Activ

BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL

CUI: 23281975
CIF: 23281975
Reg. Com.: J2008000153193
CAEN: 6622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 februarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 10:21

Despre BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL

BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ditrău Com. Ditrău, judetul HARGHITA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări" (cod CAEN 6622), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL a raportat o cifra de afaceri de 136.494 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 29.521 RON in 2008 la 136.494 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
136.494 RON
Venituri totale
133.849 RON
Cheltuieli totale
190.952 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
42.996 RON
Active circulante
19.259 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
233 RON
Casa & conturi bănci
19.026 RON
Capital propriu
-17.383 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Sat Ditrău Com. Ditrău, Str. Libertăţii nr. 18, 537090
Telefon0745814894

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Sat Ditrău Com. Ditrău, Str. Libertăţii nr. 18, 537090
Cod poștal: 537090
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Sat Ditrău Com. Ditrău, Str. Libertăţii nr. 18, 537090
Cod postal
537090
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.02.2008
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gheorgheni
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
136.494 RON
Rezultat net
-57.103 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 136.494 RON 138.779 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 133.849 RON 139.293 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 190.952 RON 179.935 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 57.103 RON 40.642 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 57.103 RON 40.642 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 42.996 RON 99.115 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 19.259 RON 53.145 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 62.255 RON 152.260 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 233 RON 241 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.026 RON 52.904 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 79.638 RON 112.540 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -17.383 RON 39.720 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active62.255RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

127,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale62.255 RON
Datorii totale79.638 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-27,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 136.494 -1,7% față de anul precedent 133.849 190.952 0 0 57.103 57.103
2023 138.779 -1,2% față de anul precedent 139.293 179.935 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 40.642 40.642
2022 140.435 +18,5% față de anul precedent 172.852 160.593 12.259 +20,2% față de anul precedent 10.951 +21,2% față de anul precedent 0 0
2021 118.564 +16,8% față de anul precedent 138.291 128.091 10.200 +80,2% față de anul precedent 9.034 +217,0% față de anul precedent 0 0
2020 101.502 +9,0% față de anul precedent 101.502 95.843 5.659 -85,4% față de anul precedent 2.850 -92,1% față de anul precedent 0 0
2019 93.128 +7,8% față de anul precedent 93.128 54.374 38.754 +0,5% față de anul precedent 35.961 -0,4% față de anul precedent 0 0
2018 86.362 +17,3% față de anul precedent 86.902 48.335 38.567 -30,8% față de anul precedent 36.093 -32,6% față de anul precedent 0 0
2017 73.614 +1,4% față de anul precedent 73.614 17.870 55.744 +16.057,7% față de anul precedent 53.535 0 0
2016 72.566 +11,7% față de anul precedent 72.566 72.221 345 -99,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.832
2015 64.970 -2,2% față de anul precedent 65.009 30.605 34.404 -8,3% față de anul precedent 32.455 -8,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 66.440 +13,9% față de anul precedent 66.440 28.933 37.507 +210,2% față de anul precedent 35.513 +243,4% față de anul precedent 0 0
2013 58.339 +8,8% față de anul precedent 58.339 46.248 12.091 +229,7% față de anul precedent 10.341 +402,5% față de anul precedent 0 0
2012 53.641 -4,7% față de anul precedent 53.641 49.974 3.667 2.058 0 0
2011 56.281 -2,6% față de anul precedent 56.281 77.910 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.629 23.317
2010 57.808 +0,3% față de anul precedent 57.808 35.734 22.074 +3,4% față de anul precedent 18.542 -4,1% față de anul precedent 0 0
2009 57.646 +95,3% față de anul precedent 57.651 36.294 21.357 19.333 0 0
2008 29.521 29.521 42.473 0 0 12.952 12.952

