Activ Plătitor TVA

STOTALCONS SRL

CUI: 23595498
CIF: RO23595498
Reg. Com.: J2008000325183
CAEN: 4211
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 martie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:44

Despre STOTALCONS SRL

STOTALCONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Băleşti Com. Băleşti, judetul GORJ, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor" (cod CAEN 4211), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STOTALCONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 488.837 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+78.6%). Profitul net inregistrat a fost de 459.972 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (762.279 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
488.837 RON
Venituri totale
1.214.856 RON
Cheltuieli totale
723.907 RON
Profit brut
490.949 RON
Profit net
459.972 RON
Marja profit net
94,10%
Active imobilizate
1.573.484 RON
Active circulante
219.234 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
92.265 RON
Casa & conturi bănci
126.969 RON
Capital propriu
1.030.439 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Sat Băleşti Com. Băleşti
Telefon0721209118

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Sat Băleşti Com. Băleşti
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Sat Băleşti Com. Băleşti
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 29.01.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
29 ianuarie 2013 - 17 iulie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
488.837 RON
Rezultat net
459.972 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 488.837 RON 273.680 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.214.856 RON 410.949 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 723.907 RON 242.408 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 490.949 RON 168.541 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 459.972 RON 165.051 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.573.484 RON 1.444.741 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 219.234 RON 156.754 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.792.718 RON 1.601.495 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 92.265 RON 109.701 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 126.969 RON 47.053 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 762.279 RON 1.031.028 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.030.439 RON 570.467 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.792.718RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.792.718 RON
Datorii totale762.279 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,7 %Profit net / active totale
ROE
44,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 488.837 +78,6% față de anul precedent 1.214.856 723.907 490.949 +191,3% față de anul precedent 459.972 +178,7% față de anul precedent 0 0
2023 273.680 -20,8% față de anul precedent 410.949 242.408 168.541 +37,6% față de anul precedent 165.051 +45,0% față de anul precedent 0 0
2022 345.732 +88,1% față de anul precedent 349.727 227.203 122.524 -21,0% față de anul precedent 113.795 -24,7% față de anul precedent 0 0
2021 183.829 +11,9% față de anul precedent 183.833 28.791 155.042 +8,9% față de anul precedent 151.188 +9,4% față de anul precedent 0 0
2020 164.230 +13,8% față de anul precedent 164.230 21.897 142.333 +64,9% față de anul precedent 138.243 +67,0% față de anul precedent 0 0
2019 144.284 +25,1% față de anul precedent 144.284 57.960 86.324 +22,7% față de anul precedent 82.794 +19,6% față de anul precedent 0 0
2018 115.321 -1,6% față de anul precedent 115.321 44.948 70.373 +59,0% față de anul precedent 69.217 +62,2% față de anul precedent 0 0
2017 117.208 -75,2% față de anul precedent 122.208 77.945 44.263 -13,6% față de anul precedent 42.679 -8,4% față de anul precedent 0 0
2016 472.066 472.068 420.836 51.232 46.572 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 20 0 0 20 20
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 0 0 0 0 0
2009 0 0 1.188 0 0 1.188 1.555
2008 0 0 2.695 0 0 2.695 2.695

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.573.484 219.234 1.792.718 0 92.265 126.969
2023 1.444.741 156.754 1.601.495 0 109.701 47.053
2022 1.037.300 109.589 1.146.889 0 106.572 3.017
2021 466.684 85.207 551.891 0 28.004 57.203
2020 165.721 46.379 212.100 0 18.305 28.074
2019 169.149 156.252 325.401 0 14.592 141.660
2018 75.317 183.934 259.251 17.135 14.543 152.256
2017 81.485 52.544 134.029 17.135 14.037 21.372
2016 39.286 52.632 91.918 43.942 7.855 835
2015 637 18 655 0 5 13
2014 637 18 655 0 5 13
2013 637 18 655 0 5 13
2012 637 38 675 0 0 38
2011 637 38 675 0 0 38
2010 637 38 675 0 0 38
2009 637 38 675 0 0 38
2008 637 101 738 0 0 101

