Radiat

GIANI CIS DISTRIB SRL

CUI: 23302776
CIF: 23302776
Reg. Com.: J32/272/2008
CAEN: 4631
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 februarie 2008 · 7 ani
Radiată din: 17 noiembrie 2015
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor

Surse și actualizare

Despre GIANI CIS DISTRIB SRL

GIANI CIS DISTRIB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Cisnădioara Orş. Cisnădie, judetul SIBIU, infiintata in 2008 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor" (cod CAEN 4631), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din noiembrie 2015).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Loc. Cisnădioara Orş. Cisnădie, Str. PRINCIPALĂ nr. 185, 555301
Telefon0744283558

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Loc. Cisnădioara Orş. Cisnădie, Str. PRINCIPALĂ nr. 185, 555301
Cod poștal: 555301
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Loc. Cisnădioara Orş. Cisnădie, Str. PRINCIPALA nr. 185, 555301
Cod postal
555301
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
17 noiembrie 2015

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 17.11.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2015 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2015
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2015 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

2008 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGIANI CIS DISTRIB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4631 in Loc. Cisnădioara Orş. Cisnădie (SIBIU)

GIANI CIS DISTRIB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4631 in Loc. Cisnădioara Orş. Cisnădie (SIBIU)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4631, Sibiu

GUZEL YURT SRL
CUI: 32705042CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2014-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.112.706 RON
Profit
1.223.872 RON
Angajati
12
SIMPLIS TRADE SRL
CUI: 26423632CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2010-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.444.073 RON
Profit
781.622 RON
Angajati
10
PORTO SRL
CUI: 5012286CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1993-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.162.523 RON
Profit
62.441 RON
Angajati
7
HO.RE.CA. TEAM SIBIU SRL
CUI: 24819445CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2008-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.050.123 RON
Profit
15.910 RON
Angajati
8
COMSIL SRL
CUI: 4922313CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş1993-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.821.382 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EVELYNE FRUCT SRL
CUI: 34099317CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2015-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.670.748 RON
Profit
18.181 RON
Angajati
2
YSA FABY FRUCT S.R.L.
CUI: 48580042CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2023-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.409.618 RON
Profit
73.396 RON
Angajati
0
NAKI IMPEX SRL
CUI: 7432421CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1995-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.166.393 RON
Profit
134.859 RON
Angajati
1
ROYAL EXTREME SRL
CUI: 33494776CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2014-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
742.956 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NIKOLAS FRUCT SIB S.R.L.
CUI: 44581150CAEN: 4631
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2021-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
716.595 RON
Profit
32.073 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GIANI CIS DISTRIB SRL?

CUI-ul GIANI CIS DISTRIB SRL este 23302776.

Unde este sediul GIANI CIS DISTRIB SRL?

GIANI CIS DISTRIB SRL are sediul in Romania, SIBIU, Loc. Cisnădioara Orş. Cisnădie, Str. PRINCIPALĂ nr. 185, 555301, Loc. Cisnădioara Orş. Cisnădie, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata GIANI CIS DISTRIB SRL?

GIANI CIS DISTRIB SRL a fost infiintata in anul 2008 (7 ani de activitate).

Ce activitate are GIANI CIS DISTRIB SRL?

GIANI CIS DISTRIB SRL are codul CAEN principal 4631 (Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
25 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
25 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.