Activ Plătitor TVA

LA PID&ADIM SRL

CUI: 23581697
CIF: RO23581697
Reg. Com.: J40/5497/2008
CAEN: 4511
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 martie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 10:14

Despre LA PID&ADIM SRL

LA PID&ADIM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4511). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LA PID&ADIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 47.779 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-86.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 23.741 RON in 2008 la 47.779 RON in 2024. Datoriile raportate (183.638 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
47.779 RON
Venituri totale
47.826 RON
Cheltuieli totale
104.246 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
93.477 RON
Active circulante
63.525 RON
Stocuri
41.426 RON
Creanțe
21.358 RON
Casa & conturi bănci
741 RON
Capital propriu
-25.567 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Timişoara nr. 29, 61308
Telefon0766669185

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Timişoara nr. 29, 61308
Cod poștal: 61308
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Timişoara nr. 29, 61308
Cod postal
61308
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.03.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
47.779 RON
Rezultat net
-56.702 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 47.779 RON 340.590 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 47.826 RON 340.590 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 104.246 RON 176.357 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 164.233 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 160.895 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 56.420 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 56.702 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 93.477 RON 4.699 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 63.525 RON 171.802 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 157.002 RON 176.501 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 41.426 RON 2.345 RON
CreanțeSume de încasat 21.358 RON 151.108 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 741 RON 18.349 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 183.638 RON 15.554 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -25.567 RON 161.135 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active157.002RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

117,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale157.002 RON
Datorii totale183.638 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-16,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 47.779 -86,0% față de anul precedent 47.826 104.246 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 56.420 56.702
2023 340.590 +14,2% față de anul precedent 340.590 176.357 164.233 +20,3% față de anul precedent 160.895 +20,5% față de anul precedent 0 0
2022 298.288 +14,0% față de anul precedent 298.288 161.810 136.478 +12,0% față de anul precedent 133.556 +11,9% față de anul precedent 0 0
2021 261.638 +7,9% față de anul precedent 261.638 139.779 121.859 +25,3% față de anul precedent 119.334 +25,8% față de anul precedent 0 0
2020 242.521 +18,7% față de anul precedent 242.527 145.253 97.274 +66,6% față de anul precedent 94.849 +68,4% față de anul precedent 0 0
2019 204.390 +20,8% față de anul precedent 204.390 146.005 58.385 -18,8% față de anul precedent 56.334 -19,7% față de anul precedent 0 0
2018 169.153 +25,4% față de anul precedent 169.153 97.279 71.874 +35,0% față de anul precedent 70.183 +35,3% față de anul precedent 0 0
2017 134.930 +15,6% față de anul precedent 134.930 81.687 53.243 +1,6% față de anul precedent 51.893 +1,2% față de anul precedent 0 0
2016 116.692 +26,7% față de anul precedent 116.692 64.270 52.422 +26,0% față de anul precedent 51.255 +32,1% față de anul precedent 0 0
2015 92.075 -4,4% față de anul precedent 93.127 51.532 41.595 +128,3% față de anul precedent 38.801 +153,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 96.324 +1,9% față de anul precedent 96.324 78.102 18.222 -26,5% față de anul precedent 15.332 -30,2% față de anul precedent 0 0
2013 94.576 +35,0% față de anul precedent 94.598 69.805 24.793 +293,9% față de anul precedent 21.956 +423,8% față de anul precedent 0 0
2012 70.065 +7,7% față de anul precedent 70.381 64.087 6.294 4.192 0 0
2011 65.042 -6,1% față de anul precedent 65.042 69.641 0 -100,0% față de anul precedent 0 4.599 6.550
2010 69.234 +22,7% față de anul precedent 69.234 66.865 2.369 -62,9% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.051
2009 56.425 +137,7% față de anul precedent 56.803 50.410 6.393 +15,6% față de anul precedent 4.455 -19,4% față de anul precedent 0 0
2008 23.741 23.741 18.212 5.529 5.529 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 93.477 63.525 157.002 41.426 21.358 741
2023 4.699 171.802 176.501 2.345 151.108 18.349
2022 6.622 134.349 140.971 0 160.819 -26.470
2021 25.299 117.446 142.745 0 112.677 4.769
2020 31.356 103.367 134.723 0 16.835 86.532
2019 44.406 173.090 217.496 0 38.240 134.850
2018 1.315 258.189 259.504 0 296 257.893
2017 2.439 187.318 189.757 0 1.841 185.477
2016 3.590 132.195 135.785 0 6 132.189
2015 4.558 84.233 88.791 0 0 84.233
2014 5.696 42.754 48.450 0 0 42.754
2013 6.835 32.245 39.080 0 0 32.245
2012 5.185 9.845 15.030 0 124 9.721
2011 3.892 1.803 5.695 0 0 1.803
2010 4.843 7.403 12.246 0 0 7.403
2009 1.056 18.247 19.303 0 11.254 6.993
2008 1.649 6.797 8.446 923 200 5.674

