Activ Plătitor TVA

COŢĂNESCU SRL

CUI: 23030965
CIF: RO23030965
Reg. Com.: J2008000037307
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 ianuarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:51

Despre COŢĂNESCU SRL

COŢĂNESCU SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COŢĂNESCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 893.043 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.0%). Profitul net inregistrat a fost de 39.103 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 46.550 RON in 2009 la 893.043 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
893.043 RON
Venituri totale
910.323 RON
Cheltuieli totale
864.199 RON
Profit brut
46.124 RON
Profit net
39.103 RON
Marja profit net
4,38%
Active imobilizate
360.434 RON
Active circulante
94.111 RON
Stocuri
51.734 RON
Creanțe
10.343 RON
Casa & conturi bănci
32.034 RON
Capital propriu
308.516 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Aleea Ipoteşti nr. 4, 440127
Telefon0723421703

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Aleea Ipoteşti nr. 4, 440127
Cod poștal: 440127
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Aleea Ipoteşti nr. 4, 440127
Cod postal
440127
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.01.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 17 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
893.043 RON
Rezultat net
39.103 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 893.043 RON 884.344 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 910.323 RON 932.544 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 864.199 RON 829.065 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 46.124 RON 103.479 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 39.103 RON 95.926 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 360.434 RON 350.942 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 94.111 RON 123.608 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 454.545 RON 474.550 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 51.734 RON 64.697 RON
CreanțeSume de încasat 10.343 RON 15.201 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.034 RON 43.710 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 147.764 RON 128.963 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 308.516 RON 345.587 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active454.545RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale454.545 RON
Datorii totale147.764 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,6 %Profit net / active totale
ROE
12,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
67,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 893.043 +1,0% față de anul precedent 910.323 864.199 46.124 -55,4% față de anul precedent 39.103 -59,2% față de anul precedent 0 0
2023 884.344 +5,2% față de anul precedent 932.544 829.065 103.479 +122,2% față de anul precedent 95.926 +146,2% față de anul precedent 0 0
2022 840.462 +4,9% față de anul precedent 845.894 799.323 46.571 -62,9% față de anul precedent 38.961 -67,6% față de anul precedent 0 0
2021 801.572 +13,5% față de anul precedent 835.405 709.961 125.444 -14,3% față de anul precedent 120.053 -15,4% față de anul precedent 0 0
2020 706.492 -45,7% față de anul precedent 801.769 655.321 146.448 -53,8% față de anul precedent 141.825 -53,7% față de anul precedent 0 0
2019 1.301.819 +3,8% față de anul precedent 1.303.841 986.847 316.994 -26,2% față de anul precedent 306.564 -26,4% față de anul precedent 0 0
2018 1.253.761 +46,8% față de anul precedent 1.253.980 824.708 429.272 +60,1% față de anul precedent 416.733 +64,3% față de anul precedent 0 0
2017 854.047 +85,0% față de anul precedent 854.519 586.327 268.192 +117,2% față de anul precedent 253.642 +122,4% față de anul precedent 0 0
2016 461.743 +96,2% față de anul precedent 461.844 338.391 123.453 +626,2% față de anul precedent 114.034 +1.047,5% față de anul precedent 0 0
2015 235.342 +77,3% față de anul precedent 235.437 218.436 17.001 -57,9% față de anul precedent 9.938 -72,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 132.707 +147,8% față de anul precedent 132.740 92.390 40.350 +69.469,0% față de anul precedent 36.390 0 0
2013 53.549 -51,2% față de anul precedent 53.585 53.527 58 -93,9% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.206
2012 109.696 -12,2% față de anul precedent 109.696 108.752 944 +93,8% față de anul precedent 298 -27,1% față de anul precedent 0 0
2011 124.942 +123,4% față de anul precedent 124.942 124.455 487 -76,6% față de anul precedent 409 +317,4% față de anul precedent 0 0
2010 55.934 +20,2% față de anul precedent 55.953 53.872 2.081 -77,4% față de anul precedent 98 -98,7% față de anul precedent 0 0
2009 46.550 46.550 37.330 9.220 7.745 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 360.434 94.111 454.545 51.734 10.343 32.034
2023 350.942 123.608 474.550 64.697 15.201 43.710
2022 357.830 106.428 464.258 58.372 24.133 23.923
2021 348.733 233.637 582.370 25.689 25.828 182.120
2020 356.825 175.379 532.204 23.906 23.900 127.573
2019 352.466 253.760 606.226 -16.917 268.099 2.578
2018 31.675 450.999 482.674 16.022 28.209 406.768
2017 7.460 308.490 315.950 8.452 27.705 272.333
2016 8.307 217.819 226.126 13.983 151.906 51.930
2015 0 92.473 92.473 16.785 65.346 10.342
2014 0 68.007 68.007 5.646 61.520 841
2013 0 10.130 10.130 3.224 2.127 4.779
2012 0 27.170 27.170 9.300 15.631 2.239
2011 0 29.732 29.732 0 24.497 5.235
2010 5.097 19.226 24.323 16.870 0 2.356
2009 4.542 3.962 8.504 0 0 3.962

