totale507 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
230,6 %Profit net / active totale
ROE
254,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
90,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 31.901 +22,9% față de anul precedent 31.901 16.911 14.990 12.640 0 0
2023 25.951 -50,7% față de anul precedent 25.951 38.111 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.160 12.160
2022 52.600 -37,5% față de anul precedent 52.600 15.978 36.622 -4,2% față de anul precedent 35.044 -7,3% față de anul precedent 0 0
2021 84.139 +33,1% față de anul precedent 84.139 45.928 38.211 +178,1% față de anul precedent 37.799 +188,2% față de anul precedent 0 0
2020 63.223 -22,3% față de anul precedent 63.223 49.485 13.738 13.116 0 0
2019 81.315 +7,1% față de anul precedent 81.315 92.068 0 0 10.753 11.566
2018 75.906 +2,3% față de anul precedent 75.906 121.382 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 45.476 46.234
2017 74.196 +19,3% față de anul precedent 74.196 68.757 5.439 4.696 0 0
2016 62.214 -6,2% față de anul precedent 62.214 62.417 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 203 1.188
2015 66.340 +7,6% față de anul precedent 66.340 63.495 2.845 854 Neraportat 0
2014 61.635 +10,4% față de anul precedent 61.635 77.196 0 0 15.561 17.407
2013 55.852 -44,9% față de anul precedent 55.852 64.628 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.776 10.369
2012 101.290 +16,8% față de anul precedent 101.290 92.288 9.002 9.002 0 0
2011 86.754 +32,0% față de anul precedent 86.754 88.576 0 0 1.822 1.822
2010 65.741 +74,5% față de anul precedent 65.741 70.904 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.163 6.813
2009 37.674 +141,5% față de anul precedent 38.151 29.469 8.682 7.215 0 0
2008 15.600 15.600 23.244 0 0 7.644 8.034

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 5.481 5.481 0 0 5.481
2023 0 2.958 2.958 0 0 2.958
2022 0 71.859 71.859 24.265 4.000 43.594
2021 0 24.357 24.357 24.265 0 92
2020 0 26.025 26.025 24.205 0 1.820
2019 0 4.156 4.156 4.057 0 99
2018 0 3.164 3.164 671 0 2.493
2017 0 179 179 0 97 82
2016 0 2.624 2.624 1.288 768 568
2015 0 2.024 2.024 577 768 679
2014 0 1.264 1.264 126 768 370
2013 326 2.801 3.127 1.965 442 394
2012 326 3.562 3.888 506 0 3.056
2011 326 9.409 9.735 8.609 0 800
2010 0 945 945 0 325 620
2009 0 3.133 3.133 0 0 3.133
2008 0 18 18 0 0 18

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 507 -95,2% față de anul precedent 4.974 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 10.624 -84,2% față de anul precedent -7.666 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 67.365 +22,7% față de anul precedent 4.494 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 54.907 -41,8% față de anul precedent -30.550 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 94.375 +10,2% față de anul precedent -68.350 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 85.622 +17,2% față de anul precedent -81.466 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 73.064 +206,4% față de anul precedent -69.900 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 23.845 -23,1% față de anul precedent -23.666 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 30.986 +6,1% față de anul precedent -28.362 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 29.198 -0,3% față de anul precedent -27.174 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 29.292 +113,1% față de anul precedent -28.028 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 13.748 +232,1% față de anul precedent -10.621 Neraportat 3
2012 4.140 -78,2% față de anul precedent -252 Neraportat 0
2011 18.989 +126,7% față de anul precedent -9.254 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 8.377 +123,3% față de anul precedent -7.432 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 3.752 -52,2% față de anul precedent -619 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 7.852 -7.834 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.901 RON. Profit: 12.640 RON

Cifra de afaceri: 31.901 RON. Profit: 12.640 RON

Cifra de afaceri
31.901 RON +22.93% față de anul precedent
Profit net
12.640 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
507 RON -95.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 25.951 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.951 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.951 RON -50.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.160 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.624 RON -84.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 52.600 RON. Profit: 35.044 RON

Cifra de afaceri: 52.600 RON. Profit: 35.044 RON

Cifra de afaceri
52.600 RON -37.48% față de anul precedent
Profit net
35.044 RON -7.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
67.365 RON +22.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 84.139 RON. Profit: 37.799 RON

