Activ Plătitor TVAe‑Factură

RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL

CUI: 23349833
CIF: RO23349833
Reg. Com.: J28/220/2008
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 februarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:45

Despre RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL

RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Arceşti Cot Com. Pleşoiu, judetul OLT, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL a raportat o cifra de afaceri de 13.784.884 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+126.9%). Profitul net inregistrat a fost de 2.138.947 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 19, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 12.660 RON in 2008 la 13.784.884 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
13.784.884 RON
Venituri totale
13.814.853 RON
Cheltuieli totale
11.283.594 RON
Profit brut
2.531.259 RON
Profit net
2.138.947 RON
Marja profit net
15,52%
Active imobilizate
539.978 RON
Active circulante
3.176.814 RON
Stocuri
405.514 RON
Creanțe
2.429.959 RON
Casa & conturi bănci
341.341 RON
Capital propriu
3.201.674 RON

Contact

AdresaRomania, OLT, Sat Arceşti Cot Com. Pleşoiu, Str. Gării nr. 62, 237337
Telefon0747886625

Adresă sediu social

Romania, OLT, Sat Arceşti Cot Com. Pleşoiu, Str. Gării nr. 62, 237337
Cod poștal: 237337
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Sat Arceşti Cot Com. Pleşoiu, Str. Gării nr. 62, 237337
Cod postal
237337
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.02.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
13.784.884 RON
Rezultat net
2.138.947 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 13.784.884 RON 6.076.223 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 13.814.853 RON 5.834.178 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.283.594 RON 4.834.159 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.531.259 RON 1.000.019 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.138.947 RON 866.444 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 539.978 RON 1.482.286 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.176.814 RON 1.764.084 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.716.792 RON 3.246.370 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 405.514 RON 222.937 RON
CreanțeSume de încasat 2.429.959 RON 1.110.497 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 341.341 RON 430.650 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 484.482 RON 1.792.218 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.201.674 RON 1.405.340 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 19 persoane 24 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.716.792RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.716.792 RON
Datorii totale484.482 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
57,5 %Profit net / active totale
ROE
66,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 13.784.884 +126,9% față de anul precedent 13.814.853 11.283.594 2.531.259 +153,1% față de anul precedent 2.138.947 +146,9% față de anul precedent 0 0
2023 6.076.223 +39,2% față de anul precedent 5.834.178 4.834.159 1.000.019 +475,8% față de anul precedent 866.444 +505,4% față de anul precedent 0 0
2022 4.366.602 -40,0% față de anul precedent 4.683.364 4.509.684 173.680 -88,4% față de anul precedent 143.114 -88,8% față de anul precedent 0 0
2021 7.273.010 +29,5% față de anul precedent 7.274.476 5.776.850 1.497.626 +233,0% față de anul precedent 1.273.578 +238,8% față de anul precedent 0 0
2020 5.618.335 +106,8% față de anul precedent 5.623.850 5.174.161 449.689 +17,3% față de anul precedent 375.908 +5,5% față de anul precedent 0 0
2019 2.717.248 +34,0% față de anul precedent 2.718.018 2.334.603 383.415 +7,7% față de anul precedent 356.245 +6,1% față de anul precedent 0 0
2018 2.027.896 +181,0% față de anul precedent 2.027.896 1.671.857 356.039 +252,9% față de anul precedent 335.762 +257,4% față de anul precedent 0 0
2017 721.661 -1,5% față de anul precedent 726.163 625.283 100.880 -49,4% față de anul precedent 93.942 -42,4% față de anul precedent 0 0
2016 732.652 +355,8% față de anul precedent 732.652 533.158 199.494 +866,2% față de anul precedent 163.069 +930,5% față de anul precedent 0 0
2015 160.755 160.755 140.107 20.648 15.825 Neraportat 0
2014 0 2.776 3.458 0 0 682 682
2013 0 0 234 0 0 234 234
2012 0 -100,0% față de anul precedent 34 8.606 0 0 8.572 8.572
2011 1.929 -86,5% față de anul precedent 1.930 10.052 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.122 8.122
2010 14.307 -30,4% față de anul precedent 14.307 2.208 12.099 +228,3% față de anul precedent 10.072 +354,1% față de anul precedent 0 0
2009 20.550 +62,3% față de anul precedent 20.550 16.865 3.685 +68,3% față de anul precedent 2.218 +20,5% față de anul precedent 0 0
2008 12.660 12.660 10.470 2.190 1.840 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 539.978 3.176.814 3.716.792 405.514 2.429.959 341.341
2023 1.482.286 1.764.084 3.246.370 222.937 1.110.497 430.650
2022 1.064.390 1.233.904 2.298.294 543.657 451.580 238.667
2021 1.032.685 2.059.234 3.091.919 468.004 498.860 1.092.370
2020 1.114.496 1.939.808 3.054.304 105.364 1.334.195 500.249
2019 518.751 778.070 1.296.821 77.935 400.087 300.048
2018 92.086 506.689 598.775 51.981 123.343 331.365
2017 55.587 397.517 453.104 62.761 102.416 232.340
2016 38.632 359.298 397.930 0 270.147 89.151
2015 10.073 82.316 92.389 0 0 82.316
2014 2.035 504 2.539 0 0 504
2013 2.035 3.964 5.999 2.261 1.197 506
2012 2.035 3.874 5.909 2.261 1.177 436
2011 2.001 10.893 12.894 2.261 80 8.552
2010 2.387 18.123 20.510 2.261 799 15.063
2009 4.076 6.232 10.308 0 0 6.232
2008 5.233 3.838 9.071 0 0 3.838