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 42.996 19.259 62.255 0 233 19.026
2023 99.115 53.145 152.260 0 241 52.904
2022 154.752 76.504 231.256 0 0 76.504
2021 213.793 83.063 296.856 0 5.060 78.003
2020 17.078 114.448 131.526 0 5.060 109.388
2019 3.588 158.283 161.871 0 5.060 153.223
2018 5.497 157.225 162.722 0 5.000 152.225
2017 3.457 155.289 158.746 0 5.000 150.289
2016 374 117.039 117.413 0 5.000 112.039
2015 494 86.923 87.417 0 0 86.923
2014 674 55.695 56.369 0 0 55.695
2013 854 21.119 21.973 0 0 21.119
2012 374 10.763 11.137 0 0 10.763
2011 383 7.390 7.773 0 0 7.390
2010 318 30.706 31.024 0 0 30.706
2009 318 12.367 12.685 0 0 12.367
2008 318 211 529 0 0 211

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 79.638 -29,2% față de anul precedent -17.383 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 112.540 -16,4% față de anul precedent 39.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 134.590 -14,6% față de anul precedent 96.666 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 157.671 +2.835,6% față de anul precedent 106.768 Neraportat 1
2020 5.371 -69,3% față de anul precedent 126.155 Neraportat 0
2019 17.513 -48,2% față de anul precedent 144.358 Neraportat 0
2018 33.805 -26,4% față de anul precedent 128.917 Neraportat 0
2017 45.922 -21,0% față de anul precedent 112.824 Neraportat 0
2016 58.124 +1.008,4% față de anul precedent 59.289 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 5.244 -21,2% față de anul precedent 82.173 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 6.651 -14,4% față de anul precedent 49.718 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 7.768 +6,8% față de anul precedent 14.205 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 7.274 +21,9% față de anul precedent 3.863 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 5.967 +1,1% față de anul precedent 1.806 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 5.901 -3,3% față de anul precedent 25.123 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 6.104 -54,0% față de anul precedent 6.581 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 13.281 -12.752 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
TTTAMAS TRUCZAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36438/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 136.494 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 136.494 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
136.494 RON -1.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.103 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
79.638 RON -29.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 138.779 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 138.779 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
138.779 RON -1.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
40.642 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
112.540 RON -16.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 140.435 RON. Profit: 10.951 RON

Cifra de afaceri: 140.435 RON. Profit: 10.951 RON

Cifra de afaceri
140.435 RON +18.45% față de anul precedent
Profit net
10.951 RON +21.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
134.590 RON -14.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 118.564 RON. Profit: 9.034 RON

Cifra de afaceri: 118.564 RON. Profit: 9.034 RON

Cifra de afaceri
118.564 RON +16.81% față de anul precedent
Profit net
9.034 RON +216.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
157.671 RON +2835.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 101.502 RON. Profit: 2.850 RON

Cifra de afaceri: 101.502 RON. Profit: 2.850 RON

Cifra de afaceri
101.502 RON +8.99% față de anul precedent
Profit net
2.850 RON -92.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.371 RON -69.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 93.128 RON. Profit: 35.961 RON

Cifra de afaceri: 93.128 RON. Profit: 35.961 RON

Cifra de afaceri
93.128 RON +7.83% față de anul precedent
Profit net
35.961 RON -0.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.513 RON -48.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 86.362 RON. Profit: 36.093 RON

Cifra de afaceri: 86.362 RON. Profit: 36.093 RON

Cifra de afaceri
86.362 RON +17.32% față de anul precedent
Profit net
36.093 RON -32.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
33.805 RON -26.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 73.614 RON. Profit: 53.535 RON

Cifra de afaceri: 73.614 RON. Profit: 53.535 RON

Cifra de afaceri
73.614 RON +1.44% față de anul precedent
Profit net
53.535 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
45.922 RON -20.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 72.566 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.566 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.566 RON +11.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.832 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
58.124 RON +1008.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 64.970 RON. Profit: 32.455 RON

Cifra de afaceri: 64.970 RON. Profit: 32.455 RON

Cifra de afaceri
64.970 RON -2.21% față de anul precedent
Profit net
32.455 RON -8.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.244 RON -21.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 66.440 RON. Profit: 35.513 RON

Cifra de afaceri: 66.440 RON. Profit: 35.513 RON

Cifra de afaceri
66.440 RON +13.89% față de anul precedent
Profit net
35.513 RON +243.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.651 RON -14.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 58.339 RON. Profit: 10.341 RON

