Activ

NOOMI TOOV S.R.L.

CUI: 22962138
CIF: 22962138
Reg. Com.: J2019005348231
CAEN: 6622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 decembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 14:37

Despre NOOMI TOOV S.R.L.

NOOMI TOOV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Bragadiru, judetul ILFOV, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări" (cod CAEN 6622), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NOOMI TOOV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 43.514 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.9%). Profitul net inregistrat a fost de 19.582 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 28.963 RON in 2008 la 43.514 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
43.514 RON
Venituri totale
43.514 RON
Cheltuieli totale
20.567 RON
Profit brut
22.947 RON
Profit net
19.582 RON
Marja profit net
45,00%
Active imobilizate
1.074 RON
Active circulante
39.747 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.228 RON
Casa & conturi bănci
14.619 RON
Capital propriu
19.822 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Gliei nr. 87-89F, 77025
Detalii adresaVILA 5. CAMERA 2
Telefon072309662

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Gliei nr. 87-89F, 77025
Cod poștal: 77025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Gliei nr. 87-89F, 77025
Detalii
VILA 5. CAMERA 2
Cod postal
77025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 28.11.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
43.514 RON
Rezultat net
19.582 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 43.514 RON 47.775 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 43.514 RON 47.775 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 20.567 RON 28.431 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 22.947 RON 19.344 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 19.582 RON 15.953 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.074 RON 3.824 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 39.747 RON 8.631 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 40.821 RON 12.455 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 20.228 RON 461 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.619 RON 3.270 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.999 RON 7.132 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 19.822 RON 5.323 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active40.821RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

51,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale40.821 RON
Datorii totale20.999 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
48,0 %Profit net / active totale
ROE
98,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 43.514 -8,9% față de anul precedent 43.514 20.567 22.947 +18,6% față de anul precedent 19.582 +22,8% față de anul precedent 0 0
2023 47.775 -37,4% față de anul precedent 47.775 28.431 19.344 -45,7% față de anul precedent 15.953 -52,6% față de anul precedent 0 0
2022 76.256 +8,8% față de anul precedent 76.256 40.635 35.621 +31,5% față de anul precedent 33.662 +34,6% față de anul precedent 0 0
2021 70.097 +2,3% față de anul precedent 70.097 43.017 27.080 -43,8% față de anul precedent 25.019 -45,9% față de anul precedent 0 0
2020 68.514 +6,2% față de anul precedent 68.514 20.365 48.149 +38,1% față de anul precedent 46.244 +40,4% față de anul precedent 0 0
2019 64.545 -6,5% față de anul precedent 64.545 29.669 34.876 +2,4% față de anul precedent 32.940 +2,9% față de anul precedent 0 0
2018 69.028 +59,9% față de anul precedent 69.028 34.958 34.070 +567,5% față de anul precedent 31.999 +740,3% față de anul precedent 0 0
2017 43.180 -6,6% față de anul precedent 43.180 38.076 5.104 -33,9% față de anul precedent 3.808 -39,9% față de anul precedent 0 0
2016 46.252 -12,1% față de anul precedent 46.252 38.526 7.726 +2.761,5% față de anul precedent 6.338 0 0
2015 52.593 -31,7% față de anul precedent 52.593 52.323 270 0 Neraportat 1.308
2014 76.985 +64,4% față de anul precedent 76.985 78.245 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.260 3.570
2013 46.820 +35,5% față de anul precedent 46.820 38.623 8.197 -23,6% față de anul precedent 6.511 -35,7% față de anul precedent 0 0
2012 34.563 +56,1% față de anul precedent 34.563 23.838 10.725 +136,4% față de anul precedent 10.122 +123,2% față de anul precedent 0 0
2011 22.140 +76,7% față de anul precedent 22.140 17.604 4.536 4.536 0 0
2010 12.527 -53,1% față de anul precedent 12.527 27.103 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.576 16.226
2009 26.705 -7,8% față de anul precedent 26.706 23.310 3.396 +64,1% față de anul precedent 1.915 +10,1% față de anul precedent 0 0
2008 28.963 28.963 26.894 2.069 1.740 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.074 39.747 40.821 0 20.228 14.619
2023 3.824 8.631 12.455 0 461 3.270
2022 6.574 61.533 68.107 0 40.279 21.254
2021 529 32.703 33.232 0 26.838 5.865
2020 2.644 44.586 47.230 0 28.844 15.742
2019 0 40.723 40.723 0 5.435 35.288
2018 2.206 30.699 32.905 0 6.124 24.575
2017 -848 4.896 4.048 0 55 4.841
2016 0 4.700 4.700 0 56 4.644
2015 0 1.896 1.896 0 320 1.576
2014 0 6.090 6.090 0 33 6.057
2013 0 10.298 10.298 0 245 10.053
2012 0 3.327 3.327 0 0 3.327
2011 0 8.950 8.950 0 15 8.935
2010 222 83 305 0 15 68
2009 888 8.852 9.740 4.191 0 4.661
2008 1.554 6.121 7.675 0 0 6.121

