Activ

BLUE TAXI SRL

CUI: 22915853
CIF: 22915853
Reg. Com.: J14/641/2007
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 decembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:33

Despre BLUE TAXI SRL

BLUE TAXI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLUE TAXI SRL a raportat o cifra de afaceri de 161.843 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.4%). Profitul net inregistrat a fost de 50.333 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 55.985 RON in 2008 la 161.843 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
161.843 RON
Venituri totale
162.443 RON
Cheltuieli totale
110.517 RON
Profit brut
51.926 RON
Profit net
50.333 RON
Marja profit net
31,10%
Active imobilizate
50.171 RON
Active circulante
98.526 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
98.526 RON
Capital propriu
120.638 RON

Contact

AdresaRomania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Crizantemei nr. 1, 520086
Telefon0752826302

Adresă sediu social

Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Crizantemei nr. 1, 520086
Cod poștal: 520086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Crizantemei nr. 1, 520086
Cod postal
520086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.12.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
161.843 RON
Rezultat net
50.333 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 161.843 RON 158.013 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 162.443 RON 158.013 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 110.517 RON 84.353 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 51.926 RON 73.660 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 50.333 RON 72.112 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 50.171 RON 75.842 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 98.526 RON 32.525 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 148.697 RON 108.367 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 119 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 98.526 RON 32.406 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 28.059 RON 18.062 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 120.638 RON 90.305 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active148.697RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale148.697 RON
Datorii totale28.059 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
33,8 %Profit net / active totale
ROE
41,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,51 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 161.843 +2,4% față de anul precedent 162.443 110.517 51.926 -29,5% față de anul precedent 50.333 -30,2% față de anul precedent 0 0
2023 158.013 +22,8% față de anul precedent 158.013 84.353 73.660 +80,6% față de anul precedent 72.112 +82,0% față de anul precedent 0 0
2022 128.685 +4,3% față de anul precedent 128.685 87.906 40.779 39.618 0 0
2021 123.374 +70,0% față de anul precedent 123.374 388.840 0 0 265.466 266.633
2020 72.568 -58,6% față de anul precedent 72.568 85.435 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.867 13.575
2019 175.475 +11,6% față de anul precedent 176.176 93.320 82.856 -4,8% față de anul precedent 81.095 -4,4% față de anul precedent 0 0
2018 157.312 -1,2% față de anul precedent 157.312 70.275 87.037 +12,9% față de anul precedent 84.788 +12,3% față de anul precedent 0 0
2017 159.176 +127,6% față de anul precedent 159.176 82.080 77.096 +3.512,8% față de anul precedent 75.505 +21.411,4% față de anul precedent 0 0
2016 69.935 +22,7% față de anul precedent 69.935 67.801 2.134 351 0 0
2015 56.979 -3,0% față de anul precedent 56.979 72.660 0 0 Neraportat 17.390
2014 58.722 -9,8% față de anul precedent 58.722 61.007 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.285 4.047
2013 65.068 -36,7% față de anul precedent 65.068 56.264 8.804 -67,5% față de anul precedent 6.852 -71,5% față de anul precedent 0 0
2012 102.750 +40,8% față de anul precedent 102.750 75.629 27.121 24.040 0 0
2011 72.991 +21,0% față de anul precedent 72.991 80.031 0 0 7.040 9.230
2010 60.330 +12,5% față de anul precedent 60.330 70.647 0 0 10.317 13.887
2009 53.640 -4,2% față de anul precedent 53.640 60.322 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.682 9.561
2008 55.985 55.985 14.517 41.468 40.069 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 50.171 98.526 148.697 0 0 98.526
2023 75.842 32.525 108.367 0 119 32.406
2022 33.275 3.151 36.426 0 0 3.151
2021 0 16.211 16.211 0 85 16.126
2020 0 268.913 268.913 0 0 268.913
2019 0 267.330 267.330 0 0 267.330
2018 0 183.703 183.703 0 654 183.049
2017 0 95.410 95.410 0 0 95.410
2016 0 19.193 19.193 0 0 19.193
2015 0 19.284 19.284 0 0 19.284
2014 0 36.673 36.673 0 0 36.673
2013 0 55.238 55.238 0 0 55.238
2012 0 56.998 56.998 0 0 56.998
2011 9.368 22.301 31.669 0 0 22.301
2010 20.068 14.392 34.460 0 0 14.392
2009 30.760 11.521 42.281 0 0 11.521
2008 41.000 4.810 45.810 0 0 4.810

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 28.059 +55,4% față de anul precedent 120.638 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 18.062 -0,9% față de anul precedent 90.305 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 18.233 -51,6% față de anul precedent 18.193 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 37.635 +58,8% față de anul precedent -21.424 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 23.704 +177,4% față de anul precedent 245.209 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 8.546 +42,1% față de anul precedent 258.784 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 6.014 +139,8% față de anul precedent 177.689 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 2.508 +39,6% față de anul precedent 92.902 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 1.797 -19,7% față de anul precedent 17.396 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 2.239 +0,0% față de anul precedent 17.045 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2014 2.238 -86,6% față de anul precedent 34.435 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 16.755 -34,0% față de anul precedent 38.483 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 25.367 +5,4% față de anul precedent 31.631 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 24.079 +36,5% față de anul precedent 7.590 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 17.639 +52,4% față de anul precedent 16.821 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 11.573 +108,9% față de anul precedent 30.708 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 5.541 40.269 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 161.843 RON. Profit: 50.333 RON

Cifra de afaceri: 161.843 RON. Profit: 50.333 RON

Cifra de afaceri
161.843 RON +2.42% față de anul precedent
Profit net
50.333 RON -30.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.059 RON +55.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 158.013 RON. Profit: 72.112 RON

