Activ

SAMEX GENERAL SRL

CUI: 23068382
CIF: 23068382
Reg. Com.: J39/31/2008
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 ianuarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 11:26

Despre SAMEX GENERAL SRL

SAMEX GENERAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ceardac Com. Goleşti, judetul VRANCEA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAMEX GENERAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 121.927 RON, in scadere fata de anul precedent (-47.3%). Profitul net inregistrat a fost de 21.053 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Datoriile raportate (527.673 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
121.927 RON
Venituri totale
122.007 RON
Cheltuieli totale
99.936 RON
Profit brut
22.071 RON
Profit net
21.053 RON
Marja profit net
17,27%
Active imobilizate
9.143 RON
Active circulante
347.125 RON
Stocuri
137.509 RON
Creanțe
195.124 RON
Casa & conturi bănci
14.492 RON
Capital propriu
-171.405 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Ceardac Com. Goleşti, Str. Rozelor nr. 20, 627151
Telefon0762905559

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Ceardac Com. Goleşti, Str. Rozelor nr. 20, 627151
Cod poștal: 627151
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Ceardac Com. Goleşti, Str. Rozelor nr. 20, 627151
Cod postal
627151
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 06.06.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
121.927 RON
Rezultat net
21.053 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 121.927 RON 231.155 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 122.007 RON 481.177 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 99.936 RON 429.563 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 22.071 RON 51.614 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 21.053 RON 46.690 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.143 RON 9.826 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 347.125 RON 360.333 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 356.268 RON 370.159 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 137.509 RON 137.509 RON
CreanțeSume de încasat 195.124 RON 204.813 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.492 RON 18.011 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 527.673 RON 562.617 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -171.405 RON -192.458 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active356.268RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

148,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale356.268 RON
Datorii totale527.673 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,9 %Profit net / active totale
ROE
-12,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-48,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 121.927 -47,3% față de anul precedent 122.007 99.936 22.071 -57,2% față de anul precedent 21.053 -54,9% față de anul precedent 0 0
2023 231.155 -29,7% față de anul precedent 481.177 429.563 51.614 46.690 0 0
2022 328.830 -28,5% față de anul precedent 437.744 496.128 0 0 58.384 62.761
2021 459.734 +24,1% față de anul precedent 459.764 635.632 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 175.868 179.042
2020 370.605 +78,3% față de anul precedent 370.605 362.958 7.647 -85,0% față de anul precedent 3.941 -91,9% față de anul precedent 0 0
2019 207.849 +6,2% față de anul precedent 207.849 156.913 50.936 -52,1% față de anul precedent 48.858 -52,1% față de anul precedent 0 0
2018 195.731 +1.114,0% față de anul precedent 195.731 89.307 106.424 101.927 0 0
2017 16.123 +269,0% față de anul precedent 16.123 47.996 0 0 31.873 32.054
2016 4.370 +79,3% față de anul precedent 4.370 28.467 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 24.097 24.166
2015 2.437 -1,1% față de anul precedent 2.437 0 2.437 -1,1% față de anul precedent 2.363 -1,1% față de anul precedent 0 0
2014 2.463 -41,5% față de anul precedent 2.463 0 2.463 2.389 0 0
2013 4.213 -16,5% față de anul precedent 4.213 9.268 0 0 5.055 5.182
2012 5.044 -75,7% față de anul precedent 5.044 36.556 0 0 31.512 31.512
2011 20.782 20.782 39.204 0 0 18.422 18.422
2010 0 0 171 0 0 171 721
2009 0 0 0 0 0 0 1.467
2008 0 0 5.404 0 0 5.404 5.404

