Activ Plătitor TVAe‑Factură

PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL

CUI: 22913160
CIF: RO22913160
Reg. Com.: J2007004599358
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 decembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:48

Despre PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL

PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cenei Com. Cenei, judetul TIMIŞ, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 344.728 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+137.3%). Profitul net inregistrat a fost de 124.435 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 23.972 RON in 2008 la 344.728 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
344.728 RON
Venituri totale
349.578 RON
Cheltuieli totale
219.490 RON
Profit brut
130.088 RON
Profit net
124.435 RON
Marja profit net
36,10%
Active imobilizate
6.844 RON
Active circulante
218.848 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
13.382 RON
Casa & conturi bănci
205.466 RON
Capital propriu
193.715 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Cenei Com. Cenei, 307100
Telefon0727008899

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Cenei Com. Cenei, 307100
Cod poștal: 307100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Cenei Com. Cenei, 307100
Cod postal
307100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.12.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
344.728 RON
Rezultat net
124.435 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 344.728 RON 145.296 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 349.578 RON 145.573 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 219.490 RON 133.671 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 130.088 RON 11.902 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 124.435 RON 10.446 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.844 RON 5.023 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 218.848 RON 98.404 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 225.692 RON 103.427 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 13.382 RON 11.088 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 205.466 RON 87.316 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 31.977 RON 37.662 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 193.715 RON 69.280 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active225.692RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale225.692 RON
Datorii totale31.977 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
55,1 %Profit net / active totale
ROE
64,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,84 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 344.728 +137,3% față de anul precedent 349.578 219.490 130.088 +993,0% față de anul precedent 124.435 +1.091,2% față de anul precedent 0 0
2023 145.296 -19,2% față de anul precedent 145.573 133.671 11.902 +102,4% față de anul precedent 10.446 +326,7% față de anul precedent 0 0
2022 179.839 +22,6% față de anul precedent 180.456 174.575 5.881 -89,2% față de anul precedent 2.448 -95,1% față de anul precedent 0 0
2021 146.704 +48,2% față de anul precedent 147.386 93.193 54.193 +19.117,4% față de anul precedent 49.771 0 0
2020 98.986 -41,0% față de anul precedent 99.041 98.759 282 -99,4% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.689
2019 167.787 +61,3% față de anul precedent 170.082 120.727 49.355 +32,1% față de anul precedent 44.252 +29,2% față de anul precedent 0 0
2018 104.013 +90,8% față de anul precedent 104.101 66.726 37.375 34.252 0 0
2017 54.509 -38,6% față de anul precedent 54.509 57.855 0 0 3.346 4.982
2016 88.758 -23,8% față de anul precedent 88.758 98.816 0 0 10.058 12.721
2015 116.428 -32,9% față de anul precedent 116.428 118.275 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 5.341
2014 173.441 +174,7% față de anul precedent 173.452 149.565 23.887 18.683 0 0
2013 63.131 -27,2% față de anul precedent 63.131 74.447 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.316 13.227
2012 86.689 +65,5% față de anul precedent 86.701 81.219 5.482 +181,9% față de anul precedent 4.988 +156,5% față de anul precedent 0 0
2011 52.396 +305,0% față de anul precedent 52.396 50.451 1.945 1.945 0 0
2009 12.938 -46,0% față de anul precedent 12.938 15.885 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.947 4.502
2008 23.972 23.972 23.699 273 144 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.844 218.848 225.692 0 13.382 205.466
2023 5.023 98.404 103.427 0 11.088 87.316
2022 6.580 59.842 66.422 0 12.791 47.051
2021 437 109.834 110.271 0 19.957 89.877
2020 840 66.673 67.513 0 10.915 55.758
2019 1.243 89.871 91.114 0 15.614 74.257
2018 1.646 40.886 42.532 0 20.337 20.549
2017 8.581 21.028 29.609 0 14.418 6.610
2016 8.985 25.826 34.811 0 19.519 6.307
2015 9.388 24.639 34.027 0 11.676 12.963
2014 6.533 23.425 29.958 0 21.871 1.554
2013 7.435 12.271 19.706 0 12.002 269
2012 0 14.292 14.292 0 10.267 4.025
2011 0 16.176 16.176 0 15.533 643
2009 0 95 95 0 0 95
2008 0 519 519 0 80 439

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 31.977 -15,1% față de anul precedent 193.715 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 37.662 +212,6% față de anul precedent 69.280 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 12.050 +63,2% față de anul precedent 58.834 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 7.385 -48,7% față de anul precedent 102.886 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 14.398 -59,2% față de anul precedent 53.115 Neraportat 1
2019 35.310 +14,0% față de anul precedent 55.804 Neraportat 0
2018 30.980 -40,8% față de anul precedent 11.552 Neraportat 0
2017 52.359 -0,3% față de anul precedent -22.700 Neraportat 0
2016 52.529 +38,9% față de anul precedent -17.718 Neraportat 0
2015 37.806 +33,1% față de anul precedent -3.779 Neraportat 0
2014 28.396 +8,4% față de anul precedent 1.562 Neraportat 0
2013 26.198 +44,1% față de anul precedent -17.121 Neraportat 0
2012 18.187 -27,4% față de anul precedent -3.895 Neraportat 0
2011 25.059 +489,2% față de anul precedent -8.883 Neraportat 0
2009 4.253 +2.330,3% față de anul precedent -4.158 Neraportat 0
2008 175 344 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 344.728 RON. Profit: 124.435 RON

Cifra de afaceri: 344.728 RON. Profit: 124.435 RON

Cifra de afaceri
344.728 RON +137.26% față de anul precedent
Profit net
124.435 RON +1091.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.977 RON -15.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 145.296 RON. Profit: 10.446 RON

