Activ

MIRACOLUX SRL

CUI: 23220870
CIF: 23220870
Reg. Com.: J05/330/2008
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 februarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:30

Despre MIRACOLUX SRL

MIRACOLUX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tileagd Com. Tileagd, judetul BIHOR, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MIRACOLUX SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.600 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+160.0%). Profitul net inregistrat a fost de 168 RON (relativ stabila). Datoriile raportate (19.067 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.600 RON
Venituri totale
2.600 RON
Cheltuieli totale
2.400 RON
Profit brut
200 RON
Profit net
168 RON
Marja profit net
6,46%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
206 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
206 RON
Capital propriu
-18.861 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Tileagd Com. Tileagd, Str. Gării nr. 793, 417585

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Tileagd Com. Tileagd, Str. Gării nr. 793, 417585
Cod poștal: 417585
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Tileagd Com. Tileagd, Str. Gării nr. 793, 417585
Cod postal
417585
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 23.08.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.600 RON
Rezultat net
168 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.600 RON 1.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.600 RON 1.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.400 RON 800 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 200 RON 200 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 168 RON 168 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 206 RON 1 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 206 RON 1 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 206 RON 1 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.067 RON 19.030 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -18.861 RON -19.029 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active206RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9.255,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale206 RON
Datorii totale19.067 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
81,6 %Profit net / active totale
ROE
-0,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-9.155,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.600 +160,0% față de anul precedent 2.600 2.400 200 0,0% față de anul precedent 168 0,0% față de anul precedent 0 0
2023 1.000 -90,7% față de anul precedent 1.000 800 200 -97,9% față de anul precedent 168 -98,2% față de anul precedent 0 0
2022 10.780 10.780 1.400 9.380 9.057 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 7.342 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.342 7.342
2020 18.540 +341,4% față de anul precedent 18.540 2.659 15.881 15.325 0 0
2019 4.200 +68,0% față de anul precedent 4.200 23.390 0 0 19.190 19.242
2018 2.500 -77,3% față de anul precedent 2.500 19.469 0 0 16.969 16.994
2017 11.000 +733,3% față de anul precedent 11.000 14.568 0 0 3.568 3.898
2016 1.320 -16,4% față de anul precedent 1.320 1.662 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 342 382
2015 1.579 +148,7% față de anul precedent 1.579 1.264 315 +100,6% față de anul precedent 267 +93,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 635 635 478 157 138 0 0
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2012 5.590 5.591 345 5.246 4.409 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 0 0 0 0 0
2009 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 206 206 0 0 206
2023 0 1 1 0 0 1
2022 0 13.275 13.275 0 4.094 9.181
2021 0 3.295 3.295 0 3.294 1
2020 0 13.065 13.065 0 12.959 106
2019 0 4.880 4.880 0 4.679 201
2018 0 4.716 4.716 0 4.679 37
2017 0 9.324 9.324 0 8.679 645
2016 0 5.238 5.238 0 4.679 559
2015 0 4.880 4.880 0 4.679 201
2014 0 5.183 5.183 0 4.679 504
2013 0 5.466 5.466 0 4.679 787
2012 0 5.466 5.466 0 4.679 787
2011 0 200 200 0 0 200
2010 0 200 200 0 0 200
2009 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 19.067 +0,2% față de anul precedent -18.861 Neraportat 0
2023 19.030 -41,4% față de anul precedent -19.029 Neraportat 0
2022 32.473 +2,9% față de anul precedent -19.198 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 31.550 -7,2% față de anul precedent -28.255 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 33.978 -17,4% față de anul precedent -20.913 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 41.118 +89,4% față de anul precedent -36.238 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 21.712 +132,8% față de anul precedent -16.996 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 9.326 +594,9% față de anul precedent -2 Neraportat 1
2016 1.342 +122,9% față de anul precedent 3.896 Neraportat 0
2015 602 -48,6% față de anul precedent 4.278 Neraportat 0
2014 1.172 -26,4% față de anul precedent 4.011 Neraportat 0
2013 1.593 0,0% față de anul precedent 3.873 Neraportat 0
2012 1.593 +240,4% față de anul precedent 3.873 Neraportat 0
2011 468 0,0% față de anul precedent -268 Neraportat 0
2010 468 0,0% față de anul precedent -268 Neraportat 0
2009 468 -268 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.600 RON. Profit: 168 RON

Cifra de afaceri: 2.600 RON. Profit: 168 RON

Cifra de afaceri
2.600 RON +160% față de anul precedent
Profit net
168 RON 0% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.067 RON +0.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 168 RON

Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 168 RON

Cifra de afaceri
1.000 RON -90.72% față de anul precedent
Profit net
168 RON -98.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.030 RON -41.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 10.780 RON. Profit: 9.057 RON