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.143 347.125 356.268 137.509 195.124 14.492
2023 9.826 360.333 370.159 137.509 204.813 18.011
2022 15.372 453.702 469.074 137.334 231.063 85.305
2021 20.918 374.064 394.982 137.334 201.636 35.094
2020 8.681 76.036 84.717 12.336 0 63.700
2019 8.681 49.479 58.160 18.615 612 30.252
2018 8.681 16.191 24.872 1.570 14.354 267
2017 8.681 7.820 16.501 1.570 6.047 203
2016 8.681 1.999 10.680 1.570 226 203
2015 8.681 3.009 11.690 1.570 1.236 203
2014 8.681 3.594 12.275 1.570 1.821 203
2013 8.681 4.185 12.866 1.570 2.412 203
2012 8.681 2.972 11.653 1.570 1.199 203
2011 8.681 2.262 10.943 1.570 489 203
2010 1.165 300 1.465 0 0 300
2009 1.165 300 1.465 0 0 300
2008 1.165 300 1.465 0 0 300

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 527.673 -6,2% față de anul precedent -171.405 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 562.617 -20,6% față de anul precedent -192.458 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2022 708.222 +24,0% față de anul precedent -239.148 Neraportat 4 -50,0% față de anul precedent
2021 571.369 +157,0% față de anul precedent -176.387 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2020 222.352 +723,3% față de anul precedent 2.655 Neraportat 10 +150,0% față de anul precedent
2019 27.007 -26,9% față de anul precedent 36.809 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2018 36.921 -71,7% față de anul precedent -12.049 Neraportat 1
2017 130.481 +40,9% față de anul precedent -113.980 Neraportat 0
2016 92.602 +33,3% față de anul precedent -81.922 Neraportat 0
2015 69.446 -4,1% față de anul precedent -57.756 Neraportat 0
2014 72.394 -4,0% față de anul precedent -60.119 Neraportat 0
2013 75.374 +9,3% față de anul precedent -62.508 Neraportat 0
2012 68.979 +87,7% față de anul precedent -57.326 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 36.757 +315,0% față de anul precedent -25.814 Neraportat 2
2010 8.857 +8,9% față de anul precedent -7.392 Neraportat 0
2009 8.136 +22,0% față de anul precedent -6.671 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 6.669 -5.204 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 121.927 RON. Profit: 21.053 RON

Cifra de afaceri: 121.927 RON. Profit: 21.053 RON

Cifra de afaceri
121.927 RON -47.25% față de anul precedent
Profit net
21.053 RON -54.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
527.673 RON -6.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 231.155 RON. Profit: 46.690 RON

Cifra de afaceri: 231.155 RON. Profit: 46.690 RON

Cifra de afaceri
231.155 RON -29.7% față de anul precedent
Profit net
46.690 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
562.617 RON -20.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 328.830 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 328.830 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
328.830 RON -28.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
62.761 RON
Angajati
4 -50% față de anul precedent
Datorii
708.222 RON +23.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 459.734 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 459.734 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
459.734 RON +24.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
179.042 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
571.369 RON +156.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 370.605 RON. Profit: 3.941 RON

Cifra de afaceri: 370.605 RON. Profit: 3.941 RON

Cifra de afaceri
370.605 RON +78.3% față de anul precedent
Profit net
3.941 RON -91.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +150% față de anul precedent
Datorii
222.352 RON +723.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 207.849 RON. Profit: 48.858 RON

Cifra de afaceri: 207.849 RON. Profit: 48.858 RON

Cifra de afaceri
207.849 RON +6.19% față de anul precedent
Profit net
48.858 RON -52.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
27.007 RON -26.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 195.731 RON. Profit: 101.927 RON

Cifra de afaceri: 195.731 RON. Profit: 101.927 RON

Cifra de afaceri
195.731 RON +1113.99% față de anul precedent
Profit net
101.927 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
36.921 RON -71.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 16.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.123 RON +268.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.054 RON
Angajati
0
Datorii
130.481 RON +40.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.370 RON +79.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
24.166 RON
Angajati
0
Datorii
92.602 RON +33.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.437 RON. Profit: 2.363 RON

