Activ Plătitor TVA

MIORITIC FOREST SRL

CUI: 23148961
CIF: RO23148961
Reg. Com.: J2008000085197
CAEN: 4613
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 ianuarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:39

Despre MIORITIC FOREST SRL

MIORITIC FOREST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Topliţa, judetul HARGHITA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii" (cod CAEN 4613), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MIORITIC FOREST SRL a raportat o cifra de afaceri de 639.550 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 349.289 RON in 2008 la 639.550 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
639.550 RON
Venituri totale
613.333 RON
Cheltuieli totale
673.761 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
539.329 RON
Active circulante
172.054 RON
Stocuri
32.757 RON
Creanțe
130.968 RON
Casa & conturi bănci
8.329 RON
Capital propriu
451.556 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Topliţa, Str. ALBINELOR nr. 7/A, 535700
Telefon0724551646

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Topliţa, Str. ALBINELOR nr. 7/A, 535700
Cod poștal: 535700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Topliţa, Str. Albinelor nr. 7/A, 535700
Cod postal
535700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.01.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Topliţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
639.550 RON
Rezultat net
-60.428 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 639.550 RON 552.535 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 613.333 RON 552.130 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 673.761 RON 536.567 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 15.563 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 10.036 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 60.428 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 60.428 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 539.329 RON 538.679 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 172.054 RON 277.157 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 711.383 RON 815.836 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 32.757 RON 111.769 RON
CreanțeSume de încasat 130.968 RON 121.805 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.329 RON 43.583 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 259.827 RON 263.851 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 451.556 RON 551.985 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active711.383RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

36,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale711.383 RON
Datorii totale259.827 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
63,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 639.550 +15,8% față de anul precedent 613.333 673.761 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 60.428 60.428
2023 552.535 -39,9% față de anul precedent 552.130 536.567 15.563 -88,9% față de anul precedent 10.036 -92,4% față de anul precedent 0 0
2022 919.810 -1,6% față de anul precedent 814.965 675.020 139.945 -52,3% față de anul precedent 131.386 -53,8% față de anul precedent 0 0
2021 934.967 +55,2% față de anul precedent 966.201 672.573 293.628 +296,5% față de anul precedent 284.274 +317,1% față de anul precedent 0 0
2020 602.391 +16,7% față de anul precedent 627.734 553.679 74.055 -34,4% față de anul precedent 68.163 -36,7% față de anul precedent 0 0
2019 516.160 -17,1% față de anul precedent 588.982 476.156 112.826 -37,0% față de anul precedent 107.659 -37,7% față de anul precedent 0 0
2018 622.343 -4,2% față de anul precedent 617.952 438.885 179.067 +22,3% față de anul precedent 172.836 +24,0% față de anul precedent 0 0
2017 649.904 +24,5% față de anul precedent 651.956 505.584 146.372 +260,9% față de anul precedent 139.421 +300,5% față de anul precedent 0 0
2016 521.939 +9,9% față de anul precedent 544.208 503.652 40.556 +114,2% față de anul precedent 34.812 +255,3% față de anul precedent 0 0
2015 474.768 +42,5% față de anul precedent 445.926 426.993 18.933 -45,0% față de anul precedent 9.799 -61,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 333.128 +14,8% față de anul precedent 351.783 317.334 34.449 -8,7% față de anul precedent 25.539 -29,2% față de anul precedent 0 0
2013 290.234 +45,0% față de anul precedent 287.687 249.975 37.712 36.051 0 0
2012 200.180 -18,8% față de anul precedent 196.461 205.627 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.166 10.488
2011 246.649 -4,7% față de anul precedent 258.474 238.740 19.734 +2,9% față de anul precedent 18.386 +73,7% față de anul precedent 0 0
2010 258.844 -32,4% față de anul precedent 262.041 242.857 19.184 -62,0% față de anul precedent 10.588 -72,1% față de anul precedent 0 0
2009 382.758 +9,6% față de anul precedent 356.484 306.053 50.431 37.943 0 0
2008 349.289 340.538 343.926 0 0 3.388 4.249

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 539.329 172.054 711.383 32.757 130.968 8.329
2023 538.679 277.157 815.836 111.769 121.805 43.583
2022 538.679 399.841 938.520 83.639 221.446 94.756
2021 143.479 643.800 787.279 221.801 189.114 232.885
2020 134.961 422.771 557.732 187.449 191.782 43.540
2019 140.749 293.340 434.089 138.084 150.577 4.679
2018 54.779 483.150 537.929 154.104 141.286 187.760
2017 4.500 589.083 593.583 232.258 88.592 268.233
2016 4.500 409.077 413.577 277.834 123.504 7.739
2015 0 215.197 215.197 116.810 79.104 19.283
2014 0 278.645 278.645 203.783 69.377 5.485
2013 229 201.303 201.532 77.024 115.313 8.966
2012 5.046 224.715 229.761 122.244 100.451 2.020
2011 2.549 161.376 163.925 74.989 85.491 896
2010 3.803 204.338 208.141 97.492 96.030 10.816
2009 979 138.681 139.660 38.918 76.670 23.093
2008 1.762 106.045 107.807 31.111 73.722 1.212