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 183.638 +1.080,7% față de anul precedent -25.567 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2023 15.554 +96,3% față de anul precedent 161.135 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2022 7.924 -66,2% față de anul precedent 133.796 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 23.471 +19,1% față de anul precedent 119.574 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 19.705 -18,1% față de anul precedent 115.606 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 24.067 +402,4% față de anul precedent 193.917 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 4.790 -4,2% față de anul precedent 254.951 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 5.002 +71,9% față de anul precedent 184.768 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 2.910 -59,4% față de anul precedent 132.875 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 7.171 +27,4% față de anul precedent 81.620 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2014 5.631 -51,4% față de anul precedent 42.819 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2013 11.593 +21,5% față de anul precedent 27.487 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 9.539 +116,4% față de anul precedent 5.531 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 4.409 +1,2% față de anul precedent 1.339 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 4.356 -48,9% față de anul precedent 7.890 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 8.524 +238,7% față de anul precedent 10.779 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 2.517 5.929 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 47.779 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.779 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.779 RON -85.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
56.702 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
183.638 RON +1080.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 340.590 RON. Profit: 160.895 RON

Cifra de afaceri: 340.590 RON. Profit: 160.895 RON

Cifra de afaceri
340.590 RON +14.18% față de anul precedent
Profit net
160.895 RON +20.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
15.554 RON +96.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 298.288 RON. Profit: 133.556 RON

Cifra de afaceri: 298.288 RON. Profit: 133.556 RON

Cifra de afaceri
298.288 RON +14.01% față de anul precedent
Profit net
133.556 RON +11.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
7.924 RON -66.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 261.638 RON. Profit: 119.334 RON

Cifra de afaceri: 261.638 RON. Profit: 119.334 RON

Cifra de afaceri
261.638 RON +7.88% față de anul precedent
Profit net
119.334 RON +25.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
23.471 RON +19.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 242.521 RON. Profit: 94.849 RON

Cifra de afaceri: 242.521 RON. Profit: 94.849 RON

Cifra de afaceri
242.521 RON +18.66% față de anul precedent
Profit net
94.849 RON +68.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
19.705 RON -18.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 204.390 RON. Profit: 56.334 RON

Cifra de afaceri: 204.390 RON. Profit: 56.334 RON

Cifra de afaceri
204.390 RON +20.83% față de anul precedent
Profit net
56.334 RON -19.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
24.067 RON +402.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 169.153 RON. Profit: 70.183 RON

Cifra de afaceri: 169.153 RON. Profit: 70.183 RON

Cifra de afaceri
169.153 RON +25.36% față de anul precedent
Profit net
70.183 RON +35.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
4.790 RON -4.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 134.930 RON. Profit: 51.893 RON

Cifra de afaceri: 134.930 RON. Profit: 51.893 RON

Cifra de afaceri
134.930 RON +15.63% față de anul precedent
Profit net
51.893 RON +1.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
5.002 RON +71.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 116.692 RON. Profit: 51.255 RON

Cifra de afaceri: 116.692 RON. Profit: 51.255 RON

Cifra de afaceri
116.692 RON +26.74% față de anul precedent
Profit net
51.255 RON +32.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.910 RON -59.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 92.075 RON. Profit: 38.801 RON