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 484.482 -73,0% față de anul precedent 3.201.674 Neraportat 19 -20,8% față de anul precedent
2023 1.792.218 +21,1% față de anul precedent 1.405.340 Neraportat 24 -7,7% față de anul precedent
2022 1.480.586 -5,5% față de anul precedent 768.896 Neraportat 26 -7,1% față de anul precedent
2021 1.566.137 -36,1% față de anul precedent 1.525.782 Neraportat 28 -12,5% față de anul precedent
2020 2.452.100 +218,2% față de anul precedent 602.204 Neraportat 32 +28,0% față de anul precedent
2019 770.525 +356,4% față de anul precedent 526.296 Neraportat 25 +25,0% față de anul precedent
2018 168.831 -8,0% față de anul precedent 429.944 Neraportat 20 +33,3% față de anul precedent
2017 183.548 -17,4% față de anul precedent 269.556 Neraportat 15 +50,0% față de anul precedent
2016 222.316 +178,4% față de anul precedent 175.614 Neraportat 10 +100,0% față de anul precedent
2015 79.844 +1.272,4% față de anul precedent 12.545 Neraportat 5
2014 5.818 -32,3% față de anul precedent -3.279 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 8.596 +3,9% față de anul precedent -2.597 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 8.273 +23,7% față de anul precedent -2.364 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 6.686 +8,2% față de anul precedent 6.208 Neraportat 1
2010 6.180 +2,2% față de anul precedent 14.330 Neraportat 0
2009 6.050 -14,0% față de anul precedent 4.258 Neraportat 0
2008 7.031 2.040 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.784.884 RON. Profit: 2.138.947 RON

Cifra de afaceri: 13.784.884 RON. Profit: 2.138.947 RON

Cifra de afaceri
13.784.884 RON +126.87% față de anul precedent
Profit net
2.138.947 RON +146.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 -20.83% față de anul precedent
Datorii
484.482 RON -72.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.076.223 RON. Profit: 866.444 RON

Cifra de afaceri: 6.076.223 RON. Profit: 866.444 RON

Cifra de afaceri
6.076.223 RON +39.15% față de anul precedent
Profit net
866.444 RON +505.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 -7.69% față de anul precedent
Datorii
1.792.218 RON +21.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.366.602 RON. Profit: 143.114 RON

Cifra de afaceri: 4.366.602 RON. Profit: 143.114 RON

Cifra de afaceri
4.366.602 RON -39.96% față de anul precedent
Profit net
143.114 RON -88.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 -7.14% față de anul precedent
Datorii
1.480.586 RON -5.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 7.273.010 RON. Profit: 1.273.578 RON

Cifra de afaceri: 7.273.010 RON. Profit: 1.273.578 RON

Cifra de afaceri
7.273.010 RON +29.45% față de anul precedent
Profit net
1.273.578 RON +238.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 -12.5% față de anul precedent
Datorii
1.566.137 RON -36.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.618.335 RON. Profit: 375.908 RON

Cifra de afaceri: 5.618.335 RON. Profit: 375.908 RON

Cifra de afaceri
5.618.335 RON +106.77% față de anul precedent
Profit net
375.908 RON +5.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +28% față de anul precedent
Datorii
2.452.100 RON +218.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.717.248 RON. Profit: 356.245 RON

Cifra de afaceri: 2.717.248 RON. Profit: 356.245 RON

Cifra de afaceri
2.717.248 RON +33.99% față de anul precedent
Profit net
356.245 RON +6.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 +25% față de anul precedent
Datorii
770.525 RON +356.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.027.896 RON. Profit: 335.762 RON

Cifra de afaceri: 2.027.896 RON. Profit: 335.762 RON

Cifra de afaceri
2.027.896 RON +181% față de anul precedent
Profit net
335.762 RON +257.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +33.33% față de anul precedent
Datorii
168.831 RON -8.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 721.661 RON. Profit: 93.942 RON

Cifra de afaceri: 721.661 RON. Profit: 93.942 RON

Cifra de afaceri
721.661 RON -1.5% față de anul precedent
Profit net
93.942 RON -42.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +50% față de anul precedent
Datorii
183.548 RON -17.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 732.652 RON. Profit: 163.069 RON