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 259.827 -1,5% față de anul precedent 451.556 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 263.851 -41,5% față de anul precedent 551.985 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2022 450.980 +207,5% față de anul precedent 487.576 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2021 146.676 -27,2% față de anul precedent 640.639 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2020 201.403 +426,4% față de anul precedent 356.365 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2019 38.264 -50,3% față de anul precedent 395.861 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2018 76.927 -74,8% față de anul precedent 461.038 Neraportat 6 -45,5% față de anul precedent
2017 305.417 +15,3% față de anul precedent 288.202 Neraportat 11 +120,0% față de anul precedent
2016 264.832 +189,5% față de anul precedent 148.781 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2015 91.465 -44,5% față de anul precedent 123.768 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2014 164.712 +45,6% față de anul precedent 113.969 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2013 113.102 -36,2% față de anul precedent 88.430 Neraportat 8 +166,7% față de anul precedent
2012 177.382 +75,5% față de anul precedent 52.379 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 101.058 -38,3% față de anul precedent 62.867 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2010 163.659 +54,7% față de anul precedent 44.482 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2009 105.766 -5,4% față de anul precedent 33.894 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2008 111.856 -4.049 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 639.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 639.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
639.550 RON +15.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
60.428 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
259.827 RON -1.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 552.535 RON. Profit: 10.036 RON

Cifra de afaceri: 552.535 RON. Profit: 10.036 RON

Cifra de afaceri
552.535 RON -39.93% față de anul precedent
Profit net
10.036 RON -92.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
263.851 RON -41.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 919.810 RON. Profit: 131.386 RON

Cifra de afaceri: 919.810 RON. Profit: 131.386 RON

Cifra de afaceri
919.810 RON -1.62% față de anul precedent
Profit net
131.386 RON -53.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
450.980 RON +207.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 934.967 RON. Profit: 284.274 RON

Cifra de afaceri: 934.967 RON. Profit: 284.274 RON

Cifra de afaceri
934.967 RON +55.21% față de anul precedent
Profit net
284.274 RON +317.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
146.676 RON -27.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 602.391 RON. Profit: 68.163 RON

Cifra de afaceri: 602.391 RON. Profit: 68.163 RON

Cifra de afaceri
602.391 RON +16.71% față de anul precedent
Profit net
68.163 RON -36.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
201.403 RON +426.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 516.160 RON. Profit: 107.659 RON

Cifra de afaceri: 516.160 RON. Profit: 107.659 RON

Cifra de afaceri
516.160 RON -17.06% față de anul precedent
Profit net
107.659 RON -37.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
38.264 RON -50.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 622.343 RON. Profit: 172.836 RON

Cifra de afaceri: 622.343 RON. Profit: 172.836 RON

Cifra de afaceri
622.343 RON -4.24% față de anul precedent
Profit net
172.836 RON +23.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -45.45% față de anul precedent
Datorii
76.927 RON -74.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 649.904 RON. Profit: 139.421 RON

Cifra de afaceri: 649.904 RON. Profit: 139.421 RON

Cifra de afaceri
649.904 RON +24.52% față de anul precedent
Profit net
139.421 RON +300.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +120% față de anul precedent
Datorii
305.417 RON +15.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 521.939 RON. Profit: 34.812 RON

Cifra de afaceri: 521.939 RON. Profit: 34.812 RON

Cifra de afaceri
521.939 RON +9.94% față de anul precedent
Profit net
34.812 RON +255.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
264.832 RON +189.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 474.768 RON. Profit: 9.799 RON

Cifra de afaceri: 474.768 RON. Profit: 9.799 RON

Cifra de afaceri
474.768 RON +42.52% față de anul precedent
Profit net
9.799 RON -61.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
91.465 RON -44.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 333.128 RON. Profit: 25.539 RON

Cifra de afaceri: 333.128 RON. Profit: 25.539 RON

Cifra de afaceri
333.128 RON +14.78% față de anul precedent
Profit net
25.539 RON -29.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
164.712 RON +45.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 290.234 RON. Profit: 36.051 RON

Cifra de afaceri: 290.234 RON. Profit: 36.051 RON

Cifra de afaceri
290.234 RON +44.99% față de anul precedent
Profit net
36.051 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +166.67% față de anul precedent
Datorii
113.102 RON -36.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 200.180 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200.180 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200.180 RON -18.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.488 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
177.382 RON +75.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 246.649 RON. Profit: 18.386 RON

