Activ

PROMOTER EST SRL

CUI: 23113963
CIF: 23113963
Reg. Com.: J40/969/2008
CAEN: 4110
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 ianuarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 17:22

Despre PROMOTER EST SRL

PROMOTER EST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4110). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROMOTER EST SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
6.840.900 RON
Active circulante
-8.084.553 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.135.026 RON
Casa & conturi bănci
-9.219.579 RON
Capital propriu
-3.393.062 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Textiliştilor nr. 3, 32801
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Textiliştilor nr. 3, 32801
Cod poștal: 32801
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Textilistilor nr. 3, 32801
Cod postal
32801
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.01.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.840.900 RON 6.840.900 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă -8.084.553 RON -8.084.553 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante -1.243.653 RON -1.243.653 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.135.026 RON 1.135.026 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -9.219.579 RON -9.219.579 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.149.409 RON 2.149.409 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.393.062 RON -3.393.062 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Componentele disponibile nu permit o distribuție completă.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

-172,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale-1.243.653 RON
Datorii totale2.149.409 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
-0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-3,76 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
272,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 12.210 0 0 12.210 12.210
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 9.539 0 0 9.539 9.539
2019 0 0 19 0 0 19 19
2018 0 132.031 132.757 0 0 726 726
2017 0 183.674 400.462 0 0 216.788 216.788
2016 0 296.460 332.338 0 0 35.878 35.878
2015 0 348.151 430.019 0 0 Neraportat 81.868
2014 0 262.869 265.696 0 0 2.827 2.827
2013 0 526.693 632.320 0 0 105.627 106.691
2012 0 535.841 988.497 0 0 452.656 452.656
2011 0 907.972 2.497.187 0 0 1.589.215 1.589.215
2010 0 -100,0% față de anul precedent 63 875.582 0 0 875.519 877.719
2009 1 -97,1% față de anul precedent 39 3.615 0 0 3.576 4.493
2008 34 34 2.562 0 0 2.528 2.528

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.840.900 -8.084.553 -1.243.653 0 1.135.026 -9.219.579
2023 6.840.900 -8.084.553 -1.243.653 0 1.135.026 -9.219.579
2022 6.840.900 -8.070.363 -1.229.463 0 1.135.026 -9.205.389
2021 6.840.900 -8.211.955 -1.371.055 0 1.006.125 -9.218.080
2020 6.840.900 -8.212.017 -1.371.117 0 1.006.125 -9.218.142
2019 6.840.900 -8.211.307 -1.370.407 0 1.006.125 -9.217.432
2018 6.840.900 -8.211.289 -1.370.389 0 1.006.125 -9.217.414
2017 6.840.900 -8.220.685 -1.379.785 0 1.006.914 -9.227.599
2016 6.840.900 -8.010.944 -1.170.044 0 981.619 -8.992.563
2015 6.840.900 -7.985.089 -1.144.189 0 975.886 -8.960.975
2014 6.840.900 -7.910.018 -1.069.118 0 966.523 -8.876.541
2013 6.840.900 -7.914.312 -1.073.412 0 966.434 -8.880.746
2012 6.840.900 -7.815.224 -974.324 0 953.220 -8.768.444
2011 6.840.900 -7.734.088 -893.188 0 895.555 -8.629.643
2010 6.840.900 6.208 6.847.108 0 143 6.065
2009 4.520.856 74.327 4.595.183 0 65.549 8.778
2008 4.520.856 2.085.662 6.606.518 0 2.084.710 952

