Activ

MAIUTA SRL

CUI: 23256092
CIF: 23256092
Reg. Com.: J2008000532127
CAEN: 4751
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 februarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al textilelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:16

Despre MAIUTA SRL

MAIUTA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al textilelor" (cod CAEN 4751), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MAIUTA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
470 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
1.455 RON
Active circulante
279.257 RON
Stocuri
249.866 RON
Creanțe
15.848 RON
Casa & conturi bănci
13.543 RON
Capital propriu
-145.998 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Izlazului nr. 2, 400655

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Izlazului nr. 2, 400655
Cod poștal: 400655
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Izlazului nr. 2, 400655
Cod postal
400655
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.02.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-470 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 470 RON 5.360 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 470 RON 5.360 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 470 RON 5.360 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.455 RON 1.455 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 279.257 RON 276.775 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 280.712 RON 278.230 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 249.866 RON 247.384 RON
CreanțeSume de încasat 15.848 RON 15.848 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.543 RON 13.543 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 427.707 RON 424.755 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -145.998 RON -145.528 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active280.712RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

152,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale280.712 RON
Datorii totale427.707 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-52,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 470 0 0 470 470
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.360 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.360 5.360
2022 250.000 250.000 206.284 43.716 41.216 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 28.480 0 0 28.480 28.480
2020 80.200 -19,2% față de anul precedent 80.200 84.063 0 0 3.863 4.665
2019 99.200 +19,1% față de anul precedent 99.200 128.580 0 -100,0% față de anul precedent 0 29.380 30.372
2018 83.300 +591,2% față de anul precedent 83.300 82.790 510 0 0 323
2017 12.051 -84,9% față de anul precedent 12.051 17.671 0 0 5.620 5.620
2016 80.000 +64,4% față de anul precedent 80.000 83.151 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.151 5.551
2015 48.667 -11,4% față de anul precedent 48.667 42.827 5.840 -36,2% față de anul precedent 4.380 -46,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 54.925 +223,3% față de anul precedent 54.925 45.771 9.154 +16,8% față de anul precedent 8.107 +10,4% față de anul precedent 0 0
2013 16.989 -76,3% față de anul precedent 16.989 9.148 7.841 7.346 0 0
2012 71.755 -33,3% față de anul precedent 71.755 93.855 0 0 22.100 22.100
2011 107.576 +29,3% față de anul precedent 107.576 170.537 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 62.961 62.961
2010 83.221 +282,7% față de anul precedent 83.221 72.346 10.875 +20.813,5% față de anul precedent 9.225 0 0
2009 21.746 +40,0% față de anul precedent 21.746 21.694 52 -98,6% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.415
2008 15.531 15.531 11.917 3.614 3.274 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.455 279.257 280.712 249.866 15.848 13.543
2023 1.455 276.775 278.230 247.384 15.848 13.543
2022 1.455 276.775 278.230 247.384 15.848 13.543
2021 1.455 438.289 439.744 422.384 15.848 57
2020 1.455 437.226 438.681 422.385 14.784 57
2019 1.455 494.722 496.177 479.088 14.784 850
2018 1.455 594.514 595.969 577.088 14.784 2.642
2017 48.063 144.384 192.447 121.700 14.784 7.900
2016 48.063 143.203 191.266 120.707 14.784 7.712
2015 69.426 124.740 194.166 107.244 14.784 2.712
2014 69.426 140.041 209.467 104.300 34.784 957
2013 69.426 181.887 251.313 150.071 14.784 17.032
2012 69.425 174.046 243.471 159.219 14.784 43
2011 92.730 68.501 161.231 40.670 14.784 13.047
2010 0 37.884 37.884 37.872 0 12
2009 448 23.135 23.583 2.858 0 20.277
2008 565 19.844 20.409 11.125 200 8.519

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 427.707 +0,7% față de anul precedent -145.998 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 424.755 +1,3% față de anul precedent -145.528 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 419.395 -32,6% față de anul precedent -140.168 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 622.125 +5,0% față de anul precedent -181.384 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 592.581 -8,2% față de anul precedent -152.903 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 645.412 -9,6% față de anul precedent -148.238 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 713.996 +171,8% față de anul precedent -117.030 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 262.732 +2,7% față de anul precedent -69.288 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 255.931 +1,1% față de anul precedent -63.668 Neraportat 1
2015 253.280 -5,1% față de anul precedent -58.117 Neraportat 0
2014 266.807 -15,8% față de anul precedent -56.343 Neraportat 0
2013 316.760 +0,2% față de anul precedent -64.450 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 316.265 +48,6% față de anul precedent -71.797 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 212.908 +700,4% față de anul precedent -51.677 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 26.600 +23,6% față de anul precedent 11.284 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 21.524 +27,1% față de anul precedent 2.059 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 16.935 3.474 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
470 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
427.707 RON +0.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.360 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
424.755 RON +1.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 250.000 RON. Profit: 41.216 RON

