Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 08:42
Despre RONIT DEVELOPMENT SRL
RONIT DEVELOPMENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii" (cod CAEN 6811), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2023, RONIT DEVELOPMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 549.322 RON
- Cheltuieli totale
- 1.411.855 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 5.954 RON
- Active circulante
- 697.381 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 696.166 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.215 RON
- Capital propriu
- -36.159.915 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Bucureşti-Ploieşti nr. 73-81
- Detalii
- CLĂDIREA 3. PARTER. CAMERA 14
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 04.05.2012
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -862.533 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 549.322 RON | 895.528 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.411.855 RON | 982.782 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 862.533 RON | 87.254 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 862.533 RON | 87.392 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 5.954 RON | 5.954 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 697.381 RON | 706.843 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 703.335 RON | 712.797 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 696.166 RON | 693.694 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.215 RON | 13.149 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 36.863.250 RON | 36.010.179 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -36.159.915 RON | -35.297.382 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,02 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -5.141,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 549.322 | 1.411.855 | 0 | 0 | 862.533 | 862.533 |
| 2022 | 0 | 895.528 | 982.782 | 0 | 0 | 87.254 | 87.392 |
| 2021 | 0 | 91.887 | 715.837 | 0 | 0 | 623.950 | 623.950 |
| 2020 | 0 | 120.555 | 912.914 | 0 | 0 | 792.359 | 792.359 |
| 2019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 230.270 | 1.890.710 | 0 | 0 | 1.660.440 | 1.660.440 |
| 2017 | 105.973 +35,8% față de anul precedent | 645.587 | 3.218.740 | 0 | 0 | 2.573.153 | 2.576.332 |
| 2016 | 78.026 -50,4% față de anul precedent | 1.008.103 | 2.930.966 | 0 | 0 | 1.922.863 | 1.925.204 |
| 2015 | 157.366 -5,8% față de anul precedent | 1.167.860 | 3.234.024 | 0 | 0 | Neraportat | 2.070.885 |
| 2014 | 167.132 -6,9% față de anul precedent | 899.960 | 2.584.026 | 0 | 0 | 1.684.066 | 1.689.083 |
| 2013 | 179.507 -5,5% față de anul precedent | 1.530.406 | 13.059.634 | 0 | 0 | 11.529.228 | 11.529.228 |
| 2012 | 190.040 +113,4% față de anul precedent | 1.512.640 | 3.848.656 | 0 | 0 | 2.336.016 | 2.336.016 |
| 2011 | 89.071 +6.185,9% față de anul precedent | 1.312.046 | 3.139.030 | 0 | 0 | 1.826.984 | 1.826.984 |
| 2010 | 1.417 | 1.300.495 | 3.131.178 | 0 | 0 | 1.830.683 | 1.832.333 |
| 2009 | 0 | 18.383 | 2.905.935 | 0 | 0 | 2.887.552 | 2.890.419 |
| 2008 | 0 | 58.036 | 2.748.555 | 0 | 0 | 2.690.519 | 2.690.519 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 5.954 | 697.381 | 703.335 | 0 | 696.166 | 1.215 |
| 2022 | 5.954 | 706.843 | 712.797 | 0 | 693.694 | 13.149 |
| 2021 | 5.954 | 708.351 | 714.305 | 0 | 691.274 | 17.077 |
| 2020 | 5.954 | 695.960 | 701.914 | 0 | 690.090 | 5.870 |
| 2019 | 5.954 | 692.162 | 698.116 | 0 | 680.478 | 11.684 |
| 2017 | 5.573.734 | 577.487 | 6.151.221 | 0 | 567.776 | 9.711 |
| 2016 | 5.583.474 | 689.397 | 6.272.871 | 0 | 603.201 | 86.196 |
| 2015 | 5.592.907 | 812.613 | 6.405.520 | 0 | 612.656 | 199.957 |
| 2014 | 5.601.540 | 606.307 | 6.207.847 | 0 | 539.575 | 66.732 |
| 2013 | 5.610.972 | 436.802 | 6.047.774 | 0 | 381.527 | 55.275 |
| 2012 | 15.192.347 | 387.841 | 15.580.188 | 0 | 376.913 | 10.928 |
| 2011 | 14.875.802 | 616.741 | 15.492.543 | 0 | 286.713 | 330.028 |
| 2010 | 15.060.078 | 455.291 | 15.515.369 | 0 | 125.586 | 329.705 |
| 2009 | 15.593.008 | 347.528 | 15.940.536 | 0 | 24.968 | 322.560 |
| 2008 | 15.532.659 | 3.167.123 | 18.699.782 | 0 | 2.865.330 | 301.793 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 36.863.250 +2,4% față de anul precedent | -36.159.915 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 36.010.179 +0,2% față de anul precedent | -35.297.382 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 35.924.295 +1,8% față de anul precedent | -35.209.990 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 35.287.954 +2,3% față de anul precedent | -34.586.040 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 34.491.796 -5,9% față de anul precedent | -33.793.680 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 36.650.330 +7,2% față de anul precedent | -30.499.109 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 34.195.648 +5,5% față de anul precedent | -27.922.777 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 32.399.464 +7,6% față de anul precedent | -25.997.573 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 30.125.525 +6,5% față de anul precedent | -23.926.688 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 28.287.139 +7,6% față de anul precedent | -22.242.949 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 26.293.910 +10,2% față de anul precedent | -10.713.722 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 23.870.247 +2,4% față de anul precedent | -8.377.704 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 23.314.895 +9,1% față de anul precedent | -7.951.446 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 21.364.434 +0,6% față de anul precedent | -5.570.938 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 21.233.261 | -2.680.519 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| RDRONIT DEVELOPMENT SRL prin Vlad-Alexandru Rapisca | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13421/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completă2023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 862.533 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 36.863.250 RON +2.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34273/2023modificare date persoane împuternicite
modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 87.392 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 36.010.179 RON +0.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 623.950 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 35.924.295 RON +1.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 792.359 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 35.287.954 RON +2.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.660.440 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 34.491.796 RON -5.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 105.973 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 105.973 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 105.973 RON +35.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.576.332 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 36.650.330 RON +7.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 78.026 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 78.026 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 78.026 RON -50.42% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.925.204 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 34.195.648 RON +5.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 157.366 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 157.366 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 157.366 RON -5.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.070.885 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 32.399.464 RON +7.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 167.132 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 167.132 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 167.132 RON -6.89% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.689.083 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 30.125.525 RON +6.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 179.507 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 179.507 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 179.507 RON -5.54% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.529.228 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 28.287.139 RON +7.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 190.040 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 190.040 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 190.040 RON +113.36% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.336.016 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 26.293.910 RON +10.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 89.071 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 89.071 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 89.071 RON +6185.89% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.826.984 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 23.870.247 RON +2.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.417 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.417 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.417 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.832.333 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 23.314.895 RON +9.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.890.419 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 21.364.434 RON +0.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.690.519 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 21.233.261 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRONIT DEVELOPMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
RONIT DEVELOPMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
08.042026Mentiune · Buletin 13421/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RONIT DEVELOPMENT SRL
- CUI
- 23194470
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 08.04.2026
- Registrul Comerțului
- J40/5036/2012
- EUID
- ROONRC.J40/5036/2012
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Şoseaua BUCUREŞTI-PLOIEŞTI, Nr. 73-81, CLĂDIREA 3, PARTER,
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 292560
- Data încheierii
- 07.04.2026
- Număr dosar
- 1436047
- Data dosarului
- 02.04.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Laura Florica Curescu
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 26.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1436047 din 02.04.2026
09.082023Mentiune · Buletin 34273/2023modificare date persoane împuternicite
modificare date persoane împuternicite
- Companie
- RONIT DEVELOPMENT SRL
- CUI
- 23194470
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 09.08.2023
- Registrul Comerțului
- J40/5036/2012
- EUID
- ROONRC.J40/5036/2012
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Şoseaua BUCUREŞTI-PLOIEŞTI, Nr. 73-81, CLĂDIREA 3,
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 108450
- Data încheierii
- 04.08.2023
- Număr dosar
- 420403
- Data dosarului
- 18.07.2023
- Tribunal
- Bucureşti
Subiecte
modificare date persoane împuternicite
Vezi Buletinul ONRC nr. 34273/2023 (PDF)Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6811, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul RONIT DEVELOPMENT SRL?
CUI-ul RONIT DEVELOPMENT SRL este 23194470.
Unde este sediul RONIT DEVELOPMENT SRL?
RONIT DEVELOPMENT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Bucureşti-Ploieşti nr. 73-81, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata RONIT DEVELOPMENT SRL?
RONIT DEVELOPMENT SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a RONIT DEVELOPMENT SRL in 2023?
In 2023, RONIT DEVELOPMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are RONIT DEVELOPMENT SRL?
RONIT DEVELOPMENT SRL are codul CAEN principal 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii).
Ce profit a inregistrat RONIT DEVELOPMENT SRL in 2023?
RONIT DEVELOPMENT SRL a inregistrat o pierdere neta de 862.533 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.