Cifra de afaceri: 10.780 RON. Profit: 9.057 RON

Cifra de afaceri
10.780 RON
Profit net
9.057 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
32.473 RON +2.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.342 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.550 RON -7.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.540 RON. Profit: 15.325 RON

Cifra de afaceri: 18.540 RON. Profit: 15.325 RON

Cifra de afaceri
18.540 RON +341.43% față de anul precedent
Profit net
15.325 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.978 RON -17.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.200 RON +68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.242 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.118 RON +89.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.500 RON -77.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.994 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.712 RON +132.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 11.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.000 RON +733.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.898 RON
Angajati
1
Datorii
9.326 RON +594.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.320 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.320 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.320 RON -16.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
382 RON
Angajati
0
Datorii
1.342 RON +122.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.579 RON. Profit: 267 RON

Cifra de afaceri: 1.579 RON. Profit: 267 RON

Cifra de afaceri
1.579 RON +148.66% față de anul precedent
Profit net
267 RON +93.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
602 RON -48.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 635 RON. Profit: 138 RON

Cifra de afaceri: 635 RON. Profit: 138 RON

Cifra de afaceri
635 RON
Profit net
138 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.172 RON -26.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.593 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 5.590 RON. Profit: 4.409 RON

Cifra de afaceri: 5.590 RON. Profit: 4.409 RON

Cifra de afaceri
5.590 RON
Profit net
4.409 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.593 RON +240.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
468 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
468 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
468 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIRACOLUX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Tileagd Com. Tileagd (BIHOR)

MIRACOLUX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Tileagd Com. Tileagd (BIHOR)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Bihor

MEGATERM INSTAL SRL
CUI: 30645823CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.900 RON
Profit
1.840 RON
Angajati
0
GO FOR HEAT PUMP S.R.L.
CUI: 45828462CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Sat Cetea Com. Borod2022-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.420 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRUMĂ INSTALGAZ S.R.L.
CUI: 43139313CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Sat Nojorid Com. Nojorid2020-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.965 RON
Profit
269 RON
Angajati
0
CARMEN EMBRODERY SRL
CUI: 37611526CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Sat Nojorid Com. Nojorid2017-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INSTALHEIZUNG S.R.L.
CUI: 40559096CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Sat Oşorhei Com. Oşorhei2019-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.836 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Bihor

SANITAS LURA SRL
CUI: 23138917CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
628.038 RON
Profit
163.951 RON
Angajati
2
GENERAL CONFORT SRL
CUI: 24035316CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
381.262 RON
Profit
8.335 RON
Angajati
3
CONSTRUCT TORJ SRL
CUI: 23070943CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.817 RON
Profit
8.710 RON
Angajati
2
FIPRE S.R.L.
CUI: 24747578CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.899 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Bihor

MONADAM S.R.L.
CUI: 23220811CAEN: 4673
Activ
BIHOR, Sat Izbuc Com. Cărpinet2008-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.100 RON
Profit
27.889 RON
Angajati
3
MELALUC S.R.L.
CUI: 23220404CAEN: 4617
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.933 RON
Profit
97.681 RON
Angajati
2
PRIMA CRIS SRL
CUI: 23252180CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Ianoşda Com. Mădăras2008-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
514.304 RON
Profit
79.930 RON
Angajati
4
RAMDAN CONSTRUCT SRL
CUI: 22955629CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2007-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.684.546 RON
Profit
32.953 RON
Angajati
4
EUROVERI SRL
CUI: 19298561CAEN: 4782
Activ
BIHOR, Sat Cefa Com. Cefa2006-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.160 RON
Profit
11.328 RON
Angajati
1
EURODIAGONAL S.R.L.
CUI: 26093909CAEN: 4646
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2009-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.473.037 RON
Profit
370.207 RON
Angajati
3
STECEMAR CONT S.R.L.
CUI: 39506365CAEN: 6920
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2018-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.464 RON
Profit
116.184 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIRACOLUX SRL?

CUI-ul MIRACOLUX SRL este 23220870.

Unde este sediul MIRACOLUX SRL?

MIRACOLUX SRL are sediul in Romania, BIHOR, Sat Tileagd Com. Tileagd, Str. Gării nr. 793, 417585, Sat Tileagd Com. Tileagd, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata MIRACOLUX SRL?

MIRACOLUX SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MIRACOLUX SRL in 2024?

In 2024, MIRACOLUX SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.600 RON.

Ce activitate are MIRACOLUX SRL?

MIRACOLUX SRL are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat MIRACOLUX SRL in 2024?

MIRACOLUX SRL a inregistrat un profit net de 168 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.