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 147.764 +14,6% față de anul precedent 308.516 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2023 128.963 -29,5% față de anul precedent 345.587 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2022 183.020 +70,3% față de anul precedent 282.270 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2021 107.483 -39,4% față de anul precedent 474.887 Neraportat 8 -33,3% față de anul precedent
2020 177.369 +65,7% față de anul precedent 354.835 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2019 107.016 +34,6% față de anul precedent 513.010 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2018 79.501 +28,1% față de anul precedent 416.973 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2017 62.068 +6,6% față de anul precedent 253.882 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2016 58.210 +50,8% față de anul precedent 167.916 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2015 38.592 +60,4% față de anul precedent 53.881 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2014 24.063 +18,8% față de anul precedent 43.944 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 20.261 -50,7% față de anul precedent 7.554 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2012 41.095 +93,2% față de anul precedent 8.760 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 21.270 +16,4% față de anul precedent 8.462 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2010 18.271 +3.168,5% față de anul precedent 8.052 Neraportat 4
2009 559 7.945 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LCLOREDANA COŢANîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27970/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10674/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 893.043 RON. Profit: 39.103 RON

Cifra de afaceri: 893.043 RON. Profit: 39.103 RON

Cifra de afaceri
893.043 RON +0.98% față de anul precedent
Profit net
39.103 RON -59.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
147.764 RON +14.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 884.344 RON. Profit: 95.926 RON

Cifra de afaceri: 884.344 RON. Profit: 95.926 RON

Cifra de afaceri
884.344 RON +5.22% față de anul precedent
Profit net
95.926 RON +146.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
128.963 RON -29.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 840.462 RON. Profit: 38.961 RON

Cifra de afaceri: 840.462 RON. Profit: 38.961 RON

Cifra de afaceri
840.462 RON +4.85% față de anul precedent
Profit net
38.961 RON -67.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
183.020 RON +70.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 801.572 RON. Profit: 120.053 RON

Cifra de afaceri: 801.572 RON. Profit: 120.053 RON

Cifra de afaceri
801.572 RON +13.46% față de anul precedent
Profit net
120.053 RON -15.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -33.33% față de anul precedent
Datorii
107.483 RON -39.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 706.492 RON. Profit: 141.825 RON

Cifra de afaceri: 706.492 RON. Profit: 141.825 RON

Cifra de afaceri
706.492 RON -45.73% față de anul precedent
Profit net
141.825 RON -53.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
177.369 RON +65.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.301.819 RON. Profit: 306.564 RON

Cifra de afaceri: 1.301.819 RON. Profit: 306.564 RON

Cifra de afaceri
1.301.819 RON +3.83% față de anul precedent
Profit net
306.564 RON -26.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
107.016 RON +34.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.253.761 RON. Profit: 416.733 RON

Cifra de afaceri: 1.253.761 RON. Profit: 416.733 RON

Cifra de afaceri
1.253.761 RON +46.8% față de anul precedent
Profit net
416.733 RON +64.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
79.501 RON +28.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 854.047 RON. Profit: 253.642 RON

Cifra de afaceri: 854.047 RON. Profit: 253.642 RON

Cifra de afaceri
854.047 RON +84.96% față de anul precedent
Profit net
253.642 RON +122.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
62.068 RON +6.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 461.743 RON. Profit: 114.034 RON

Cifra de afaceri: 461.743 RON. Profit: 114.034 RON

Cifra de afaceri
461.743 RON +96.2% față de anul precedent
Profit net
114.034 RON +1047.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
58.210 RON +50.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 235.342 RON. Profit: 9.938 RON

Cifra de afaceri: 235.342 RON. Profit: 9.938 RON

Cifra de afaceri
235.342 RON +77.34% față de anul precedent
Profit net
9.938 RON -72.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
38.592 RON +60.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 132.707 RON. Profit: 36.390 RON

Cifra de afaceri: 132.707 RON. Profit: 36.390 RON

Cifra de afaceri
132.707 RON +147.82% față de anul precedent
Profit net
36.390 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
24.063 RON +18.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 53.549 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.549 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.549 RON -51.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.206 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
20.261 RON -50.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 109.696 RON. Profit: 298 RON

Cifra de afaceri: 109.696 RON. Profit: 298 RON

Cifra de afaceri
109.696 RON -12.2% față de anul precedent
Profit net
298 RON -27.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
41.095 RON +93.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 124.942 RON. Profit: 409 RON

Cifra de afaceri: 124.942 RON. Profit: 409 RON

Cifra de afaceri
124.942 RON +123.37% față de anul precedent
Profit net
409 RON +317.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
21.270 RON +16.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 55.934 RON. Profit: 98 RON

