Activități de asistență stomatologică
Surse și actualizareActualizat: 15 octombrie 2026 la 00:21
Despre LUX BELLADENT SRL
LUX BELLADENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, LUX BELLADENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 921.363 RON, in crestere fata de anul precedent (+46.2%). Profitul net inregistrat a fost de 29.981 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.896 RON in 2008 la 921.363 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 921.363 RON
- Venituri totale
- 926.595 RON
- Cheltuieli totale
- 870.206 RON
- Profit brut
- 56.389 RON
- Profit net
- 29.981 RON
- Marja profit net
- 3,25%
- Active imobilizate
- 448.529 RON
- Active circulante
- 387.077 RON
- Stocuri
- 147.110 RON
- Creanțe
- 3.701 RON
- Casa & conturi bănci
- 236.266 RON
- Capital propriu
- 203.705 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sebastian nr. 31, 51214
- Cod postal
- 51214
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 25.05.2010
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 921.363 RON
- Rezultat net
- 29.981 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 921.363 RON | 630.340 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 926.595 RON | 640.240 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 870.206 RON | 780.900 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 56.389 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 29.981 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 140.660 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 145.463 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 448.529 RON | 400.618 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 387.077 RON | 209.249 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 835.606 RON | 609.867 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 147.110 RON | 171.626 RON |
| CreanțeSume de încasat | 3.701 RON | 4.819 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 236.266 RON | 32.804 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 631.901 RON | 438.525 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 203.705 RON | 173.724 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 3 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 3,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 14,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,61 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 24,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 921.363 +46,2% față de anul precedent | 926.595 | 870.206 | 56.389 | 29.981 | 0 | 0 |
| 2023 | 630.340 -5,6% față de anul precedent | 640.240 | 780.900 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 140.660 | 145.463 |
| 2022 | 667.971 +39,7% față de anul precedent | 1.413.471 | 1.051.980 | 361.491 +2.145,7% față de anul precedent | 347.638 +2.946,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 478.082 +102,7% față de anul precedent | 478.220 | 462.123 | 16.097 | 11.412 | 0 | 0 |
| 2020 | 235.823 -47,0% față de anul precedent | 243.523 | 285.202 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 41.679 | 43.926 |
| 2019 | 444.722 +78,7% față de anul precedent | 459.722 | 273.068 | 186.654 +410,0% față de anul precedent | 182.057 +433,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 248.883 +38,0% față de anul precedent | 248.883 | 212.283 | 36.600 +29,0% față de anul precedent | 34.111 +28,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 180.376 +114,3% față de anul precedent | 181.429 | 153.055 | 28.374 | 26.551 | 0 | 0 |
| 2016 | 84.185 +51,7% față de anul precedent | 84.267 | 94.635 | 0 | 0 | 10.368 | 11.210 |
| 2015 | 55.478 +4,1% față de anul precedent | 55.747 | 76.138 | 0 | 0 | Neraportat | 22.056 |
| 2014 | 53.309 -1,7% față de anul precedent | 53.428 | 72.260 | 0 | 0 | 18.832 | 20.432 |
| 2013 | 54.210 -0,4% față de anul precedent | 54.781 | 61.750 | 0 | 0 | 6.969 | 8.612 |
| 2012 | 54.410 +20,3% față de anul precedent | 55.823 | 56.298 | 0 | 0 | 475 | 2.149 |
| 2011 | 45.249 -11,0% față de anul precedent | 45.460 | 52.562 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.102 | 8.466 |
| 2010 | 50.857 +125,9% față de anul precedent | 50.857 | 48.042 | 2.815 | 1.091 | 0 | 0 |
| 2009 | 22.515 +13,2% față de anul precedent | 22.515 | 22.848 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 333 | 2.096 |
| 2008 | 19.896 | 19.896 | 17.283 | 2.613 | 2.116 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 448.529 | 387.077 | 835.606 | 147.110 | 3.701 | 236.266 |
| 2023 | 400.618 | 209.249 | 609.867 | 171.626 | 4.819 | 32.804 |
| 2022 | 442.950 | 219.982 | 662.932 | 15.668 | 30.930 | 173.384 |
| 2021 | 866.151 | 117.353 | 983.504 | 13.389 | 3.505 | 100.459 |
| 2020 | 573.793 | 245.973 | 819.766 | 1.702 | 2.385 | 241.886 |
| 2019 | 616.007 | 303.221 | 919.228 | 2.597 | 9.692 | 290.932 |
| 2018 | 645.340 | 43.942 | 689.282 | 18.312 | 3.667 | 21.963 |
| 2017 | 666.390 | 9.264 | 675.654 | 2.075 | 0 | 7.189 |
| 2016 | 149.482 | 24.896 | 174.378 | 11.540 | 244 | 13.112 |
| 2015 | 124.354 | 18.393 | 142.747 | 13.004 | 244 | 5.145 |
| 2014 | 151.588 | 14.622 | 166.210 | 8.473 | 244 | 5.905 |
