Activ Plătitor TVA

PADRE TON SRL

CUI: 23422012
CIF: RO23422012
Reg. Com.: J2008000144070
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 martie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:38

Despre PADRE TON SRL

PADRE TON SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PADRE TON SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.324.874 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.0%). Profitul net inregistrat a fost de 307.766 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.955 RON in 2008 la 3.324.874 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.324.874 RON
Venituri totale
3.329.524 RON
Cheltuieli totale
2.944.003 RON
Profit brut
385.521 RON
Profit net
307.766 RON
Marja profit net
9,26%
Active imobilizate
1.909.934 RON
Active circulante
504.967 RON
Stocuri
250.706 RON
Creanțe
158.157 RON
Casa & conturi bănci
96.104 RON
Capital propriu
838.656 RON

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. A. S. Puşkin nr. 128
Telefon0755664499

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. A. S. Puşkin nr. 128
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. A. S. Puşkin nr. 128
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.03.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.324.874 RON
Rezultat net
307.766 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.324.874 RON 3.258.065 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.329.524 RON 3.270.660 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.944.003 RON 2.695.931 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 385.521 RON 574.729 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 307.766 RON 507.312 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.909.934 RON 1.413.274 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 504.967 RON 357.045 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.414.901 RON 1.770.319 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 250.706 RON 169.019 RON
CreanțeSume de încasat 158.157 RON 152.238 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 96.104 RON 35.788 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.576.245 RON 1.121.702 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 838.656 RON 648.617 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 10 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.414.901RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.414.901 RON
Datorii totale1.576.245 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
12,7 %Profit net / active totale
ROE
36,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.324.874 +2,1% față de anul precedent 3.329.524 2.944.003 385.521 -32,9% față de anul precedent 307.766 -39,3% față de anul precedent 0 0
2023 3.258.065 -7,9% față de anul precedent 3.270.660 2.695.931 574.729 -21,6% față de anul precedent 507.312 -27,3% față de anul precedent 0 0
2022 3.536.116 +1,4% față de anul precedent 3.553.057 2.820.151 732.906 +14,3% față de anul precedent 698.222 +15,2% față de anul precedent 0 0
2021 3.485.961 +8,2% față de anul precedent 3.490.987 2.849.970 641.017 -10,3% față de anul precedent 606.155 -11,3% față de anul precedent 0 0
2020 3.223.124 +8,1% față de anul precedent 3.276.475 2.561.580 714.895 +49,8% față de anul precedent 683.676 +53,1% față de anul precedent 0 0
2019 2.980.863 +30,7% față de anul precedent 2.981.012 2.503.839 477.173 +74,7% față de anul precedent 446.560 +78,7% față de anul precedent 0 0
2018 2.281.154 +26,8% față de anul precedent 2.294.714 2.021.514 273.200 +89,6% față de anul precedent 249.912 +96,4% față de anul precedent 0 0
2017 1.798.428 +19,9% față de anul precedent 1.800.481 1.656.405 144.076 +45,1% față de anul precedent 127.259 +52,9% față de anul precedent 0 0
2016 1.499.882 -2,0% față de anul precedent 1.506.522 1.407.248 99.274 +26,0% față de anul precedent 83.239 +26,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.531.174 +51,9% față de anul precedent 1.551.654 1.472.856 78.798 +113,7% față de anul precedent 65.716 +105,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.007.895 +32,2% față de anul precedent 1.086.321 1.049.441 36.880 +244,8% față de anul precedent 32.019 +199,4% față de anul precedent 0 0
2013 762.404 +7,0% față de anul precedent 766.756 756.061 10.695 -2,4% față de anul precedent 10.695 -2,4% față de anul precedent 0 0
2012 712.559 +39,3% față de anul precedent 721.624 710.664 10.960 -36,7% față de anul precedent 10.960 -36,7% față de anul precedent 0 0
2011 511.460 +149,5% față de anul precedent 527.848 510.536 17.312 -10,9% față de anul precedent 17.312 -2,6% față de anul precedent 0 0
2010 205.039 +507,5% față de anul precedent 209.671 190.244 19.427 17.777 0 0
2009 33.754 +1.626,6% față de anul precedent 34.510 100.413 0 0 65.903 67.370
2008 1.955 1.955 8.417 0 0 6.462 6.462

