Activ Plătitor TVA

BRAESCU.PRODUCTION S.R.L.

CUI: 23265406
CIF: RO23265406
Reg. Com.: J20/249/2008
CAEN: 1512
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 februarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:08

Despre BRAESCU.PRODUCTION S.R.L.

BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Orăştie, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament" (cod CAEN 1512), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 48.100 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-97.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 96.252 RON in 2008 la 48.100 RON in 2024. Datoriile raportate (757.249 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
48.100 RON
Venituri totale
71.002 RON
Cheltuieli totale
345.982 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.294.407 RON
Active circulante
470.510 RON
Stocuri
238.084 RON
Creanțe
232.363 RON
Casa & conturi bănci
63 RON
Capital propriu
1.007.668 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Orăştie, Str. Nicolae Titulescu nr. 60
Telefon0785879207

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Orăştie, Str. Nicolae Titulescu nr. 60
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Orăştie, Str. Nicolae Titulescu nr. 60
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.02.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Orăştie
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
48.100 RON
Rezultat net
-274.980 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 48.100 RON 2.262.406 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 71.002 RON 2.160.539 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 345.982 RON 2.365.204 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 274.980 RON 204.665 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 274.980 RON 225.452 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.294.407 RON 1.503.865 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 470.510 RON 554.837 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.764.917 RON 2.058.702 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 238.084 RON 234.521 RON
CreanțeSume de încasat 232.363 RON 311.223 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 63 RON 9.093 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 757.249 RON 776.054 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.007.668 RON 1.282.648 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 31 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.764.917RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.764.917 RON
Datorii totale757.249 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 48.100 -97,9% față de anul precedent 71.002 345.982 0 0 274.980 274.980
2023 2.262.406 +12,0% față de anul precedent 2.160.539 2.365.204 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 204.665 225.452
2022 2.019.676 -25,4% față de anul precedent 2.187.486 2.156.959 30.527 -91,6% față de anul precedent 13.360 -96,1% față de anul precedent 0 0
2021 2.705.885 +16,5% față de anul precedent 2.706.791 2.342.467 364.324 -36,7% față de anul precedent 340.512 -38,4% față de anul precedent 0 0
2020 2.321.827 -24,1% față de anul precedent 2.454.278 1.878.510 575.768 -13,2% față de anul precedent 553.140 -12,6% față de anul precedent 0 0
2019 3.059.175 +13,4% față de anul precedent 3.063.776 2.400.528 663.248 +893,4% față de anul precedent 632.656 +1.489,6% față de anul precedent 0 0
2018 2.696.946 -18,0% față de anul precedent 2.698.724 2.631.956 66.768 -90,5% față de anul precedent 39.800 -93,2% față de anul precedent 0 0
2017 3.290.512 +289,7% față de anul precedent 3.296.039 2.594.231 701.808 +354,7% față de anul precedent 581.024 +398,0% față de anul precedent 0 0
2013 844.445 +26,7% față de anul precedent 848.517 694.167 154.350 -17,4% față de anul precedent 116.674 -23,8% față de anul precedent 0 0
2012 666.470 +24,2% față de anul precedent 669.138 482.299 186.839 +38,3% față de anul precedent 153.042 +37,9% față de anul precedent 0 0
2011 536.426 +6,8% față de anul precedent 538.193 403.046 135.147 +33,6% față de anul precedent 110.959 +37,3% față de anul precedent 0 0
2010 502.063 +33,8% față de anul precedent 503.700 402.533 101.167 +54,1% față de anul precedent 80.814 +47,6% față de anul precedent 0 0
2009 375.234 +289,9% față de anul precedent 383.675 318.005 65.670 +420,3% față de anul precedent 54.752 +420,3% față de anul precedent 0 0
2008 96.252 97.162 84.540 12.622 10.523 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.294.407 470.510 1.764.917 238.084 232.363 63
2023 1.503.865 554.837 2.058.702 234.521 311.223 9.093
2022 1.204.948 912.263 2.117.211 323.084 436.117 153.062
2021 1.289.430 738.382 2.027.812 152.385 229.759 356.238
2020 1.332.194 429.789 1.761.983 125.257 188.585 115.947
2019 1.190.133 794.243 1.984.376 89.605 128.674 575.964
2018 514.464 602.386 1.116.850 39.625 209.777 352.984
2017 457.452 439.129 896.581 0 251.354 187.775
2013 344.690 248.852 593.542 87 45.660 203.105
2012 402.039 97.313 499.352 224 35.988 61.101
2011 222.328 128.345 350.673 1.513 15.022 111.810
2010 189.468 45.319 234.787 813 24.121 20.385
2009 93.100 67.232 160.332 0 34.030 33.202
2008 0 32.278 32.278 0 0 32.278