Cifra de afaceri: 732.652 RON. Profit: 163.069 RON

Cifra de afaceri
732.652 RON +355.76% față de anul precedent
Profit net
163.069 RON +930.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +100% față de anul precedent
Datorii
222.316 RON +178.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 160.755 RON. Profit: 15.825 RON

Cifra de afaceri: 160.755 RON. Profit: 15.825 RON

Cifra de afaceri
160.755 RON
Profit net
15.825 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
79.844 RON +1272.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
682 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
5.818 RON -32.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
234 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.596 RON +3.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.572 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.273 RON +23.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.929 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.929 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.929 RON -86.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.122 RON
Angajati
1
Datorii
6.686 RON +8.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 14.307 RON. Profit: 10.072 RON

Cifra de afaceri: 14.307 RON. Profit: 10.072 RON

Cifra de afaceri
14.307 RON -30.38% față de anul precedent
Profit net
10.072 RON +354.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.180 RON +2.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 20.550 RON. Profit: 2.218 RON

Cifra de afaceri: 20.550 RON. Profit: 2.218 RON

Cifra de afaceri
20.550 RON +62.32% față de anul precedent
Profit net
2.218 RON +20.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.050 RON -13.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 12.660 RON. Profit: 1.840 RON

Cifra de afaceri: 12.660 RON. Profit: 1.840 RON

Cifra de afaceri
12.660 RON
Profit net
1.840 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.031 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Arceşti Cot Com. Pleşoiu (OLT)

RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Arceşti Cot Com. Pleşoiu (OLT)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Olt

INSTAL ILIAS SRL
CUI: 17995341CAEN: 4322
Activ
OLT, Mun. Slatina2005-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.559.881 RON
Profit
1.583.213 RON
Angajati
32
CLIMA PRO SRL
CUI: 21436100CAEN: 4322
Activ
OLT, Mun. Slatina2007-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.199.010 RON
Profit
587.748 RON
Angajati
12
FLORINSTAL NEW10 SRL
CUI: 26384274CAEN: 4322
Activ
OLT, Mun. Slatina2010-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.469.452 RON
Profit
0 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Olt

DANIEL INSTAL S.R.L.
CUI: 23155918CAEN: 4322
Activ
OLT, Mun. Slatina2008-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.619 RON
Profit
157.995 RON
Angajati
2
NICO - TRAVEL SRL
CUI: 23764961CAEN: 4322
Activ
OLT, Orş. Corabia2008-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
460.900 RON
Profit
200.684 RON
Angajati
2
ALFA INSTAL A&A SRL
CUI: 22514584CAEN: 4322
Activ
OLT, Orş. Balş2007-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.804 RON
Profit
994 RON
Angajati
1
INSTAL PRUNEX SRL
CUI: 23792694CAEN: 4322
Activ
OLT, Orş. Drăgăneşti-Olt2008-04-24
fara e-Factura

Alte firme din Olt

PROFESIONAL CONSTRUCT SRL
CUI: 23340230CAEN: 4120
Activ
OLT, Sat Bălţaţi Orş. Scorniceşti2008-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.279.163 RON
Profit
784.653 RON
Angajati
21
FLOR MAN FASHION SRL
CUI: 23349850CAEN: 4771
Activ
OLT, Orş. Drăgăneşti-Olt2008-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
507.048 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FULL AUTO MAX S.R.L.
CUI: 23302601CAEN: 4532
Activ
OLT, Com. Vişina2008-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.120.625 RON
Profit
171.230 RON
Angajati
6
BUM - BLU CONSTRUCT SRL
CUI: 23416908CAEN: 2511
Activ
OLT, Orş. Corabia2008-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.330 RON
Profit
9.680 RON
Angajati
1
PANBAC COMPANY SRL
CUI: 24011848CAEN: 1071
Activ
OLT, Sat Stăvaru Com. Urzica2008-06-06
fara e-Factura
GAROFIŢA STILCOM SRL
CUI: 16191004CAEN: 4322
Activ
OLT, Mun. Slatina2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.416 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RAAM ELENI CONSTRUCT SRL
CUI: 30532131CAEN: 4100
Activ
OLT, Sat Horezu Com. Dobreţu2012-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.200.840 RON
Profit
4.169.708 RON
Angajati
16

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL?

CUI-ul RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL este 23349833.

Unde este sediul RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL?

RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL are sediul in Romania, OLT, Sat Arceşti Cot Com. Pleşoiu, Str. Gării nr. 62, 237337, Sat Arceşti Cot Com. Pleşoiu, judetul OLT.

Cand a fost infiintata RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL?

RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL in 2024?

In 2024, RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL a raportat o cifra de afaceri de 13.784.884 RON.

Cati angajati are RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL?

RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL a raportat un numar mediu de 19 salariati in 2024.

Ce activitate are RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL?

RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL in 2024?

RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL a inregistrat un profit net de 2.138.947 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.