Cifra de afaceri: 84.139 RON. Profit: 37.799 RON

Cifra de afaceri
84.139 RON +33.08% față de anul precedent
Profit net
37.799 RON +188.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
54.907 RON -41.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 63.223 RON. Profit: 13.116 RON

Cifra de afaceri: 63.223 RON. Profit: 13.116 RON

Cifra de afaceri
63.223 RON -22.25% față de anul precedent
Profit net
13.116 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
94.375 RON +10.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 81.315 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 81.315 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
81.315 RON +7.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.566 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
85.622 RON +17.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 75.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 75.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
75.906 RON +2.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.234 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
73.064 RON +206.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 74.196 RON. Profit: 4.696 RON

Cifra de afaceri: 74.196 RON. Profit: 4.696 RON

Cifra de afaceri
74.196 RON +19.26% față de anul precedent
Profit net
4.696 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
23.845 RON -23.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 62.214 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.214 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.214 RON -6.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.188 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
30.986 RON +6.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 66.340 RON. Profit: 854 RON

Cifra de afaceri: 66.340 RON. Profit: 854 RON

Cifra de afaceri
66.340 RON +7.63% față de anul precedent
Profit net
854 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
29.198 RON -0.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 61.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.635 RON +10.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.407 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
29.292 RON +113.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 55.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.852 RON -44.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.369 RON
Angajati
3
Datorii
13.748 RON +232.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 101.290 RON. Profit: 9.002 RON

Cifra de afaceri: 101.290 RON. Profit: 9.002 RON

Cifra de afaceri
101.290 RON +16.76% față de anul precedent
Profit net
9.002 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.140 RON -78.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 86.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.754 RON +31.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.822 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
18.989 RON +126.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 65.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65.741 RON +74.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.813 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
8.377 RON +123.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 37.674 RON. Profit: 7.215 RON

Cifra de afaceri: 37.674 RON. Profit: 7.215 RON

Cifra de afaceri
37.674 RON +141.5% față de anul precedent
Profit net
7.215 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
3.752 RON -52.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 15.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.600 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.034 RON
Angajati
1
Datorii
7.852 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4782, Constanţa

FITZE AUTO PARTS S.R.L.
CUI: 50850350CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2024-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.233 RON
Profit
23.330 RON
Angajati
0
BIADEN AUTOUTIL POWER S.R.L.
CUI: 47247156CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Sat Saligny Com. Saligny2022-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.925 RON
Profit
4.721 RON
Angajati
1
BARÎŞ CAN SRL
CUI: 18288411CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.447 RON
Profit
4.821 RON
Angajati
0
MARCRISS SERVICES SRL
CUI: 35281081CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.418 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CHEIA9CT SRL
CUI: 36390885CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.412 RON
Profit
82.355 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4782, Constanţa

ALEXADI COMPANY SRL
CUI: 22561470CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.026 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BIANCA BUSINESS SRL
CUI: 22178450CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2007-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.085 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIESEL TRUCK PARTS SRL
CUI: 24242648CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.671.953 RON
Profit
1.043.357 RON
Angajati
5

Alte firme din Constanţa

CABIAN ELECTRIC SRL
CUI: 22853327CAEN: 4321
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2007-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.296.056 RON
Profit
342.384 RON
Angajati
5
SANMARYA STAR SRL
CUI: 22837810CAEN: 4772
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2007-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
900.517 RON
Profit
251.624 RON
Angajati
2
TRAKCAR B&M SRL
CUI: 22890775CAEN: 4661
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.721 RON
Profit
73.472 RON
Angajati
1
NICLEN SRL
CUI: 22619602CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.383 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OZO FRIG SRL
CUI: 23166062CAEN: 1071
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2008-02-01
fara e-Factura
CRISBO SERVICE SRL
CUI: 19003920CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2006-09-08
fara e-Factura
INKASSO PIZZA SRL
CUI: 25522336CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2009-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.793.010 RON
Profit
14.792 RON
Angajati
27
PETRUTA COSTINESTI S.R.L.
CUI: 39229850CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Sat Schitu Com. Costineşti2018-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.880 RON
Profit
4.513 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L.?

CUI-ul ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. este 22853181.

Unde este sediul ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L.?

ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Hortensiei nr. 14, 900503, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L.?

ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. in 2024?

In 2024, ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.901 RON.

Ce activitate are ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L.?

ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. are codul CAEN principal 4782 (Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).

Ce profit a inregistrat ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. in 2024?

ARMSAS DETAILING DESIGN S.R.L. a inregistrat un profit net de 12.640 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.