Cifra de afaceri: 55.934 RON. Profit: 98 RON

Cifra de afaceri
55.934 RON +20.16% față de anul precedent
Profit net
98 RON -98.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
18.271 RON +3168.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 46.550 RON. Profit: 7.745 RON

Cifra de afaceri: 46.550 RON. Profit: 7.745 RON

Cifra de afaceri
46.550 RON
Profit net
7.745 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
559 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.072026Mentiune · Buletin 27970/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
COŢĂNESCU SRL
CUI
23030965
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.07.2026
Registrul Comerțului
J30/37/2008
EUID
ROONRC.J30/37/2008
Sediu
Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, Str. PETUNIEI, Bl. PA1, Ap. 2
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
588415
Data încheierii
23.07.2026
Număr dosar
2836597
Data dosarului
16.07.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Dana-Maria Muntean

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2836597 din 16.07.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 10.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27970/2026 (PDF)
19.032026Mentiune · Buletin 10674/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.01.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
COŢĂNESCU SRL
CUI
23030965
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.03.2026
Registrul Comerțului
J30/37/2008
EUID
ROONRC.J30/37/2008
Sediu
Jud. Satu Mare, Municipiul Satu Mare, Str. PETUNIEI, Bl. PA1, Ap. 2
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
225688
Data încheierii
18.03.2026
Număr dosar
859575
Data dosarului
25.02.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Maria Frînco

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 859575 din 25.02.2026
  • Hotărâre nr. 1 din 15.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10674/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Satu Mare

HOLLIDAY TRANS SRL
CUI: 16377873CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2004-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
898.914 RON
Profit
107.025 RON
Angajati
10
JANETTE URBAN BISTRO S.R.L.
CUI: 44754561CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Sat Româneşti Com. Medieşu Aurit2021-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
825.767 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
IOANA & TUNDE S.R.L.
CUI: 44578643CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Sat Sanislău Com. Sanislău2021-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.009.168 RON
Profit
160.123 RON
Angajati
5
PIZZA&KEBAB ARDUD S.R.L.
CUI: 46782711CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Orş. Ardud2022-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
798.015 RON
Profit
11.191 RON
Angajati
7
FILIBON INTERNATIONAL SRL
CUI: 36598470CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2016-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.317.886 RON
Profit
419.166 RON
Angajati
5
BEST CONSULTING SRL
CUI: 14572576CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2002-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
528.914 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Satu Mare

STEFFY FOOD SRL
CUI: 22746541CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Sat Livada Orş. Livada2007-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.825 RON
Profit
7.489 RON
Angajati
3
DANI & VANDA SRL
CUI: 23712458CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2008-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRIO CLASIC SRL
CUI: 21383766CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2007-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.722.674 RON
Profit
15.937 RON
Angajati
12
CIPI FOOD SRL
CUI: 24736196CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2008-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.524 RON
Profit
34.784 RON
Angajati
1

Alte firme din Satu Mare

EGO NORD VEST SRL
CUI: 23019495CAEN: 4619
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2008-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.817 RON
Profit
1.729 RON
Angajati
2
SZOLOSI CONST SRL
CUI: 23031022CAEN: 4683
Activ
SATU MARE, Sat Odoreu Com. Odoreu2008-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.274.241 RON
Profit
452.585 RON
Angajati
7
MOBOVET SRL
CUI: 22966636CAEN: 7500
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2007-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.536.466 RON
Profit
25.062 RON
Angajati
9
DANIDO TERM SRL
CUI: 23104183CAEN: 4752
Activ
SATU MARE, Sat Valea Seacă Com. Tarna Mare2008-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.351.234 RON
Profit
22.190 RON
Angajati
7
ELECTRIC GRIG & CO S.R.L.
CUI: 22327667CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Călineşti-Oaş Com. Călineşti-Oaş2007-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.562 RON
Profit
36.850 RON
Angajati
1
VIONICO SRL
CUI: 16624248CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Sat Babţa Com. Bogdand2004-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.517 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FEROCOM BIX SRL
CUI: 29843452CAEN: 4211
Activ
SATU MARE, Sat Trip Com. Bixad2012-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.203.458 RON
Profit
610.480 RON
Angajati
3
MRC TERRABUILD S.R.L.
CUI: 53113914CAEN: 4312
Activ
SATU MARE, Sat Medieş Râturi Com. Medieşu Aurit2025-12-11
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COŢĂNESCU SRL?

CUI-ul COŢĂNESCU SRL este 23030965.

Unde este sediul COŢĂNESCU SRL?

COŢĂNESCU SRL are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Aleea Ipoteşti nr. 4, 440127, Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata COŢĂNESCU SRL?

COŢĂNESCU SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COŢĂNESCU SRL in 2024?

In 2024, COŢĂNESCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 893.043 RON.

Cati angajati are COŢĂNESCU SRL?

COŢĂNESCU SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are COŢĂNESCU SRL?

COŢĂNESCU SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat COŢĂNESCU SRL in 2024?

COŢĂNESCU SRL a inregistrat un profit net de 39.103 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.