| 2013 | 117.710 | 22.317 | 140.027 | 16.588 | 244 | 5.485 |
| 2012 | 138.832 | 15.680 | 154.512 | 13.164 | 244 | 2.272 |
| 2011 | 159.955 | 11.684 | 171.639 | 8.651 | 244 | 2.789 |
| 2010 | 142.895 | 7.005 | 149.900 | 4.827 | 244 | 1.934 |
| 2009 | 0 | 9.253 | 9.253 | 5.701 | 244 | 3.308 |
| 2008 | 0 | 7.835 | 7.835 | 1.088 | 200 | 6.547 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 631.901 +44,1% față de anul precedent | 203.705 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 438.525 +39,2% față de anul precedent | 173.724 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 315.054 -65,1% față de anul precedent | 347.878 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2021 | 901.848 +20,4% față de anul precedent | 81.878 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 749.300 +0,1% față de anul precedent | 70.466 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 748.836 +6,8% față de anul precedent | 170.392 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2018 | 700.947 -2,9% față de anul precedent | -11.665 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 721.579 +192,3% față de anul precedent | -45.776 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2016 | 246.856 +21,0% față de anul precedent | -72.328 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2015 | 204.004 -0,7% față de anul precedent | -61.133 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 205.411 +29,4% față de anul precedent | -39.077 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2013 | 158.796 -3,5% față de anul precedent | -18.645 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 164.545 -8,1% față de anul precedent | -10.033 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 179.091 +20,5% față de anul precedent | -7.154 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 148.588 +1.545,0% față de anul precedent | 1.312 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 9.033 +63,7% față de anul precedent | 220 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 5.519 | 2.316 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LALAURIAN ANTON FĂNUICĂ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12235/2026retragere, modificare date asociaţi persoane fizice
retragere, modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 921.363 RON. Profit: 29.981 RON
Cifra de afaceri: 921.363 RON. Profit: 29.981 RON
- Cifra de afaceri
- 921.363 RON +46.17% față de anul precedent
- Profit net
- 29.981 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 631.901 RON +44.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 630.340 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 630.340 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 630.340 RON -5.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 145.463 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 438.525 RON +39.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 667.971 RON. Profit: 347.638 RON
Cifra de afaceri: 667.971 RON. Profit: 347.638 RON
- Cifra de afaceri
- 667.971 RON +39.72% față de anul precedent
- Profit net
- 347.638 RON +2946.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 315.054 RON -65.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36626/2022Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completă2021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 478.082 RON. Profit: 11.412 RON
Cifra de afaceri: 478.082 RON. Profit: 11.412 RON
- Cifra de afaceri
- 478.082 RON +102.73% față de anul precedent
- Profit net
- 11.412 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 901.848 RON +20.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12234/2021Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completă2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 235.823 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 235.823 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 235.823 RON -46.97% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 43.926 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 749.300 RON +0.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 444.722 RON. Profit: 182.057 RON
Cifra de afaceri: 444.722 RON. Profit: 182.057 RON
- Cifra de afaceri
- 444.722 RON +78.69% față de anul precedent
- Profit net
- 182.057 RON +433.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 748.836 RON +6.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 248.883 RON. Profit: 34.111 RON
Cifra de afaceri: 248.883 RON. Profit: 34.111 RON
- Cifra de afaceri
- 248.883 RON +37.98% față de anul precedent
- Profit net
- 34.111 RON +28.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 700.947 RON -2.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 180.376 RON. Profit: 26.551 RON
Cifra de afaceri: 180.376 RON. Profit: 26.551 RON
- Cifra de afaceri
- 180.376 RON +114.26% față de anul precedent
- Profit net