Cifra de afaceri: 246.649 RON. Profit: 18.386 RON

Cifra de afaceri
246.649 RON -4.71% față de anul precedent
Profit net
18.386 RON +73.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
101.058 RON -38.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 258.844 RON. Profit: 10.588 RON

Cifra de afaceri: 258.844 RON. Profit: 10.588 RON

Cifra de afaceri
258.844 RON -32.37% față de anul precedent
Profit net
10.588 RON -72.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
163.659 RON +54.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 382.758 RON. Profit: 37.943 RON

Cifra de afaceri: 382.758 RON. Profit: 37.943 RON

Cifra de afaceri
382.758 RON +9.58% față de anul precedent
Profit net
37.943 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
105.766 RON -5.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 349.289 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 349.289 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
349.289 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.249 RON
Angajati
2
Datorii
111.856 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIORITIC FOREST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4613 in Mun. Topliţa (HARGHITA)

MIORITIC FOREST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4613 in Mun. Topliţa (HARGHITA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4613, Harghita

PRODSERVICE SRL
CUI: 497261CAEN: 4613
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
671.437 RON
Profit
17.292 RON
Angajati
4
QUIKSILVER SRL
CUI: 16443543CAEN: 4613
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa2004-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
586.301 RON
Profit
1.084 RON
Angajati
3
ROMFA ASZ-GROUP SRL
CUI: 22532858CAEN: 4613
Activ
HARGHITA, Sat Ciumani Com. Ciumani2007-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
716.064 RON
Profit
56.413 RON
Angajati
4
FYZ COM SRL
CUI: 17969644CAEN: 4613
Activ
HARGHITA, Sat Hodoşa Com. Sărmaş2005-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
483.552 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CARPAT FORESTA INTER SRL
CUI: 30435449CAEN: 4613
Activ
HARGHITA, Sat Remetea Com. Remetea2012-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.046.574 RON
Profit
16.069 RON
Angajati
6
ROSEL HOLZ SRL
CUI: 16528976CAEN: 4613
Activ
HARGHITA, Sat Joseni Com. Joseni2004-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.859 RON
Profit
30.970 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4613, Harghita

KARPAT STONE SRL
CUI: 23025560CAEN: 4613
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2008-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
721.222 RON
Profit
23.120 RON
Angajati
3
TRENDY BUILDING SRL
CUI: 25080374CAEN: 4613
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2009-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
454.997 RON
Profit
22.270 RON
Angajati
0
AFTER CENTER SRL
CUI: 25572857CAEN: 4613
Activ
HARGHITA, Sat Lăzarea Com. Lăzarea2009-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.688.019 RON
Profit
314.435 RON
Angajati
20

Alte firme din Harghita

IMECS CONS SRL
CUI: 23148937CAEN: 4120
Activ
HARGHITA, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2008-01-31
fara e-Factura
EUROTINPREST-DMC SRL
CUI: 23179674CAEN: 4776
Activ
HARGHITA, Sat Misentea Com. Leliceni2008-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGROBOROS-COZ SRL
CUI: 23103951CAEN: 0113
Activ
HARGHITA, Sat Cozmeni Com. Cozmeni2008-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
529.094 RON
Profit
66.837 RON
Angajati
1
RENT-BAU KENESI SRL
CUI: 23242100CAEN: 4312
Activ
HARGHITA, Sat Praid Com. Praid2008-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.406 RON
Profit
6.965 RON
Angajati
0
VILLI-MONIKA SRL
CUI: 22513937CAEN: 4789
Activ
HARGHITA, Sat Corund Com. Corund2007-10-05
fara e-Factura
KREATOR WOOD S.R.L.
CUI: 23750222CAEN: 1623
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa2008-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
46.095 RON
Angajati
0
ALFA SERVICE SRL
CUI: 17379910CAEN: 4782
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa2005-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
594.346 RON
Profit
123.801 RON
Angajati
1
MARICOL SHOP SRL
CUI: 30255553CAEN: 4719
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2012-05-29
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIORITIC FOREST SRL?

CUI-ul MIORITIC FOREST SRL este 23148961.

Unde este sediul MIORITIC FOREST SRL?

MIORITIC FOREST SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Topliţa, Str. ALBINELOR nr. 7/A, 535700, Mun. Topliţa, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata MIORITIC FOREST SRL?

MIORITIC FOREST SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MIORITIC FOREST SRL in 2024?

In 2024, MIORITIC FOREST SRL a raportat o cifra de afaceri de 639.550 RON.

Cati angajati are MIORITIC FOREST SRL?

MIORITIC FOREST SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MIORITIC FOREST SRL?

MIORITIC FOREST SRL are codul CAEN principal 4613 (Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii).

Ce profit a inregistrat MIORITIC FOREST SRL in 2024?

MIORITIC FOREST SRL a inregistrat o pierdere neta de 60.428 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.