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 757.249 -2,4% față de anul precedent 1.007.668 Neraportat 1 -96,8% față de anul precedent
2023 776.054 +27,4% față de anul precedent 1.282.648 Neraportat 31 -8,8% față de anul precedent
2022 609.111 +14,3% față de anul precedent 1.508.100 Neraportat 34 -8,1% față de anul precedent
2021 533.072 -12,3% față de anul precedent 1.494.740 Neraportat 37 -2,6% față de anul precedent
2020 607.755 -16,8% față de anul precedent 1.154.228 Neraportat 38 -15,6% față de anul precedent
2019 730.656 +47,4% față de anul precedent 1.253.720 Neraportat 45 0,0% față de anul precedent
2018 495.786 +57,2% față de anul precedent 621.064 Neraportat 45 0,0% față de anul precedent
2017 315.317 +373,9% față de anul precedent 581.264 Neraportat 45 +114,3% față de anul precedent
2013 66.538 -25,3% față de anul precedent 527.004 Neraportat 21 +23,5% față de anul precedent
2012 89.022 -4,7% față de anul precedent 410.330 Neraportat 17 +6,3% față de anul precedent
2011 93.385 +5,6% față de anul precedent 257.288 Neraportat 16 +14,3% față de anul precedent
2010 88.458 -6,7% față de anul precedent 146.329 Neraportat 14 -17,7% față de anul precedent
2009 94.818 +340,7% față de anul precedent 65.514 Neraportat 17 +88,9% față de anul precedent
2008 21.515 10.763 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

71din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 48.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.100 RON -97.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
274.980 RON
Angajati
1 -96.77% față de anul precedent
Datorii
757.249 RON -2.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.262.406 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.262.406 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.262.406 RON +12.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
225.452 RON
Angajati
31 -8.82% față de anul precedent
Datorii
776.054 RON +27.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.019.676 RON. Profit: 13.360 RON

Cifra de afaceri: 2.019.676 RON. Profit: 13.360 RON

Cifra de afaceri
2.019.676 RON -25.36% față de anul precedent
Profit net
13.360 RON -96.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 -8.11% față de anul precedent
Datorii
609.111 RON +14.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.705.885 RON. Profit: 340.512 RON

Cifra de afaceri: 2.705.885 RON. Profit: 340.512 RON

Cifra de afaceri
2.705.885 RON +16.54% față de anul precedent
Profit net
340.512 RON -38.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 -2.63% față de anul precedent
Datorii
533.072 RON -12.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.321.827 RON. Profit: 553.140 RON

Cifra de afaceri: 2.321.827 RON. Profit: 553.140 RON

Cifra de afaceri
2.321.827 RON -24.1% față de anul precedent
Profit net
553.140 RON -12.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 -15.56% față de anul precedent
Datorii
607.755 RON -16.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.059.175 RON. Profit: 632.656 RON

Cifra de afaceri: 3.059.175 RON. Profit: 632.656 RON

Cifra de afaceri
3.059.175 RON +13.43% față de anul precedent
Profit net
632.656 RON +1489.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 0% față de anul precedent
Datorii
730.656 RON +47.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.696.946 RON. Profit: 39.800 RON

Cifra de afaceri: 2.696.946 RON. Profit: 39.800 RON

Cifra de afaceri
2.696.946 RON -18.04% față de anul precedent
Profit net
39.800 RON -93.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 0% față de anul precedent
Datorii
495.786 RON +57.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.290.512 RON. Profit: 581.024 RON

Cifra de afaceri: 3.290.512 RON. Profit: 581.024 RON

Cifra de afaceri
3.290.512 RON +289.67% față de anul precedent
Profit net
581.024 RON +397.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 +114.29% față de anul precedent
Datorii
315.317 RON +373.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 844.445 RON. Profit: 116.674 RON

