Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 16:02
Despre SGM TRANS SRL
SGM TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Pantelimon, judetul ILFOV, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SGM TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 798.803 RON, in scadere fata de anul precedent (-30.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 211.743 RON in 2008 la 798.803 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 798.803 RON
- Venituri totale
- 798.803 RON
- Cheltuieli totale
- 969.069 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 1.184 RON
- Active circulante
- 257.811 RON
- Stocuri
- 155.854 RON
- Creanțe
- 49.264 RON
- Casa & conturi bănci
- 52.693 RON
- Capital propriu
- -208.198 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. LIVEZILOR I nr. 18, 77145
- Cod postal
- 77145
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 25.01.2008
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 798.803 RON
- Rezultat net
- -189.769 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 798.803 RON | 1.147.477 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 798.803 RON | 1.167.950 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 969.069 RON | 1.175.273 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 170.266 RON | 7.323 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 189.769 RON | 19.002 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 1.184 RON | 94.967 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 257.811 RON | 310.174 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 258.995 RON | 405.141 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 155.854 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 49.264 RON | 151.830 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 52.693 RON | 158.344 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 467.193 RON | 423.571 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -208.198 RON | -18.430 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 3 persoane | 5 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,55 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -80,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 798.803 -30,4% față de anul precedent | 798.803 | 969.069 | 0 | 0 | 170.266 | 189.769 |
| 2023 | 1.147.477 -21,5% față de anul precedent | 1.167.950 | 1.175.273 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.323 | 19.002 |
| 2022 | 1.461.671 +2,9% față de anul precedent | 2.055.056 | 1.563.547 | 491.509 | 470.958 | 0 | 0 |
| 2021 | 1.420.220 -11,8% față de anul precedent | 1.420.080 | 1.701.583 | 0 | 0 | 281.503 | 295.705 |
| 2020 | 1.610.897 -10,3% față de anul precedent | 1.670.425 | 1.698.528 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 28.103 | 44.807 |
| 2019 | 1.795.383 +6,9% față de anul precedent | 2.569.461 | 2.230.094 | 339.367 | 313.673 | 0 | 0 |
| 2018 | 1.679.537 +30,7% față de anul precedent | 1.768.534 | 1.963.211 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 194.677 | 212.358 |
| 2017 | 1.285.288 +11,6% față de anul precedent | 1.286.283 | 1.275.524 | 10.759 -91,1% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 2.091 |
| 2016 | 1.151.890 +3,0% față de anul precedent | 1.177.866 | 1.056.945 | 120.921 | 120.921 | 0 | 0 |
| 2015 | 1.118.320 +44,2% față de anul precedent | 1.121.143 | 1.147.574 | 0 | 0 | Neraportat | 26.431 |
| 2014 | 775.737 +86,0% față de anul precedent | 782.088 | 824.501 | 0 | 0 | 42.413 | 42.413 |
| 2013 | 417.042 -18,2% față de anul precedent | 417.051 | 423.393 | 0 | 0 | 6.342 | 6.342 |
| 2012 | 509.918 +25,5% față de anul precedent | 509.927 | 563.050 | 0 | 0 | 53.123 | 53.123 |
| 2011 | 406.232 +30,2% față de anul precedent | 406.238 | 455.670 | 0 | 0 | 49.432 | 49.432 |
| 2010 | 311.924 +18,1% față de anul precedent | 311.938 | 379.907 | 0 | 0 | 67.969 | 72.844 |
| 2009 | 264.175 +24,8% față de anul precedent | 264.180 | 327.277 | 0 | 0 | 63.097 | 65.965 |
| 2008 | 211.743 | 211.747 | 244.532 | 0 | 0 | 32.785 | 32.785 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.184 | 257.811 | 258.995 | 155.854 | 49.264 | 52.693 |
| 2023 | 94.967 | 310.174 | 405.141 | 0 | 151.830 | 158.344 |
| 2022 | 189.471 | 330.266 | 519.737 | 0 | 192.407 | 137.859 |
| 2021 | 296.508 | 218.235 | 514.743 | 0 | 189.485 | 28.750 |
| 2020 | 540.227 | 266.413 | 806.640 | 0 | 193.986 | 72.427 |
| 2019 | 479.966 | 298.017 | 777.983 | 0 | 131.265 | 166.752 |
| 2018 | 483.144 | 217.785 | 700.929 | 0 | 169.022 | 48.763 |
| 2017 | 431.982 | 235.118 | 667.100 | 19.442 | 173.048 | 42.628 |
| 2016 | 309.712 | 195.460 | 505.172 | 2.478 | 126.184 | 66.798 |
| 2015 | 290.381 | 165.855 | 456.236 | 4.576 | 141.558 | 19.721 |
| 2014 | 127.809 | 134.323 | 262.132 | 0 | 108.414 | 25.909 |
| 2013 | 15.484 | 78.909 | 94.393 | 0 | 78.237 | 672 |
| 2012 | 27.964 | 82.417 | 110.381 | 1.026 | 92.915 | -11.524 |
| 2011 | 29.831 | 105.321 | 135.152 | 0 | 113.676 | -8.355 |
| 2010 | 49.999 | 78.053 | 128.052 | 0 | 77.185 | 868 |
| 2009 | 70.167 | 73.222 | 143.389 | 0 | 72.766 | 456 |
| 2008 | 90.339 | 53.765 | 144.104 | 0 | 52.100 | 1.665 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 467.193 +10,3% față de anul precedent | -208.198 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2023 | 423.571 -18,4% față de anul precedent | -18.430 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 519.165 -47,3% față de anul precedent | 572 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2021 | 985.129 +0,4% față de anul precedent | -470.386 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2020 | 981.321 +8,1% față de anul precedent | -174.681 | Neraportat | 7 +40,0% față de anul precedent |
| 2019 | 907.857 -20,7% față de anul precedent | -129.874 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2018 | 1.144.476 +27,4% față de anul precedent | -443.547 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 898.216 +22,3% față de anul precedent | -231.116 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2016 | 734.197 -8,9% față de anul precedent | -229.025 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2015 | 806.182 +37,7% față de anul precedent | -349.946 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 585.647 +56,0% față de anul precedent | -323.515 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2013 | 375.495 -2,5% față de anul precedent | -281.102 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 385.141 +8,2% față de anul precedent | -274.760 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2011 | 355.978 +18,9% față de anul precedent | -220.826 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 299.446 +23,8% față de anul precedent | -171.394 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2009 | 241.939 +36,9% față de anul precedent | -98.550 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 176.689 | -32.585 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| SSSandel Stan | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37377/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 798.803 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 798.803 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 798.803 RON -30.39% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 189.769 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 467.193 RON +10.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.147.477 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.147.477 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.147.477 RON -21.5% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 19.002 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 423.571 RON -18.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.461.671 RON. Profit: 470.958 RON