Cifra de afaceri: 2.437 RON. Profit: 2.363 RON

Cifra de afaceri
2.437 RON -1.06% față de anul precedent
Profit net
2.363 RON -1.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.446 RON -4.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.463 RON. Profit: 2.389 RON

Cifra de afaceri: 2.463 RON. Profit: 2.389 RON

Cifra de afaceri
2.463 RON -41.54% față de anul precedent
Profit net
2.389 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
72.394 RON -3.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.213 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.213 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.213 RON -16.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.182 RON
Angajati
0
Datorii
75.374 RON +9.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 5.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.044 RON -75.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.512 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
68.979 RON +87.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 20.782 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.782 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.782 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.422 RON
Angajati
2
Datorii
36.757 RON +315.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
721 RON
Angajati
0
Datorii
8.857 RON +8.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.467 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
8.136 RON +22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.404 RON
Angajati
1
Datorii
6.669 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAMEX GENERAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Ceardac Com. Goleşti (VRANCEA)

SAMEX GENERAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Ceardac Com. Goleşti (VRANCEA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Vrancea

ARDELEANU PETEDIL S.R.L.
CUI: 43639688CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Boţârlău Com. Vulturu2021-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.940 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DRAGIULIUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 26460967CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2010-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.500 RON
Profit
22.801 RON
Angajati
2
TINOMICHELE SRL
CUI: 32769208CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Suraia Com. Suraia2014-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.876 RON
Profit
44.859 RON
Angajati
1
ROBUS GRESA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38633808CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Doaga Com. Garoafa2017-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.748 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ROGOPREST SRL
CUI: 17415630CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2005-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.585 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CALDARELI ELISA S.R.L.
CUI: 40251559CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Olteni Com. Vârteşcoiu2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.050 RON
Profit
25.011 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Vrancea

INFO-ECO SRL
CUI: 22836849CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2007-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.560 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ADIPET CONSTRUCT SRL
CUI: 23091660CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Băleşti Com. Băleşti2008-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.000 RON
Profit
20.862 RON
Angajati
4
SPARTCO-SIL SRL
CUI: 22596452CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2007-10-19
fara e-Factura
LUCAFIL BUILD S.R.L.
CUI: 23187103CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Orş. Mărăşeşti2008-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.508 RON
Profit
47.288 RON
Angajati
3

Alte firme din Vrancea

NICOLAND MOB S.R.L.
CUI: 23068358CAEN: 3109
Activ
VRANCEA, Sat Pufeşti Com. Pufeşti2008-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.022.558 RON
Profit
615.275 RON
Angajati
26
IQTRADING S.R.L.
CUI: 23024009CAEN: 7022
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2008-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.251 RON
Profit
159.240 RON
Angajati
0
OAKWOODE TRADING SRL
CUI: 22361553CAEN: 4673
Activ
VRANCEA, Sat Gugeşti Com. Gugeşti2007-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.697.844 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REZIDENT CONSTRUCT SRL
CUI: 23725865CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Vânători Com. Vânători2008-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.950 RON
Profit
24.179 RON
Angajati
1
TOAMNA SRL
CUI: 16096754CAEN: 0161
Activ
VRANCEA, Sat Dragosloveni Com. Dumbrăveni2004-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.160 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAMEX GENERAL SRL?

CUI-ul SAMEX GENERAL SRL este 23068382.

Unde este sediul SAMEX GENERAL SRL?

SAMEX GENERAL SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Ceardac Com. Goleşti, Str. Rozelor nr. 20, 627151, Sat Ceardac Com. Goleşti, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata SAMEX GENERAL SRL?

SAMEX GENERAL SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAMEX GENERAL SRL in 2024?

In 2024, SAMEX GENERAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 121.927 RON.

Cati angajati are SAMEX GENERAL SRL?

SAMEX GENERAL SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SAMEX GENERAL SRL?

SAMEX GENERAL SRL are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat SAMEX GENERAL SRL in 2024?

SAMEX GENERAL SRL a inregistrat un profit net de 21.053 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.