- 26.551 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 721.579 RON +192.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 84.185 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 84.185 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 84.185 RON +51.74% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.210 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 246.856 RON +21.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 55.478 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 55.478 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 55.478 RON +4.07% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 22.056 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 204.004 RON -0.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 53.309 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 53.309 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 53.309 RON -1.66% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.432 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 205.411 RON +29.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 54.210 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 54.210 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 54.210 RON -0.37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.612 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 158.796 RON -3.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 54.410 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 54.410 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 54.410 RON +20.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.149 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 164.545 RON -8.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 45.249 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 45.249 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 45.249 RON -11.03% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.466 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 179.091 RON +20.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 50.857 RON. Profit: 1.091 RON
Cifra de afaceri: 50.857 RON. Profit: 1.091 RON
- Cifra de afaceri
- 50.857 RON +125.88% față de anul precedent
- Profit net
- 1.091 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 148.588 RON +1544.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 22.515 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 22.515 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 22.515 RON +13.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.096 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.033 RON +63.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 19.896 RON. Profit: 2.116 RON
Cifra de afaceri: 19.896 RON. Profit: 2.116 RON
- Cifra de afaceri
- 19.896 RON
- Profit net
- 2.116 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 5.519 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
31.032026Mentiune · Buletin 12235/2026retragere, modificare date asociaţi persoane fizice
retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.03.2026
- Companie
- LUX BELLADENT SRL
- CUI
- 22940008
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 31.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2007023650403
- EUID
- ROONRC.J2007023650403
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 5, Str. SEBASTIAN, Nr. 31, Bl. S8, Scara 3, Etaj P, Ap. 58
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 264299
- Data încheierii
- 30.03.2026
- Număr dosar
- 993859
- Data dosarului
- 05.03.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Stefan Razvan Badea
Subiecte
retragere, modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 001 din 04.03.2026
21.072022Mentiune · Buletin 36626/2022Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- LUX BELLADENT SRL
- CUI
- 22940008
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 21.07.2022
- Registrul Comerțului
- J40/23650/2007
- EUID
- ROONRC.J40/23650/2007
- Număr dosar
- 546128
- Data dosarului
- 19.07.2022
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Emil Zgondoiu
11.082021Mentiune · Buletin 12234/2021Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- societatea LUX BELLADENT SRL
- CUI
- 22940008
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 11.08.2021
- Registrul Comerțului
- J40/23650/2007
- EUID
- ROONRC.J40/23650/2007
- Număr încheiere
- 108418
- Număr dosar
- 446367
- Data dosarului
- 09.08.2021
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Anişoara Preda
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul LUX BELLADENT SRL?
CUI-ul LUX BELLADENT SRL este 22940008.
Unde este sediul LUX BELLADENT SRL?
LUX BELLADENT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Sebastian nr. 31, 51214, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata LUX BELLADENT SRL?
LUX BELLADENT SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a LUX BELLADENT SRL in 2024?
In 2024, LUX BELLADENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 921.363 RON.
Cati angajati are LUX BELLADENT SRL?
LUX BELLADENT SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.
Ce activitate are LUX BELLADENT SRL?
LUX BELLADENT SRL are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).
Ce profit a inregistrat LUX BELLADENT SRL in 2024?
LUX BELLADENT SRL a inregistrat un profit net de 29.981 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 3 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.