Cifra de afaceri: 250.000 RON. Profit: 41.216 RON

Cifra de afaceri
250.000 RON
Profit net
41.216 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
419.395 RON -32.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.480 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
622.125 RON +4.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 80.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.200 RON -19.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.665 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
592.581 RON -8.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 99.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 99.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
99.200 RON +19.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.372 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
645.412 RON -9.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 83.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 83.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
83.300 RON +591.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
323 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
713.996 RON +171.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 12.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.051 RON -84.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.620 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
262.732 RON +2.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 80.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.000 RON +64.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.551 RON
Angajati
1
Datorii
255.931 RON +1.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 48.667 RON. Profit: 4.380 RON

Cifra de afaceri: 48.667 RON. Profit: 4.380 RON

Cifra de afaceri
48.667 RON -11.39% față de anul precedent
Profit net
4.380 RON -45.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
253.280 RON -5.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 54.925 RON. Profit: 8.107 RON

Cifra de afaceri: 54.925 RON. Profit: 8.107 RON

Cifra de afaceri
54.925 RON +223.3% față de anul precedent
Profit net
8.107 RON +10.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
266.807 RON -15.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 16.989 RON. Profit: 7.346 RON

Cifra de afaceri: 16.989 RON. Profit: 7.346 RON

Cifra de afaceri
16.989 RON -76.32% față de anul precedent
Profit net
7.346 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
316.760 RON +0.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 71.755 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.755 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.755 RON -33.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.100 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
316.265 RON +48.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 107.576 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 107.576 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
107.576 RON +29.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
62.961 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
212.908 RON +700.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 83.221 RON. Profit: 9.225 RON

Cifra de afaceri: 83.221 RON. Profit: 9.225 RON

Cifra de afaceri
83.221 RON +282.7% față de anul precedent
Profit net
9.225 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.600 RON +23.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 21.746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.746 RON +40.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.415 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.524 RON +27.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 15.531 RON. Profit: 3.274 RON

Cifra de afaceri: 15.531 RON. Profit: 3.274 RON

Cifra de afaceri
15.531 RON
Profit net
3.274 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
16.935 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAIUTA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4751 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

MAIUTA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4751 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4751, Cluj

NAD DECOR SRL
CUI: 18106510CAEN: 4751
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2005-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.060 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BADU SRL
CUI: 23271939CAEN: 4751
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.638 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DANA CONF SRL
CUI: 17961683CAEN: 4751
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2005-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.563.732 RON
Profit
28.876 RON
Angajati
4
FEROTI DECOR SRL
CUI: 24476096CAEN: 4751
Activ
CLUJ, Sat Morişti Com. Cojocna2008-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.033.424 RON
Profit
104.189 RON
Angajati
2

Alte firme din Cluj

ROXMAN TRANSPORT SRL
CUI: 23256084CAEN: 4613
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.343.060 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SAVA CRIS SRL
CUI: 23256220CAEN: 4683
Activ
CLUJ, Sat Muntele Băişorii Com. Băişoara2008-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NOGO MONTAGETEHNIK SRL
CUI: 23246030CAEN: 0210
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2008-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.146 RON
Profit
114.470 RON
Angajati
1
PD VET S.R.L.
CUI: 23271912CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-02-14
fara e-Factura
PC ACCOUNT SRL
CUI: 23091482CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2008-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.180 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INSPIRE AYO SRL
CUI: 23390310CAEN: 9602
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.172 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PBR STAR M SRL
CUI: 21864786CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-06-05
fara e-Factura
VITUS SRL
CUI: 24625066CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Vaida-Cămăraş Com. Căianu2008-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.980 RON
Profit
54.662 RON
Angajati
1
FAUSTA CONF SRL
CUI: 5773856CAEN: 4719
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
966.165 RON
Profit
328.983 RON
Angajati
6
TRF KAR SERVICE SRL
CUI: 34662479CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti2015-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
454.520 RON
Profit
117.520 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAIUTA SRL?

CUI-ul MAIUTA SRL este 23256092.

Unde este sediul MAIUTA SRL?

MAIUTA SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Izlazului nr. 2, 400655, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata MAIUTA SRL?

MAIUTA SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAIUTA SRL in 2024?

In 2024, MAIUTA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MAIUTA SRL?

MAIUTA SRL are codul CAEN principal 4751 (Comerţ cu amănuntul al textilelor).

Ce profit a inregistrat MAIUTA SRL in 2024?

MAIUTA SRL a inregistrat o pierdere neta de 470 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.