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.999 +194,4% față de anul precedent 19.822 Neraportat 0
2023 7.132 -79,2% față de anul precedent 5.323 Neraportat 0
2022 34.205 +329,0% față de anul precedent 33.902 Neraportat 0
2021 7.973 +968,8% față de anul precedent 25.259 Neraportat 0
2020 746 -7,6% față de anul precedent 46.484 Neraportat 0
2019 807 +21,2% față de anul precedent 39.916 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 666 32.239 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 0 -100,0% față de anul precedent 4.048 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 3.000 -54,1% față de anul precedent 1.700 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 6.534 -30,6% față de anul precedent -4.638 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 9.420 +528,4% față de anul precedent -3.330 Neraportat 1
2013 1.499 +44,3% față de anul precedent 8.799 Neraportat 0
2012 1.039 -93,8% față de anul precedent 2.288 Neraportat 0
2011 16.784 +29,2% față de anul precedent -7.834 Neraportat 0
2010 12.995 +79,0% față de anul precedent -12.370 Neraportat 0
2009 7.259 +26,6% față de anul precedent 3.856 Neraportat 0
2008 5.735 1.940 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 43.514 RON. Profit: 19.582 RON

Cifra de afaceri: 43.514 RON. Profit: 19.582 RON

Cifra de afaceri
43.514 RON -8.92% față de anul precedent
Profit net
19.582 RON +22.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.999 RON +194.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 47.775 RON. Profit: 15.953 RON

Cifra de afaceri: 47.775 RON. Profit: 15.953 RON

Cifra de afaceri
47.775 RON -37.35% față de anul precedent
Profit net
15.953 RON -52.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.132 RON -79.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 76.256 RON. Profit: 33.662 RON

Cifra de afaceri: 76.256 RON. Profit: 33.662 RON

Cifra de afaceri
76.256 RON +8.79% față de anul precedent
Profit net
33.662 RON +34.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.205 RON +329.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 70.097 RON. Profit: 25.019 RON

Cifra de afaceri: 70.097 RON. Profit: 25.019 RON

Cifra de afaceri
70.097 RON +2.31% față de anul precedent
Profit net
25.019 RON -45.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.973 RON +968.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 68.514 RON. Profit: 46.244 RON

Cifra de afaceri: 68.514 RON. Profit: 46.244 RON

Cifra de afaceri
68.514 RON +6.15% față de anul precedent
Profit net
46.244 RON +40.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
746 RON -7.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 64.545 RON. Profit: 32.940 RON

Cifra de afaceri: 64.545 RON. Profit: 32.940 RON

Cifra de afaceri
64.545 RON -6.49% față de anul precedent
Profit net
32.940 RON +2.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
807 RON +21.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 69.028 RON. Profit: 31.999 RON

Cifra de afaceri: 69.028 RON. Profit: 31.999 RON

Cifra de afaceri
69.028 RON +59.86% față de anul precedent
Profit net
31.999 RON +740.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
666 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 43.180 RON. Profit: 3.808 RON

Cifra de afaceri: 43.180 RON. Profit: 3.808 RON

Cifra de afaceri
43.180 RON -6.64% față de anul precedent
Profit net
3.808 RON -39.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 46.252 RON. Profit: 6.338 RON