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.909.934 504.967 2.414.901 250.706 158.157 96.104
2023 1.413.274 357.045 1.770.319 169.019 152.238 35.788
2022 1.444.835 596.110 2.040.945 339.814 185.586 70.710
2021 1.547.178 456.718 2.003.896 357.808 84.816 14.094
2020 1.518.152 850.332 2.368.484 556.181 148.363 145.788
2019 1.383.028 457.574 1.840.602 350.674 64.241 42.659
2018 1.429.102 324.078 1.753.180 249.757 66.021 8.300
2017 1.398.390 153.620 1.552.010 70.936 70.473 12.211
2016 1.061.409 247.309 1.308.718 97.849 60.793 88.667
2015 866.947 179.344 1.046.291 67.965 103.121 8.258
2014 738.610 241.414 980.024 133.356 60.898 47.160
2013 744.608 200.933 945.541 112.200 87.376 1.357
2012 182.002 177.196 359.198 118.784 22.103 36.309
2011 131.710 198.560 330.270 111.310 13.644 73.606
2010 59.939 85.921 145.860 68.010 4.262 13.649
2009 59.939 43.450 103.389 29.868 13.533 49
2008 5.986 918 6.904 590 5 323

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.576.245 +40,5% față de anul precedent 838.656 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2023 1.121.702 -6,5% față de anul precedent 648.617 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2022 1.200.239 +25,0% față de anul precedent 840.706 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2021 960.438 -12,0% față de anul precedent 1.043.458 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2020 1.091.181 +32,0% față de anul precedent 1.277.303 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2019 826.975 -30,3% față de anul precedent 1.013.627 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2018 1.186.113 -4,0% față de anul precedent 567.067 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2017 1.234.854 +10,4% față de anul precedent 317.156 Neraportat 10 -16,7% față de anul precedent
2016 1.118.821 +29,3% față de anul precedent 189.897 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2015 865.644 +0,1% față de anul precedent 180.647 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2014 865.093 +0,3% față de anul precedent 114.931 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2013 862.629 +200,6% față de anul precedent 82.912 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2012 286.981 +6,7% față de anul precedent 72.217 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2011 269.013 +164,0% față de anul precedent 61.257 Neraportat 13 +44,4% față de anul precedent
2010 101.915 -42,4% față de anul precedent 43.945 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2009 176.971 +1.249,3% față de anul precedent -73.582 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2008 13.116 -6.212 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.324.874 RON. Profit: 307.766 RON

Cifra de afaceri: 3.324.874 RON. Profit: 307.766 RON

Cifra de afaceri
3.324.874 RON +2.05% față de anul precedent
Profit net
307.766 RON -39.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
1.576.245 RON +40.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.258.065 RON. Profit: 507.312 RON

Cifra de afaceri: 3.258.065 RON. Profit: 507.312 RON

Cifra de afaceri
3.258.065 RON -7.86% față de anul precedent
Profit net
507.312 RON -27.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
1.121.702 RON -6.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.536.116 RON. Profit: 698.222 RON

Cifra de afaceri: 3.536.116 RON. Profit: 698.222 RON

Cifra de afaceri
3.536.116 RON +1.44% față de anul precedent
Profit net
698.222 RON +15.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
1.200.239 RON +24.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.485.961 RON. Profit: 606.155 RON

Cifra de afaceri: 3.485.961 RON. Profit: 606.155 RON

Cifra de afaceri
3.485.961 RON +8.15% față de anul precedent
Profit net
606.155 RON -11.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
960.438 RON -11.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.223.124 RON. Profit: 683.676 RON

Cifra de afaceri: 3.223.124 RON. Profit: 683.676 RON

Cifra de afaceri
3.223.124 RON +8.13% față de anul precedent
Profit net
683.676 RON +53.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
1.091.181 RON +31.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.980.863 RON. Profit: 446.560 RON

Cifra de afaceri: 2.980.863 RON. Profit: 446.560 RON

Cifra de afaceri
2.980.863 RON +30.67% față de anul precedent
Profit net
446.560 RON +78.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
826.975 RON -30.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.281.154 RON. Profit: 249.912 RON

Cifra de afaceri: 2.281.154 RON. Profit: 249.912 RON

Cifra de afaceri
2.281.154 RON +26.84% față de anul precedent
Profit net
249.912 RON +96.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
1.186.113 RON -3.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.798.428 RON. Profit: 127.259 RON

Cifra de afaceri: 1.798.428 RON. Profit: 127.259 RON

Cifra de afaceri
1.798.428 RON +19.9% față de anul precedent
Profit net
127.259 RON +52.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.234.854 RON +10.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.499.882 RON. Profit: 83.239 RON

Cifra de afaceri: 1.499.882 RON. Profit: 83.239 RON

Cifra de afaceri
1.499.882 RON -2.04% față de anul precedent
Profit net
83.239 RON +26.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
1.118.821 RON +29.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.531.174 RON. Profit: 65.716 RON

Cifra de afaceri: 1.531.174 RON. Profit: 65.716 RON

Cifra de afaceri
1.531.174 RON +51.92% față de anul precedent
Profit net
65.716 RON +105.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
865.644 RON +0.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.007.895 RON. Profit: 32.019 RON