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.149.409 0,0% față de anul precedent -3.393.062 Neraportat 0
2023 2.149.409 -0,7% față de anul precedent -3.393.062 Neraportat 0
2022 2.163.599 +7,7% față de anul precedent -3.393.062 Neraportat 0
2021 2.009.797 0,0% față de anul precedent -3.380.852 Neraportat 0
2020 2.009.736 +0,4% față de anul precedent -3.380.853 Neraportat 0
2019 2.000.907 0,0% față de anul precedent -3.371.314 Neraportat 0
2018 2.000.906 +0,5% față de anul precedent -3.371.295 Neraportat 0
2017 1.990.784 +0,4% față de anul precedent -3.370.569 Neraportat 0
2016 1.983.737 +0,5% față de anul precedent -3.153.781 Neraportat 0
2015 1.973.607 +0,4% față de anul precedent -3.117.796 Neraportat 0
2014 1.966.810 +0,4% față de anul precedent -3.035.928 Neraportat 0
2013 1.959.690 +0,4% față de anul precedent -3.033.102 Neraportat 0
2012 1.952.087 +23,5% față de anul precedent -2.926.411 Neraportat 0
2011 1.580.567 -79,6% față de anul precedent -2.473.755 Neraportat 0
2010 7.731.648 +203,0% față de anul precedent -884.540 Neraportat 0
2009 2.551.394 -44,0% față de anul precedent 2.043.789 Neraportat 0
2008 4.558.236 2.048.282 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.149.409 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.149.409 RON -0.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.210 RON
Angajati
0
Datorii
2.163.599 RON +7.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.009.797 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.539 RON
Angajati
0
Datorii
2.009.736 RON +0.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19 RON
Angajati
0
Datorii
2.000.907 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
726 RON
Angajati
0
Datorii
2.000.906 RON +0.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
216.788 RON
Angajati
0
Datorii
1.990.784 RON +0.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.878 RON
Angajati
0
Datorii
1.983.737 RON +0.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
81.868 RON
Angajati
0
Datorii
1.973.607 RON +0.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.827 RON
Angajati
0
Datorii
1.966.810 RON +0.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
106.691 RON
Angajati
0
Datorii
1.959.690 RON +0.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
452.656 RON
Angajati
0
Datorii
1.952.087 RON +23.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.589.215 RON
Angajati
0
Datorii
1.580.567 RON -79.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
877.719 RON
Angajati
0
Datorii
7.731.648 RON +203.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1 RON -97.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.493 RON
Angajati
0
Datorii
2.551.394 RON -44.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 34 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.528 RON
Angajati
0
Datorii
4.558.236 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROMOTER EST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4110 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PROMOTER EST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4110 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4110, Municipiul Bucureşti

MOR PROJECTS S.R.L.
CUI: 23074554CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.225 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRANSILVANIA PROJECTS SRL
CUI: 23174170CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.484 RON
Profit
13.009 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TOP ORUSH GRAPHIC DESIGN SRL
CUI: 23113947CAEN: 5813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.282 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STALEX VISION S.R.L.
CUI: 23114020CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-01-25
fara e-Factura
ALEGORIA ADVERTISING SRL
CUI: 23109059CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.296 RON
Profit
177.969 RON
Angajati
1
WOODSTATE S.R.L.
CUI: 23118820CAEN: 1625
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
596.181 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CYPROFIELD INVEST GROUP S.R.L.
CUI: 23052734CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.360 RON
Profit
7.297 RON
Angajati
0
KOMAROM TRADE INVEST SRL
CUI: 23163520CAEN: 4664
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.953.344 RON
Profit
2.349.882 RON
Angajati
16
KEY CONT SRL
CUI: 22608301CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.906 RON
Profit
63.006 RON
Angajati
1
MAIRAL ADVERTISING SRL
CUI: 23666351CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.763 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MERKUR ENTERTAINMENT CENTER SRL
CUI: 17888965CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.265 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
E-STUDIO OPS S.R.L.
CUI: 28403100CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-04-28
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROMOTER EST SRL?

CUI-ul PROMOTER EST SRL este 23113963.

Unde este sediul PROMOTER EST SRL?

PROMOTER EST SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Textiliştilor nr. 3, 32801, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PROMOTER EST SRL?

PROMOTER EST SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROMOTER EST SRL in 2024?

In 2024, PROMOTER EST SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PROMOTER EST SRL?

PROMOTER EST SRL are codul CAEN principal 4110.

Ce profit a inregistrat PROMOTER EST SRL in 2024?

PROMOTER EST SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.