Cifra de afaceri: 158.013 RON. Profit: 72.112 RON

Cifra de afaceri
158.013 RON +22.79% față de anul precedent
Profit net
72.112 RON +82.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.062 RON -0.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 128.685 RON. Profit: 39.618 RON

Cifra de afaceri: 128.685 RON. Profit: 39.618 RON

Cifra de afaceri
128.685 RON +4.3% față de anul precedent
Profit net
39.618 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
18.233 RON -51.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 123.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 123.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
123.374 RON +70.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
266.633 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
37.635 RON +58.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 72.568 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.568 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.568 RON -58.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.575 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
23.704 RON +177.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 175.475 RON. Profit: 81.095 RON

Cifra de afaceri: 175.475 RON. Profit: 81.095 RON

Cifra de afaceri
175.475 RON +11.55% față de anul precedent
Profit net
81.095 RON -4.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
8.546 RON +42.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 157.312 RON. Profit: 84.788 RON

Cifra de afaceri: 157.312 RON. Profit: 84.788 RON

Cifra de afaceri
157.312 RON -1.17% față de anul precedent
Profit net
84.788 RON +12.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.014 RON +139.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 159.176 RON. Profit: 75.505 RON

Cifra de afaceri: 159.176 RON. Profit: 75.505 RON

Cifra de afaceri
159.176 RON +127.61% față de anul precedent
Profit net
75.505 RON +21411.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.508 RON +39.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.935 RON. Profit: 351 RON

Cifra de afaceri: 69.935 RON. Profit: 351 RON

Cifra de afaceri
69.935 RON +22.74% față de anul precedent
Profit net
351 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.797 RON -19.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 56.979 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.979 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.979 RON -2.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.390 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
2.239 RON +0.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 58.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 58.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
58.722 RON -9.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.047 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.238 RON -86.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 65.068 RON. Profit: 6.852 RON

Cifra de afaceri: 65.068 RON. Profit: 6.852 RON

Cifra de afaceri
65.068 RON -36.67% față de anul precedent
Profit net
6.852 RON -71.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.755 RON -33.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 102.750 RON. Profit: 24.040 RON

Cifra de afaceri: 102.750 RON. Profit: 24.040 RON

Cifra de afaceri
102.750 RON +40.77% față de anul precedent
Profit net
24.040 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
25.367 RON +5.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 72.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.991 RON +20.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.230 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
24.079 RON +36.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 60.330 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.330 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.330 RON +12.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.887 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
17.639 RON +52.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 53.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.640 RON -4.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.561 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
11.573 RON +108.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 55.985 RON. Profit: 40.069 RON

Cifra de afaceri: 55.985 RON. Profit: 40.069 RON

Cifra de afaceri
55.985 RON
Profit net
40.069 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.541 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLUE TAXI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)

BLUE TAXI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Covasna

VERVINA-VIA S.R.L.
CUI: 42194840CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2020-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.781 RON
Profit
84.547 RON
Angajati
1
PUFFER-TAXI S.R.L.
CUI: 39871450CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2018-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.591 RON
Profit
60.988 RON
Angajati
0
PKMT-TAXI S.R.L.
CUI: 39293895CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2018-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.633 RON
Profit
5.080 RON
Angajati
1
BRIXEN GATE S.R.L.
CUI: 42188989CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2020-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.844 RON
Profit
41.944 RON
Angajati
1
KROSNO BORDER S.R.L.
CUI: 42188946CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2020-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.318 RON
Profit
42.856 RON
Angajati
2
SPECIAL HAPPY TAXI S.R.L.
CUI: 45110470CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2021-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.687 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Covasna

EUROPA TAXI SRL
CUI: 20961110CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2007-02-06
fara e-Factura
RAZDAN.90 S.R.L.
CUI: 34110016CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Orş. Întorsura Buzăului2015-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.034 RON
Profit
33.343 RON
Angajati
0
HAJDO SRL
CUI: 20714020CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Orş. Baraolt2007-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.800 RON
Profit
13.383 RON
Angajati
0

Alte firme din Covasna

LOGISTIKA SRL
CUI: 22892598CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2007-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.391.946 RON
Profit
0 RON
Angajati
23
ERD CONSULT SRL
CUI: 22779158CAEN: 7022
Activ
COVASNA, Sat Băţanii Mici Com. Băţani2007-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.339 RON
Profit
98.323 RON
Angajati
1
MELTI SRL
CUI: 23019380CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2008-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.235.270 RON
Profit
2.226 RON
Angajati
9
BISBE SRL
CUI: 21549223CAEN: 0220
Activ
COVASNA, Sat Filia Com. Brăduţ2007-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
715.976 RON
Profit
16.893 RON
Angajati
4
MERE DE AUR SRL
CUI: 24205437CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Sat Poian Com. Poian2008-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
458.460 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ZETA SERVICII SRL
CUI: 9788914CAEN: 5320
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1997-09-26
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLUE TAXI SRL?

CUI-ul BLUE TAXI SRL este 22915853.

Unde este sediul BLUE TAXI SRL?

BLUE TAXI SRL are sediul in Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Crizantemei nr. 1, 520086, Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA.

Cand a fost infiintata BLUE TAXI SRL?

BLUE TAXI SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLUE TAXI SRL in 2024?

In 2024, BLUE TAXI SRL a raportat o cifra de afaceri de 161.843 RON.

Cati angajati are BLUE TAXI SRL?

BLUE TAXI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BLUE TAXI SRL?

BLUE TAXI SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat BLUE TAXI SRL in 2024?

BLUE TAXI SRL a inregistrat un profit net de 50.333 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.