Cifra de afaceri: 92.075 RON. Profit: 38.801 RON

Cifra de afaceri
92.075 RON -4.41% față de anul precedent
Profit net
38.801 RON +153.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
7.171 RON +27.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 96.324 RON. Profit: 15.332 RON

Cifra de afaceri: 96.324 RON. Profit: 15.332 RON

Cifra de afaceri
96.324 RON +1.85% față de anul precedent
Profit net
15.332 RON -30.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
5.631 RON -51.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 94.576 RON. Profit: 21.956 RON

Cifra de afaceri: 94.576 RON. Profit: 21.956 RON

Cifra de afaceri
94.576 RON +34.98% față de anul precedent
Profit net
21.956 RON +423.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
11.593 RON +21.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 70.065 RON. Profit: 4.192 RON

Cifra de afaceri: 70.065 RON. Profit: 4.192 RON

Cifra de afaceri
70.065 RON +7.72% față de anul precedent
Profit net
4.192 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
9.539 RON +116.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 65.042 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65.042 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65.042 RON -6.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.550 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
4.409 RON +1.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 69.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.234 RON +22.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.051 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
4.356 RON -48.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 56.425 RON. Profit: 4.455 RON

Cifra de afaceri: 56.425 RON. Profit: 4.455 RON

Cifra de afaceri
56.425 RON +137.67% față de anul precedent
Profit net
4.455 RON -19.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.524 RON +238.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 23.741 RON. Profit: 5.529 RON

Cifra de afaceri: 23.741 RON. Profit: 5.529 RON

Cifra de afaceri
23.741 RON
Profit net
5.529 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.517 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLA PID&ADIM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LA PID&ADIM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4511, Municipiul Bucureşti

WEBWHEELS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 50035560CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.934 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
WALL STREET CARS S.R.L.
CUI: 38820970CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.500 RON
Profit
22.261 RON
Angajati
0
DADAN CONCEPT S.R.L.
CUI: 41971868CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.759 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CRAFT AUTO S.R.L.
CUI: 49495379CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.746 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SAFETY AUTO CARS SRL
CUI: 37857203CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4511, Municipiul Bucureşti

VALAHIA AUTO CENTER SRL
CUI: 24076138CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.603 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GUT AUTO CENTER SRL
CUI: 22692190CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
497.640 RON
Profit
430.825 RON
Angajati
1
BEST RIDE SRL
CUI: 24304287CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.726.510 RON
Profit
230.569 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

NETFISHING IMPEX SRL
CUI: 23581417CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-03-25
fara e-Factura
TOP EXPERT AUDIT SRL
CUI: 23575768CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.709 RON
Profit
3.707 RON
Angajati
2
OLIMPIA REAL INVEST SRL
CUI: 23589054CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-03-26
fara e-Factura
PEACK REAL ESTATE SRL
CUI: 23531389CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-03-18
fara e-Factura
DESIGNERS BRAND SRL
CUI: 23643110CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
991.271 RON
Profit
249.325 RON
Angajati
3
IC PERFORMANCE SRL
CUI: 23023640CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.952 RON
Profit
39.436 RON
Angajati
0
LOTUS TERAPIA SRL
CUI: 24108744CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.280 RON
Profit
85.741 RON
Angajati
0
BUSINESS CLASS TRAVEL SRL
CUI: 18138570CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.030 RON
Profit
14.730 RON
Angajati
0
PREDOS AUTO SRL
CUI: 28900053CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
899.589 RON
Profit
9.560 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LA PID&ADIM SRL?

CUI-ul LA PID&ADIM SRL este 23581697.

Unde este sediul LA PID&ADIM SRL?

LA PID&ADIM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Timişoara nr. 29, 61308, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LA PID&ADIM SRL?

LA PID&ADIM SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LA PID&ADIM SRL in 2024?

In 2024, LA PID&ADIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 47.779 RON.

Cati angajati are LA PID&ADIM SRL?

LA PID&ADIM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LA PID&ADIM SRL?

LA PID&ADIM SRL are codul CAEN principal 4511.

Ce profit a inregistrat LA PID&ADIM SRL in 2024?

LA PID&ADIM SRL a inregistrat o pierdere neta de 56.702 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.