Cifra de afaceri: 145.296 RON. Profit: 10.446 RON

Cifra de afaceri
145.296 RON -19.21% față de anul precedent
Profit net
10.446 RON +326.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
37.662 RON +212.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 179.839 RON. Profit: 2.448 RON

Cifra de afaceri: 179.839 RON. Profit: 2.448 RON

Cifra de afaceri
179.839 RON +22.59% față de anul precedent
Profit net
2.448 RON -95.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.050 RON +63.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 146.704 RON. Profit: 49.771 RON

Cifra de afaceri: 146.704 RON. Profit: 49.771 RON

Cifra de afaceri
146.704 RON +48.21% față de anul precedent
Profit net
49.771 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.385 RON -48.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 98.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.986 RON -41% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.689 RON
Angajati
1
Datorii
14.398 RON -59.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 167.787 RON. Profit: 44.252 RON

Cifra de afaceri: 167.787 RON. Profit: 44.252 RON

Cifra de afaceri
167.787 RON +61.31% față de anul precedent
Profit net
44.252 RON +29.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
35.310 RON +13.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 104.013 RON. Profit: 34.252 RON

Cifra de afaceri: 104.013 RON. Profit: 34.252 RON

Cifra de afaceri
104.013 RON +90.82% față de anul precedent
Profit net
34.252 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.980 RON -40.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 54.509 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 54.509 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
54.509 RON -38.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.982 RON
Angajati
0
Datorii
52.359 RON -0.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 88.758 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 88.758 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
88.758 RON -23.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.721 RON
Angajati
0
Datorii
52.529 RON +38.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 116.428 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 116.428 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
116.428 RON -32.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.341 RON
Angajati
0
Datorii
37.806 RON +33.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 173.441 RON. Profit: 18.683 RON

Cifra de afaceri: 173.441 RON. Profit: 18.683 RON

Cifra de afaceri
173.441 RON +174.73% față de anul precedent
Profit net
18.683 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.396 RON +8.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 63.131 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.131 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.131 RON -27.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.227 RON
Angajati
0
Datorii
26.198 RON +44.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 86.689 RON. Profit: 4.988 RON

Cifra de afaceri: 86.689 RON. Profit: 4.988 RON

Cifra de afaceri
86.689 RON +65.45% față de anul precedent
Profit net
4.988 RON +156.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.187 RON -27.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 52.396 RON. Profit: 1.945 RON

Cifra de afaceri: 52.396 RON. Profit: 1.945 RON

Cifra de afaceri
52.396 RON +304.98% față de anul precedent
Profit net
1.945 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.059 RON +489.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 12.938 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.938 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.938 RON -46.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.502 RON
Angajati
0
Datorii
4.253 RON +2330.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 23.972 RON. Profit: 144 RON

Cifra de afaceri: 23.972 RON. Profit: 144 RON

Cifra de afaceri
23.972 RON
Profit net
144 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
175 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Cenei Com. Cenei (TIMIŞ)

PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Cenei Com. Cenei (TIMIŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Timiş

MARMUSE CONCEPT STORE SRL
CUI: 35024940CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2015-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
354.587 RON
Profit
162.288 RON
Angajati
0
THE MAD AGENCY SRL
CUI: 35732181CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2016-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
338.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOREAL UNIVERSE SRL
CUI: 34568081CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2015-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.562 RON
Profit
157.429 RON
Angajati
0
CREATIVE DAYS S.R.L.
CUI: 37679190CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.300 RON
Profit
242.749 RON
Angajati
1
POFTIMTEATRU S.R.L.
CUI: 50251165CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2024-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.944 RON
Profit
225.888 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Timiş

NEOEVENTS SRL
CUI: 22695731CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Recaş Orş. Recaş2007-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
601.867 RON
Profit
57.241 RON
Angajati
1
BITSON S.R.L.
CUI: 23270267CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2008-02-14
fara e-Factura
ROV IMAGE S.R.L.
CUI: 22555851CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2007-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.351 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HAPPY PRINT SRL
CUI: 23870547CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2008-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
748.374 RON
Profit
214.112 RON
Angajati
2

Alte firme din Timiş

CONSPAUTI S.R.L.
CUI: 22913135CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Lugojel Com. Gavojdia2007-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.193 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
JANTOM SRL
CUI: 22913216CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Sat Tomnatic Com. Tomnatic2007-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.972 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEFROLAB S.R.L.
CUI: 22888902CAEN: 8622
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2007-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.102.375 RON
Profit
3.914.847 RON
Angajati
104
TIMAGRA INOVATION SRL
CUI: 22934510CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.562.147 RON
Profit
268.218 RON
Angajati
0
KSA ROVA S.R.L.
CUI: 22695901CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare2007-11-06
fara e-Factura
LY-SPER SRL
CUI: 23162664CAEN: 4712
Activ
TIMIŞ, Sat Nădrag Com. Nădrag2008-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.641 RON
Profit
17.376 RON
Angajati
1
FULL CAD SRL
CUI: 19285103CAEN: 7112
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.334 RON
Profit
347 RON
Angajati
1
MOFT CLIM S.R.L.
CUI: 24892756CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2008-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
925.365 RON
Profit
42.282 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL?

CUI-ul PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL este 22913160.

Unde este sediul PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL?

PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Cenei Com. Cenei, 307100, Sat Cenei Com. Cenei, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL?

PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL in 2024?

In 2024, PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 344.728 RON.

Cati angajati are PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL?

PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL?

PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL in 2024?

PROFESSIONAL MEDIA COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 124.435 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.