Activ e‑Factură

FG RETRO 2008 SRL

CUI: 22968467
CIF: 22968467
Reg. Com.: J2007024080401
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 decembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 16:21

Despre FG RETRO 2008 SRL

FG RETRO 2008 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FG RETRO 2008 SRL a raportat o cifra de afaceri de 117.146 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 35.814 RON in 2008 la 117.146 RON in 2024. Datoriile raportate (254.168 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
117.146 RON
Venituri totale
117.396 RON
Cheltuieli totale
204.642 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
8.079 RON
Stocuri
2.489 RON
Creanțe
144 RON
Casa & conturi bănci
5.446 RON
Capital propriu
-246.089 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Cal. Crângaşi nr. 21, 60333
Telefon0715640095

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Cal. Crângaşi nr. 21, 60333
Cod poștal: 60333
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Cal. Crângaşi nr. 21, 60333
Cod postal
60333
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.12.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2013

Stare inactivitate

Data inactivare
25 ianuarie 2019
Data reactivare
18 mai 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
117.146 RON
Rezultat net
-88.420 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 117.146 RON 124.200 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 117.396 RON 124.515 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 204.642 RON 231.361 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 87.246 RON 106.846 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 88.420 RON 108.091 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.079 RON 41.272 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.079 RON 41.272 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.489 RON -23.284 RON
CreanțeSume de încasat 144 RON 59.261 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.446 RON 5.295 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 254.168 RON 198.941 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -246.089 RON -157.669 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active8.079RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3.146,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.079 RON
Datorii totale254.168 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-3.046,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 117.146 -5,7% față de anul precedent 117.396 204.642 0 0 87.246 88.420
2023 124.200 -57,9% față de anul precedent 124.515 231.361 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 106.846 108.091
2022 294.884 +76,8% față de anul precedent 295.050 218.560 76.490 +57,1% față de anul precedent 73.515 +56,3% față de anul precedent 0 0
2021 166.812 +75,3% față de anul precedent 167.010 118.306 48.704 47.034 0 0
2020 95.170 +1,8% față de anul precedent 95.170 134.059 0 0 38.889 39.841
2019 93.506 +5,3% față de anul precedent 93.506 96.230 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.724 3.659
2018 88.797 -11,3% față de anul precedent 88.797 87.816 981 112 0 0
2017 100.119 +18,3% față de anul precedent 100.119 101.722 0 0 1.603 2.740
2016 84.669 84.669 88.133 0 0 3.464 5.152
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 6.570 0 0 6.570 6.570
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2012 75.411 -27,7% față de anul precedent 75.411 97.188 0 0 21.777 21.777
2011 104.233 -19,9% față de anul precedent 104.233 131.737 0 0 27.504 27.504
2010 130.084 -50,2% față de anul precedent 130.084 172.037 0 0 41.953 46.828
2009 261.012 +628,8% față de anul precedent 261.012 268.088 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.076 9.331
2008 35.814 35.814 29.907 5.907 5.093 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 8.079 8.079 2.489 144 5.446
2023 0 41.272 41.272 -23.284 59.261 5.295
2022 0 100.650 100.650 12.990 59.255 28.405
2021 0 157.299 157.299 93.644 59.256 4.399
2020 0 189.800 189.800 127.850 59.255 2.695
2019 0 270.412 270.412 146.713 121.087 2.612
2018 0 315.947 315.947 187.427 121.428 7.092
2017 0 309.575 309.575 184.595 121.428 3.552
2016 0 323.806 323.806 199.886 121.429 2.491
2015 0 0 0 0 0 0
2014 0 348.592 348.592 226.711 121.413 468
2013 0 353.016 353.016 286.217 61.907 4.892
2012 0 353.015 353.015 286.217 61.906 4.892
2011 0 385.821 385.821 317.603 67.420 798
2010 0 454.109 454.109 370.294 78.401 5.414
2009 0 177.039 177.039 145.520 29.927 1.592
2008 0 21.703 21.703 20.970 0 733

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 254.168 +27,8% față de anul precedent -246.089 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2023 198.941 +32,4% față de anul precedent -157.669 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2022 150.228 -46,4% față de anul precedent -49.578 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 280.392 -22,1% față de anul precedent -123.093 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 359.928 -10,2% față de anul precedent -170.128 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 400.699 -9,5% față de anul precedent -130.287 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 442.575 +1,4% față de anul precedent -126.628 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 436.315 -2,6% față de anul precedent -126.740 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 447.805 -123.999 Neraportat 1
2015 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 455.686 +0,5% față de anul precedent -107.094 Neraportat 1
2013 453.540 0,0% față de anul precedent -100.524 Neraportat 0
2012 453.540 -2,4% față de anul precedent -100.525 Neraportat 0
2011 464.569 -8,1% față de anul precedent -78.748 Neraportat 0
2010 505.353 +178,5% față de anul precedent -51.244 Neraportat 0
2009 181.455 +980,9% față de anul precedent -4.416 Neraportat 0
2008 16.788 4.915 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 117.146 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 117.146 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
117.146 RON -5.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
88.420 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
254.168 RON +27.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 124.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 124.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
124.200 RON -57.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
108.091 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
198.941 RON +32.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 294.884 RON. Profit: 73.515 RON