Cifra de afaceri: 1.007.895 RON. Profit: 32.019 RON

Cifra de afaceri
1.007.895 RON +32.2% față de anul precedent
Profit net
32.019 RON +199.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
865.093 RON +0.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 762.404 RON. Profit: 10.695 RON

Cifra de afaceri: 762.404 RON. Profit: 10.695 RON

Cifra de afaceri
762.404 RON +7% față de anul precedent
Profit net
10.695 RON -2.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
862.629 RON +200.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 712.559 RON. Profit: 10.960 RON

Cifra de afaceri: 712.559 RON. Profit: 10.960 RON

Cifra de afaceri
712.559 RON +39.32% față de anul precedent
Profit net
10.960 RON -36.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
286.981 RON +6.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 511.460 RON. Profit: 17.312 RON

Cifra de afaceri: 511.460 RON. Profit: 17.312 RON

Cifra de afaceri
511.460 RON +149.45% față de anul precedent
Profit net
17.312 RON -2.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +44.44% față de anul precedent
Datorii
269.013 RON +163.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 205.039 RON. Profit: 17.777 RON

Cifra de afaceri: 205.039 RON. Profit: 17.777 RON

Cifra de afaceri
205.039 RON +507.45% față de anul precedent
Profit net
17.777 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
101.915 RON -42.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 33.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.754 RON +1626.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.370 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
176.971 RON +1249.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.955 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.955 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.955 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.462 RON
Angajati
1
Datorii
13.116 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPADRE TON SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)

PADRE TON SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Botoşani

3 ASI SRL
CUI: 14553140CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2002-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.392.022 RON
Profit
423.825 RON
Angajati
8
CASLARIU SRL
CUI: 15419288CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Sat Baisa Com. Mihai Eminescu2003-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.468.389 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
SOLENYY-COMPANY SRL
CUI: 25790746CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2009-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.579.351 RON
Profit
272.319 RON
Angajati
10
XANDOR GRUP SRL
CUI: 11447927CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1999-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.059.218 RON
Profit
7.038 RON
Angajati
10
CATT GROUP SRL
CUI: 18919911CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2006-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.068.262 RON
Profit
4.298 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Botoşani

EMA DANY-VAS SRL
CUI: 23258379CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2008-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.206 RON
Profit
11.025 RON
Angajati
4
DANILO PREST COM SRL
CUI: 24092516CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2008-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.345 RON
Profit
2.971 RON
Angajati
1
IANYROUTE SRL
CUI: 22291008CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Sat Curteşti Com. Curteşti2007-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
675.494 RON
Profit
29.167 RON
Angajati
2
CLEAN FOR YOU SRL
CUI: 24111898CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu2008-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.620 RON
Profit
80.116 RON
Angajati
1

Alte firme din Botoşani

MAGAZIN COLIDAN S.R.L.
CUI: 23401621CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Sat Vorniceni Com. Vorniceni2008-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.995 RON
Profit
8.086 RON
Angajati
1
MARIUS-TEAM SRL
CUI: 23422047CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2008-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.998 RON
Profit
29.290 RON
Angajati
0
GICA.PAVAL.CONSTRUCT. S.R.L.
CUI: 23279339CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu2008-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.304 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RO-GAMI-CON SRL
CUI: 23600802CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Sat Prăjeni Com. Prăjeni2008-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
461.665 RON
Profit
9.323 RON
Angajati
3
INTELITECH SRL
CUI: 22200743CAEN: 4222
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2007-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.148.074 RON
Profit
870.172 RON
Angajati
25
ARHITECTURAL CONCEPT SRL
CUI: 24547758CAEN: 7111
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2008-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.350 RON
Profit
91.140 RON
Angajati
1
SERV MIR SRL
CUI: 12080933CAEN: 4683
Activ
BOTOŞANI, Sat Frumuşica Com. Frumuşica1999-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.966.814 RON
Profit
161.142 RON
Angajati
14
BENONE FAST-FOOD S.R.L.
CUI: 34504282CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Orş. Darabani2015-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.246 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PADRE TON SRL?

CUI-ul PADRE TON SRL este 23422012.

Unde este sediul PADRE TON SRL?

PADRE TON SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. A. S. Puşkin nr. 128, Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata PADRE TON SRL?

PADRE TON SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PADRE TON SRL in 2024?

In 2024, PADRE TON SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.324.874 RON.

Cati angajati are PADRE TON SRL?

PADRE TON SRL a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are PADRE TON SRL?

PADRE TON SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat PADRE TON SRL in 2024?

PADRE TON SRL a inregistrat un profit net de 307.766 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.