Cifra de afaceri: 46.252 RON. Profit: 6.338 RON

Cifra de afaceri
46.252 RON -12.06% față de anul precedent
Profit net
6.338 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.000 RON -54.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 52.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.593 RON -31.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.308 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.534 RON -30.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 76.985 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 76.985 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
76.985 RON +64.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.570 RON
Angajati
1
Datorii
9.420 RON +528.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 46.820 RON. Profit: 6.511 RON

Cifra de afaceri: 46.820 RON. Profit: 6.511 RON

Cifra de afaceri
46.820 RON +35.46% față de anul precedent
Profit net
6.511 RON -35.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.499 RON +44.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 34.563 RON. Profit: 10.122 RON

Cifra de afaceri: 34.563 RON. Profit: 10.122 RON

Cifra de afaceri
34.563 RON +56.11% față de anul precedent
Profit net
10.122 RON +123.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.039 RON -93.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 22.140 RON. Profit: 4.536 RON

Cifra de afaceri: 22.140 RON. Profit: 4.536 RON

Cifra de afaceri
22.140 RON +76.74% față de anul precedent
Profit net
4.536 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.784 RON +29.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 12.527 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.527 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.527 RON -53.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.226 RON
Angajati
0
Datorii
12.995 RON +79.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 26.705 RON. Profit: 1.915 RON

Cifra de afaceri: 26.705 RON. Profit: 1.915 RON

Cifra de afaceri
26.705 RON -7.8% față de anul precedent
Profit net
1.915 RON +10.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.259 RON +26.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 28.963 RON. Profit: 1.740 RON

Cifra de afaceri: 28.963 RON. Profit: 1.740 RON

Cifra de afaceri
28.963 RON
Profit net
1.740 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.735 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNOOMI TOOV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Orş. Bragadiru (ILFOV)

NOOMI TOOV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Orş. Bragadiru (ILFOV)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6622, Ilfov

MIRAD COMB INVEST SRL
CUI: 37971088CAEN: 6622
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.052 RON
Profit
6.833 RON
Angajati
0
MHL HEALTHCARE S.R.L.
CUI: 39109918CAEN: 6622
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.454 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DINSI BROKER S.R.L.
CUI: 47338149CAEN: 6622
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca2022-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.206 RON
Profit
2.623 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6622, Ilfov

INSERT MEDIA S.R.L.
CUI: 21015543CAEN: 6622
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2007-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.362 RON
Profit
18.154 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

PERLA NORTH SRL
CUI: 22962162CAEN: 6810
Activ
ILFOV, Sat Pasărea Com. Brăneşti2007-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.821 RON
Profit
3.062 RON
Angajati
0
ULTRARED TV S.R.L.
CUI: 22940385CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2007-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.314 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MURAL SERV SRL
CUI: 22983050CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2007-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.264.518 RON
Profit
1.023.002 RON
Angajati
28
INGES ENGINEERING S.R.L.
CUI: 22787703CAEN: 4313
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2007-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.915.315 RON
Profit
487.713 RON
Angajati
14
CARAUSUL SRL
CUI: 23228467CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2008-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.997.346 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
LAUR JENI IMPEX SRL
CUI: 24867230CAEN: 5630
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2008-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.074.419 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
4 SEASONS LOGISTICS S.R.L.
CUI: 35743270CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2016-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.377 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NOOMI TOOV S.R.L.?

CUI-ul NOOMI TOOV S.R.L. este 22962138.

Unde este sediul NOOMI TOOV S.R.L.?

NOOMI TOOV S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Gliei nr. 87-89F, 77025, Orş. Bragadiru, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata NOOMI TOOV S.R.L.?

NOOMI TOOV S.R.L. a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NOOMI TOOV S.R.L. in 2024?

In 2024, NOOMI TOOV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 43.514 RON.

Ce activitate are NOOMI TOOV S.R.L.?

NOOMI TOOV S.R.L. are codul CAEN principal 6622 (Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări).

Ce profit a inregistrat NOOMI TOOV S.R.L. in 2024?

NOOMI TOOV S.R.L. a inregistrat un profit net de 19.582 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.