Cifra de afaceri: 294.884 RON. Profit: 73.515 RON

Cifra de afaceri
294.884 RON +76.78% față de anul precedent
Profit net
73.515 RON +56.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
150.228 RON -46.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 166.812 RON. Profit: 47.034 RON

Cifra de afaceri: 166.812 RON. Profit: 47.034 RON

Cifra de afaceri
166.812 RON +75.28% față de anul precedent
Profit net
47.034 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
280.392 RON -22.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 95.170 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 95.170 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
95.170 RON +1.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.841 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
359.928 RON -10.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 93.506 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.506 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.506 RON +5.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.659 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
400.699 RON -9.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 88.797 RON. Profit: 112 RON

Cifra de afaceri: 88.797 RON. Profit: 112 RON

Cifra de afaceri
88.797 RON -11.31% față de anul precedent
Profit net
112 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
442.575 RON +1.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 100.119 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.119 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.119 RON +18.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.740 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
436.315 RON -2.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 84.669 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.669 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.669 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.152 RON
Angajati
1
Datorii
447.805 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.570 RON
Angajati
1
Datorii
455.686 RON +0.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
453.540 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 75.411 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 75.411 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
75.411 RON -27.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.777 RON
Angajati
0
Datorii
453.540 RON -2.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 104.233 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 104.233 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
104.233 RON -19.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.504 RON
Angajati
0
Datorii
464.569 RON -8.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 130.084 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 130.084 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
130.084 RON -50.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.828 RON
Angajati
0
Datorii
505.353 RON +178.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

PICARD MIX S.R.L.
CUI: 48479235CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.676 RON
Profit
71.108 RON
Angajati
1
ALINA CATERING S.R.L.
CUI: 46752788CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.916 RON
Profit
10.397 RON
Angajati
1
STOICA PREST S.R.L.
CUI: 20803586CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.255 RON
Profit
7.562 RON
Angajati
1
DIAMAR STAR SRL
CUI: 16114850CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.908 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ROVCOM MARKET SRL
CUI: 34633791CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.907 RON
Profit
8.606 RON
Angajati
0
R & M IMPORT EXPORT SRL
CUI: 20652CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.418 RON
Profit
47.392 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

ANCOS ROMGRAD SRL
CUI: 22956845CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.762 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CRYS INTER FLUX SRL
CUI: 23151525CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.758 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
K & L UNIVERSAL BUSINESS SRL
CUI: 22956594CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.037.271 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
ALFA LORD SRL
CUI: 23151886CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-01-31
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

FALLEN MERMAID SRL
CUI: 22968394CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.656 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ITALIA OFFICE S.R.L.
CUI: 22964910CAEN: 4665
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-12-20
fara e-Factura
ALTERNATIVE FUEL SYSTEMS SRL
CUI: 22971390CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
913.762 RON
Profit
236.515 RON
Angajati
3
SUPPLY CHAIN ROMANIA SRL
CUI: 22938920CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.443.138 RON
Profit
1.335.927 RON
Angajati
1
ONE BY RAFFAELLI SRL
CUI: 23058516CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.136 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PATROL SECURITY SYSTEMS SRL
CUI: 22512133CAEN: 8001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.251.102 RON
Profit
378.551 RON
Angajati
75
CONCEPT GARDEN SRL
CUI: 23555574CAEN: 8130
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.817.309 RON
Profit
480.751 RON
Angajati
3
NELCOR SUD S.R.L.
CUI: 17833935CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.740 RON
Profit
12.611 RON
Angajati
0
DTC PROTECT CONSULTING SRL
CUI: 28332875CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.460 RON
Profit
196.776 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FG RETRO 2008 SRL?

CUI-ul FG RETRO 2008 SRL este 22968467.

Unde este sediul FG RETRO 2008 SRL?

FG RETRO 2008 SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Cal. Crângaşi nr. 21, 60333, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FG RETRO 2008 SRL?

FG RETRO 2008 SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FG RETRO 2008 SRL in 2024?

In 2024, FG RETRO 2008 SRL a raportat o cifra de afaceri de 117.146 RON.

Cati angajati are FG RETRO 2008 SRL?

FG RETRO 2008 SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are FG RETRO 2008 SRL?

FG RETRO 2008 SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat FG RETRO 2008 SRL in 2024?

FG RETRO 2008 SRL a inregistrat o pierdere neta de 88.420 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.