Cifra de afaceri: 1.461.671 RON. Profit: 470.958 RON
- Cifra de afaceri
- 1.461.671 RON +2.92% față de anul precedent
- Profit net
- 470.958 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 519.165 RON -47.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.420.220 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.420.220 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.420.220 RON -11.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 295.705 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 985.129 RON +0.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.610.897 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.610.897 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.610.897 RON -10.28% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 44.807 RON
- Angajati
- 7 +40% față de anul precedent
- Datorii
- 981.321 RON +8.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.795.383 RON. Profit: 313.673 RON
Cifra de afaceri: 1.795.383 RON. Profit: 313.673 RON
- Cifra de afaceri
- 1.795.383 RON +6.9% față de anul precedent
- Profit net
- 313.673 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 907.857 RON -20.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.679.537 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.679.537 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.679.537 RON +30.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 212.358 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.144.476 RON +27.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.285.288 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.285.288 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.285.288 RON +11.58% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.091 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 898.216 RON +22.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.151.890 RON. Profit: 120.921 RON
Cifra de afaceri: 1.151.890 RON. Profit: 120.921 RON
- Cifra de afaceri
- 1.151.890 RON +3% față de anul precedent
- Profit net
- 120.921 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 734.197 RON -8.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.118.320 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.118.320 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.118.320 RON +44.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 26.431 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 806.182 RON +37.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 775.737 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 775.737 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 775.737 RON +86.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 42.413 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 585.647 RON +55.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 417.042 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 417.042 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 417.042 RON -18.21% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.342 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 375.495 RON -2.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 509.918 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 509.918 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 509.918 RON +25.52% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 53.123 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 385.141 RON +8.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 406.232 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 406.232 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 406.232 RON +30.23% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 49.432 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 355.978 RON +18.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 311.924 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 311.924 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 311.924 RON +18.07% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 72.844 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 299.446 RON +23.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 264.175 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 264.175 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 264.175 RON +24.76% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 65.965 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 241.939 RON +36.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 211.743 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 211.743 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 211.743 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 32.785 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 176.689 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
09.102026Mentiune · Buletin 37377/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- SGM TRANS SRL
- CUI
- 23116668
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 09.10.2026
- Registrul Comerțului
- J23/162/2008
- EUID
- ROONRC.J23/162/2008
- Sediu
- Oraş Pantelimon, Jud. Ilfov, Str. LIVEZILOR I, Nr. 18
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 794645
- Data încheierii
- 08.10.2026
- Număr dosar
- 3572105
- Data dosarului
- 07.09.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Marinel Vasile Ştreangău
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3572105 din 07.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SGM TRANS SRL?
CUI-ul SGM TRANS SRL este 23116668.
Unde este sediul SGM TRANS SRL?
SGM TRANS SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. LIVEZILOR I nr. 18, 77145, Orş. Pantelimon, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata SGM TRANS SRL?
SGM TRANS SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SGM TRANS SRL in 2024?
In 2024, SGM TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 798.803 RON.
Cati angajati are SGM TRANS SRL?
SGM TRANS SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.
Ce activitate are SGM TRANS SRL?
SGM TRANS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat SGM TRANS SRL in 2024?
SGM TRANS SRL a inregistrat o pierdere neta de 189.769 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.