Cifra de afaceri: 58.339 RON. Profit: 10.341 RON

Cifra de afaceri
58.339 RON +8.76% față de anul precedent
Profit net
10.341 RON +402.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.768 RON +6.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 53.641 RON. Profit: 2.058 RON

Cifra de afaceri: 53.641 RON. Profit: 2.058 RON

Cifra de afaceri
53.641 RON -4.69% față de anul precedent
Profit net
2.058 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.274 RON +21.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 56.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.281 RON -2.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.317 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.967 RON +1.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 57.808 RON. Profit: 18.542 RON

Cifra de afaceri: 57.808 RON. Profit: 18.542 RON

Cifra de afaceri
57.808 RON +0.28% față de anul precedent
Profit net
18.542 RON -4.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.901 RON -3.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 57.646 RON. Profit: 19.333 RON

Cifra de afaceri: 57.646 RON. Profit: 19.333 RON

Cifra de afaceri
57.646 RON +95.27% față de anul precedent
Profit net
19.333 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.104 RON -54.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 29.521 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.521 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.521 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.952 RON
Angajati
1
Datorii
13.281 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Sat Ditrău Com. Ditrău (HARGHITA)

BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Sat Ditrău Com. Ditrău (HARGHITA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.102026Mentiune · Buletin 36438/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL
CUI
23281975
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.10.2026
Registrul Comerțului
J19/153/2008
EUID
ROONRC.J19/153/2008
Sediu
Sat Ditrău, Comuna Ditrău, Jud. Harghita, Strada TUDOR VLADIMIRESCU, Nr. 9
Județ
Harghita
Număr încheiere
778505
Data încheierii
02.10.2026
Număr dosar
3527627
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Harghita
Registrator
Marinel Vasile Ştreangău

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 03.09.2026
  • Copie carte identitate
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3527627 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36438/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6622, Harghita

SUKET ASISTENT SRL
CUI: 35469671CAEN: 6622
Activ
HARGHITA, Sat Mădăraş Com. Mădăraş2016-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.292 RON
Profit
7.225 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6622, Harghita

CREDO PRIM SRL
CUI: 25063039CAEN: 6622
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2009-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.579 RON
Profit
54.615 RON
Angajati
2

Alte firme din Harghita

MIXT PREST-PROD SRL
CUI: 23267300CAEN: 0150
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2008-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.648 RON
Profit
917 RON
Angajati
0
TOTALAGROVET SRL
CUI: 23282008CAEN: 4633
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2008-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.846.957 RON
Profit
467.198 RON
Angajati
3
HARGHITA PROD-COM SRL
CUI: 23200385CAEN: 4619
Activ
HARGHITA, Sat Poloniţa Com. Feliceni2008-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
689.287 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
L-K FOREX CENTRUM SRL
CUI: 23344402CAEN: 4719
Activ
HARGHITA, Sat Armăşeni Com. Ciucsângeorgiu2008-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.273 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DOCTOR CONSULTANCY SRL
CUI: 22597237CAEN: 7320
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2007-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.605 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SZABESA TRANSCOM SRL
CUI: 23844165CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2008-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.363 RON
Profit
15.610 RON
Angajati
0
TROFEEA DESIGN SRL
CUI: 17420831CAEN: 7410
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2005-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
797.195 RON
Profit
65.330 RON
Angajati
5
GLOBUS EXPEDIT SRL
CUI: 30319029CAEN: 4752
Activ
HARGHITA, Sat Mărtiniş Com. Mărtiniş2012-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.889.818 RON
Profit
126.944 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL?

CUI-ul BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL este 23281975.

Unde este sediul BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL?

BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Sat Ditrău Com. Ditrău, Str. Libertăţii nr. 18, 537090, Sat Ditrău Com. Ditrău, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL?

BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL in 2024?

In 2024, BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL a raportat o cifra de afaceri de 136.494 RON.

Cati angajati are BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL?

BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL?

BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL are codul CAEN principal 6622 (Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări).

Ce profit a inregistrat BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL in 2024?

BESTFULLASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL a inregistrat o pierdere neta de 57.103 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.