Cifra de afaceri: 844.445 RON. Profit: 116.674 RON

Cifra de afaceri
844.445 RON +26.7% față de anul precedent
Profit net
116.674 RON -23.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 +23.53% față de anul precedent
Datorii
66.538 RON -25.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 666.470 RON. Profit: 153.042 RON

Cifra de afaceri: 666.470 RON. Profit: 153.042 RON

Cifra de afaceri
666.470 RON +24.24% față de anul precedent
Profit net
153.042 RON +37.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +6.25% față de anul precedent
Datorii
89.022 RON -4.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 536.426 RON. Profit: 110.959 RON

Cifra de afaceri: 536.426 RON. Profit: 110.959 RON

Cifra de afaceri
536.426 RON +6.84% față de anul precedent
Profit net
110.959 RON +37.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +14.29% față de anul precedent
Datorii
93.385 RON +5.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 502.063 RON. Profit: 80.814 RON

Cifra de afaceri: 502.063 RON. Profit: 80.814 RON

Cifra de afaceri
502.063 RON +33.8% față de anul precedent
Profit net
80.814 RON +47.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -17.65% față de anul precedent
Datorii
88.458 RON -6.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 375.234 RON. Profit: 54.752 RON

Cifra de afaceri: 375.234 RON. Profit: 54.752 RON

Cifra de afaceri
375.234 RON +289.85% față de anul precedent
Profit net
54.752 RON +420.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +88.89% față de anul precedent
Datorii
94.818 RON +340.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 96.252 RON. Profit: 10.523 RON

Cifra de afaceri: 96.252 RON. Profit: 10.523 RON

Cifra de afaceri
96.252 RON
Profit net
10.523 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
21.515 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBRAESCU.PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1512 in Mun. Orăştie (HUNEDOARA)

BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1512 in Mun. Orăştie (HUNEDOARA)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1512, Hunedoara

CASA NEAMULUI S.R.L.
CUI: 41702878CAEN: 1512
Activ
HUNEDOARA, Sat Orăştioara de Jos Com. Beriu2019-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.387 RON
Profit
46.994 RON
Angajati
0
DOC TECH INDUSTRY S.R.L.
CUI: 23865826CAEN: 1512
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2008-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.357 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1512, Hunedoara

NUOVI ORIZZONTI SRL
CUI: 14236444CAEN: 1512
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2001-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.441.489 RON
Profit
235.056 RON
Angajati
148
ANTAL PROD SRL
CUI: 5012510CAEN: 1512
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva1993-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.371.973 RON
Profit
55.971 RON
Angajati
8

Alte firme din Hunedoara

ECLESIA ANTREPRENOR SRL
CUI: 23265384CAEN: 6812
Activ
HUNEDOARA, Sat Cinciş-Cerna Com. Teliucu Inferior2008-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.100 RON
Profit
4.293 RON
Angajati
1
MULTI DANYCO SRL
CUI: 23282520CAEN: 4321
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2008-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.215 RON
Profit
11.639 RON
Angajati
0
FORSILV SRL
CUI: 23229500CAEN: 6820
Activ
HUNEDOARA, Sat Veţel Com. Veţel2008-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.647 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SUPER ANDANY SRL
CUI: 23353125CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2008-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.438 RON
Profit
1.159 RON
Angajati
1
LCR CONTAFIN SRL
CUI: 22560599CAEN: 6920
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2007-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.667 RON
Profit
65.015 RON
Angajati
2
MAV EXPLOFOR SRL
CUI: 29345741CAEN: 0220
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2011-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.056 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
D & D MONT S.R.L.
CUI: 49907933CAEN: 9529
Activ
HUNEDOARA, Mun. Lupeni2024-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
516.512 RON
Profit
720 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BRAESCU.PRODUCTION S.R.L.?

CUI-ul BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. este 23265406.

Unde este sediul BRAESCU.PRODUCTION S.R.L.?

BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Orăştie, Str. Nicolae Titulescu nr. 60, Mun. Orăştie, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata BRAESCU.PRODUCTION S.R.L.?

BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. in 2024?

In 2024, BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 48.100 RON.

Cati angajati are BRAESCU.PRODUCTION S.R.L.?

BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BRAESCU.PRODUCTION S.R.L.?

BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. are codul CAEN principal 1512 (Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament).

Ce profit a inregistrat BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. in 2024?

BRAESCU.PRODUCTION S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 274.980 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.