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 762.279 -26,1% față de anul precedent 1.030.439 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.031.028 +39,1% față de anul precedent 570.467 Neraportat 1
2022 741.473 +184,9% față de anul precedent 405.416 Neraportat 0
2021 260.270 +263,2% față de anul precedent 291.621 Neraportat 0
2020 71.667 -18,8% față de anul precedent 140.433 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 88.210 -15,9% față de anul precedent 237.191 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 104.854 +114,7% față de anul precedent 154.397 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 48.849 -1,2% față de anul precedent 85.180 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 49.416 +945,8% față de anul precedent 42.502 Neraportat 2
2015 4.725 0,0% față de anul precedent -4.070 Neraportat 0
2014 4.725 0,0% față de anul precedent -4.070 Neraportat 0
2013 4.725 0,0% față de anul precedent -4.070 Neraportat 0
2012 4.725 0,0% față de anul precedent -4.050 Neraportat 0
2011 4.725 0,0% față de anul precedent -4.050 Neraportat 0
2010 4.725 0,0% față de anul precedent -4.050 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 4.725 +46,2% față de anul precedent -4.050 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 3.233 -2.495 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CSCĂTĂLIN-ION STOLOJANUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13311/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11723/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 488.837 RON. Profit: 459.972 RON

Cifra de afaceri: 488.837 RON. Profit: 459.972 RON

Cifra de afaceri
488.837 RON +78.62% față de anul precedent
Profit net
459.972 RON +178.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
762.279 RON -26.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 273.680 RON. Profit: 165.051 RON

Cifra de afaceri: 273.680 RON. Profit: 165.051 RON

Cifra de afaceri
273.680 RON -20.84% față de anul precedent
Profit net
165.051 RON +45.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.031.028 RON +39.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 345.732 RON. Profit: 113.795 RON

Cifra de afaceri: 345.732 RON. Profit: 113.795 RON

Cifra de afaceri
345.732 RON +88.07% față de anul precedent
Profit net
113.795 RON -24.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
741.473 RON +184.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 183.829 RON. Profit: 151.188 RON

Cifra de afaceri: 183.829 RON. Profit: 151.188 RON

Cifra de afaceri
183.829 RON +11.93% față de anul precedent
Profit net
151.188 RON +9.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
260.270 RON +263.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 164.230 RON. Profit: 138.243 RON

Cifra de afaceri: 164.230 RON. Profit: 138.243 RON

Cifra de afaceri
164.230 RON +13.82% față de anul precedent
Profit net
138.243 RON +66.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
71.667 RON -18.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 144.284 RON. Profit: 82.794 RON

Cifra de afaceri: 144.284 RON. Profit: 82.794 RON

Cifra de afaceri
144.284 RON +25.12% față de anul precedent
Profit net
82.794 RON +19.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
88.210 RON -15.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 115.321 RON. Profit: 69.217 RON

Cifra de afaceri: 115.321 RON. Profit: 69.217 RON

Cifra de afaceri
115.321 RON -1.61% față de anul precedent
Profit net
69.217 RON +62.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
104.854 RON +114.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 117.208 RON. Profit: 42.679 RON

Cifra de afaceri: 117.208 RON. Profit: 42.679 RON

Cifra de afaceri
117.208 RON -75.17% față de anul precedent
Profit net
42.679 RON -8.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
48.849 RON -1.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 472.066 RON. Profit: 46.572 RON

Cifra de afaceri: 472.066 RON. Profit: 46.572 RON

Cifra de afaceri
472.066 RON
Profit net
46.572 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
49.416 RON +945.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.725 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.725 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20 RON
Angajati
0
Datorii
4.725 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.725 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.725 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.725 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.555 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.725 RON +46.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.042026Mentiune · Buletin 13311/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 01.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
STOTALCONS SRL
CUI
23595498
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.04.2026
Registrul Comerțului
J2008000325183
EUID
ROONRC.J2008000325183
Sediu
Jud. Gorj, Sat Băleşti, Comuna Băleşti, Nr. 64
Județ
Gorj
Număr încheiere
290976
Data încheierii
07.04.2026
Număr dosar
1455106
Data dosarului
05.04.2026
Tribunal
Gorj
Registrator
Elena Ivona Cojan

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 01.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1455106 din 05.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 13311/2026 (PDF)
26.032026Mentiune · Buletin 11723/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
STOTALCONS SRL
CUI
23595498
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.03.2026
Registrul Comerțului
J18/325/2008
EUID
ROONRC.J18/325/2008
Sediu
Jud. Gorj, Sat Băleşti, Comuna Băleşti, Nr. 64
Județ
Gorj
Număr încheiere
256978
Data încheierii
26.03.2026
Număr dosar
1283088
Data dosarului
24.03.2026
Tribunal
Gorj
Registrator
Elena Ivona Cojan

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Vezi Buletinul ONRC nr. 11723/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4211, Gorj

TRANSMAR CONSTRUCT SRL
CUI: 18292714CAEN: 4211
Activ
GORJ, Sat Urda de Sus Com. Stoina2006-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
617.607 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AMC TRUST CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47857723CAEN: 4211
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2023-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
487.338 RON
Profit
39.928 RON
Angajati
9
NOVAMIXT SRL
CUI: 2175050CAEN: 4211
Activ
GORJ, Orş. Novaci1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
634.401 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IUSTIGAB CONSTRUCT SRL
CUI: 24399651CAEN: 4211
Activ
GORJ, Sat Rasova Com. Băleşti2008-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.417 RON
Profit
16.334 RON
Angajati
1
MARKDRUM CONSTRUCT SRL
CUI: 29264400CAEN: 4211
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2011-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.541.938 RON
Profit
1.291.827 RON
Angajati
5
F&M MULLER CONSTRUCT SRL
CUI: 18554815CAEN: 4211
Activ
GORJ, Sat Scoarţa Com. Scoarţa2006-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.764 RON
Profit
38.933 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4211, Gorj

CXLCRED IFN SRL
CUI: 18892360CAEN: 4211
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2006-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.619.441 RON
Profit
494.279 RON
Angajati
13
EDILITARA PUBLIC SA
CUI: 27295841CAEN: 4211
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2010-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.624.459 RON
Profit
248.471 RON
Angajati
473

Alte firme din Gorj

CALOTERM SRL
CUI: 23595480CAEN: 4712
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2008-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.222.808 RON
Profit
210.004 RON
Angajati
4
DELTA DENT SRL
CUI: 23551793CAEN: 8623
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2008-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.150 RON
Profit
2.743 RON
Angajati
2
GENIPRIM CONSTRUCT SRL
CUI: 22736483CAEN: 7311
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2007-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.925 RON
Profit
91.163 RON
Angajati
1
RODIAL COM SRL
CUI: 15993930CAEN: 5611
Activ
GORJ, Sat Baia de Fier Com. Baia de Fier2003-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.361 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRISTI & ILINCA TRANS SRL
CUI: 31955318CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Pârâu Com. Brăneşti2013-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.021 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VREJA CONS S.R.L.
CUI: 54381834CAEN: 4100
Activ
GORJ, Sat Maghereşti Com. Săcelu2026-03-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STOTALCONS SRL?

CUI-ul STOTALCONS SRL este 23595498.

Unde este sediul STOTALCONS SRL?

STOTALCONS SRL are sediul in Romania, GORJ, Sat Băleşti Com. Băleşti, Sat Băleşti Com. Băleşti, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata STOTALCONS SRL?

STOTALCONS SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STOTALCONS SRL in 2024?

In 2024, STOTALCONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 488.837 RON.

Cati angajati are STOTALCONS SRL?

STOTALCONS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are STOTALCONS SRL?

STOTALCONS SRL are codul CAEN principal 4211 (Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor).

Ce profit a inregistrat STOTALCONS SRL in 2024?

STOTALCONS SRL a inregistrat un profit net de 459.972 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.